AIDROP coiny warte 2$ sztuka za darmo

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AIDROP coiny warte 2$ sztuka za darmo

Postautor: VeniVidiVici939393 » niedziela, 10 czerwca 2018, 19:44

#Darmowe #tokeny #ETHOS #BQX #opis

Dzisiaj darmowe tokeny #ETHOS, kryptowaluty z TOP80 wg kapitalizacji, która już działa, bardzo szybko się rozwija i w związku z wydaniem uniwersalnego portfela do kryptowalut ogłosili, że wszyscy którzy się zarejestrują otrzymają darmowe tokeny! Ile? tego nie wiemy, ale obecna cena #ETHOS to 2,18$ więc myślę że warto :) dodatkowo otrzymujesz także Złote Członkostwo bez żadnych opłat za pierwszy rok i dostęp do Airdropów od partnerów Ethos :) Kiedy będzie publikacja portfela? Plotki krążą, że w lipcu w rok po ICO -zobaczymy :)
Możesz również przeczytać artykuł na Steemit: https://steemit.com/kryptowaluty/@krypt ... s-projektu

Rejestracja jest bardzoo prosta

#Rejestracja
1. Wchodzimy na stronę https://www.ethos.io/universal-wallet/
2.wpisujemy imię, nazwisko, maila wybieram kraj oraz z jakiego systemu operacyjnego telefonu korzystamy
3 Następnie potwierdzamy maila i już! Jesteśmy na liście!

Znacie kryptowalutę #ETHOS?
Ja osobiście śledzę ją od ICO jako BQX w zeszłe wakacje można było zakupić po 0.03$ a jej ATH wyniosło ponad 10$ w styczniu 2018. Było to moje jedno z najbardziej udanych ICO i wiem, że ten projekt jeszcze miło zaskoczy :)

W tym tygodniu #Fusion i #ETHOS ogłosili "Z radością ogłaszamy, że Fusion Financial Advisors, LLC (" Fusion ") jest obecnie pierwszym federalnie zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym regulowanym w Stanach Zjednoczonych, oferującym zdywersyfikowane portfele składające się z kryptowalut"
Firma #Fusion i jej spółka macierzysta Fusion US Holdings Inc. są podmiotem powiązanym z Ethos.io, ponieważ każdy z nich znajduje się pod wspólną własnością i pod kontrolą. W szczególności, udziały kontrolne obu Ethos.io i Fusion US Holdings Inc. są w posiadaniu tych samych osób. Ethos.io i Fusion mogą wspólnie promować usługi Fusion dla użytkowników platformy Ethos.

#ETHOS
Platforma #Ethos to internetowy cyfrowy ekosystem finansowy z dynamiczną siecią społecznościową i rynkiem dla konsumentów, specjalistów i firm finansowych, handlowców i programistów zainteresowanych informacjami i produktami finansowymi oraz inwestycyjnymi, w tym związanymi z technologią blockchain i kryptowalutami .

#Ethos #Wallet #UniwersalnyPortfel
filmik:
Jedną z kluczowych funkcji Ethos jest uniwersalny portfel platformy. Ponieważ ten portfel jest uniwersalny, może przechowywać wiele kryptowalut, zapobiegając konieczności posiadania i organizowania wielu prywatnych kluczy i portfeli. Zamiast tego użytkownicy mogą polegać na jednym bezpiecznym portfelu blockchain. Portfel jest bezpłatny i umożliwia natychmiastowy dostęp do zasobów z dowolnego miejsca. Zamiast zapamiętywać wiele kluczy prywatnych, Ethos SmartKeys pozwala kontrolować uniwersalny portfel za pomocą jednego klucza prywatnego.
SmartWallet to mobilny pierwszy portfel, który bezpiecznie łączy wiele zasobów w wielu blokach. W niedalekiej przyszłości Ethos doda także ColdWallet, który ma swój własny klucz #SmartKey i jest przechowywany w trybie offline, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo.
Podczas konfigurowania uniwersalnego portfela generowany jest 24-cyfrowy słownik mnemoniczny, który jest jednym z 256-bitowych źródeł. Ten materiał źródłowy zapewnia główne szyfrowanie każdego klucza prywatnego w każdym utworzonym portfelu, zapewniając bezpieczeństwo na zawsze. Ethos SmartKeys wykorzystuje akcelerometry i informacje zwrotne, aby zapewnić, że każdy SmartKey jest wyjątkowo bezpieczny i wyjątkowy. Za pomocą pojedynczego klucza SmartKey można uzyskać dostęp do wszystkich zasobów cyfrowych, nawet jeśli znajdują się one w różnych kryptowalutach.
Istnieje wiele zabezpieczeń, takich jak ochrona PIN i biometria. Jeśli zgubisz swój telefon, możesz łatwo odzyskać swój portfel za pomocą unikalnego 24-mamonetkowego mnemonika.

#WatchFolio
WatchFolio śledzi Twoje portfolio, pozwalając Ci dodawać informacje o dowolnych cyfrowych zasobach przechowywanych w innym portfelu, oglądać konkretne monety lub tworzyć portfolio fantasy, jeśli chcesz ćwiczyć. Monety dostarczają profile monet ze szczegółowymi informacjami, takimi jak oceny, wyniki rynkowe i informacje techniczne, wykorzystując inteligencję społeczną i dane nieprzetworzone.

#EthosSocial
Ethos Social zapewnia społecznościowy aspekt platformy, pozwalając użytkownikom wykorzystywać moc innych (stąd "ludzie zasilani"), aby podejmować mądrzejsze inwestycje. Istnieją funkcje, takie jak opinie i oceny, a także consensus społeczności, aby zapewnić wgląd. Dzięki Ethos Social użytkownicy mogą kontaktować się z innymi, którzy są ekspertami i entuzjastami, dzieląc się swoją wiedzą i danymi, aby każdy mógł mądrze inwestować w zasoby cyfrowe lub po prostu dowiedzieć się o tego rodzaju inwestowaniu.

#EthosBedrock
Ethos Bedrock to wysokowydajna i wyrafinowana architektura API, która integruje się z ekosystemem i tokenem Ethos. Jest przeznaczony do zasilania przyszłych aplikacji finansowych i kryptograficznych. Po zakończeniu zespół Ethos podzieli się nim, aby inni mogli również skorzystać z tej technologii.

#Kryptowaluta #Ethos #BQX
Niski Total (222 295 208 ETHOS)  i Circulating Supply-76 829 679
Cena ICO 0.03$
Giełdy: Binance Hitbtc jako BQX
oraz BitHumb, CoinExchange IDEX, Cobinhood jako Ethos

ETHOS/BQX to token dostępu do platformy, który pozwala użytkownikom bezpiecznie zarządzać portfelami, monetami i kluczami. Posiada kontrolowane przez ERC-20 kontrakty na blockchain Ethereum i zapewnia transakcje o niższych kosztach.
Tokeny ETHOS będą metodą płatności używaną do uzyskiwania dostępu i korzystania z usług na platformie oraz płacenia opłat transakcyjnych. Dodatkowo umożliwi płynność. Nie będzie kontrolować spółki, daje prawa głosu ani wypłacać zysków. Zespół Ethos ma nadzieję, że w przyszłości tokeny ETHOS będą również wykorzystywane do przesyłania wartości w sposób podobny do PayPal.

#TEAM
19-letni student Uniwersytetu Brown, Shingo Lavine, kieruje Ethosem na stanowisku dyrektora generalnego,  który wcześniej był współzałożycielem "Jobs University", internetowej szkoły z ponad 20 000 studentami. Napisał oryginalną białą księgę dla uniwersalnego portfela i dostawcy płynności. Pomimo młodości dyrektora generalnego, Ethos zebrał zróżnicowany, doświadczony zespół. Znaczna część zespołu pochodzi z sektora finansowego, w tym z głównych banków, pożyczkodawców i firm fuzji i przejęć. Mają też członków zespołu odpowiedzialnych za zgodność i kilku projektantów pracujących razem z ekspertami ds. Kodów i kryptografii w celu opracowania platformy.

#Konkurencja
Nie ma prawie żadnego porównania między Uniwersalnym Portfelem Ethos a konkurencyjnymi portfelami. W porównaniu do CASE, UberPay, Exodus, Mist, Trezor, Coinbase, Ledger Nano S i Mycelium, Ethos jako jedyny wprawdza wszystkie możliwości. Posiada wsparcie dla btc, altcoinów i tokenów ERC20 oraz tokenów. Ma również alokację zasobów, chłodzenie, zarządzane kluczem, transfer funduszy, wsparcie mobilne, interfejs oprogramowania i element społeczny. Inni mają tylko garść tych funkcji, a żaden z powyższych konkurentów nie oferuje funkcji społecznych ani klasyfikacji.

Przyjrzyjcie się projektowi, moim zdaniem warto :)

strona www: www.ethos.io zapraszamy https://m.facebook.com/groups/270158756789176

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AIDROP coiny warte 2$ sztuka za darmo

Postautor: wijtek » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 18:49

Ktos z tutejszych zapisal sie na airdrop?
Jakies opinie?

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

AIDROP coiny warte 2$ sztuka za darmo

Postautor: wijtek » piątek, 3 sierpnia 2018, 12:00

Ci co zdążyli zarejestrowac sie przed 2 lipca otrzymaja airdrop. Wiecej info przeczytajcie
https://www.ethos.io/ethos-community-cr ... op-program

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kokum, voyo i 7 gości