[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 30 maja 2019, 10:19

amneziahaze pisze: czwartek, 30 maja 2019, 10:10@zdch Nie ma to absolutnie żadnego znaczenia czy ktoś Ciebie opłaca, tudzież ich opinia nt. BSV, wliczając w to Bitmara włącznie. Także nie przejmuj się nimi.
Masz częściowo rację. Człowiek powinien robić to, w co wierzy i nie przejmować się samymi plotkami i opiniami.

Ale jeżeli człowiek pierdoli bzdury bez sensu i prawdopodobnie jest opłacanym manipulatorem lub patologicznym kłamcą albo chorym psychicznie człowiekiem, już ma znaczenie.

Tego typu problemy często prowadzą do więzienia albo psychiatryka.

Dodano po 5 minutach 5 sekundach:
Żeby nie było że rzucam słowa na wiatr. Oficjalna odpowiedź urzędu od rejestracji własności intelektualnej z USA dla Financial Times:
“In a case in which a work is registered under a pseudonym, the Copyright Office does not investigate whether there is a provable connection between the claimant and the pseudonymous author.”
Dodatkowo, rejestracja kodu źrodłowego w urzędzie własności intelektualnej nie daje zabezpieczenia takiej własności intelektualnej jako wynalazku.

Od tego jest inny urząd - urząd patentowy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » czwartek, 30 maja 2019, 10:25

@benq Marketcap nie ma nic wspólnego obecnie z użytecznością monety. BTC [p wprowadzeniu SegWita to nie Bitcoin. No i co z tego, że na wielu forach jest wyśmiewany? Durne komentarze nie ograniczą sieci jak małe bloki. CSW wspierał hardfork BCH, chociaż z tego co czytałem liczył na to, że forka nie będzie, tak jak przy podziale BCH/BSV.
benq pisze: czwartek, 30 maja 2019, 09:47Co wg Ciebie wynika z papierka patentowego dla CSW

CSW nie ma patentu na BSV, ma prawo autorskie. Ma za to dużo patentów na rozwiązania budowane na Bitcoinie. Pisałem już co może z tego wynikać.

@__kot__ Proszę Cię... bądźmy poważni. Uzasadnij mi co ma DASH czego nie ma lub nie może mieć BSV, poza masternodami lub wbudowanym podatkiem, który jest niczym innym jak populistycznym socjałem dla ludu.

@ShadowOfHarbringer Twoje posty powinniśmy przenieść do hydeparku, są zabawne, a Ty - śmieszny.
O brawo, w końcu jakieś wiarygodne źródło. Wklej jeszcze późniejszy akapit, gdzie domagali się potwierdzenia czy CSW jest pewny że chce potwierdzić że Satoshi to on. I jak mówię... spory w związku z prawami autorskimi rozstrzygnie sąd. Próbujcie.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 30 maja 2019, 11:03

zdch pisze: czwartek, 30 maja 2019, 10:25 O brawo, w końcu jakieś wiarygodne źródło. Wklej jeszcze późniejszy akapit, gdzie domagali się potwierdzenia czy CSW jest pewny że chce potwierdzić że Satoshi to on. I jak mówię... spory w związku z prawami autorskimi rozstrzygnie sąd. Próbujcie.
Wiesz co, jak jesteś z Wrocka to polecę Ci dobrego psychologa.

Ostatnio szukałem koledze, który ma problemy w związku i obdzwoniłem wszystkich.

Jeżeli nie robisz tego dla pieniędzy (ale pewnie robisz), to masz poważne problemy z własną osobowością i postrzeganiem rzeczywistości. Taka przygoda jak Twoja często kończy się w psychiatryku albo samobójstwem, Polska jest w czołówce europejskiej i światowej jeżeli chodzi o samobójstwa mężczyzn, więc nie lekceważyłbym tego.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 30 maja 2019, 11:45

Nie mam BSV - już pytałem, bo nie rozumiem, czemuż, a czemuż nie ma takiej nagonki na inne naprawdę wątpliwe (delikatnie mówiąc) projekty.
Pytam jako kompletny laik - ot, ogłasza się kolejny nowy SN (przypominam, że ja się też ogłosiłem i zbieram głosy - jak uzbieram 3 to rzucę rękawicą roboczą i idę z CW na pistolety, bo na sąd mnie nie stać - łojesuuu, tylko nie głosujcie, bo kiepsko strzelam....), powstaje fork - pewnie nie ostatni... Zmierzam do tego, że na "rynku" jest tyle gówna "lepszej jakości", że smród BSV jawi się jako "fijołki" w tym szambie...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ikswodnal » czwartek, 30 maja 2019, 11:48

Za dużo w tych dyskusjach o personaliach za mało o technikaliach :-(
(szczególnie tych przystępnych słabo zorientowanym informatycznie).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 30 maja 2019, 11:51

i kolejny raz apeluję! "Funkcjonalność wyłączona..." MODZIE - ja już wiem, że to nie "forum wolnościowe", ale już bez takich peerelowskich numerów! Możesz repkować, o ile MY na głosowanie Ci pozwolimy... Reki i szczęki, a głównie resztki zębów wypadają...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: janku66 » czwartek, 30 maja 2019, 11:57

KryptoBanita pisze: czwartek, 30 maja 2019, 11:45 Zmierzam do tego, że na "rynku" jest tyle gówna "lepszej jakości", że smród BSV jawi się jako "fijołki" w tym szambie

No chyba to jest inna skala.
Skoro nawet u nas trafił się obrońca scamu, który do tego wierzy, że ma rację, to szkody wyrządzone na finansach tych którzy wierzą, mogą być na ogromną skalę, bo jest ich dużo więcej.
Sam świeżo upieczony SN jest tylko wisienką na torcie, która jasno wytacza cel tego projektu.
Może najpierw chodziło o pieniądze, a później gdy już je miał to o coś więcej. Wiesz, są tacy którzy lubią władze i sławę. Craig do tego jest bezczelny i do końca świata może nabierać ludzi na te swoje pseudodowody bycia SN. Gorzej jak dla zabawy kiedyś SN poruszy jakimiś pierwszymi BTC. Wtedy Craig wymyśli bajeczkę, że to pewnie on :D Ale nie powtórzy tego, bo nie musi :D

Może też jest tak, że Craig z wysokim prawdopodobieństwem wiedział kim jest SN i wie, że już nie żyje. Stąd jego bezczelność.

No i dalej pozostaje pytanie, czemu najzwyczajniej w świecie nie wykona publicznie ruchu BTC z pierwszych adresów? @zdch Jak Twój bohater na to odpowiadał? Coś wiem, że obiecywał podpisać jakaś transakcję? Co już raz robił i się ośmieszył. Co jeszcze próbuje zadziałać w tej materii? Czy przez pracę nad kolejnymi patentami nie ma po prostu czasu tego zrobić? :D

@zdch dzięki za info o rozdzieleniu. Spróbuję to zrobić po powrocie z US.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 30 maja 2019, 12:05

vjankuv pisze: czwartek, 30 maja 2019, 11:57 i wie, że już nie żyje. Stąd jego bezczelność.
Ta teoria spiskowa z więzieniem... Do tego CW może mieć dyski i coraz większą nadzieję na ruszenie zabezpieczeń... Może też jakiś szantażyk... Ale ja lubię teorie spiskowe :mrgreen:
Na dodatek Le Roux - ładnie brzmi 8-)
Nie zmienia to mojego podejścia, że jednak BSV to nie coin całkiem wyrwany z dupy.
Ja nie mam BSV, żeby nie było...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » czwartek, 30 maja 2019, 12:13

@vjankuv Sugeruję poczytać o tym co się działo i dlaczego miał podpisywać.
CSW strasznie was męczy. Wyobraźmy więc sobie, że CSW nie istnieje.
Która moneta jest najbliżej Bitcoina z 2009 roku? Która moneta ma największe szanse na powodzenie? Proszę o merytoryczne odpowiedzi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » czwartek, 30 maja 2019, 12:16

zdch pisze: czwartek, 30 maja 2019, 12:13Proszę o merytoryczne odpowiedzi.
Nie zobaczysz ich.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Jazda » czwartek, 30 maja 2019, 12:30

Wedle mojej oceny za dużo jest szumu wokół samego CSW, a mało kto skupia się na produkcie jakim jest BSV. Skoro produkt istnieje, team nad nim pracuje. To zapewne reprezentuje jakąś wartość i jako laik śmiem twierdzić że większą niż 90% scamu z listy coinmarketcap.

Generalnie twórca może być ekscentrycznym dziwakiem, i cóż z tego ?! Wielu wynalazców uważano za wariatów miedzy innymi Nikola Tesla. I nie piszę tego aby bronić kogokolwiek tylko tak sensownie patrząc na to wszystko.

P.S.
Także już nie mam BSV więc nie jestem w zadnym stopniu stronniczy.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 30 maja 2019, 12:32

"Funkcjonalność wyłączona, spróbuj później." - Później to znaczy jak już CW umrze?
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: WitoldC » czwartek, 30 maja 2019, 12:39

@KryptoBanita W tematach SCAM jest wyłączone.
@Jazda Jest różnica między dziwakiem a oszustem/kłamcą.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » czwartek, 30 maja 2019, 13:06

@WitoldC Jeśli jest oszustem i wszyscy o tym wiedzą, to dlaczego nie siedzi w więzieniu?

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: WitoldC » czwartek, 30 maja 2019, 13:17

Jakby zamykali ludzi za kłamstwa to większość osób by siedziała i kto by pracował na darmozjadów ;)

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 stycznia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Masumasu » czwartek, 30 maja 2019, 13:40

Znowu Shadow sie uaktywnil ze statystykami samobojstw. Koledze szukales psychologa bo związek mu sie wali :D koledze sie popsul telefon i jezyka w gebie zabraklo :D i te Twoje nerwy kiedy zdch nie reaguje na Twoje chamskie wypowiedzi albo reaguje ale w sposob kulturalny. Z tego co widze to nie namawia tu nikogo na kupno bsv, jego wpisy sa czysto informacyjne zawsze ze źródłem. Watek ma nawet w tytule slowo SCAM wiec czego Wy tu wszysy chcecie? Uaktywniacie sie i gnebicie czlowieka jak tylko na bsv skoczy cena. Idzcie se na bitcoina albo na bch co tam uwazacie za najsluszniejsze. Jesli pominac cala ta szopke z CW i juz nie wazne czy on jest SN czy nie, to bsv chyba w porownaniu do reszty coinow jest niezlym produktem. Tak najblizej do oplacanego trola tutaj to temu Panu Shadołowi. Co tylko cena ruszy to pierwszy obecny i atakuje! No normalnie jakby mu ktos płacił :D

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Bitmar » czwartek, 30 maja 2019, 13:43

Historia z Craigiem pięknie pokazuje jak zmienia się punkt widzenia ludzi którym pomacha się dolarami przed nosem. Oszust który da zarobić to już nie oszust tylko ekscentryk i spoko gość. Oszustwa jakich dokonał to już nie oszustwa a sprytny plan, strategia godna podziwu na którą przymyka się oko. Kilka zielonych i już znajduję się stado obrońców narzucających własną definicję moralności. Zjawisko te wykorzystują twórcy piramid finansowych a nawet politycy. PIS to już najlepsza partia w historii bo rozdaję kasę, BSV najlepsza krytpwaluta bo robi 100% w dzień i nie ważne jakim to kosztem. Pewne rzeczy się nie zmieniają i nie ważna jaka to dziedzina życia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 30 maja 2019, 13:50

Nie mam BSV, nie głosuję na PIS, uważam, że CW to oszust (z racji przyzwoitości nie piszę WC), aaaaa! Mam ołtarzyk Cienia i niby to mi się zmienia mój punkt siedzenia :shock:
Proszę! Jak już mnie do wora, to przynajmniej osobnego (i po jęczmieniu, żyto może być, a ziemniaki zawsze z ziemią tfu...).
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » czwartek, 30 maja 2019, 14:58

CSW siedzi w bitcoinie od dawna, dowód na to jest chociażby w sprawie z Kleiman estate lub Australian Tax Office. Niewątpliwie posiada Bitcoiny sprzed jakiegokolwiek podziału. Mam nadzieję, że tu się wszyscy zgadzamy. Powiedzcie mi teraz jaki mógłby być przekonywujący argument za tym, żeby chcieć dzielić łańcuch na kolejne forki? Jedyne co tym zyska, to mniejsze bezpieczeństwo sieci i potencjalnie mniejszą wartość swoich monet.

Dlaczego CSW nie chciał SegWita i nie chciał CTORa? Jeżeli to oszust, to jak to się dzieje, że oba te dodatki zaburzają funkcjonalność Bitcoina?! Rozumiecie to?
SegWit spowodował, że nie da się zrobić onchainowych kanałów płatności i np streamować video i płacić za oglądnięte sekundy filmu (koniec z abonamentami!)
CTOR sprawia, że nie da się łatwo identyfikować transakcji chronologicznie gdy już są w bloku.
CSW jakoś widzi zastosowanie tych właściwości i różni developerzy BSV też.

CSW wymyślił i opatentował przeszło tysiąc zastosowań blockchainu, a wy się kłócicie że czegoś tam nie podpisał i przez to jest oszustem? Jaki oszust wydaje $10tys. za jeden patent => czyli w sumie już jakieś $10mln, żeby kogoś oszukać na kupnie krypto wartej ~200$ ? Patenty się robi, żeby na nich zarobić. Żeby zarobić ktoś musi ich używać. Żeby ich używać, muszą mieć jakąś wartość. Ale uwaga, jeśli udostępnia je za darmo na tym łańcuchu, to jak chce zarobić? Może jako górnik, który zarabia niewyobrażalne wręcz pieniądze na opłatach transakcyjnych, dokonywanych przez miliony ludzi na nieskończenie skalowalnym blockchainie? Fanaberie?

Zaraz zaczyna się livestream coingeek conference

https://coingeek.com/conferences/toront ... ce/agenda/
Zachęcam do oglądania, może zobaczycie nowe zastosowania Bitcoina.

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: jacek1973 » czwartek, 30 maja 2019, 15:11

https://en.wikipedia.org/wiki/David_Chaum napisz do tego naukowca on ci uzmysłowi jak działa BTC.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lobor i 12 gości