Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » sobota, 29 czerwca 2019, 16:27

BitJanusz pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 16:16ja na LINK przygruchałem 30%
I dobrze. Widzisz okazje to graj. I jak wiesz co robisz (a chyba wiesz) to można większy % kapitału.
Rozśmieszę Was trochę może, ale kupowałem w nocy Algo i potem nie szło, stało, spadało, lekko poszło do góy, sprzedałem za 0.6% zysku je i to była dobra decyzja. Pojawił się duży buywall i jakby nie on, nie miałbym jak sprzedać dużej ilości.

Niby może robić AE double bottom i teraz świetny zakup, ale już sam nie wiem, nie zdziwi bok czy lekki dół:

Obrazek

Ten czerwony mazaj robiłem przed 28 cze. Niby poszło w ten sposób ale ze słabszą siłą i nie dociągnęło do linii. Jeśli będzie szło bokiem a nie zacznie zakręcać w górę na te EA, zobaczmy z czasem nowe low. Za kilka dni nowa aukcja coinów Algo (robią ją na własnym blockchainie w formie aukcji holenderskiej). Poprz. (czyli pierwsza) aukcja skończyła się ceną 2.4$. Raczej nie ma dobrych nastrojów w związku z tym do nowej aukcji oraz wzrostu.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 29 czerwca 2019, 16:46

no na ALGO wolumen zaczyna zdychać, więc już nie jest takie fajne do DT między 1200 a 1300 sato.

LINK jak skończy pompę to na bank będzie return to normal. Kolejne 50% wpadnie jak nic :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 lipca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Leo77 » sobota, 29 czerwca 2019, 17:10

Wyszedłem z Eth z 3% plusem i wszedłem w Ltc po 124$.Zobaczymy co z tego wyjdzie.Jak widzicie ruchy na Ltc?@Wymazywanie,@Bitjanusz ?

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kAArter » sobota, 29 czerwca 2019, 17:14

CELER chyba warto poobserwować coś się rusza 9 lipca jak dobrze pamiętam mainnet.I chyba CZ coś będzie chciał wspomóc bo widze że z twittera binance zapowiadają juz AMA 2 lipca

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 29 czerwca 2019, 17:55

@Leo77

Myślę, że jest szansa, by LTC trochę odreagował, bo BTC na razie przeszedł w boczniak. Ale jestem pewien, że ruch BTC w górę i znów będzie wszystko walić w dół.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 29 czerwca 2019, 18:18

Na LTC zaczyna być taniec, sprzedałem na 133$, nawet jak pójdzie do góry to i tak jestem na zero, bo ostatnio na spadkach "lekka wtopa", zastanawiam się nad liskiem czy nie wróci na 2$ :idea:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Bit-els » sobota, 29 czerwca 2019, 19:33

@Wymazywanie to nie fejk z przyjęciem Algo na Coinbasepro? Waluta z pozycji 1862 na coinmarket, o co chodzi?? :-)

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: makur » sobota, 29 czerwca 2019, 20:05

@Bit-els
ALGO zaraz wskoczy w top100 na coinmarketcap aby mu marketcap wyliczą i zaaktualizują
z tego co czytałem to w obiegu jest 28 milionów z ponad 2 miliardów ALGO

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » sobota, 29 czerwca 2019, 20:35

@Bit-els Jeśli chodzi o Algorand, to ma duże supply, ale małe circulating supply. Niektóre monety tak mają. I cap się liczy z circulating supply (podaż w obiegu). Znaczna większość monet jest nie do handlu, nie do ruszania i służy różnym rzeczom w systemie (ja nie techniczny, dokładniej proszę samemu).

Z powodu niezrozumienia tego ludzie spanikowali jak spadło pod 2$ i już dalej szło lawinowo z oskarżeniami o scam i gówno... ...przez ludków, którzy 2-3 dni wcześniej pisali o Algo jak o Matce Boskiej niemal na twiterze. Spadnięcie pod cenę aukcji (2.4$) również przyczyniło się do nieprzyjaznego nastawienia.

Jeśli chodzi o sam projekt, to coś tam czytałem, słuchałem (niedużo ale zawsze lepiej niż nic) i jest to poważna rzecz, szybki blockchain, chyba jakiś Ppos (mogę się mylić). Szefem jest Włoch, jakis wybitny profesor MIT i ogólnie siedzą w nim raczej poważni naukowcy, mają wsparcie chyba z 10 uniwersytetów itd. Nie wiem czy to mainstream naukowy, ale pewnie trochę świat bierze się za technologię blockchain "poważnie" jeśli rozumiesz o co mi chodzi.

Nie mam dostatecznie rozeznania by to ocenić - może kolega @koparki coś czytał, coś wie? Ja w tym spekulacyjnie siedzę już od wielu dni i kupuje zazwyczaj na kilka do kilkunastu godzin i dobrze na tym mi idzie więc śledzę dalej i gram.

Dodano po 5 minutach 18 sekundach:
Wykresowo potencjalne Adam/Ewa double bottom tak jak pisałem i jak na wykresie pokazałem.
Jak ktoś nie czai AE bottomów / topów niech wygogluje sobie, to przydatne formacje i zdarzają się na wykresach. :)

Ps. Podeszło do górnej bandy znów, robi się ciaśniej - jeśli nie przejdzie w boczniaka kolejne dni mogą być ciekawe:

Obrazek

Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
makur pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 20:05z tego co czytałem to w obiegu jest 28 milionów z ponad 2 miliardów ALGO


25mln aukcja była, i kilkanaście w jakichś pre aukcjach taniutkich dla vipów czy jakiegoś vc. Koło 40mln jest, dodają miesięcznie chyba max 50mln + aukcje wchodzą co jakiś czas (następna za ok tydzień).

Dodano po 8 minutach 48 sekundach:
Ps.2 - na Binance inaczej rysowałem tego trójkąta, w sumie nie wiem który lepszy:

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 30 czerwca 2019, 12:21

W ogóle jakie macie oczekiwania co do potencjalnego altseasonu jakby się wydarzył? Alty powinny przebić poziomy z marca rozpoczynając tym samym nowy trend? Czy raczej kolejna korekta spadków do powiedzmy 0.5 lub 0.618 fibo i kolejne dołki zaliczamy aż do śmierci większośći z nich? Pogłówkujmy razem wspólnie, czy w interesie grubych byłoby uciąć hydrze łeb i zlikwidować z 3/4 altów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 30 czerwca 2019, 13:52

@DjVegas98

spójrz na wolumen dobowy na Binance. Gdy widzę 10-15 BTC wolumenu na alcie to jestem pewien, że grubym zwisa całkowicie taki coin i wali ich, czy umrze, czy nie. Pożywka dla grup PND tylko.

Zresztą popatrz na kolegę @Wymazywanie który gra kilkunastoma BTC na altach, z jaką niechęcią podchodzi do takiego rynku, a chociaż płotką nie jest, to nie jest też potworem co wali setki BTC na trade :mrgreen: Płytki rynek sprawia, że grubi mają problem z realizacją zleceń i często w ogóle ich to odstrasza od gry.

0,5 - 0,618 fib ostatniego spadku pewnie w końcu padnie, a może nawet 0,618 całości downtrendów od ATH (i to byłby dla mnie wyczekiwany alt season). Oczywiście mówię tu o altach, które są w długim downtrendzie, a nie LINK czy HC.

Może się jednak okazać, że alt season się nie powtórzy i będą tylko lokalne szanse na zarobek 2-3x na danym alcie, już bez pomp po tysiące procent.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 30 czerwca 2019, 14:00

DjVegas98 pisze: niedziela, 30 czerwca 2019, 12:21W ogóle jakie macie oczekiwania co do potencjalnego altseasonu jakby się wydarzył?
Że go nie będzie jeśli nie będzie prawdziwej bańki na BTC (czyli nowe ATH i jazda dalej).
Jakby była taka bańka, będzie pewnie i faza jeszcze większego dołowania alt/btc ale potem faza kupowania wszystkiego zupełnie na zasadzie szaleństwa.
DjVegas98 pisze: niedziela, 30 czerwca 2019, 12:21Pogłówkujmy razem wspólnie, czy w interesie grubych byłoby uciąć hydrze łeb i zlikwidować z 3/4 altów.
Nie, po co? Przecież każdy to potencjalny zarobek. Większość śmieci i niskiej półki jest zostawiona kompletnie sobie i wolnemu rynkowi i bagholderom i nic się z nimi nie dzieje. Ale mogą być wykorzystane właśnie w fazie manii kompletnej, bo wtedy w co pakujesz to wzrośnie.

Jak BTC zrobi ATH i dalej pójdzie, stawiam, że będzie najpierw faza dołowania dalszego a potem ogromnego wzrostu. To może być i za 1-2 lata albo i nie. Nie szykujcie się raczej na super altseason za 2 dni, tylko korzystajcie z tego co jest. O tym altseason piszą często nowi gracze tęskniący do bańki 2017, bo tylko wtedy dużo i szybko zarabiali na czymkolwiek. Bez bani BTC uważam, ze to się nie powtórzy - czemu? Bo to SKUTEK bańki na BTC był ewidentny. Euforia z matki przechodziła na jej dzieci.

Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
BitJanusz pisze: niedziela, 30 czerwca 2019, 13:52kilkunastoma BTC na altach
Kilkoma.
Wczoraj buy Algo 1.5$ (zjadłem celowo dużą ścianę 1 kliknięciem, choć nie spowodowało to spodziewanej reakcji szybkiej) i sell nad ranem za 1.57. Z 5-6% wpadło, ale to aż ok. 5000$.

Dodano po 1 minucie 1 sekundzie:
BitJanusz pisze: niedziela, 30 czerwca 2019, 13:52z jaką niechęcią podchodzi do takiego rynku
Co Ty pierdaczysz? :D :shock: Ja podchodzę do tego jak narkoman do heroiny prawie. Tylko nie robię sobie krzywdy ale zarabiam dużo więcej niż tracę, więc taki pozytywny praco-nałóg. :mrgreen:

Dodano po 2 minutach 7 sekundach:
BitJanusz pisze: niedziela, 30 czerwca 2019, 13:52Może się jednak okazać, że alt season się nie powtórzy i będą tylko lokalne szanse na zarobek 2-3x na danym alcie, już bez pomp po tysiące procent.
Bez bani BTC nie będzie to w takim wymiarze ogromnym.

Ps. Ćwiczenie dla każdego - przypomnijcie sobie ile razy mieliście fajny zysk, nieduży ale już jakiś i trzymaliście coiny czekają na dużo większy zysk, a potem poszło w dół. :) Wnioski pozostawiam dowolne.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 529
Rejestracja: 13 maja 2019
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: iwory » niedziela, 30 czerwca 2019, 14:16

Wymazaywanie,zgadzam się..
ze swe strony dodam taką ciekawostkę na 4chan od czasu do czasu hamburgery publikują swoje portfolia z sumami w dolarach: stan początkowy marzec 2017 10k-30k -> ath styczeń 2018 800k-950k
i ten płacz ,że czekali na ten 1 milion z wypłatą i realizacją zysków .. i przetrzymali do dziś .. :mrgreen:
ale odgrażają się ,że teraz już nie popełnią tego błędu.. :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 30 czerwca 2019, 14:38

Wymazywanie pisze: niedziela, 30 czerwca 2019, 14:00Co Ty pierdaczysz? :D :shock: Ja podchodzę do tego jak narkoman do heroiny prawie. Tylko nie robię sobie krzywdy ale zarabiam dużo więcej niż tracę, więc taki pozytywny praco-nałóg. :mrgreen:
niee nie o to chodziło że rynku nie lubisz tylko że nie wchodzisz jak nie ma płynności czyli shitcoiny, o ile dobrze Cię zrozumiałem
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 30 czerwca 2019, 15:07

@BitJanusz Niestety w zamulatory też potrafię wejść, choć nie lubię bo można kurwicy dostać. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » niedziela, 30 czerwca 2019, 15:23

Wymazywanie pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 20:35Nie mam dostatecznie rozeznania by to ocenić - może kolega @koparki coś czytał, coś wie?

Ja wiem że CMC jest przereklamowany i trzeba tez szukać w innych źródłach ale pozycja nr 1860 w ich rankingu sprawia że nie interesuje mnie ten projekt.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » niedziela, 30 czerwca 2019, 15:42

@koparki @Bit-els

Przecież takie dalekie rankingi wynikają z tego że CMC nie wyliczył markatcapu coina bo nie ma danych do circulating supply.
jest pełno takich coinów wystarczy zajrzeć do środka i zoabczyć że są znaki zapytania zamiast ilości w circulating stąd lądują te coiny na miejscach w rankingu ponad 1000.
To samo jest z tym Algorandem: https://coinmarketcap.com/currencies/algorand/

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: marcinzkomina » niedziela, 30 czerwca 2019, 15:48

Według coingecko ALGO jest na 76 pozycji

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » niedziela, 30 czerwca 2019, 15:51

faktycznie , jeszcze jest pytajnik przy rubryczce market cap.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 30 czerwca 2019, 15:56

@koparki Te super niskie pozycje to jak nie liczą capa, nie że jakieś gówno. :)
To jest poważny projekt. Ten Dev, profesor MIT, jest laureatem nagrody Turinga.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nagroda_Turinga

Jakby komuś chciało się zrobić research dokładny i napisać nam potem chętnie podrzucę na kratę browców tipa.

Od razu zaznaczam, że ja tylko na tym spekuluję, nie kupuje tego na dłużej niż kilkanaście godzin do kilku dni i nie wiem czy jest dobre na long, możliwe że nie z racji niezadowolenia z ceny aukcji w stosunku do ew. capa po kilku latach dystrybuowania. Więc trzeba uważać.

Ciekawi mnie czy to coś nowego wnosi jako blockchain, ale nie mam głowy do tego by to ocenić i za mało czasu spędziłem na szperaniu o tym (może ze 2h łącznie, to za mało). Podejrzewam, że może być ciekawe z kilku powodów, ale mam za mało danych by wiarygodnie ocenić.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości