Kabberry

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 17 czerwca 2016
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: dawidt » wtorek, 12 lutego 2019, 23:42

Czy premined pozostał w nowym blockchainie nadal na poziomie 500000? ;)
Ile PSC potrzeba aktualnie na postawienie MN? W tutorialu widnieje niby 1000.

pozdrawiam


Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 267
Rejestracja: 14 czerwca 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Gdańsk

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: PrimeStone » wtorek, 12 lutego 2019, 23:50

w nowym blockchainie pre-mine był 7 500 000 PSC. Coiny te w całości zostały przeznaczone na wymianę starych. Zostało jeszcze co prawda trochę, gdyż nie wszyscy wymienili, ale nie jest to duża ilość.
Strona : https://primestone.global
Explorer: http://primestone-explorer.com

Jeżeli chcesz wesprzeć projekt PrimeStone: BTC 3M4aGDFj7KNv1KmkTcNuk3rTWbAXfSSS4x

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: japu » środa, 13 lutego 2019, 09:02

dawidt pisze: wtorek, 12 lutego 2019, 23:42Ile PSC potrzeba aktualnie na postawienie MN? W tutorialu widnieje niby 1000
10k co stawia pod znakiem zapytania oplacalnosc MN przy nagrodzie rzedu 14PSC 3-4 razy dziennie. MN zwroci sie po okolo 200dniach. Obecnie rynek PSC jest tak plytki, ze 10k mozna podwoic w ciagu tygodnia na gieldzie.

wrg
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 19 lipca 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: wrg » środa, 13 lutego 2019, 14:22

Czy ktoś instalował ten wallet PrimeStone Wallet 2.0 na androida i czy mu działa poprawnie?
Może jest ktoś, kto instalował na androida 8.1?
Wczoraj u mnie zawiesił się na bloku 57843 i przez wiele godzin wisiał bez zmian.
Odtworzony z seed (wstukiwany dla "rozrywki" ręcznie bo z QR jest niemożliwe) wisi dla odmiany na Loading Block Height:-1 już 14 godzin.
Nowa instalacja w/w też nic nie zmienia.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: japu » środa, 13 lutego 2019, 14:23

@wrg Nie odpowiem wprost na pytanie bo nie instalowalem ;P ale zadam inne. Po co Ci ten wallet na androidzie tak z ciekawosci? Obracasz gdzies aktywnie PSC?

wrg
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 19 lipca 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: wrg » środa, 13 lutego 2019, 14:38

Na chwilę obecną tylko testuję i porównuję działanie z tym na Debianie, który działa bez niespodzianek o jakich piszę.
Jestem zwyczajnie ciekaw, czy komuś działa prawidłowo i na jakiej wersji androida, na jakim modelu smartfona oraz, czy aktualna jego wersja 2.0 jest godna uwagi.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: Lester » poniedziałek, 4 marca 2019, 10:26

@PrimeStone
Widziałem gdzieś w internecie taki diagram obrazujący ilość użytkowników PrimeStone na świecie z podziałem na kontynenty, ale nie mogę znaleźć wyraźnego (jeśli macie to proszę o wklejenie tutaj).
Znalazłem tylko taki:
Obrazek

W każdym razie obserwuję waszą walutę od początku, od debiutu na giełdach i nie uwierzę, że są tysiące, czy też setki tysięcy użytkowników, że tylu ludzi zainstalowało portfele i posiada chociażby niewielką ilość PSC. Chyba że źle odczytałem te informacje z tej grafiki, to mnie poprawcie proszę.
Jedyne giełdy, gdzie jest jakiś obrót, to crex24 i Graviex. Na tej pierwszej dzienny obrót wynosi średnio jakieś kilkaset dolarów (tak jest od tygodni, wcześniej robili sporo większe obroty, ale w większości sztuczne), a na tej drugiej, gdzie oficjalnie wg https://coinmarketcap.com/currencies/pr ... e/#markets odbywa się ponad 90% handlu, generują je w przytłaczającej większości jakieś boty - pojawiają się zlecenia na kilkaset PSC zwykle i od razu znikają, tak przez większą część doby. Właśnie je zblokowałem (od niespełna godziny) wystawiając zlecenie sprzedaży na kilka tys. PSC minimalnie wyżej (o jednostkę) od zlecenia zakupu.

Kompletnie nic się nie dzieje. Gdyby było kilka tysięcy, czy może nawet przynajmniej kilkaset jakichkolwiek użytkowników, to odbywałby się jakiś konkretny ruch na giełdach - to jest chyba logiczne. Ktoś powie, że "jakiś" tam się odbywa. Wiem ile z tego jest moje i sądzę, że jest jeszcze kilka, max kilkanaście osób, co podobnie jak ja "bawi" się w handel PSC i to wszystko. Często przez kilka, czy nawet kilkanaście godzin jest kompletna cisza, zero jakiegokolwiek ruchu.

10 lutego na https://bitcointalk.org/index.php?topic=2963836.300 pojawił się wasz wpis zatytułowany "Frequently Asked Questions", gdzie piszecie m.in. o tym, że rozpoczęliście kampanię reklamową w Azji. Możecie zdradzić jakieś szczegóły tej kampanii, czy też podać np. jakieś linki gdzie można uzyskać więcej informacji o tym?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 267
Rejestracja: 14 czerwca 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Gdańsk

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: PrimeStone » poniedziałek, 4 marca 2019, 14:53

Screen o którym mówisz to dane pochodzące z Google Analytics. Tak jest kampania prowadzona na rynku Azjatyckim w postaci reklam w wyszukiwarkach, na ichnich portalach społecznościowych, a także będzie prowadzona kampania mailingowa
Strona : https://primestone.global
Explorer: http://primestone-explorer.com

Jeżeli chcesz wesprzeć projekt PrimeStone: BTC 3M4aGDFj7KNv1KmkTcNuk3rTWbAXfSSS4x

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: japu » środa, 6 marca 2019, 10:46

@Lester A co Ty zrobiles na crex24? Obraziles sie na te gielde? Widziales order book aktualny? :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: Lester » czwartek, 7 marca 2019, 12:42

@japu
Widziałem. Była jakaś kilkugodzinna przerwa techniczna na tej giełdzie (prace konserwacyjne, czy coś takiego), kolejna zresztą, z tym że po tej przerwie wywaliło mi (i pewnie każdemu jak się domyślam) wszystkie oferty kupna i sprzedaży. Ustawiłem ponownie oferty sprzedaży, ale nie wszyscy zdaje się to zrobili, zwłaszcza po stronie zleceń kupna to widać (w tym momencie jest na Crexie na ok. 0.65 Btc w sumie wszystkich ofert kupna, a na tej giełdzie odbywa się największy handel).

Ogólnie to jest lipa straszna z ceną i z obrotami. Coraz gorzej. Bardzo małe zainteresowanie. Sprzedam trochę i kurs na cmc leci o 10 czy nawet czasem o 30%. Nie ukrywam, że powoli wychodzę, bo mija mi koło nosa mnóstwo okazji - co rusz jakaś pompka jest na kryptowalutach. Tracę wiarę, że coś tu się wydarzy.

Twoje pytanie:
japu pisze: poniedziałek, 11 lutego 2019, 13:39No, kto wierzy w projekt?

pozostało bez odpowiedzi. Podbijam je w takim razie - jest tu ktoś taki?

PrimeStone pisze: poniedziałek, 4 marca 2019, 14:53 a także będzie prowadzona kampania mailingowa

Czyli że będziecie wysyłać maile do ludzi (żeby nie powiedzieć brzydko spam), żeby kupili PSC?
Wielu wieści zmierzch e-mail marketingu.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: Lester » czwartek, 14 marca 2019, 08:28

@PrimeStone - to w takim razie do was skieruję to pytanie: wierzycie w swój projekt?
Jeśli tak, to czemu nie skupujecie po cichu przy tak niskich cenach w porównaniu do tego co było na początku roku (4-5 krotnie niższych)? Stały dopływ stosunkowo niewielkiego kapitału utrzymywałby kurs na wyższych poziomach i mógłby wzbudzić zainteresowanie, przyciągnąć inwestorów, spekulantów, coś by się działo.

Stworzenie własnej kryptowaluty, która odniosłaby sukces nie jest jak widać prostą sprawą. Gdyby tak było, to zdolni programiści na potęgę tworzyliby własne kryptowaluty - czy miałoby to sens? Dlaczego akurat programiści komputerowi mieliby być tą uprzywilejowaną grupą, która miałaby tworzyć kryptowaluty pretendujące do miana pieniądza przyszłości, czyli w rzeczywistości tworzyć pieniądz?

Dodano po 23 minutach 20 sekundach:
Aktualnie cały order book po stronie kupna wynosi ok. 0.013 btc na crex24 i ok. 0.0013 btc na graviex, z czego spora część jest ustawiona na bardzo niskich poziomach kilku satoshi.

Dodano po 12 minutach 3 sekundach:
Sprzedałem trochę PSC na obu giełdach, póki jeszcze jest komu.
Sprzedałem za naprawdę niedużą sumę w porównaniu do tego jakimi obrotami tu się ludzie chwalą nieraz - i reakcję kursu można zobaczyć na cmc: https://coinmarketcap.com/currencies/primestone/

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: marimach77 » czwartek, 14 marca 2019, 08:38

@Lester - ja tam ciągle wierzę w ten projekt. Nie zainwestowałem dużo w PSC mimo tego, że trochę tego mam, więc nawet jeśli projekt upadnie to nie będzie to duża finansowa strata dla mnie. Liczyłem się z tym. Jak pisałem na discordzie, cena pójdzie do góry ale team musi pokazać KONKRET a na razie nie mamy na co liczyć. Jaki mają readmap i timeline każdy widzi:
Obrazek
Przy dobrych wiatrach możemy COŚ zobaczyć w listopadzie, ale znając życie będzie to później. To stanowczo za późno moim zdaniem.

Dodano po 1 minucie 46 sekundach:
Lester pisze: czwartek, 14 marca 2019, 08:28czemu nie skupujecie po cichu przy tak niskich cenach w porównaniu do tego co było na początku roku (4-5 krotnie niższych)? Stały dopływ stosunkowo niewielkiego kapitału utrzymywałby kurs na wyższych poziomach i mógłby wzbudzić zainteresowanie, przyciągnąć inwestorów, spekulantów, coś by się działo.
To też dobry pomysł i team powinien to poważnie rozważyć.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: Lester » czwartek, 14 marca 2019, 09:13

marimach77 pisze: czwartek, 14 marca 2019, 08:38To też dobry pomysł i team powinien to poważnie rozważyć.

Potrzebne są tu do spełnienia dwa warunki: wiara w projekt i kapitał do inwestowania.
Moim skromnym zdaniem jeśli zespół nie spełnia obu tych warunków, to PSC nie ma szans wybić się kiedykolwiek. Oczywiście te dwa warunki są konieczne, ale nie są wystarczające, bo potrzeba jeszcze wiedzy, szeregu różnych zdolności i umiejętności, determinacji...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: Bemx2k » czwartek, 14 marca 2019, 11:54

Uruchamiam windowsowy portfel Primestone w wersji v1.0.0.2 po 3 miesiacach absencji brak połączenia z peerami :/

jakieś sugestie ?
BTC>ETH

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: marimach77 » czwartek, 14 marca 2019, 12:08

Bemx2k pisze: czwartek, 14 marca 2019, 11:54Uruchamiam windowsowy portfel Primestone w wersji v1.0.0.2 po 3 miesiacach absencji brak połączenia z peerami :/

jakieś sugestie ?
A zrobiłeś swap monety?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: Bemx2k » czwartek, 14 marca 2019, 12:25

Nie , co i jak z tym swapem ?
BTC>ETH

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: marimach77 » czwartek, 14 marca 2019, 12:29

Bemx2k pisze: czwartek, 14 marca 2019, 12:25Nie , co i jak z tym swapem ?

Aleś się obudził. PSC przeszło na nowy łańcuch i był robiony swap. Jest nowy portfel. Musisz skontaktować się z teamem primestone i zrobić swap z ich pomocą. Tak to jest jak się nie śledzi mniej więcej na bieżąco tego co się z monetą dzieje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: Bemx2k » czwartek, 14 marca 2019, 12:33

Uruchomiłem PrimeStone version v2.0.0.0 ukazała się zawartość portfela zgodna z rzeczywistą
tyle że : No Block Source Availabel :(
BTC>ETH

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: Lester » czwartek, 14 marca 2019, 12:53

Odnośnie swapa to też uważam, że to nie powinno tak przebiegać. Pisałem o tym tutaj: viewtopic.php?p=549859#p549859 (na końcu posta).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2071
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 312
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: UK - London SM4

PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Postautor: Bemx2k » czwartek, 14 marca 2019, 13:01

Walić to na ryj , miałem tylko 134 monety warte mniej niż prąd który zużyję na synchronizację walleta.
BTC>ETH

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości