Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja - WYPŁATY DZIAŁAJĄ

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: wijtek » poniedziałek, 21 maja 2018, 15:12

Ktos z forum botuje/tworzy wiele kont czy odpuszczacie na wzglad nieznanej jeszcze weryfikacji?

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: Dodo101 » poniedziałek, 21 maja 2018, 15:52

Ja stworzyłem bota ale posiadam jedynie jedno konto na którym generuje tokeny. Nie chce mi się bawić w multikonta

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: benq » poniedziałek, 21 maja 2018, 15:58

@Dodo101, Serio do 30 kliknięć dziennie potrzebujesz BOTa? :lol:
W sumie co kto lubi.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: Dodo101 » poniedziałek, 21 maja 2018, 16:02

Wiesz co bardziej chodzi mi też o nauke i ułatwienie sobie życia ;) po co mam sam wchodzić na stronke i wpisywać randomowe słowa jak mogę stworzyć bota który sam mi je generuje ;)

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: wijtek » poniedziałek, 21 maja 2018, 16:04

Ciekawe na czym ta weryfikacja bedzie polegac.

W sumie jezeli to wyszukiwarka to raczej nie beda robic uciazliwej weryfikacji. Jeszcze ktos pusci plote ze wykorzystali te dane do marketingu to beda mieli xD. Moze strasza tylko? Raczej sobie na to nie pozwola. Jak sadzicie?

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: Dodo101 » poniedziałek, 21 maja 2018, 16:07

"The minimum withdrawal amount will correspond with your search profile. Those who appear to be actively gaming the system solely to earn tokens will have more stringent criteria and higher requirements." - oficjalne info z ich telegrama

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: benq » poniedziałek, 21 maja 2018, 16:15

@wijtek, Moim zdaniem to będzie do minimum ograniczona weryfikacja osobista - jak najmniej danych, ale chodzi tylko o odsianie sztucznie utworzonych kont i botów.
Nie wiem, może będzie trzeba potwierdzać na każdym koncie mailowym, może nr telefonu, ciężko wyczuć.
Na pewno starannie to przemyślą, żeby nie zaszkodzić prywatności swoich użytkowników ale też nie dopuścić manipulatorów do głosu 8-)

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: Dodo101 » poniedziałek, 21 maja 2018, 16:20

Z tego co piszą na telegramie to będą sprawdzać też czas wyszukiwania (trochę bez sensu) bo ktoś tam pisał że zdobył 8 tokenów w 10 minut a admin mu odpisał że to nie jest normalne wyszukiwanie a kiedy on odpisał co ma teraz zrobić to admin kazał mu napisać do supportu że może "wyzerują mu konto". Trochę dziwnie według mnie no ale coż
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 maja 2018, 13:00 przez Dodo101, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: emdecha » poniedziałek, 21 maja 2018, 20:58

Za zwykłe wyszukiwanie dają tokeny? Zbyt piękne by było prawdziwe.
Wie ktoś jak to wypłacić, jakie minimum oraz fee?

PS. Jakieś haczyki?

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: Dodo101 » poniedziałek, 21 maja 2018, 21:25

Piszą ciekawe rzeczy na swoim telegramie:

Hello If I earn 2-3 tokens in about 2-3 min my account will be rejected? - user
Probably yes - Admin
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 maja 2018, 13:00 przez Dodo101, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: wijtek » poniedziałek, 21 maja 2018, 21:39

Dodo101 pisze:
emdecha pisze:Za zwykłe wyszukiwanie dają tokeny? Zbyt piękne by było prawdziwe.
Wie ktoś jak to wypłacić, jakie minimum oraz fee?

PS. Jakieś haczyki?
Piszą ciekawe rzeczy na swoim telegramie:

Hello If I earn 2-3 tokens in about 2-3 min my account will be rejected? - user
Probably yes - Admin
Dodatkowo admin:

"If you search 32 times quickly and then nothing, you are in trouble. If you search 80 times over the course of the whole day like i do, then you are safe"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: benq » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:14

@Dodo101, @emdecha,
Powiem tak, za dużo kombinujecie.
To nie działa tak, że ktoś da Wam za darmo 100000 tokenów wartych 100000 $ za napisanie prostego skryptu i zgarnięcie wielkiej puli botem. Świat tak nie działa. Nie możecie obrażać się z fochem na twórców, że zbanują Wam konto, na którym nie chciało się Wam nawet poklikać ręcznie, czy po prostu spróbować używać normalnie produktu, tylko nabijacie tokeny botami. Oburzacie się na niesprawiedliwość, że za Wasze nabijanie tokenów nic nie dostaniecie. Tymczasem nie widzicie niesprawiedliwości, w której normalnie korzystający użytkownik, który być może zostanie w społeczności presearch na długo dostanie powiedzmy 400 tokenów, a krypto-bociarz zgarnie 10,000/100,000 lub więcej sztuk.

Ja korzystam obecnie z PREsearch jako domyślnej wyszukiwarki. Jest to zabawa, na próbę, kwestia przetestowania alternatywy dla korporacyjnego googla, sprawa mocno ideologiczna, nie ukrywam.
Do tego opcje personalizacji mi odpowiadają, ale oczywiście tak jak cały czas podkreślam, jest to niezwykle wczesna faza projektu, to nie jest nawet ukończona Alfa, nie mówiąc już o Becie. Dopiero zmiana struktury organizacyjnej, a przede wszystkim start mainnetu i własnego silnika pokaże, czy jest w tym jakikolwiek potencjał do uszczknięcia choćby 1% rynku, którego 80% posiada jedyna słuszna obecnie marka google.

Także bawcie się, testujcie, zbierajcie tokeny. Ale nie liczcie na to, że dostaniecie za darmo X tokenów, a ich wartość nagle skoczy do 1000$ i będziecie bogaci, odpowiadam już z góry - nie będziecie.

Może jednak uzbieracie tokenów wartych 100$, a dodatkowo przyzwyczaicie się do PREsearch jako wyszukiwarki. Może zostaniecie na dłużej. Może przypomnicie sobie za rok, jak już będzie działająca Beta i przetestujecie w praktyce.
O to tutaj chodzi. Tokeny są dodatkiem, a nie kluczowym zagadnieniem.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: Dodo101 » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:24

Nie no spokojnie nikt się nie obraża ja nawet się nie nastawiam że te tokeny dostane ale bardziej chodzi o osoby które wyszukiwały coś na szybko w ciągu 3 minut wykonały 10 zapytań i później mogą się zdziwić. Jeśli chodzi o mnie to ja w żadnym wypadku nie będę zdziwiony jak mi odbiorą te tokeny ;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 maja 2018, 13:00 przez Dodo101, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 7489
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2771
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: pael » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:44

Obrazek

Rozdawac cos za darmo i taki jest efekt. Dlatego wiele inicjatyw ktore bylo za darmo, zmienilo strategie na minimalne oplaty, zeby odsiac typowe pasozyty. Mam nadzieje, ze i tutaj wymysla jakis prosty sposob i na koniec wiekszosc fejkow zostanie uwalonych.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: wijtek » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:49

@pael
Wrzuc na luz... Wiele osob to robi i bedzie robic. To ze kilka jednostek z tego zrezygnuje nic tego nie zmieni swiat nie stanie sie lepszy. Inni moga a Polacy nie? Litosci...
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 maja 2018, 08:20 przez wijtek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 7489
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2771
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: pael » poniedziałek, 21 maja 2018, 23:01

Jestem wyluzowany. To, ze wiele osob cos robi nie jest dla mnie argumentem. Pisz bota, rob proxy, maile(mogliby uwalic aliasy), slowniki, captche, randomowy rozrzut czasu. A na koniec mam nadzieje ze zrobia jakas upierdliwa podwojna weryfikacje dla chcacych wyplacic promo-tokeny.
Inni moga a Polacy nie?
Wszyscy moga, nie dziele ludzi :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: benq » wtorek, 22 maja 2018, 08:00

@wijtek, @Dodo101,
Szybka prośba - edytujcie swoje posty. Nie cytujemy posta pod postem. Za to się łapie bany.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: mrblue » wtorek, 22 maja 2018, 11:15

Dodo101 pisze:
Z tego co piszą na telegramie to będą sprawdzać też czas wyszukiwania (trochę bez sensu) bo ktoś tam pisał że zdobył 8 tokenów w 10 minut a admin mu odpisał że to nie jest normalne wyszukiwanie a kiedy on odpisał co ma teraz zrobić to admin kazał mu napisać do supportu że może "wyzerują mu konto". Trochę dziwnie według mnie no ale coż
Do weryfikacji wykorzystują tzw. machine learning. Prawdopodobnie nie wyłapią wszystkich, którzy nadużywają systemu ale większość z nich zostanie oflagowana.
Nawet jeśli szukasz 20 razy w ciągu kilku minut ale nie używasz bota ani nie próbujesz w żaden sposób "oszukiwać" tylko używasz Presearch do normalnego wyszukiwania to nie zostaniesz oflagowany.
Nikt nie zostanie od razu zbanowany. Jeśli twoje konto zostanie oflagowane, będzie można się odwołać.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: emdecha » czwartek, 24 maja 2018, 12:59

Skończyło się zarabianie tokenów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Presearch (PRE) - dyskusja, spekulacja

Postautor: benq » czwartek, 24 maja 2018, 13:49

@emdecha, Nie.
Skończyło się botowanie, zakładanie 10 tys kont i komputerowe nabijanie tokenów przez osoby zupełnie niezainteresowane projektem, a jedynie szybkimi i łatwymi pieniędzmi :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości