Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 18 czerwca 2019, 17:21

Ktoś wie w jakim celu Binancowie stworzyli ten surogat bitcoina BEP czy jakoś tak?

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 marca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Glade » wtorek, 18 czerwca 2019, 22:37

Z tego co widzę jest to w zamyśle stable coin dla Btc . Pewnie zeby przyspieszyc transakcje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 20 czerwca 2019, 17:48

wróciłem z urlopu i pomyślałem, że dawno nie było żadnych rysunków to czas coś trzasnąć.

ogólnie, to albo mamy nasiloną akumulację, albo (niestety) martwego kota po którym alty spadną względem BTC o kolejne 30-40%. Na martwego kota wskazuje słabość odbić, wszystko zależy od tego, w którą stronę pójdzie szarpnięcie. Także moment, który wskazałem jakiś czas temu jako dołek ma szansę zostać dołkiem przejściowym :roll:

ciekawy moment na takim DCR: wsparcie i dół kanału opadającego:

Obrazek

DCR nie rozpieszczał ostatnie miesiące. Poniżej "nic nie ma" aż do 15 z przodu, czyli 50% spadku wartości. Ałć! wyjście dołem może boleć. Jeśli BTC obierze paraboliczny kurs na 11,5k lub 13,3k, to możemy się tam znaleźć w jednym silnym dumpie. :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: hazi » piątek, 21 czerwca 2019, 10:00

Cos mi sie wydaje ze nic z tego nie bedzie rynek jest rozdrobniony a scamy ICO sa codziennie nowe i w to idzie kasa.Jak BTC walnie to bedzie katastrofa na altach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 22 czerwca 2019, 09:36

Nasze odbicie było jednak za słabe (nie osiągnęło nawet fib 0,5 na większości) i okazało się martwym kotem. Jeszcze możliwa jest forma wyckoffowego dołka ze springiem na większości gównomonet, tak nawiasem mówiąc. Słabsze spadki altów na drodze 10k - 10.9k bitcoina sugerują brak dzikiej chęci do dalszego sprzedawania, ale ta teoria ma słaby punkt zwany brakiem popytu.

aby powyższe się zrealizowało rynek musi po zakończeniu ruchu na BTC pokazać gwałtowny popyt na altach.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » sobota, 22 czerwca 2019, 11:37

Sprzedawanie teraz altów lub próba skalpingu to teraz jak oddawanie akcji amazona na początku pierwszej dekady XXI wieku. Albo to łypnie, że hej i będzie stało w miejscu jak WIG20 lata świetlne i trudno, część którą mam teraz w altach pójdzie papa bądź na wieloletnią hibernację, albo ponownie możemy zobaczyć gwałtowny popyt jaki był po parabolicznym ruchu BTC w końcówce 2017. Tak poza tym patrząc na wykresy 99% altów, to z AT mamy dalej na nich trend spadkowy od stycznia 2018, żadnego przebicia poprzednich szczytów z altsesonów, żadnego nawet najmniejszego potwierdzenia zmiany trendu. Uważam, że jak trend na altach by się odwrócił, to już na dobre. Dlatego teraz może być najboleśniejsze kilka miesięcy dla holderów, większość nie wytrzymie i wyprzeda się, żeby mieć chociaż na wczasy last minute.




Altseasony takie poważniejsze:

2018 - styczeń (największy altseason)
2018 - kwiecień/maj (b.duży altseason)
2018 - październik/listopad (średni altseason)
2019 - marzec ( duży altseason )
2019 - sierpień/wrzesień ?

Pomiędzy nimi zauważyć można, że mieliśmy za zwyczaj 4-5 miesięcy przerwy. Prawie chłopaki z Tethera poszaleją jeszcze ile mogą i dopiero pod koniec wakacji może coś się zacznie. Niską cenę altów można też wytłumaczyć po części psychologią traderów co do obecnej sytuacji. Mimo dużej ceny BTC, nikt nie jest pewien czy mamy już hosse czy nie.Wszystko stało się za szybko, łamiąc jakiekolwiek logikę.
Ludzie może boją się wkładać w alty dopóki nie uznają, że nie mamy nowego trendu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 22 czerwca 2019, 15:32

no patrząc na obecną bańkę (na 1M widać że to bańka na BTC już) a poprzednią widać, że alty tak na dobrą sprawę największe zdupowzrosty zaliczyły gdy BTC już się ogarnął i zaczął spadać. Myślę, że jest szansa na powtórkę z rozrywki, ale zobaczymy.

Przy okazji, myślę, że lokalny dołek altów na binance jest naprawdę blisko (ostatni wyczułem idealnie :mrgreen:). Ale ostatnio myślałem, że będzie akumulacja, a to był martwy kot, więc trzeba uważać na podobny wał teraz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mediabooker » sobota, 22 czerwca 2019, 20:14

BitJanusz pisze: sobota, 22 czerwca 2019, 15:32Przy okazji, myślę, że lokalny dołek altów na binance jest naprawdę blisko (ostatni wyczułem idealnie ). Ale ostatnio myślałem, że będzie akumulacja, a to był martwy kot, więc trzeba uważać na podobny wał teraz.
Miałem to pisac, niektóre alty ładnie zaczynają odbijać.
Ja kupiłem do btc : wabi, algo, celer, matic, ftm i cos tam jeszcze.
Na Houbi jakies smieci,ktore lubia robic w takich momentach od 100 do..500%
Ogolnie to gralem dzwignie ltc do usdt, ktora zamknalem niedawno. I mam odpalone blisko dolka dzwignie ltc do btc, wiec swoje zarobilem. Teraz to juz zabawa, bez stresu i chciwosci xd

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » niedziela, 23 czerwca 2019, 01:50

Na wielu altach wykresy wyglądają bardzo podobnie jak tutaj.
Obrazek
Aż zbrodnią byłoby uważam teraz ich sprzedawanie, szczególnie, że w zasadzie tak jak my spadli po sierpniu 2018 tworząc wtedy nowy lokalny dołek, tak w sumie teraz szuramy niewiele niżej na podobnym poziomie.
Gołym okiem da się dostrzec wychamowaną dynamikę spadków, w stosunku do początku bessy na altach. Do czego zmierzam? Uważam, że takie ubijanie gleby nie może tutaj trwać na takich poziomach w nieskończoność, szczególnie, że to nowy, mały na razie w stosunku do USA stocks rynek i bardzo zmienny. Więc prędzej czy później będziemy musieli mocno obrać jakiś kierunek. Większa szansę daję górę, ale to giełda tak, więc wszystko jest możliwe.


Tak poza tym czy ktoś miał okazje zetknąć się z AppCoins (APPC)?
Ja trafiłem ostatnio przypadkiem na ten projekt i powiem, że zaskoczyło mnie, że mają swoją platformę na androida coś ala sklep play od google, gdzie możemy ściągać sobie gierki i apki. Mało tego mają ponad 200mln użytkowników, ciągle powstają aplikację, które korzystają z ich tokena. Noi ten m. cap tokenów przy tak dobrym projekcie (niecałe 10mln?!)
Ostatnio zespół podejmował rozmowy z Huawei i jest możliwe, że skorzystają z ich platformy, ponieważ z tego co się orientuję ostatnio na skutek wojny handlowej USA-CHiny i wszelakich konsekwencji wynikłych z tego, Huawei o ile dobrze pamiętam musi chyba do kilkudziesięciu dni odstąpić od Google play, a z racji tego, że sami nie mają zbyt dobrej platformy do aplkacji, więc zaczęli ostatnio szukać jakiegoś rozwiązania i aptoide spadł im z nieba.

https://www.mgsm.pl/pl/aktualnosci/11274/



Szczególnie też proszę zauważyć, że te wykresy wyglądają niestety tak a nie inaczej, gdyż większość ICO miała wtedy pecha startując w zasadzie na końcu bańki BTC, została sztucznie nadmuchana, a potem pretensje do garbatego, że ma dzieci proste, że to aż tak spadło. Teoretycznie jakbyśmy mieli mieć nową bańkę na BTC, trwająca dłużej niż poprzednio to czemu alty mają nie przebić również swojego ATH.? Owszem nie musi się to stać tak szybko jak wtedy. Ponadto 90 procent ludzi teraz nie wyobraża sobie cen altów powyżej swoich ATH ze stycznia 2018, niedopuszcza ich nawet do myśli. Sam mam podobnie.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Bit-els » niedziela, 23 czerwca 2019, 07:55

@DjVegas98 czy można Appcoinsa porównać do Enjina?
https://coinmarketcap.com/currencies/enjin-coin/

bo mi wyglada podobnie, też wewnętrzna, użyteczna moneta do gier i aplikacji. Enjin po romansie z Samsungiem poszedł 10 razy.
Portfel na androida bardzo zgrabny, w j. polskim nawet. Kopia to szyfrowany plik, który musi zapisać w tel, potem ewentualnie na pendrivie czy szyfrowanej skrzynce. Dobre hasło!
No wyglada ciekawie.
są tam adresy na eth i właściwe monety appcoins

Przykład ekonomii crypto

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » niedziela, 23 czerwca 2019, 08:20

DjVegas98 pisze: niedziela, 23 czerwca 2019, 01:50Aż zbrodnią byłoby uważam teraz ich sprzedawanie, szczególnie, że w zasadzie tak jak my spadli po sierpniu 2018 tworząc wtedy nowy lokalny dołek, tak w sumie teraz szuramy niewiele niżej na podobnym poziomie.


Masz rację , ale to jest też okazja do przetasowań w portfelu - można wymienić jednego shitcoina na inny lub ogólnie je zdywersyfikować w ramach tej samej III ligi
---

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mediabooker » niedziela, 23 czerwca 2019, 10:19

@DjVegas98
Dzieki za pick.
Odnosnie altow, to tak to wyglada - nie wiadomo co kupowac, wszystkie wyplaszczone, a urosnie garstka.
Mam algo i ftm (ftm duzoooo wczesniej kupilem, mam na nim x4 w usd), coiny z launchpada (matic, celer) - maja duzo eventow i lubia rosnac wraz z wejsciem na gilede nowego ieo.
Warto sie przyjrzec co dzieje sie na Binance dex - coin z najlepszym wolumenem wchodzi na cex. W tej chwili jest to rvn, bralbym jeszcze SPEND pod uwage w tym wyscigu.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Bit-els » niedziela, 23 czerwca 2019, 10:41

@DjVegas98 jeszcze co do appscoina i jego portfela. Adres odbiorczy to eth. To jest token w sieci eth czy powinien też być adres odbiorczy stricte appscoinowy?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 23 czerwca 2019, 11:12

Jeśli chodzi o wypłaszczenia, to uważajcie, bo są coiny, które zdecydowanie nie rosną, nie chcą rosnąć i prawdpodobnie nie urosną.



tutaj nie pomogło nawet wyjście z klina i akumulacja. Jest o ponad 50% niżej, niż przy aku, mimo, że to aku odbywało się po 90%+ spadku!
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 12:09

Ciekawie zachowuje się DCR. Rośnie razem z BTC, wydaje się akumulować. Na chwilę zszedł poniżej wsparcia i szybko wrócił. Myślę, że warto obserwować.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: makur » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 14:01

obserwujcie iost bo chyba powoli odpala
wykres tether/iost ale na parze btc/iost tez zachęcająco wygląda
rysowane na szybko
Obrazek

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 14:32

@koparki a jak beam widzisz?


Bo w przeciwieństwie do grina są bardzo zaawansowani w budowaniu struktur, że tak to określę. Grin m jeden natywny portfel, a beam całą paletę
https://www.beam.mw/downloads/mainnet-windows

Do tego ma określoną bazę monetarną, a grin chyba dość dużą wieczną inflację.

https://coinmarketcap.com/currencies/beam/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 16:11

Siedzicie na Algo może? Ciekawy zjazd. Od wczoraj dużo to obserwuje bardziej i gram (mało, dopiero drugie wejście dziś).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: koparki » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 16:58

@Bit-els masz rację... wyleczyłem się z tego, patrz tylko na aktywa genialne i obserwuj czy drukarnia pieniedzy nie jest nimi zainteresowana.

Można to rozpoznać po informacjach o dofinansowaniach , partnerstwach, o zawiązaniu sie współpracy z bankowym sektorem fintech, po wejściach na giełdy których patronem są wielkie amerykańskie banki inwestycyjne, jak się pojawi logo na portalu Miedzynarodowego Funduszu Walutowego to wtedy projekt jest już pewniakiem... trudno to wszystko przegapić a my się tutaj gimnastykujemy i kopiemy z koniem.
Także któryś BITCOIN 2.0 moze być juz obecnie na początku drogi , trzeba się przyglądzac w którym projekcie zaczynaja się pojawiac w/w wydarzenia.
ETH warto obserwować bo ten projekt ma romanse z finansjerą.
Absolutnie nie dotykać się niczego oddolnego zanim nie zostanie zatwierdzone przez drukarnię - to ona jest dystrybutorem hajsu. Hajs w naszej cywilizacji to w linii prostej dostarczyciel dopaminy, jesli mamy go pod dostatkiem to dopamina działa kiedy tylko mamy taki kaprys, a kaprys mamy co minutę i do śmierci nie da się go skutecznie zaspokoić ;) więc drukarz ma takze władze nad wyborami jakie dokonujemy.
Wiem ze pytanie było o BEAM ale w/w to przepis uniwersalny na wybór dobrej inwestycji we właściwa monetę ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 17:53

koparki pisze: poniedziałek, 24 czerwca 2019, 16:58Można to rozpoznać po informacjach o dofinansowaniach , partnerstwach, o zawiązaniu sie współpracy z bankowym sektorem fintech, ...
Czyli podejrzewam, że masz też XRP u siebie na stałe pod obserwacją/jako inwestycję?
U nich sporo tych partnerstw itp. się pojawia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości