Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » wtorek, 21 maja 2019, 15:49

@nexushash

Te wzrosty sporadyczne są robione volumenem 100 czy kilkaset dolarów
Team nie ma już kasy piszą już o tym oficjalnie od chyba lutego lub marca, sam CEO pisał ten Seymon Glaim czy jak mu tam wiele razy na ich telegramie że szukają investora ale nie mogą znaleść o bearmarket, pisze że ten ich Hive co miał wyjsc dawno temu raz ze jest prawie gotowy ale że nie mają kase na dalszy rozwój, wczoraj napisał ze już nie mają biura bo ich za dużo kosztowało. Jeśli jest prawie gotowy to nie wiadomo czemu go nie chcą wypuścić, może dlatego że wypuszczenie tego nie da im kasy w realu na kontynuowanie projektu a pewnie swoje tokeny moze sprzedali jak im się kasa skonczyła ale tego nie wiem. Pisali nieraz że może spróbują zrobić z tego DAO albo wypuścic STO ale wg mnie przygotowanie STO to wiele miesiecy prawnej roboty bo to nie jest uregulowane i musieliby pewnie siedzibe projektu przeniesc do innego kraju.
Nie wiem czy im się uda czy po prostu całkiem zrezygnują.
Cena 1 satoshi ale za coś co nie ma nic, bo oni tego na githubie nie wrzucili zeby ich ktos nie skopiował podobno ten cały HIVE robią na priv repo więc nawet nie ma dowodu że on w ogole istnieje.
Niestety kiedyś to kupiłem stąd znam sytuację ale kupowac w tym momencie to czysta ruletka chyba że kogoś swędzi kilkaset dolarów nadliczbowe i wrzucić to na zasadzie hazardu wyjdzie albo nie, więcej to już szaleństwo raczej, jak oni i sam CEO nawet nie wiedzą z tego co widac na telegramie co robić, no to jak oni nie wiedzą i pytają ludzi o pomysły to nie wygląda dobrze, za pare miesiecy moga oglosic oficjalnie ze zamykają projekt o bankryctwo a po jakims czasie zrobić z nowymi ludzmi nowe ico pod inną nazwą i tam wrzucić tego ich hive tez pod inną nazwą.
Poza tym to jest tylko na Hitbtc i Idexie. I nie wiadomo czy bedzie pompka czy nie to umierajacy coin.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Paymon (PMNT) – spekulacje i informacje

Postautor: jakopski » czwartek, 13 czerwca 2019, 22:39

@Rumcajs Dzięki za dobre informacje niestety szkoda ze projekt "pada" bo sam zainwestowalem w niego zeszlego roku i liczylem na spore wzrosty.. Pozdro

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości