Nebula Network - zdecentralizowana chmura

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 2
Rejestracja: 28 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nebula Network - zdecentralizowana chmura

Postautor: Nebula Network » niedziela, 19 sierpnia 2018, 11:40

Obrazek

Nebula Network to rozproszona platforma chmurowa oparta na nowym blockchainie. Platforma pozwoli użytkownikom na wynajmowanie zasobów takich jak moc obliczeniowa i przestrzeń dyskowa. Wynagrodzenie za udostępniane zasoby wypłacane jest w kryptowalucie (NEB), która stanowi podstawowy środek płatniczy chmury. Z udostępnianiem zasobów jest też powiązana emisja samej waluty dzięki czemu jej przyrost jest związany z przyrostem dostępnych zasobów. W ten sposób Nebula Network buduje pierwszą na świecie kryptowalutę z twardym rozproszonym pokryciem.

By zapewnić sprawne działanie systemu, Nebula Network potrzebuje przepustowości transakcji, wykraczającej poza to, co oferują obecnie sprawdzone rozwiązania blockchain (w szczególności zasłużone Bitcoin i Ethereum). Dlatego opracowujemy technologię Multichain - skalowalny publiczny blokchain.

Projekt został już doceniony nagrodą publiczności na ReaktorX Demo Night, oraz nominacją na Best Blockchain Startup reprezentując Polskę na CESAwards. Nasze wysiłki docenił też fundusz DataVentures, wspierając nas dodatkowymi środkami na badania technologiczne. Kolejni partnerzy zostaną ogłoszeni niebawem.

W tym temacie publikowane będą newsy dotyczące rozwoju projektu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my uważają, że kryptowaluty, blockchain i decentralizacja chmury zmienią świat na lepsze, zwłaszcza gdy ulepszymy technologię tak by zapewnić stabilność i skalowalność.

Wszystkim, którzy już nas wsparli w jakikolwiek sposób, serdecznie dziękujemy, w szczególności doceniamy to, że pomogli nam: Piotr Smoleń, Szczepan Bentyn, Lech Wilczyński, Kornelia Piech, Stanisław Wołoch, Piotr Misiurek, Gaweł Mikołajczyk, a także firmy Coinfirm i Ragnarson, oraz wszyscy przychylni nam forumowicze.

Dołożymy wszelkich starań by was nie zawieść i dostarczyć ekosystem, który pozwoli krypto znacznie szerzej rozwinąć skrzydła.

Zapraszamy na oficjalną stronę https://nebula.network/.

Śledźcie naszą aktywność na:
- Twitter: https://twitter.com/NebulaNet
- Facebook: https://www.facebook.com/NebulaNetworkGlobal/
- Reddit: https://www.reddit.com/r/NebNet/
- LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/nebula-network/
- YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdIKTm ... pzvJiiGhIw

Obrazek

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 2
Rejestracja: 28 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nebula Network - zdecentralizowana chmura

Postautor: Nebula Network » czwartek, 27 września 2018, 08:16

W serwisie CryptoProfit.pl pojawił się artykuł, w którym zawarto wiele ważnych informacji dotyczących naszej działalności. Zachęcamy do lektury!

http://cryptoprofit.pl/nebula-network/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], japu, Konrado7896 i 4 gości