Cardano-Wallet (problem)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano-Wallet (problem)

Postautor: Polek » piątek, 6 lipca 2018, 14:59

Witam,

Mam kłopot ponieważ dawno nie wchodziłem na portfel, teraz jakos mnie naszło ale jestem wylogowany, i tu jest problem ponieważ nie wiem jak mam sie zalogować.

Mam 4 okienka (create,restore,join,import) z czego join i import nie da się kliknąć bo jest jakby wyłączone mogę tylko w create i restore, jak wejde w restore to o ile dobrze rozumiem mam wpisac jakiś kod który prawdopodobnie był do zapisania podczas rejestracji a ja mam tylko haslo do portfela.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano-Wallet (problem)

Postautor: benq » piątek, 6 lipca 2018, 15:53

@Polek, Masz seed'a? Tzn 12 wygenerowanych słów?
Jeśli tak to właśnie w zakładce "restore" musisz go wpisać i tyle.
Tutaj filmik nawet, chociaż ciężko coś zepsuć.
[youtube][/youtube]

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano-Wallet (problem)

Postautor: Polek » piątek, 6 lipca 2018, 16:11

tak tak, na szczęście udało się znalesc tego seed'a i wszystko już działa dzięki wielkie ;)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano-Wallet (problem)

Postautor: dyneck » poniedziałek, 18 stycznia 2021, 22:04

Witam,
dołączam do tematu żeby nie zakładać nowego.
Mialem kiedys środki na Deadalusie i mam zachowanego tego 12 słownego seeda.
Ponieważ Deadalus nie działa na Windows 7 chciałem zmigrować środki do Yoroi.
Problem jest taki, że w Deadalusie miałem główny portfel i drugi, który stworzyłem tym "+" w lewym dolnym
rogu żeby przy okazji kolejnegp przelewu wygenerować nowy adres.
No i teraz keidy zrobiłem migrację do Yoroi przeniosły mi się tylko te środki, które były na głównym porfelu.
Support Cardano nabrał wody w usta. Uważają, że jak mam seeda to mam dostęp do wszystkiego.
I teraz tak sie zastanawiam czy to możliwe żeby te środki, które były na tym drugim portfelu były zabezpieczone
innym seedem ?
Mam tylko tego jednego seeda - tego, który wygenerowałem jak zacząłem używać Deadalusa.
Wydaje mi się, że gdyby się pojawił inny przy tworzeniu drugiego adresu to bym jednak go zapisał.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano-Wallet (problem)

Postautor: Bambo930204 » niedziela, 16 maja 2021, 11:22

WITAM MAM IDENTYCZNY PROBLEM. TEZ NIE MAM SEEDA DO DRUGIEGO AADRESU. ROZWIAZALES MOZE PROBLEM?

Dodano po 2 godzinach 5 minutach 37 sekundach:
WITAM WLASNIE OGARNALEM PROBLEM. WZIALEM ZROBILEM WSZYSTKO DOKLADNIE Z INSTRUKCJA Z TEJ STRONY https://iohk.zendesk.com/hc/en-us/artic ... ng-wallets DZIAŁA WSZYSTKO BEZ SEEDA. MUSISZ SKOPIOWAC FOLDER SECRETS-1.0 I POSTEPOWAC ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ. MY MIELISMY TO NA STARYM KOMPIE I STAMTAD WRZUCILISMY NA PENDRIVE I IMPORT JAK W INSTRUKCJI

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości