Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 01:38

@adam1226

Krypto ciagle sa nieuregulowane w wiekszosci krajów głównie względem podatków ale juz UE zdążyła wprowadzić nową ustawę o KYC w krypto na giełdach w UE dla pospólstwa chociaż brak spójnych przepisów odnośnie podatków i czym są nawet kryptowaluty. To zdążyli zrobić to myślisz że za kilka miesięcy nie zdążą uznać że w związku z ACTA2/AML że anon coiny są nielegalne ? Jak 80 % kowalskich przestanie wtedy handlować/używać anon coinów to skąd niby cena anonów ma wzrosnąć ?? Nie widze tego. JAK w USA/EU/CHINACH nie bedzie mozna legalnie używac anonów do handlu to jakie kraje niby zostaną ? Słabe i podatne na naciski tych wcześniejszych. Rosja nie wiem bo są sprzeczne sygnały ale nawet jesli by pozwolili ludowi kopać bitcoiny to nie oznacza od razu że zgodziliby sie na obroty anon coinami, coś jak w Japoni, tak na pewno nie będzie bo putinek wie że btc mozna sprawdzać przelewy ale prawdziwych anonów jakby sie rozpleniły to nie ogarnie więc nigdy w rosji nie bedzie handlu monero jak sie zacznie wojna z krypto na świecie (ofc ta z zdcentralizowaną gotówką nie z nowymi krypto-fiatami z KYC ludności zamiast starych papierków elektroniczne wirtualne papierki).

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kajetan » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 09:58

@Rumcajs Jeśli ktoś podchodzi do krypto z chęcią zarobku, a nie z ideologią, to istnieje bezpieczna z punktu widzenia podatków metoda - zamiast samych kryptowalut można kupować kontrakty CFD na nie. Finansowo efekt jest ten sam, można też grać z dźwignią albo shortować. Coś takiego w ofercie ma broker XTB, z licencją KNF, to są intstrumenty finansowe a nie prawa majątkowe, podatek 19%, żadnego PCC, żadnych wątpliwości, dostajesz PIT-8C jak z normalnej giełdy. Mają CFD na 25 kryptowalut, w tym Monero i ZCash. To trochę prostsza metoda niż "emigrowanie z eurokołchozu" w celu uniknięcia problemów z prawem, choć może nie tak romantyczna.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 12:21 przez kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: frc991 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 10:07

Rumcajs pisze: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 01:38 To zdążyli zrobić to myślisz że za kilka miesięcy nie zdążą uznać że w związku z ACTA2/AML że anon coiny są nielegalne ?
Możesz wyjaśnić wszystkim Twoim czytelnikom, na czym polega korelacja między kryptoanonami, a ustawą traktującą o prawach autorskich i ochrony twórczości autorów przed bezprawnym użyciem vide kopiowanie?

Kolego, idź się przewietrzyć.

Poczytaj o manipulacjach wielkich korporacji finansowych i ostatnich kar jakie otrzymał, m.in Deutsche Bank. O sprawie nie było głośno, bo niemcy zapłacili bez zająknięcia kilkaset baniek amerykanom - powód prozaiczny - to kropla w morzu, gdyż proceder pozwolił finansistom położyć łapy na wirtualnej kasie przeplatanej między sowietami, szwajcarami, a krajami południej ameryki. Żyjący w LondonCity finansiści też mają swoje zlecenia i wykorzystują do tego choćby HSBC i wątek, po raz kolejny, szwajcarskich kont.
Jeżeli jest konsensus, żeby karać takie instytucje, to oczywistym jest, że będą one szukały nowych sposobów dla swoich klientów. Jak myślisz, z wykorzystaniem jakich narzędzi będą oni umożliwiać pranie brudnych pieniędzy i rozmywanie majątku na tajnych kontach?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 10:22

@frc991 masz rację, pierwsi do prania kasy poprzez anony będą ci, co najgłośniej krzyczą o aml/kyc.
Ale żeby można było przelewać konkretne kwoty anony, jak i cał6 rynek musi mieć odpowiednią kapitalizację.
A to może się stać tylko wtedy gdy anony nie zostaną zbanowane. Muszą być podpompowane, a potem już realny popyt zrobi swoje, utrzyma na wysokich poziomach

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 11:08

Wracając do tematu:

wyprzedaż na średniej półce trwa i słabo to wygląda.

Teoretycznie WAN znów dotknął krawędzi klina i odbił (dokupiłem za eee 86x trochę), a THETA nie zanegowała klina wzrostowego, ale taki ZRX wygląda już nędznie. Wczoraj sprzdałem NULS za 184 z przodu (bezstratnie). ZRX wywaliłem w końcu bo wraca do klina na lower low, czyli scenariusz z klinem zanegowany. ZIL przyjdzie mi chyba wywalić w cenie zakupu (tj. pozostałą część).

A najzabawniej prezentuje się LRC, bo odbicie w punkt od 0,618 i silne odrzucenie oznacza zwykle powrót do poziomów dna. Więc buy 1350 :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 11:40

@BitJanusz dałbyś radę zerknąć na WAVES?

bo się nam cena na bithumnnie wczoraj odrealniła i coś już stosunkowo długo tak pozostaje..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 14:22

frc991 pisze: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 10:07 Rumcajs pisze: ↑ poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 01:38
To zdążyli zrobić to myślisz że za kilka miesięcy nie zdążą uznać że w związku z ACTA2/AML że anon coiny są nielegalne ?

Możesz wyjaśnić wszystkim Twoim czytelnikom, na czym polega korelacja między kryptoanonami, a ustawą traktującą o prawach autorskich i ochrony twórczości autorów przed bezprawnym użyciem vide kopiowanie?

Kolego, idź się przewietrzyć.


To był skrót myślowy a całe zdanie skopiowałem ze swojego posta wyżej na szybko, powinno być "w związku z AML" a że zdązyli już wprowadzić ACTA2. Była prawie 2 w nocy jak pisałem ale ktoś taki inteligentny jak Ty powienien się przecież domyśleć o co chodzi.
Jak pisałem w poprzednich swoich postach których nie chciałem wkółko powtarzać zdązyli już wprowadzic ACTA 2 czyli ustawe nazywaną cenzurą internetu oraz obowiązkowe KYC na giełdach w Unii Europejskiej (ustawa przeszła ale jest jeszcze pare miesięcy na wdrożenie) tu dałem link też w poprzednim poście ale powtórze:
kajetan pisze: piątek, 29 marca 2019, 17:16 Będą rejestry giełd i kantorów kryptowalut w każdym kraju Unii Europejskiej.
I obowiązkowa identyfikacja (KYC) użytkowników.
https://www.chip.pl/2019/03/unia-europe ... yptowalut/
Następne będzie pewnie włączenie giełd do istniejącego już systemu CRS i wymiana tych danych między urzędami skarbowymi z UE.
Więc chodziło mi o to że skoro mogli (UE) wprowadzić ACTA2 oraz obowiązkowe KYC dla giełd krypro to również mnogą zaraz isć dalej i wprowadzic zakaz handlu anon coinami i tyle.
A to według mnie spowoduje spadek cen anon coinów bo tak jak Bit-els napisał Ci w odpowiedzi
Bit-els pisze: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 10:22Ale żeby można było przelewać konkretne kwoty anony, jak i cał6 rynek musi mieć odpowiednią kapitalizację.
A to może się stać tylko wtedy gdy anony nie zostaną zbanowane. Muszą być podpompowane, a potem już realny popyt zrobi swoje, utrzyma na wysokich poziomach
Ja akurat uważam że skoro to idzie w kierunku KYC na giełdach krypto i cytując z treści artykułu :
"Giełdy będą musiały się rejestrować u odpowiednich organów nadzoru finansowego w swoim kraju
Dodatkowo, inspektorzy finansowi będą upoważnieni do uzyskiwania adresów i tożsamości właścicieli kryptowalut"
to wg mnie zabanowanie anonów to tylko kwestia czasu. Wiem że UE to nie cały świat ale inne mocarstwa raczej nie będą się patrzyły jak ich obywatele przesyłają sobie anonimowo pieniążki i nie płacą podatków, stąd te ich ciągłe odwoływania się do AML co i tak amerykanie wymyślili a potem wmusili UE żeby to przyjęła.
Jeżeli masz inne zdanie to napisz to po polsku a nie odsyłaj mnie żebym się szedł przewietrzyć bo przekręciłem szyk w zdaniu.
Czyli z całego Twojego wywodu rozumiem że:
Uważasz że anony zostaną zabanowane w UE czy nie ? I tylko o tyle chodziło w moich postach bo ja uważam że będą a to oznacza że ich cena spadnie. Jeśli uważasz że nie będą to napisz po prostu że wg Ciebie nie będą bez zbędnych wycieczek.

PS. To temat o krótkoterminowej analizie więc nie ma co tego drążyć dalej tutaj bo już oftop wychodzi z tego.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 15:03

Pędzenie też jest zbanowano, a od zawsze to był i jest interes jakich mało...
Handel panienkami - zbanowany...
Nielegalny handel bronią jest zbanowany...
Ban bana banem banuje...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:12

Z całym szacunkiem do tych treściwych postów ale wróćmy do tematu, szkoda go rozwalić.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: frc991 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:40

Rumcajs pisze: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 14:22
kajetan pisze: piątek, 29 marca 2019, 17:16 Będą rejestry giełd i kantorów kryptowalut w każdym kraju Unii Europejskiej.
I obowiązkowa identyfikacja (KYC) użytkowników.
https://www.chip.pl/2019/03/unia-europe ... yptowalut/
Następne będzie pewnie włączenie giełd do istniejącego już systemu CRS i wymiana tych danych między urzędami skarbowymi z UE.
Więc chodziło mi o to że skoro mogli (UE) wprowadzić ACTA2 oraz obowiązkowe KYC dla giełd krypro to również mnogą zaraz isć dalej i wprowadzic zakaz handlu anon coinami i tyle.
A to według mnie spowoduje spadek cen anon coinów bo tak jak Bit-els napisał Ci w odpowiedzi
Bit-els pisze: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 10:22Ale żeby można (...) poziomach
Ja akurat uważam że skoro to idzie w kierunku KYC na giełdach krypto i cytując z treści artykułu :
"Giełdy będą musiały się rejestrować u odpowiednich organów nadzoru finansowego w swoim kraju
Dodatkowo, inspektorzy finansowi będą upoważnieni do uzyskiwania adresów i tożsamości właścicieli kryptowalut"
to wg mnie zabanowanie anonów to tylko kwestia czasu. Wiem że UE to nie cały świat ale inne mocarstwa raczej nie będą się patrzyły jak ich obywatele przesyłają sobie anonimowo pieniążki i nie płacą podatków (...)
Czyli z całego Twojego wywodu rozumiem że:
Uważasz że anony zostaną zabanowane w UE czy nie ? I tylko o tyle chodziło w moich postach bo ja uważam że będą a to oznacza że ich cena spadnie. Jeśli uważasz że nie będą to napisz po prostu że wg Ciebie nie będą bez zbędnych wycieczek.

PS. To temat o krótkoterminowej analizie więc nie ma co tego drążyć dalej tutaj bo już oftop wychodzi z tego.
To już może ostatnie 3 grosze dorzucę będąc przywołanym do tablicy. (PS nie strajkujesz? ;-) )

Uczepiłeś się tych giełd, KYC, AML itd.

Spójrz na to z innej strony. Rządy Państw zabraniają kopiować treści objętych ochroną własności intelektualnej. Pierwszy uderz w stół, jeśli poleciałeś do sklepu po oryginalne GTA III, a nie zassałeś tego, jak koledzy z osiedla, z torrentów czy innych źródeł, mniej lub bardziej legalnych.
Do czego zmierzam to to, że jeżeli będzie (a jest na ten moment, i to całkiem spore) zapotrzebowanie na takie instrumenty, to rząd Tuska i Junkera eurokołchozu może Ci zabraniać użytkowania takich coinów w obrębie giełd Unii Europejskiej pod karą trzech pasów w tyłek i grzywny 500 Euro. Tylko co z tego? Masz, jak już Ci wypisałem wcześniej, kilka innych możliwość na upłynnienie anon-coinów, począwszy od krajów niezależnych, pozaeuropejskich jurysdykcji, a dodatkowo jak grzyby po deszczu rosną DDEX'y. W miejscie wyciętego chwasta (DDEX) wylęgnie się nowy, takie jest niestety/na szczęście prawo rynku. W miejsce zakazu posiadania i handlu marihuaną w naszym regionie weszły rodziny wietnamskie pędzące taki susz, że nawet @amneziahaze wrócił na forum. Problem jest tylko taki, że nie kupisz tego w sklepie z szyldem - Hej, Marianna - tylko idziesz za róg bloku, pod którym jest ten sklep i pytasz tego śniadoskórego Josha o marokańską czekoladę. Jest popyt, jest podaż.

I to samo będzie z anonami. W 2017 leciał tak potężny FUD ze strony chińskiego rządu odnośnie całkowitej banicji krypto, że powstały dziesiątki, jak nie tysiące mem'ów i nikt już nie wzrusza ramionami na wieść o tym, że HuangHui macha szabelką. A im głośniej zrobi się o anon-coin'ach tym TYLKO I WYŁACZNIE lepiej - bo wzrośnie świadomość użytkowników i potencjalnych użytkowników krypto, że mogą w tym oczernianym przez media półświatku pozostać anonimowi. Wystarczy im portfel z zasilonym tetherem i platforma DDEX, na której wymienią się z HuangHui'em assetami. Im bardziej z tym będą walczyć, tym reakcja będzie dokładnie odwrotna, efekt streisand.

Tyle z mojej strony, absolutnie nie chciałem Cię tu urazić, natomiast otworzyć oczy i spoglądnąć na horyzont z innej perspektywy. Mam nadzieję, że mi się udało.

Miłego wieczoru.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 18:40

ZIL:

Obrazek

nie ukrywam, liczyłem na coś więcej, ale wyszło jak wyszło. Udało się zarobić na diamencie i słusznym wydaje się rezygnacja z większości pozycji przy ~498, bo ZIL znów jest w pupsku. Mamy zrealizowany diament, który próbował przejść w wybicie z pennanta (ciemny niebieski), co skończyło się astronomiczną klapą. W efekcie powstał kolejny (żołty) ABW. Zasięg obu ABW jest mniej więcej taki sam i jest to mniej więcej double bottom.

Więc w scenariuszu niedźwiedzim limit buy okolic 350 wydaje się najsensowniejszą opcją.

Scenariusz byczy to oczywiście (z uwagi na respektowanie LT wzrostowej - ciemny niebieski/żółty) podbicie do górnej krawędzi żółtego ABW, wyjście górą i atak górną krawędź jasnoniebieskiego kanału.

Do ważniejszego wydarzenia (ale nie jakiegoś super-hiper.. jest to zmiana z ERC-20 na natywny dla ZIL) zostało jeszcze 3 tygodnie i to dość czasu, by odwiedzić 351 a potem zmunować na 900. Bo to krypto :roll:

WAN:

1d bo się nie mieści 4h.

Obrazek

nie wątpię, że to fajny klin. Ale i bardzo trudna zagrywka. Na razie pomarańczowy klin działa udanie, ale kurs slizga się po granicy - parę satoshi (np wystrzał BTC o 200$ lub spadek o 200$) i zamykamy się pod. Oczywiście wciąż zostaje ten duży różowy klin, ale on jest tak zbudowany, że można oczekiwać np. double bottom na 730, lower low na 650, albo nawet długiego zsuwania się w kierunku 300-400 sato. I wciąż będzie legitny. Jego głównym problemem jest to, że jest ogromny. I niezbyt stromy, przez co może trwać miesiącami.

Mam więc w planach cięcie strat, gdyby wyszło z pomarańczowego i dalej się zobaczy.


Przy okazji można zobaczyć ładne zrealizowanie zasięgu kanału spadkowego z dnia (wybicie do 1200 w chyba poprzednim miesiącu).

wizualizacja :mrgreen:

Obrazek

takie coś mogłoby nieźle wszystkich strollować + 50% wtopy z obecnych poziomów. Czyli trzeba uważać, co tu dużo mówić.

M.in. dlatego w klasycznym TA gra się pod wyjście z klina, a nie pod złapanie dolnej krawędzi.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: sud » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 20:00

Tak jeszcze odnośnie offtopu o anon coinach, to pamiętajcie że prawdziwe grube ryby, które będą ich używać do ukrywania funduszy, nie będą tego robić na giełdach, oni takie deale załatwiają przez OTC i darkpoole, czego nie widać na żadnych wykresach volumenu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 20:01

@sud no tak, ale chyba jest jakiekolwiek powiązanie kursu między giełdami a OTC?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 23:49

@adam1226
@Rumcajs idzcie klepac temat anonow gdzie indziej. Kolejne posty na ten temat do zgloszenia do moderacji i minusy. Najlepiej sami zgloscie swoje posty do moderacji, bo robicie tu syf.

Bnb na wsparciu i mam dziwne wrazenie ze poleci nizej.
Celer na binance ladnie wybottomowany.
Jutro na Houbi wchodzi iris network, kupuje za 10-20% przeznaczonej na ten token kasy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 02:41

mediabooker pisze: @adam1226
@Rumcajs idzcie klepac temat anonow gdzie indziej. Kolejne posty na ten temat do zgloszenia do moderacji i minusy. Najlepiej sami zgloscie swoje posty do moderacji, bo robicie tu syf.

[..]
Tu masz moderacje
Spoiler:
Bit-els pisze: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 10:22 @frc991 masz rację, pierwsi do prania kasy poprzez anony będą ci, co najgłośniej krzyczą o aml/kyc.
Ale żeby można było przelewać konkretne kwoty anony, jak i cał6 rynek musi mieć odpowiednią kapitalizację.
A to może się stać tylko wtedy gdy anony nie zostaną zbanowane. Muszą być podpompowane, a potem już realny popyt zrobi swoje, utrzyma na wysokich poziomach
Dodano po 4 minutach 36 sekundach:
mediabooker pisze: poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 23:49Bnb na wsparciu i mam dziwne wrazenie ze poleci nizej.

ciekawe, że KCS podobnie dość wyraźnie spada, mimo, że jutro druga część IEO multiVac...
w sumie HT tylko trzyma poziom
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 kwietnia 2019, 08:26

Piękny ten poranny wodospadzik, udało się w końcu odkupić LTC po obniżce, ale innych coinów nie ruszałem, obawiam się jeszcze kolejnej takiej próby. Wczoraj w najgorszym momencie ruszył w górę XVG, ale dzisiaj już nie ma śladu po wzrostach. Na tą chwilę czekam na odkupienie Cardano i IOST po jakiś promocjach:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 9 kwietnia 2019, 09:06

Kupno czegoś innego niż pod event nie ma większego sensu moim zdaniem, bo będzie spadać przy wzrostach BTC, a przy spadkach BTC będzie spadać jeszcze szybciej, spadek o 100$ = od 5 do 10% zjazdu na sporej części coinów, w tym mistrzów hossy altowej jak BNB.

Pozbyłem się resztek altów wczoraj - w sumie przed tym dumpem jeszcze. Trzymam sobie DCR i trochę QKC. Reszta w BTC.

Polecam prześledzić ruch do 8500$ z zeszłego roku. BTC rósł szybko i dziko - alty spadały z każdym UP. I chyba nie muszę mówić, co się stało, gdy BTC przestał rosnąć :mrgreen: mieliśmy spadki po 20% dziennie na wszystkim prawie.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 kwietnia 2019, 09:11

BitJanusz pisze: wtorek, 9 kwietnia 2019, 09:06alty spadały z każdym UP
w parze z btc? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6742
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6559
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 9 kwietnia 2019, 09:11

@mudol

tak, owszem. Ale jak spada w parze z BTC to też tracisz, bo zmniejsza ci się ilość BTC ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 kwietnia 2019, 09:17

Ja gram tylko na fiatach;) Stąd przy upie btc, reszta też w górę ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości