Universa (UTN)

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: kondzio » piątek, 11 października 2019, 14:57

Ja już tego nie kupuje i nie uśredniam. Mam z jakies 500k i jesli to ma kiedys osiagnac jakaś konkretna cene to i tak bede sporo do przodu.

Ja jestem bardziej ciekaw postepu dotyczącego w wczesniejszych partnerstw np novotrans...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: GoPro » wtorek, 15 października 2019, 10:24

Ponizej link do artykulu :



Duzo ludzi hejtuje za brak konkretow, tylko wizje i plany, ale mi sie bardzo podoba ten artykul.

Osobiscie sprzedalem troche lisa i ustawilem oferty dokupienia wiecej UTNP.

Dla mnie lepiej, jezeli negatywny trend i marudzenie sie utrzyma, to kupie wiecej i taniej, bo chyba polece na gruby wieloletni holding tej waluty ;)

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: kondzio » czwartek, 7 listopada 2019, 20:11

Obrazek

https://www.chipin.com/digital-dinar-tu ... y-e-dinar/

Z tlumacza google:

Pierwsza transakcja testowa CBDC
"Transakcja testowa została zakończona w obecności prezesa banku centralnego Tunezji Marouane El Abassi. Wirtualne pieniądze będą wydawane na podstawie platformy blockchain Universa."

Może coś jednak bedzie z tej universy...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: GoPro » piątek, 8 listopada 2019, 07:25

kondzio pisze: czwartek, 7 listopada 2019, 20:11Może coś jednak bedzie z tej universy...
Ja tam akumuluje to od 2 lat, teraz na 13 i 15 satoshi podwoilem pozycje i w dlugiej perspektywie widze siebie, jak kogos kto kupowal bitcoiny po 1$ pare lat temu :D
No a co z tego wyjdzie to zobaczymy.
Ale powrot do 0.01$ (ICO) jest dla mnie murowany.

Plus potwierdza sie, ze oni naprawde dzialaja, tylko sie tym nie chwala, bo maja na wszystko umowy poufnosci i nie moga o tym mowic.

Wiec patrzac na reszte zapowiedzi projektow ktore dawali, oraz obstawiam, ze jest pare duzych spraw o ktorych nie wspominaja, to bedziemy minimum w top100.

Dodatkowo bedziemy mieli wlasny Hardware Wallet, ktory za pare lat moze okazac sie w Tunezji bestsellerem, bo ludzie beda mogli na nim przechowywac swoje oszczednosci, ale rowniez inwestycje jak uGold, czyli cyfrowe zloto pokryte depozytem 1:1 w Szwajcarii, za niedlugo dojda pewnie kolejne ciekawe aktywa do kolekcji.

Potem wprowadza ten caly system dla umow i dokumentow na blockchain, to ludzie beda mogli wrzucic sobie razem z oszczednosciami najwazniejsze umowy (np. akt wlasnosci nieruchomosci), dyplomy razem z oszczednosciami i inwestycjami na 1 urzadzenie a potem zdeponowac w banku, albo zamurowac w scianie w piwnicy :D :D :D

Juz nie wspominam, ze to tylko wprowadzenie do platnosci IOT miedzy maszynami w obrebie SmartCities.

Przy supply okolo 5.000.000.000 podczas mocnego marketu krypto i pozytywnych wydarzen widze szanse na 1$ za sztuke.

Ustawilem kolejne zlecenia kupna i modle sie, zeby jakis trader zrzucil mi tam troche tego cuda :D :D :D

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: kondzio » piątek, 8 listopada 2019, 09:08

Jak wyglada sprawa uGold ? Jest jakis progres ?
O portfelu mialy sie pojawic informacje w q3 obecnie brak ich.
Ja co mialem kupic to kupilem rok temu, przy obecnym kursie wychodze na 0, przy 0.5$ moje utn maja wartosc sześciocyfrową, dlatego więcej nie dokupuje.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: kondzio » poniedziałek, 11 listopada 2019, 16:58



Nawet Cz sie zainteresowal :lol:

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: kondzio » poniedziałek, 10 lutego 2020, 18:41

Jak wiadomo wiesc o CBDC okazala sie fałszywą wiadomoscią....

Wiadomość z dziś.
https://www.dmcc.ae/news/dmcc-signs-str ... ough-dubai

Podchodzę sceptycznie do sprawy.

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: mariodario » poniedziałek, 20 lipca 2020, 17:28

Gdzie można w tej chwili kupic/sprzedac UTNP?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: GoPro » wtorek, 21 lipca 2020, 08:15

mariodario pisze: poniedziałek, 20 lipca 2020, 17:28Gdzie można w tej chwili kupic/sprzedac UTNP?
Mozesz to zrobic na:
Bitfinex
Bilaxy
IDCM
Livecoin

Jesli chodzi o plynnosc, to najwiekszy orderbook ma IDCM, dodatkowo ma male prowizje i ja zawsze tam dokupuje. Jedyne co, to okolo 1 dnia trzeba, zeby wyplacic od nich z gieldy UTNP.

Bilaxy to nowa gielda dla UTNP, szybka, ale prowizje wieksza.

No a Bitfinex nie musze przedstawiac, ale tam roznie bywa z orderbookiem.

Livecoin 0 volume.

Z ciekawosci zapytam, planujesz kupic, czy sprzedac, oraz jakie sa tego podstawy.
Pytam z czystej ciekawosci jako hodler UTNP, zeby wybadac nastroje i opinie.


Edit:

Jesli chodzi o kondycje projektu, to ostatnie wydarzenia maja sie tak:

-Universa stworzyla z agencja ATI narodowy blockchain dla Tunezji, ma byc uzywany w administracji, a w pozniejszych etapach dla Smart Cities oraz CBDC.
-Universa stworzyla z DMCC platforme blockchainowa do handlu cukrem (jeszcze w realizacji)
-Universa stworzy na Rosyjskich wyspach infrastrukture dla inteligetnych miast (Smart Cities - Projekt Oasis) wraz z jakims rosyjskim oligarcha, byl wstepnie artykul w rosyjskim Forbes o tym. Projekt lacznie opiewa na 10 Miliardow $, jednak nie ma jeszcze oficjalnych informacji jaka bylaby dokladna funkcja Universy - dostalem jednak nieoficjalne potwierdzenie z gory, ze to prawda. Mimo to, trzeba to wciaz traktowac jako pogloske.

Dodatkowo gdzies w tle prawdopodobnie pracujemy nad CBDC w Tunezji oraz Malezji, jednak niewiadomo narazie wiele bo jest to na stopniu rzadowym wiec scisle NDA.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: kondzio » czwartek, 14 stycznia 2021, 16:34

Śledzi ktoś jeszcze ten projekt? Coś się będzie dziać? Pytam bo cena utrzymuje się na 0.006$ i nie wiem z czego to wynika.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: GoPro » wtorek, 19 stycznia 2021, 14:53

kondzio pisze: czwartek, 14 stycznia 2021, 16:34Coś się będzie dziać?
Ja jestem na biezaco.

Na dniach ma wyjsc jakis duzy news. Mial byc w piatek, jednak przeciagnely sie negocjacje z partnerem i podobno dalej negocjuja warunki. Ale szczegolow brak.

Tu masz podsumowanie 2020:
https://borodich.medium.com/from-nation ... 431eed5370

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: kondzio » niedziela, 31 stycznia 2021, 12:31

I pojawiło się news.
https://medium.com/universablockchain/b ... 3034edb325
Ktoś mi wyjaśni z jakiego powodu ta podnieta, wszyscy widzą dolara za sztukę.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: GoPro » środa, 10 lutego 2021, 12:23

kondzio pisze: niedziela, 31 stycznia 2021, 12:31Ktoś mi wyjaśni z jakiego powodu ta podnieta
Ty Tak serio?
BRICS:
https://en.wikipedia.org/wiki/BRICS
Dla rozliczen miedzynarodowych miedzy wszystkimi Panstwami BRICS oraz BRICS+, zostanie stworzony wirtualny bank oparty na technologii Universy i kraje beda rozliczac sie miedzy soba za pomoca tego systemu. Idzie o obsluge ogromnej ilosci transakcji z volumenem miliardow $.

https://www.coinspeaker.com/universa-bl ... cs-states/

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: wesley » środa, 8 listopada 2023, 16:51

projekt jeszcze żyje?, można to gdzieś kupić/sprzedać?

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 czerwca 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: tojapiotrek » piątek, 15 grudnia 2023, 11:36

wesley pisze: środa, 8 listopada 2023, 16:51projekt jeszcze żyje?, można to gdzieś kupić/sprzedać?

Z założycielem tematu spróbuj skontaktować się. Z tego co kojarzę, jest UTN-owym miliarderem :lol: :lol: :lol:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: GoPro » niedziela, 18 lutego 2024, 17:40

Czesc,

token mozna kupic na jednej gieldzie:
https://trade.klickl.com/UTNP_ETH

Wbrew pozorom projekt zyje i sie rozwija.
Oto news z wczoraj:
https://ceylontoday.lk/2024/02/17/digit ... f-colombo/

A to z zeszlego tygodnia:
https://www.nasdaq.com/press-release/ec ... lders-2024

Ja jestem mega byczy co do tego projektu od kiedy pierwszy raz o nim uslyszalem, nadal trzymam i dokupuje.
Jezeli dowioza to co mowia, to bedziemy mieli na tym projekcie tokenizacje Real World Assets.

Moze jestem marzycielem, ale z obecnego pulapu cenowego licze na minimum x50-x100 z opcja na x1000, jakkolwiek to brzmi.

Universa stworzy teraz 3 wlasne gieldy, gdzie beda handlowane krypto + RWA.

Problemem w projekcie jest jednak komunikacja i marketing. Jezeli liczycie na to ze admin na telegramie odpowie wam na jakies pytania i bedzie dla was mily, to niestety ale nie tutaj. Predzej wam nawrzuca i karze przeszukac chat. Taka rosyjska kultura i admin rodem z gulagu :D

Jezeli ktos ma ochote wchodzic ze mna w dyskusje na temat projektu, to niech sobie odpusci bo juz nie zagladam na to forum.
Watek wyskoczyl mi w googlu jak robilem reaserch odnosnie wczorajszego "ceylon newsa" i postanowilem zajrzec czy ktos potrzebuje pomocy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości