Electroneum ETN portfel

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: bimbalski » poniedziałek, 12 marca 2018, 08:58

Ktoś z was ma od wczoraj problemy z portfelem Electroneum?
Od wczoraj mam komunikat "Balance updates are taking a bit longer than usual. Please try again shortly." - nie odświeża ani przez web ani przez appke na adroida. Wczoraj poszło mi na portfel 100ETN koło godziny 15 ale nadal problemy z odświeżeniem balansu. Support na razie milczy.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: kubawu » wtorek, 13 marca 2018, 11:13

Ja się właśnie obudziłem i z wykopanych na androidzie 9ETN mam 0,3.... ktoś wie o co chodzi?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: bimbalski » wtorek, 13 marca 2018, 11:21

Są jakieś duże opóźnienia. W aplikacji mobilnej napisane "transactions system is currently under heavy load" - transakcja o której pisałem wyżej wpadła mi z opóźnieniem około 27 godzin. Ja kopie około 100ETN na dobę i wczorajszy przelew z poola MPH z godziny 17 do tej pory nie mam na portfelu.
Co ciekawe zrobiłem wczoraj test: wysłałem 2ETN na TradeOgre (Cryptopie unikam odkąd wcieło mi u nich 1500ETN) i od razu odświeżył mi stan portfela mimo że brakowało na nim jednej transakcji to stan się zaczął zgadzać po tym wysłaniu 2ETN :)

A support wczoraj odpisał mi tak: "I've spoken to my devs and they said it will take 24 hours for the wallet to update. Thank you for your patience and I apologise for any inconvenience."

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: kubawu » środa, 14 marca 2018, 00:14

skapło mi na portfel dzisiał po południu, wszystko w porządku :)
kopiesz na telefonie czy koparce? jaki masz hash rate?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: bimbalski » środa, 14 marca 2018, 08:51

kubawu pisze: kopiesz na telefonie czy koparce? jaki masz hash rate?
Kopię na kilku(nastu) CPU - ogólny hash rate to około 3-3.5kH

U mnie już też się portfel uspokoił i odświeża stan :)

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: kontrol » piątek, 6 kwietnia 2018, 08:29

Czy jest jakiś problem z portfelem my.electroneum.com lub wysyłka z giełd? Wysłałem wczoraj spory przelew z KuCoin i po 24h nic nie dotarło na mój prywatny portfel mimo statusu succesed na KuCoin. Napisałem już maila do supportu ale domyślam się, że na odpowiedź mogę czekać nawet tydzień. Mieliście podobne kłopoty ostatnio?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: bimbalski » piątek, 6 kwietnia 2018, 19:04

Ostatni przelew na portfel miałem wczoraj (5.04) o 1:33 w nocy i wszystko doszło. Z KuCoin nigdy nie korzystałem, ale sam portfel wydaje się ok.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: kontrol » poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 08:16

Kurde ale mnie załatwili. Mam nadzieje, że to nie oszustwo. Może to jakiś błąd ze strony ETN? Nie wiem, nie znam się na tym. Na Kucoin miałem wgląd w explorator bloków i było widać tą transakcję chyba jako nie potwierdzoną. Dzisiaj wchodząc w ten link jest już błąd. Ze strony giełdy nie ma żadnego kontaktu, a środków na portfelu jak nie było tak nie ma.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: bimbalski » poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 08:31

Napisz do supportu ETN, odpowiadają zwykle z dnia na dzień. Ja podobną sytuacje miałem z miesiąc temu z Cryptopią, ale w drugą stronę. Z portfela nie doszło na Cryptopie, ale po fakcie okazało się że to był jakiś błąd po stronie giełdy bo masa ludzi na Reddicie o tym pisała. Z miesiąc trwało zanim przelew pokazał się na Cryptopii, ale nic nie zgineło, wszystko wreszcie doszło... tyle że z miesięcznym opóźnieniem :)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwietnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: zee84 » sobota, 14 kwietnia 2018, 12:11

Witam.
Chciałbym prosić o pomoc. Mam taki problem że kopie już chyba jakieś dwa tygodnie na aplikacji mobilnej a gdy wchodzę w WAllet mam cały czas wallet balance 0ETN i avaible balance 0ETN. W zakładce Pending Balnace mam 45,42 ETN a Hash rate 30 H/s. Coś tu chyba jest nie tak. Proszę niech ktoś pomoże. Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Electroneum ETN portfel

Postautor: smieszny » poniedziałek, 7 maja 2018, 12:24

Ja w końcu po miesiącu pisania do supportu Kucoin (niesamowicie ciężki kontakt) i ETN otrzymałem swoje środki. Nie wiem co było powodem błędu. Odpowiedzi jakie otrzymywałem były bardzo ogólnikowe. Zapewniali mnie, że środki otrzymam jak tylko wyjaśnią między sobą sprawę.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości