Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » wtorek, 5 czerwca 2018, 15:05

Narazie jest mało, 21 Eth tylko ale pewnie im bliżej końca rundy to szybciej będą wpłacali, pewnie wiekszosc czeka zeby zobaczyc ile inni wpłacili żeby im cena nie wyszła tak jak tobie 0,00000483 (ETH) a na giełdzie po 370 zrzucają co jakiś czas i to po kilkaset tysiecy nieraz. Gorzej jak wszyscy naraz pod koniec zobaczą że jest mało i wyślą naraz a tu w moment wyjdzie dużo za dużo i porażka :D

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: bazukajo » wtorek, 5 czerwca 2018, 20:30

Zespól podał ze jest na hit btc na stronie ico tez jest notka.Nie widzę jeszcze dokładnej daty kiedy rozpocznie się handel





Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » wtorek, 5 czerwca 2018, 21:30

Jak to jest ta giełda TOP 10 to najgorsza opcja jaka mogli wybrać, tak właśnie zgadywałem wcześniej. Jak na tym skończa to watpie w jakieś wzrosty.
Tez zauważyłem dzis po włączeniu kompa teraz ze jest podane HitBtc na ich stronie i mysle wtf ale sprawdziłem ich coiny na btc i eth i nie było tego tokena, moze juz jest ustalona jakas data musze poszukac.
Mogą być dumpy bo tokenów jest bardzo dużo juz w obiegu kilkaset milionów, moze warto przygotować troche eth i kupic na dumpach niż pakować w rundy na ico bo tak coraz drozej wychodzi cena i taniej jest na giełdzie juz.
Będziecie to kupowali czy jeszcze ? Wszedł w to ktoś w ogole za większa kwotę ? Bo nie wiem czy starczy mi czy jeszcze dokupować ale musialbym cos innego sprzedać zebym miał za co dokupić więc sam nie wiem czy dokupować czy to słabe jest czy dobre ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: aprojection » wtorek, 5 czerwca 2018, 23:06

Rumcajs pisze: Mogą być dumpy bo tokenów jest bardzo dużo juz w obiegu kilkaset milionów
Moga, ale pamietaj, ze w "Stage 1" tak jak podali (gdzie bylo chyba 400 mln tokenow) srednia cena wyszla 0.015, czyli dobre kilkukrotnie wiecej niz jest teraz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » wtorek, 5 czerwca 2018, 23:25

@aprojection,

więc to nie była pomyłka ? bo widziałem to 0,015$ za token i mi nie pasowało, bo liczac te 400 mln z fazy I to 400 mln x 0,015$ to mi wychodzi ze powinni zebrac 6 mln $. A na stronie piszą ze dopiero 1 092 000 $ zebrali z fazy I oraz II. A teraz kończy się faza III i zebrali niecałe 350 000$ (w eth).
Więc to nie mogło tak na logike byc w cenie 0,015$ , moze to pomyłka i to było 0,0015 $ bo teraz jest jakies 0,0024 $ czyli by na koniec ico cena rosła bo nie ma bonusu co był chyba 40% na początku. WIęc nie wiem z czego to wynika i ile zebrtali kasy ale wg licznika to zebrali j.w. napisałem. Chyba że Pre-sale nie jest wliczone do kasy z tych 3 faz, ale nie wiem.

Dodano po 4 minutach 18 sekundach:
EDIT: Ale przypomniałem sobie coś, część tokenów bo nie wiem czy to "aż" czy tylko 29 mln bo na 1 miliard wszystkich, jest na adresie do palenia tokenów, chyba nie sprzedali wszystkich w takim razie w tej fazie 1ej ?
Link holderów: https://etherscan.io/token/0x81b4d08645 ... 7#balances

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
Co jednak nie zmienia że w fazie 1 było 400 mln wg opisu po stałej cenie 0,015 $ więc nawet jesli 29,5 mln tokenów nie sprzedali to i tak nie powinni zebrać do tej pory tylko 1 mln $.

Dodano po 27 sekundach:
Więc wiem że nic nie wiem. Na stronie brak danych żeby to obliczyć i żeby się zgodziło.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: aprojection » wtorek, 5 czerwca 2018, 23:41

@Rumcajs , faktycznie! ilosciowo by sie cos nie zgadzalo. Wiec, jesli chodzi o Stage 1, Elena (man. of social media) napisala:
No. In the first round, unsold tokens were distributed among investors
Czyli niesprzedane tokeny z 1 rundy, rozdysponowali wsrod inwestorow.

Liczac na szybko, 1 i 2 stage zabrano razem: 1 092 514$ dzielone na tokeny z tych rund 650 mln daje srednia: 0.00168$ za token.

// Wychodzi na to, ze moga :)
// Dokladnie, tez sie nad tym zastanawialem wczesniej, czemu ktos to odrazu taniej sprzedaje.
// W sumie duzo zalezy od tego co pokaze zespol, bo HIVE juz wew. testuja, a jesli ma to dzialac tak jak obiecuja, to mozna oczekiwac w sumie jakis konkretniejszych wzrostow :)
// Jak sie wyrobie w czasie, to ja z kolei moze ustawie jakiegos tlustego aska xD
Ostatnio zmieniony środa, 6 czerwca 2018, 14:49 przez aprojection, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » środa, 6 czerwca 2018, 09:33

@aprojection,

czyli mniej niż jest obecna cena więc po wejsciu na wieksza giełde nawet na ten HitBTC mogą być dumpy.

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
I to by też tłumaczyło czemu cały czas co jakiś czas na IDEX sprzedają te tokeny za ceny niższe niż w bieżących 3 dniowych rundach ICO.

Dodano po 9 minutach 45 sekundach:
No właśnie bo wielu jest januszy biznesu w krypto ale chyba nikt nie kupuje w ICO i 2 dni później nie sprzedaje tego w cenie -25% taniej niż kupił :D
Więc wniosek musiał być oczywisty że w poprzednich fazach ICo ceny były niższe. Tylko tego nigzie na ich stronie nie podali juz jak to wyglądało.

Dodano po 9 godzinach 36 minutach 6 sekundach:
W Stage nr 1 sprzedano 54 mln tokenów, cena była ustalona stała 0,015 $ (ale był bonus duży z tego co wyczytałem gdzieś).
Ale było w niej przewidzianych na sprzedaż 400 mln a że nie poszły to rozdano niesprzedane tym którzy kupili.
Ceny nie jestem w stanie obliczyć bo za mało danych do tego był bonus.
W Stage nr 2 nie znam też ceny z bonusami. Ale też rozdano wszystkie przewidziane tokeny bo od Stage 2 było już rozdawane wszystko tym co wpłacali co 3 dni.
W sumie to ignorując bonusy i że w Stage 1 kupiono 54 mln a dostali 400 mln razem, to wychodzi z ich stronki że cena średnia z 2 pierwszych rund 1,092 mln : 650 mln tokenów to 0,0016 $ za token czyli 0.00000263 Eth.
Ale dla wielu głównie z Stage 1 (duży bonus chyba az 40% do tego rozdano im niesprzedane) cena była dużo niższa niż ta średnia, ale w jakiej skali nie umiem obliczyć.
A z Stage 3 cena średnia wychodzi 0,00252$ czyli 0,0000 0415 Eth. (podzieliłem zebrany eth ze stanu licznika w stage 3 przez zakończone 3 dniowe rundy czyli 12 tj. 132 mln tokenów).
Wyliczyłem to wg dzisiejszej ceny Eth. https://coinmarketcap.com/calculator/

Czyli prawdopodobnie teraz kupują spóźnialscy (my) co niedawno usłyszeli o tym tokenie, a cała większość kupowała od lutego czy marca o wiele taniej. Dlatego na IDEX cały czas sprzedają sporo niżej niż aktualne ceny w ICO z 3 dniowych rund.
Co gorsza może to też może oznaczać duże dumpy po wejściu na jakąs normalną wieksza giełdę, ale dla równowagi z kolei jest duże rozdrobnienie kupujących przez sposob sprzedaży i może nie być skoordynowanego ataku na giełdę bo większosć pewnie nie będzie pilnowała dokładnej godziny startu i jeśli to będzie rosnąć po wejsciu na giełde na co mamy nadzieję to dumpy mogą rozłożyć się w czasie po prostu że może nie być takiego efektu jakby naraz zrzucali na wyścigi. Więc wiem że nic nie wiem, ale w ICO na pewno nie kupuje, wstawie jakieś low balle na IDEX i bede czekał, ewentualnie po wejsciu na gielde ustawie nisko jakiegoś tłustego bida, o ile bede miał eth ofc a z tym moze być problem bo mam same alty :(

bt1
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 7 czerwca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: bt1 » czwartek, 7 czerwca 2018, 02:52

Stronę wcześniej ktoś coś wspominał o "przewale". Już odczułem jego skutki.
Przesyłałem ETH kilka razy w małych paczkach co epokę tak by nie zwiększać ogólnej ilości.
Wszystko było fajnie do czasu aż za którymś razem nie otrzymałem tokenów. Próbuję zalogować się do paymon.org, błąd "Пользователь с таким email не найден" ----google transalte----> "Nie znaleziono użytkownika z takim adresem e-mail".

Szukając w google znalazłem, że nie jestem jedyny -
Od paymon otrzymałem odpowiedź, że z systemu zniknęły konta zarejestrowane po 21 maja. Polecają założyć konto na nowo z tym samym adresem ETH.
Zakładam konto na nowo, adres do depozytów nowy (wygenerowany przez paymon) a ja nie otrzymałem PMNT...

Sądzicie, że ktoś kto nie radzi sobie z ICO ma rozwiązać problemy dzisiejszych kryptowalut?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Lagoon » czwartek, 7 czerwca 2018, 09:17

Powiedzcie mi bo nie moge znalezc .
Pmnt to token a podobno na tej sieci hive ma chodzic jeszcze ich coin Pnmc?
Czy jego tez jest jakies ico lub dopiero bedzie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » czwartek, 7 czerwca 2018, 09:56

@Lagoon,

dla celow zrobienia ICO użyto erc20. do tego ten HIVE ich blockchain jest dopiero podobno w fazie beta wiec sie nie nadawał do tego.
Ma być swap 1:1 tokenu erc20 PMNToken na PMNCoin.
Ale to później będzie, narazie mamy PMNT i to sie kupuje jesli ktos kupuje, coina jeszcze nie ma.

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » czwartek, 7 czerwca 2018, 15:49

Gdzie znajdę adres portfela na który mam przesłać eth? Po zalogowaniu na dole strony mam dwa portfele eth i btc. To jest jeden z nich?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » czwartek, 7 czerwca 2018, 16:27

@pawel296,

jak nie wiesz to sobie daruj - jeśli masz konto na HitBtc. Bo już da się tam handlować, dopiero co dodali, ale na parze tylko z BTC, nie wiem czy będzie też z eth.
Ale cena chwilowo 40 satoshi ale powinni to zdumpowac wydaje mi sie.

Dodano po 2 minutach 42 sekundach:
36 satoshi

Dodano po 4 minutach 36 sekundach:
lol 26 satoshi

Dodano po 6 minutach 36 sekundach:
i 32 s

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » czwartek, 7 czerwca 2018, 16:31

Nie mam tam konta i nie będę zakładał. Kiedyś miałem i zajebali mi hajs, od tej pory nie chcę mieć z nią nic wspólnego. To jest ten adres w niebieskiej ramce na dole? Ten u góry to mojego portfela.
Obrazek

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: bazukajo » czwartek, 7 czerwca 2018, 18:59

bt1 pisze:Stronę wcześniej ktoś coś wspominał o "przewale". Już odczułem jego skutki.
Przesyłałem ETH kilka razy w małych paczkach co epokę tak by nie zwiększać ogólnej ilości.
Wszystko było fajnie do czasu aż za którymś razem nie otrzymałem tokenów. Próbuję zalogować się do paymon.org, błąd "Пользователь с таким email не найден" ----google transalte----> "Nie znaleziono użytkownika z takim adresem e-mail".

Szukając w google znalazłem, że nie jestem jedyny -
Od paymon otrzymałem odpowiedź, że z systemu zniknęły konta zarejestrowane po 21 maja. Polecają założyć konto na nowo z tym samym adresem ETH.
Zakładam konto na nowo, adres do depozytów nowy (wygenerowany przez paymon) a ja nie otrzymałem PMNT...

Sądzicie, że ktoś kto nie radzi sobie z ICO ma rozwiązać problemy dzisiejszych kryptowalut?

Witam ja dziś otrzymałem zaległe tokeny z ico. Napisz do nich na support@paymon.org dostaniesz swoje monety ja dostałem.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: marcinos_c » czwartek, 7 czerwca 2018, 21:24

pawel296 pisze:Nie mam tam konta i nie będę zakładał. Kiedyś miałem i zajebali mi hajs, od tej pory nie chcę mieć z nią nic wspólnego. To jest ten adres w niebieskiej ramce na dole? Ten u góry to mojego portfela.
Obrazek
adresy w niebieskich ramkach są do wpłat
jak wpłacisz btc automatycznie przeliczą na eth i u góry nad swoim adresem będziesz miał informację ile zainwestowałeś eth w przeliczeniu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » piątek, 8 czerwca 2018, 04:21


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » piątek, 8 czerwca 2018, 08:42

ale skopali tym wejsciem przed końcem ICO na HitBTC , siedziałem do 1 w nocy i usiłowałem coś kupić ale mały ruch był to poszedłem spać a bidy zostawiłem, wstałem teraz a tu widze że w nocy pompa była i cena z 32-35s wzrosła na teraz po pomie 45s. IDEX ofc dołączył i w sumie to nic w nocy nie kupiłem ani wczoraj jakiś pech.
Myślałem że zanim sie ludzie dowiedzą że weszli na HitBtc to jak będe spał to będą dumpowac bo kupili taniej a tu była pompa a dopiero potem dump ale nie az taki zeby do ceny z przed wejscia na HitBtc doszedł eh :(

Dodano po 49 sekundach:
A sprzedałem Waves żeby kupić PMNT, oczywiście Waves już rośnie skoro sprzedałem, a PMNT nie kupiłem

Dodano po 16 minutach 54 sekundach:
Ludzie nawet nie potrafią przeliczyć ceny Btc na Eth, skupują z Idexu o 20% drożej z asków niż tego cena w btc na HitBtc, a liczyłem że może jak nie każdy ma konto na HitBtc to może na Idex uda się kupić, ale nie za 20% drożej.

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Pancer » piątek, 8 czerwca 2018, 11:07

Interesujacy projekt, oceny tez niezłe zbiera. Według was nie za dobrze to przypadkiem wygląda ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » piątek, 8 czerwca 2018, 13:37

nie wiem.
ale wiem ze zostawiłem bidy bo musiałem isc do dentysty i wrociłem a tu właśnie pompa i ani jeden bid mi nie wszedł, a w nocy tez nie.
no co za niefart.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 czerwca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: TOMMY84PL » piątek, 8 czerwca 2018, 13:45

Rumcajs pisze:nie wiem.
ale wiem ze zostawiłem bidy bo musiałem isc do dentysty i wrociłem a tu właśnie pompa i ani jeden bid mi nie wszedł, a w nocy tez nie.
no co za niefart.

słuchaj...po co się bawisz w jakieś bidy...później zawsze argument się znajdzie a mogłem to a mogłem tamto...po prostu, wierzysz w projekt albo nie, jeśli tak to kupujesz i czekasz...a nawet jeśli tego nie zrobiłeś to się nie zastanawiaj dlaczego i nie szukaj usprawiedliwienia tylko czekaj na kolejny moment i nie wymyślaj tylko kupuj


sorry ale to takie moje zdanie

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości