Kabberry

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kabberry

Postautor: Naganiacz » wtorek, 28 września 2021, 20:28

Jak już sam zauważyłeś to dla UE zaraz się skończy możliwość handlowania. Ja nie zamierzam tym teraz handlować. Będę próbował postawić masternoda bo jeszcze nigdy tego nie robiłem a tu ponoć jest taka możliwość. Będę też obserwował jak po 5.10.2021 będzie się odbywał handel na giełdzie, bo wtedy będzie wiadomo jakim zainteresowaniem cieszy się ten token poza UE. Podejżrzewam, że będzie wielka klapa. Może to zmotywuje zespół do działania by wprowadzić go na inną giełdę albo ogłosić koniec projektu.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kabberry

Postautor: marimach77 » wtorek, 28 września 2021, 20:58

Zespół na KKC to się totalnie wypiął. Widać jeszcze ich jakąś szczątkową aktywność na TT ale ograniczającą się tylko do przekazywania jakichś tłitów z konta kabberry. Nic poza tym. KKC to już śmieć, ja zlikwidowałem wszystkie masternody, nawet stakingu nie odpalam. Nie kasuje walleta, może kiedyś się przyda ale wątpię.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kabberry

Postautor: Naganiacz » wtorek, 9 listopada 2021, 23:05

Zainteresowania coimem na jedynej giełdzie typu śmietnik nie ma.
https://beincrypto.pl/cena/primestone/ - to chyba jedyne miejsce gdzie można na bieżąco śledzić kurs. Hahaha.
Widać tam linię śmierci.

To prawda, że ćwierkacz Kabberry jest spamowany jakimś gniotem typu G4G. Nic dziwnego, że projekt Kabberry praktycznie upadł skoro jego CEO można znaleźć w drużynie G4G co to próbuje pozyskać teraz środki (poprzez sprzedaż prywatną lub przedsprzedaż za pośrednictwem Kanga Exchange niby za BNB a potem jak ktoś wskazał, że na Kanga nie ma BNB to prostują, że za coiny co są na Kanga handlowane) na jakieś finansowanie wynalazków, szkoleń i młodych talentów w ramach jakiejś estońskiej fundacji. Tylko po łepkach po tym poskakałem i jestem przerażony jak słyszę taki bełkot i widzę błędy w treści. Na stronie G4G jest jeszcze odnośnik do ITTO co też dziwnym trafem tokena będzie można kupić itd. Masakra. Celowo nie podaję stron bo moim zdaniem - nie warto. Jak ktoś ma ochotę rozkminić ten kabaret to niech zacznie od ćwierkacza Kabberry i dalej pójdzie szybko. Gwarantuje duże oczy i zdziwienie.

Po tym co zobaczyłem, odpuszczam sobie masternody. Sory Winetu.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kabberry

Postautor: marimach77 » czwartek, 11 listopada 2021, 19:01

Dodatkowo, tym KKC to nie ma nawet gdzie teraz handlować. Jedyna giełda (CREX24), gdzie to jest listowane, wypięła się na klientów z EU.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości