Bitcademy aplikacja łącząca młode talenty piłkarskie z Menadżerami [airdrop]

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 70
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitcademy aplikacja łącząca młode talenty piłkarskie z Menadżerami [airdrop]

Postautor: Dodo101 » czwartek, 4 października 2018, 17:55

Cześć

Mam do przedstawienia aplikacje Bitcademy która ma zamiar łączyć talenty piłkarskie z całego świata. W tej aplikacji będą zbierane dane apropo młodych zawodników a Menadżerzy bądź zwykli użytkownicy będą mogli kupić/sfinansować ich rozwój.

"Platforma ma na celu stworzenie zupełnie nowego rynku dla inwestorów. Wartość zawodników może rosnąć w zależności od jego rozwoju. Dzięki osiąganiu kolejnych celów i wyzwań, wartość tokenu zawodnika będzie wzrastać. Będzie to również dobre miejsce, by wyszukiwać „perełki” futbolu przez skautów i ich kluby. Należy zwrócić również uwagę, o ile ciekawsze spotkania będą dla fanów czy inwestorów, jeśli będą mieli możliwość oglądania gracza, w którego zainwestowali."

"Przykładowo, 15-letni piłkarz będzie mógł dokładnie dowiedzieć się, jak szybki jest, lub jak silne są jego strzały w porównaniu z tysiącami innych rówieśników z całego świata. Poprawi to jego świadomość piłkarską oraz zmotywuje do dalszej pracy i ciężkiego treningu. Dzielenie się swoimi wynikami na portalach społecznościowych również będzie czynnikiem motywującym dla poszczególnych graczy, a także pomoże zwiększyć świadomość dobrej i efektywnej pracy. Co więcej, możliwe będzie porównywanie własnych statystyk i rezultatów z piłkarskimi idolami i gwiazdami światowego futbolu."

"By poszerzać pulę talentów Bitcademy zamierza budować również fizyczne akademie piłkarskie w krajach słabo rozwiniętych. Będzie to nie tylko korzystne dla inwestorów, ale przede wszystkim da szansę lepszej przyszłości dzieciom z tych regionów. Sukces choćby jednego sportowca często może mieć pozytywny wpływ na całą lokalną społeczność. Dobrym przykładem jest tutaj historia Didiera Drogby, który przekazał 5 mln $ na budowę szpitala i sierocińca w największym mieście Wybrzeża Kości Słoniowej, Abidżanie."

Cytaty wzięte z: https://www.fxmag.pl/artykul/bitcademy- ... sc-futbolu

Obecnie Bitcademy przeprowadza airdrop tokenów. Zostaje rozdane 30 MLN tokenów a obecnie (4.10.2018) zostało jeszcze 21 MLN. Dostajemy tokeny za rejestracje oraz za aktywność w mediach społecznościowych.

Referal link: https://bitcademy.io/?ref=3f48a012
Czysty: https://bitcademy.io

Pozdrawiam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość