OmiseGO

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: BobQ » środa, 13 czerwca 2018, 00:31

Jak wygląda sytuacja rynku każdy widzi i raczej nie ma co patrzeć na alty bo bez jakiś znaczących impulsów będą podążały za trendem, który aktualnie jest czerwony ale lubię schematy i figury które się powtarzają i są po prostu miłe dla oka, a ten konkretny schemat wpisuje się w ten trend i dlatego podzielę się obserwacja bo może i nie idealny ale ja tu widzę pewnego rodzaju fraktal z marna szansą na realizację ale zawsze :)

Obrazek

P.S.
Chyba nie ma tematu poświęconego stricte OMG a jest ona w top 25 CMC więc niech to będzie zaczynem jakiejś dyskusji, no chyba że jest taki temat a ja za dużo wypiłem by go znaleźć :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: Lester » czwartek, 19 lipca 2018, 08:32

CEO McDonald's Thailand Hester Chew jest zadowolony ze współpracy z Omise, które jest tam wdrażane od września ubiegłego roku. McDonald's w Tajlandii dysponuje 250 punktami sprzedaży oraz sprzedaje online. Tajlandia z 67 mln. mieszkańców zajmuje 20 miejsce na świecie pod względem liczby ludności, także nie jest to mały kraj. Ciekawe czy faktycznie Omise zaadoptuje się w tamtejszych fast-foodach. Na stronie https://www.mcdonalds.co.th/home.aspx nie ma jeszcze, a przynajmniej ja nie znalazłem opcji płacenia w Omise, a tylko w tajlandzkich batach. Może dopiero wprowadzą? Ciekawe jak to wpłynie na kurs tego tokena?

źr: https://www.omise.co/featured-customer-mcthai

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: GoPro » czwartek, 19 lipca 2018, 11:12

Lester pisze:Ciekawe jak to wpłynie na kurs tego tokena?

źr: https://www.omise.co/featured-customer-mcthai
Z artykulu wynika, ze od firmy Omise posiadaja mechanizm platnosci (MasterCard itp.) ktory ulatwil i przyspieszyl proces zamowienia.
O platnosci za krypto nic ma wzmianki, jednak mowia o wygodzie placenia, nowych technologiach i dostosowywania sie do klienta, a mechanizm platnosci pochodzi od firmy Omise, wiec wnioskuje, ze takowa opcja jest juz przygotowana i wystarczy ze ktos ja aktywuje, by mozna bylo placic krypto za HappyThaiMeala :D

Pewnie kwestia regulacji, jednak nie jestem w temacie a nie chce nikogo wprowadzic w blad.
Bo to co ja slyszalem, to ze tam juz dlugi czas mozna przyjsc i zaplacic OMG za jedzenie, a teraz wybilo mnie to z rytmu.

Co do samego wykresu i fraktala, wyglada to obiecujaco, szczegolnie ze OMG jest wciaz przed Airdropem, ktory jest ogloszony, ale nie ma jeszcze daty.
POMPKA BEDZIE, ale niewiem kiedy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: Lester » czwartek, 19 lipca 2018, 11:19

GoPro pisze:Co do samego wykresu i fraktala, wyglada to obiecujaco, szczegolnie ze OMG jest wciaz przed Airdropem, ktory jest ogloszony, ale nie ma jeszcze daty.
POMPKA BEDZIE, ale niewiem kiedy.
Ale zwróciłeś uwagę na datę posta z tym wykresem?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: GoPro » czwartek, 19 lipca 2018, 11:42

GoPro pisze:
Lester pisze:
GoPro pisze:Co do samego wykresu i fraktala, wyglada to obiecujaco, szczegolnie ze OMG jest wciaz przed Airdropem, ktory jest ogloszony, ale nie ma jeszcze daty.
POMPKA BEDZIE, ale niewiem kiedy.
Ale zwróciłeś uwagę na datę posta z tym wykresem?
Haha, totalnie nie spojrzalem ze ten post ma ponad miesiac :D

Mimo wszystko zaraz wchodze w OMG, bo uwazam ze dlugo ryje po dnie i jak dadza info o dropie to zrobi 200% w satoshi.
Zapowiadali to jakos w maju chyba, minely ok. 2 miesiace wiec moze trafie w dobry punkt.

Dodano po 10 minutach 18 sekundach:


Dodam, ze cena 8$ to dla OMG bezpieczna przystan i rzadko kiedy spada ponizej tej wartosci, wiec jezeli kogos malo obchodzi wartosc satoshi a tylko dolarowa, to mysle ze to jest calkiem ciekawe miejsce na ustawienie jakiegos bida, jezeli jestescie nastawieni byczo.
Jestem jednak wielkim amatorem i moja porada opiera sie na nieskomplikowanej obserwacji wykresu.

Dodano po 4 minutach 43 sekundach:


Dodatkowo w skali 3 miesiecy Volumen urosl x3 co wydaje mi sie niemozliwe do utrzymania bykow na wodzy zybt dlugo.
Dzis do wieczora chyba ruszy wypietrzenie gorskie.
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 lipca 2018, 11:47 przez GoPro, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: Lester » czwartek, 19 lipca 2018, 11:44

GoPro pisze: Dodam, ze cena 8$ to dla OMG bezpieczna przystan i rzadko kiedy spada ponizej tej wartosci
Z tym że mamy do dyspozycji dość krótką historię, bo token ma dopiero ok. roku. Ciekawe, że od razu po powstaniu został przyjęty przez McDonald'sa w Tajlandii. Czy to oznacza, że mają jakieś dojścia, plecy? Może i masz rację z tą pompką. W sumie token ma Rank 19 i $1 117 266 368 USD Market Cap na coinmarketcap.com. Także nie wydaje się być jakimś szitkojnem.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: GoPro » czwartek, 19 lipca 2018, 11:49

Lester pisze: Z tym że mamy do dyspozycji dość krótką historię, bo token ma dopiero ok. roku. Ciekawe, że od razu po powstaniu został przyjęty przez McDonald'sa w Tajlandii. Czy to oznacza, że mają jakieś dojścia, plecy? Może i masz rację z tą pompką. W sumie token ma Rank 19 i $1 117 266 368 USD Market Cap na coinmarketcap.com. Także nie wydaje się być jakimś szitkojnem.
No oni zanim stworzyli token byli juz dzialajaca firma posiadajaca klientow i produkt/produkty/uslugi ktore swiadczyli.
To nie jest kolejny smierdzacy scamem startup.
A jak im to wyjdzie i czy token zyska czy straci to czas pokaze.

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: gofer » czwartek, 19 lipca 2018, 12:30

@Lester, polecam filmik Phila Koniecznego o omisego, firma od lat zajmuje się wdrażaniem płatności.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: nolife » piątek, 20 lipca 2018, 15:42

jakieś newsy o omiseGO ?? wiecie coś nowego

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
nolife pisze: jakieś newsy o omiseGO ?? wiecie coś nowego
można już tym płacić w jajlandzkich MC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: Hamas » piątek, 27 lipca 2018, 19:02

troche podrzuce o tym OMyGOd z Gita ;)


Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: Eth » piątek, 3 stycznia 2020, 21:07

Jak tam nastroje optymiści? :)
Nie wiem co o tym projekcie powoli myśleć. Ekipa jest, tworzy, a waluta zalicza coraz większe dołki...

Patrząc na historię na Bitfinexie przygoda rozpoczęła się na poziomie 0.31 $

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: koparki » piątek, 3 stycznia 2020, 22:45

@Eth a jaki benefit dostajesz jak to kisisz , jest to udział w blockchainowym biznesie? jest z tego dywidenda? coś z tego masz że jesteś tego inwestorem? Nawet nie sprawdzałem dlatego pytam.

Dodano po 11 minutach 39 sekundach:
token wartościowy skoro obsługa na ponad stu różnych giełdach.
---

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OmiseGO

Postautor: Eth » piątek, 3 stycznia 2020, 23:13

Ostatnio trochę sztuk kickcoin, ONT i OMG.
Kiszę bo podobała mi się idea "unbank the bank" ;)
Ostatnio nie śledziłem szczegółowo poczynań twórców, stąd moje pytanie jakie są szanse na odbicie.
NEO gdzieś tam stanęło w okolicach 8$, a tutaj zleciało poniżej 1$, co jest dla mnie lekkim szokiem.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości