Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Areck1 » środa, 2 października 2019, 16:07



"Ripple Xpring wydaje technologię, aby wprowadzić XRP do Internetu"

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: BitHub.pl » sobota, 5 października 2019, 10:58

XRP jednak wciąż nie zagraża spadek z 3 pozycji pod względem kapitalizacji, a Ripple skupia coraz więcej dużych graczy i zmierza w kierunku stania się trzonem światowego systemu bankowości. Podpucha na wielką skalę, czy realna wartość? ;)

Crypto Brawl: Ripple nowym systemem bankowym świata!
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 8 marca 2019
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: jarekjl » sobota, 5 października 2019, 14:51

Artykuł średni, w jednym momencie daje wizję XRP i Ripple jako coś dobrego, chwile później nasuwa czytelnikom myśli, że to scam, shitcoin itp.
Osoba pisząca artykuł nie powinna być stronnicza a tu właśnie tak jest. @BitHub.pl dodaj artykuł, który nie będzie oceniał. Możesz w nim zaczerpnąć kilka ważnych informacji, które znajdziesz np. w załączonym filmie


lub na stronie https://thexrpdaily.com/

Są tam czyste fakty, które jednak zacofani polacy z zamkniętymi umysłami na BTC itp nie chcą komentować czy tłumaczyć na Polski.
Globalna adopcja ripple i xrp jest przesądzona. Lepiej dołączyć i zyskać niż walczyć z czymś co nieuniknione

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Hamas » piątek, 15 listopada 2019, 18:54

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 8 marca 2019
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: jarekjl » sobota, 7 grudnia 2019, 13:05

Christine Legarde - prezes Europejskiego Banku Centralnego. Przyjaciółka Brad'a Garlinghouse - CEO of Ripple, mówi w Parlamencie Europejskim o zatrząśnięciem systemem finansowym, przy użyciu Distributed Ledger Technology (DLT - system przelewów Ripple wprowadzany do banków i instytucji finansowych jak MoneyGram, używający tokenu XRP).


Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 8 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: pikoleto » czwartek, 16 stycznia 2020, 08:31

Jakie prognozy na ripple?

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 31 stycznia 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: jaszczomp » czwartek, 16 stycznia 2020, 10:09

Same zajebiste :twisted:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 20:40

Cześć, chciałem się podzielić moimi obserwacjami. Aktualnie trzymam XRP i jest on wg mnie tuż przed dużym wystrzałem. Podobna sytuacja była na BCH, BSV, DASH, ZEC.

Wykres XRP/USD z daleka na interwale 1W, gdzie aktualnie testujemy linię trendu spadkowego narysowaną w skali logarytmicznej. Linia ta była już testowana parę razy, także niedługo powinien być wystrzał, wg mnie kwestia najwyżej dni.

Obrazek


A tutaj można zobaczyć jak wygląda testowanie tej długiej linii na interwale 5m z bliska:

Obrazek


Wystrzał kreuje się też na wykresie XRP/BTC, tak to wygląda z daleka na interwale 1W, widać tu, że do tej głównej linii trendu spadkowego narysowanej w skali logarytmicznej mamy jeszcze trochę miejsca, ale za to jesteśmy blisko z wyjścia z trójkąta, który w skali 1D jest narysowany po ostatnich szczytach i dołkach w skali liniowej:

Obrazek


No a tak wygląda to w lekkim przybliżeniu w skali 1D:

Obrazek


Moim zdaniem jest szansa nawet na 100% wybicie, mój target to niecałe $0,5 z wykresu XRP/USD.

Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: stasiu » środa, 22 stycznia 2020, 10:33


Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 8 marca 2019
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: jarekjl » środa, 22 stycznia 2020, 18:55

World Economic Forum 2020 w Davos (Szwajcaria):

Od 21 do 23 stycznia trwa światowe forum ekonomiczne w Davos w Szwajcarii. Zaproszeni są światowi przywódcyy oraz najbogatsi ludzie świata.

Przedstawiam agende dnia jutrzejszego 23.01.2020:


Obrazek


CEO Ripple (Brad Garlinghouse) ma się wypowiadać w czwartek w godzinach 16-17:30 CET na temat "Changing the Financial Industry from within".

Sprostowanie poniżej.
Ostatnio zmieniony środa, 22 stycznia 2020, 21:26 przez jarekjl, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Daro » środa, 22 stycznia 2020, 19:17

@jarekjl
Na oficjalnej stronie w agendzie nie ma mowy o wystąpieniu CEO Rippla

https://www.weforum.org/events/world-ec ... /programme


https://www.coinspeaker.com/davos-2020-speakers-ripple/

"Ripple CEO may be one of the guests" masz jakieś pewniejsze źródło niż hostowany obrazek na fotos.pl

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 8 marca 2019
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: jarekjl » środa, 22 stycznia 2020, 21:26

Fakt, informacja jednak była błędna. Dowiedziałem się, że Brad jest tam obecny a jego przemówienie odbędzie się w budynku w pobliżu, sponsorowane jest przez Ripple i zaprosili na nie wiele ważnych osób uczestniczących w Davos. Czyli pewnie będzie prezezentacja Brada i mega impreza dla przybyłych na koszt Ripple :)
Ciekawe kto przyjdzie, na pewno się dowiemy po tym

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Kluka » piątek, 24 stycznia 2020, 12:07

jarekjl pisze: środa, 22 stycznia 2020, 21:26Brad jest tam obecny a jego przemówienie odbędzie się w budynku w pobliżu
Moze w tym:
https://pl.dreamstime.com/stara-stajnia ... e128113131
;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Antrepair » piątek, 24 stycznia 2020, 21:56

Wszyscy rysujecie piękne linie trendu, jakieś parabole i prognozujecie wielkie wzrosty. Aktualny bottom traktujecie, jakby nie było nic niżej, nikt z was nie przedstawi tego, co się stanie gdy przebicie górnej linii zostanie odrzucone. Wszyscy fiksujecie się na czymś w rodzaju " o jak wybije w górę to będzie taki rajd/pompa, że zarobimy krocie, a jak nie to się nic nie stanie" A przecież każde zgaszone wybicie jest krokiem ku odsłonięciu podłogi na DUŻO NIŻSZYM PRZEDZIALE CENOWYM O KTÓRYM NIKT Z WAS NIE WSPOMINA :evil: Czy kurs BTC i obecnych altcoinów niczego was nie nauczył ? Ja przeczytałem dwie, trzy strony tego tematu wstecz i jestem w szoku. Miałbyć goldencross i mega pompy i odrzucono. Jakieś parabole które również zostały odrzucone. Patrzycie tylko w jedną stronę :roll:

Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: multan » środa, 19 lutego 2020, 19:49

Taki oto adres dzisiaj przesłał mi jakiś pył w xrp, widzę że ma setki/tysiące takich samych transakcji, o co komuś może chodzić że chce się powiązać z moim adresem? To raczej żaden airdrop.
rnL2esAm8eidvp96FfuZ2Ai9pRwwRx8ga1

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Podejrzana transakcja na portfel Ledger 0.000191 XRP z nieustalonego konta...

Postautor: stuki24 » poniedziałek, 4 maja 2020, 22:03

Witam. Moi drodzy wesprzyjcie mnie swoją wiedzą. Dostałem 2 maja na adres portfela 0.000191 XRP z adresu którego nie kojarzę. Dodam, że do tej pory zrobiłem kilka transakcji zawsze z bitbay z jednego adresu. Sprawdziłem adres z którego przesłano XRP na stronie

https://xrplorer.com/account/rQn6WvjVg9 ... fAFsKdnXzn

OSTRZEŻENIE
To konto jest sklasyfikowane (w explorerze z powyższego linka) jako potencjalnie fałszywe, status 3 i jest powiązane z https://xrpclaims.com/. Aby uzyskać więcej informacji, co to oznacza, czytaj więcej tutaj.

Status 3

Konto zostało poddane ręcznemu procesowi weryfikacji i:

Konto zostało pozytywnie zidentyfikowane jako oszustwo z mediów społecznościowych lub strony internetowej ze zrzutami ekranu lub
Funkcje konta w raporcie ofiary ze szczegółami transakcji ORAZ
Aktywność konta i połączone konta odpowiadają charakterowi zgłaszanego oszustwa.

Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 maja 2020, 22:45 przez stuki24, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: ttbit » poniedziałek, 4 maja 2020, 23:43

@stuki24 Dostałeś transakcję przychodzącą z nieznanego adresu, po to, aby Cię skutecznie śledzić. Tak to działą w sieci Bitcoin (jest to powszechnie spotykane, aby zdeanonymizować użytkowników). Teraz, gdy użyjesz normalnego walleta, to "wydasz" te środki i będą one wędrowały razem z twoimi normalnymi XRP - będziesz do prześledzenia od tej pory. Ktoś wydał te 0.000191 XRP aby zniwelować twoją prywatność.

Rozwiązanie: użyj portfela, który pozwoli Ci wybrać inputy i *nie wydać* tej transakcji na 0.000191 XRP, zostaw ją w portfelu i resztę środków wyślij na nowy portfel, aby pozbyć się tego "ogona".

PS. Nie jestem użytkownikiem XRP i jeśli się z czymś pomyliłem, to proszę mnie skorygować - generalnie tak to działa w sieci Bitcoin.
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 maja 2020, 00:08 przez ttbit, łącznie zmieniany 3 razy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Podejrzana transakcja na portfel Ledger 0.000191 XRP z nieustalonego konta...

Postautor: Antrepair » poniedziałek, 4 maja 2020, 23:44

Dostałeś pył, kurz ? Utwórz nowy adres a ze starego już nie korzystaj.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: stuki24 » czwartek, 14 maja 2020, 17:23

Ok. A jak w takim wypadku pozbyć się najlepiej tego ogona? Chodzi mi o podanie przykładowego portfela, który umożliwi mi transakcję bez tego dropa 0.000191 XRP. Ledger Nano S nie ma takiej opcji.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Ripple (XRP) - wyluzowana dyskusja

Postautor: Kutalisk » wtorek, 19 maja 2020, 23:04

Właśnie u siebie mam taką samą sytuację, dostałem 1 maja.
Podbijam pytanie jak najlepiej pozbyć się tego "ogona"?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości