Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 stycznia 2019
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: lewandowsky » niedziela, 13 stycznia 2019, 18:38

Kirucha, tak latwo na obrazku chcial przedstawic, jak dzieciom doslownie z przedszkola a ty nawet takich obliczen nie zalapales :D

Kluka, trzecia literka tego slowa to b. Zgodze sie ze nie ma duzo wspolnego z kryptowaluta ale jednak temat tu istnieje to prosze dac sie zainteresowanym wypowiedziec :D

Boli was ze takie xrp beda uzywane a wasze krypto nie :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Kluka » niedziela, 13 stycznia 2019, 19:49

lewandowsky pisze: niedziela, 13 stycznia 2019, 18:38Boli was ze takie xrp beda uzywane a wasze krypto nie
Chyba raczej technologia ryple a nie token. Gdyby bylo inaczej to ludzie nie sa glupi, szczegolnie ci wyskoko ze znajomosciami. I mcap juz na ta chwile bylby wielokrotnoscia mcapu BTC. To bajeczka dla pokolenia liskow. Ryple opchnie tokeny niezle na tym zarabiajac, banki wykorzystaja technologie. Pozatym najbardziej boli mnie ze takie zcentralizowane g**** (tak, trzecia literka to w) wogole jest kojazone z krypto. A Ty sie nie boj, dla prawdziwych kryptowalut miejsce zawsze na rynku sie znajdzie. Nie mowie ze zarabianie na xrp jest zle (sam to czasem robilem) ale trzeba uwazac i nie brac za pewnik ze wzrosnie no i trzeba zdawac sobie sprawe czym to xrp jest. Jak juz chodzi o przepustowosc to nano juz jest o niebo lepsze ze wzgledu ideologicznego no i ma darmowe tx.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: cordell » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 10:51

Technologia Rippli prowadzi do korzystania z XRP. Może myślisz o starej wersji xCurrent, lecz nowa wersja 4.0 korzysta z xRapid więc i z tokenów XRP.
Fakt, nano może zrobić 4x więcej przelewów niż XRP na sekundę, nawet takie Apollo jest szybsze od XRP aczkolwiek tutaj zarząd Rippli i ich dojścia robią różnicę.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I mały news:
Aplikacja One Pay FX banku Santander (korzystająca z XRP) ma ruszyć do końca 1 kwartału 2019roku.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 stycznia 2019
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: lewandowsky » sobota, 26 stycznia 2019, 08:47

Zbliżamy się do przecięcia linii żółtej z fioletową na 4h wykresie. Możliwe, że już dziś będzie jakaś akcja cenowa, oby w górę, do minimum 0,37$.

Obrazek

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: cordell » sobota, 26 stycznia 2019, 09:29

Coś będzie. Zamknięcie trójkąta też się zbliża

Obrazek

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 stycznia 2019
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: lewandowsky » środa, 30 stycznia 2019, 16:38

Dzis był wazny dzień, SWIFT vs Ripple na Paris Fintech FOrum 2019



Szkoda ze mój angielski jest na zenujacym poziomie :(

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: cordell » środa, 30 stycznia 2019, 19:16

Szkoda, że ucięli film.

Dobrze, że Brad pokazał różnice:
"Przelew SWIFT - 180 000sekund, przelew Ripple - 3 sekundy.
Koszt przelewu Ripple - bliski 0"

2 argumenty CEO Swift'u aby dalej zajmowali się przelewami międzynarodowymi nie przemawiają do mnie:

- argument, że już są połączeni z 10tyś banków - słaby. Nastaje nowa era technologii blockchain. Czas na zmiany. A stworzyć sieć blockchain pomiędzy nimi nie jest nie do zrobienia. 200 banków już współpracuje z Ripple.
- Innowacje SWIFT, które zaczęli wprowadzać 3 lata temu (GPI - global payments innovation), są bez porównania słabszym rozwiązaniem od tego co Ripple oferują. Przelewy GPI mogą trwać do 30 minut. Są jedynie dwa razy tańsze od aktualnych - cenę ustala bank, który musi również wyrazić zgodę na taki przelew - słabo.

Osobiście myślę, że po 45 latach od kiedy SWIFT działa, "od tak" im nie podziękują - dlatego może poruszyli pół żartem temat współpracy.
Choć kto wie co się wydarzy. Może nie bez powodu Gottfried ma odejść w czerwcu ze SWIFT'u, może przeczuwa lub wie co się wydarzy i nie chce żeby to było kiedy on będzie dyrektorem

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: cordell » środa, 20 lutego 2019, 00:39

W końcu przybliżona data użycia XRP jako środka do utrzymania płynności przelewów w SBI Group! Marzec 2019

SBI Virtual Currencies Officially Going Live In March:
https://thexrpdaily.com/index.php/2019/ ... -in-march/

Jeżeli poniższe słowa tyczą się waluty XRP, której wielkim sprzymierzeńcem jest Kitao, to XRP by musiało zrobić 500%+ w stosunku do BTC.

Obrazek

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: WitoldC » niedziela, 24 lutego 2019, 10:26

Jak to w końcu jest z Ripple jest pro czy anty bankowy ;)
https://demotywatory.pl/4911007/W-2017- ... -napadl-na
W 2017 roku w Kansas 70-letni Lawrence John Ripple napadł na bank.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 25 lutego 2019, 19:48

ognos pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 19:35@Wymazywanie ogłosili, że ripple bedzie na coinbase https://blog.coinbase.com/xrp-will-soon ... 4478db7b33

Z tego co w newsie jest to prawdziwy handel zacznie sie po 7 rano z minutami naszego czasu, a od 19:00 mozna wplacac ripple na portfele coinbase.
Hehe czyli przed 7 rano może warto sell all pewnie bo zjazd... :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: stasiu » poniedziałek, 4 marca 2019, 11:49

co taka cisza w temacie ?? codziennie naplywaja pozytywne informamcje na temat firmy ripple nowe parnterstawa dodawanie do kolejnych gield holduje ktos ?? moim zdaniem wszystko jest juz dogadane banki beda uzywaly xrp adopcja adopcja adopcja a pozniej cena

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 4 marca 2019, 13:28


Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: cordell » wtorek, 5 marca 2019, 18:36

Czekamy za startem SBI, za Fidelity Crypto Exchange i za decyzją SEC. Jesteśmy na dobrej drodze. Całkowita adopcja do 2025r. JPM Coin nie zagrozi.

Jeżeli ktoś sądzi, że Ripple i ich XRP to scam, to przepraszam ale wg mnie mają takie osoby mózg wyłączony. Chyba, że szefowie tych wszystkich 200+ banków i instytucji mają tak samo i dali się nabrać. Jak ktoś jednak tak uważa, to proszę o dowody a nie brednie typu, że Ripple kontrolują 60 czy więcej procent XRP i tym podobne.
Hodlerom XRP polecam przeglądać strony z newsami i przemyśleniami z bardziej rozwiniętych krajów niż Polska . Tutaj nie ma sensu ... dlaczego? Patrz na odpowiedzi poniżej.

Wszystko się okaże - mam nadzieję, że całkiem niedługo. Mi wystarczy jak SBI Asia rozpocznie przelewy przez XRP i volume gwałtownie wzrośnie. To będzie dobry start całkowitej adopcji.

Osobiście myślę, że genialnym jest dla szarych ludzi to co Ripple wprowadzają, byłem 2 lata w Anglii, mój brat 4 w Irlandii i przesyłanie pieniędzy do rodziny schowanych w paczkach było śmiesznym ale słusznym rozwiązaniem. Ripple umożliwiają takim ludziom szybkie i praktycznie darmowe przelewy. Nie rozumiem buntu przeciwko czemuś dającemu takie korzyści. Chyba, że ktoś myśli, że są szanse aby w ogóle banki nie kontrolowały naszych przelewów albo że w ogóle nie są one potrzebne ... Wizja jeszcze bardziej wzięta z bajki niz to ze XRP to oszustwo.

I tu taki tam zbliżony wykres z bieżącego roku a 2014.
Obrazek

A żeby nie było, że mam zamknięty umysł tylko na XRP to informacyjnie trzymam również waluty jak LTC, TRX, BNB, BTT, BAT, HOT. Sądzę, że kolejna bańka crypto będzie w ciągu max 12 miesięcy - trzeba się przygotować i napchać portfele :)
LTC wg mnie ma znacznie zaniżoną cenę, 500$ łatwo osiągnie.

Pozdro

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 września 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: mordzi90 » środa, 6 marca 2019, 09:46

SBI niby w 2 połowie marca ... tak czytałem w lutym, ma ktoś jakieś newsy czy to aktualne?

Dobry post, gdybym mógł zmiejszym bym liczbę tych minusów za post, które za pewne dostałeś od tych z "wyłączonymi mózgami" :P

LTC przesadzona prognoza ale każdy ma swoje zdanie a forum służy aby wymieniać się spostrzeżeniami ... lecz trzymam kciuki oby tak było

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: cordell » środa, 6 marca 2019, 21:17

Dzisiejszy news ... niestety nie taki na jaki liczyliśmy ... SBI Asia zostanie odpalone dopiero w lipcu a nie w 2 połowie marca jak wcześniej zapowiadali. Ale pamiętajmy, że SBI India wystartuje pod koniec marca - oby bez przekładania :)

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 31 października 2018
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: cordell » wtorek, 12 marca 2019, 22:56

"Bearable Bull" przepowiada początek bull run'a na 15 marca.

Obrazek



Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 8 marca 2019
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: jarekjl » wtorek, 12 marca 2019, 23:17

Pół roku czytałem, czas dodać coś od siebie.
Sądzę że Ripple i XRP to będzie broń Trumpa w wojnie ekonomicznej z Chinami, która trwa.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Wymazywanie » środa, 13 marca 2019, 01:16

jarekjl pisze: wtorek, 12 marca 2019, 23:17Sądzę że Ripple i XRP to będzie broń Trumpa w wojnie ekonomicznej z Chinami, która trwa.
Albo jarasz szalenie dobry towar, albo masz naprawdę wysoka cenę zakupu XRP. :D
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: reaktywa » czwartek, 14 marca 2019, 10:56

Osobiście przesiadłem się wczoraj na xrp z ltc, 9 tygodniowych świeczek praktycznie bez żadnego ruchu, a jakieś wydarzenia się szykują, oczekuje że będzie spoko dźwignią kiedy btc poleci w góre.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 304
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Mski » czwartek, 14 marca 2019, 11:35

@reaktywa
No właśnie nie jestem pewny czy btc poleci w góre. Idzie od jakiegos czasu bokiem i obawiam sie zrzutu jak mialo miejsce przy 6k

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości