Xtrabytes XBY

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: Crypt0 » niedziela, 28 stycznia 2018, 13:08

Cześć,

Wydaje mi się, że ta waluta zasługuje na własny temat na forum.
https://xtrabytes.global/

Obserwuje poczynania developerów od 2-3 tygodni i uważam, że hejt jaki za nimi się ciągnie (bitcointalk) jest kompletnie bezpodstawny.
Co więcej, uważam że ktoś specjalnie to robi wykorzystując fakt anonimowości teamu i ich kodu - ale nie o tym chce pisac, to moje osobiste, subiektywne odczucie.

Niedawno team zarejestrowal sie jako firma, udostepnili certyfikat - jest to pierwszy krok w celu uzyskania patentu na technologie.
Wczoraj byl update z ktorego wynika, ze odbyly sie dwa spotkania z prawnikami i wszystko jest na dobrej drodze.
W tym samym czasie odbywaja sie testy sieci - chyba jeszcze niedocelowej ktora jest ZOLT i wyniki sa zadowalajace.

Czym sie wyroznia ten coin przedstawie na grafikach. Co wg mnie jest bardzo wazne to to, ze maja wlasna inna technologie PoSign, umozliwiaja tworzenie aplikacji we wszystkich jezykach!!!, oraz mozna tworzyc nowe tokeny w oparciu o ich technologie. Ponad to jest szybki i tani - male transakcje maja byc darmowe.

Jezeli wszystko pojdzie pomyslnie to niedlugo uruchomione zostana masternody i liczba coinow spadnie okolo 3 krotnie.

Obrazek

Obrazek

X-CITE to ma byc prosta w obsludze platforma do, czatowania, obslugi masternodow, wymiany coinow (na poczatku xfuel i xby tylko) oraz zdecentralizowany dysk (mozliwe wiecej opcji)
Obrazek



Czy ktos interesuje sie ta waluta? Ma jakies przemyslenia co do niej?
Osobiscie upatruje sie w niej swietlanej przyszlosci (oczywiscie zakladam ze to co mowi team jest prawda)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: mediabooker » niedziela, 28 stycznia 2018, 13:49

@Crypto0
Mógłbyś napisać więcej o tym projekcie z Twojej perspektywy?
Zastanawia mnie cena. Obecnie 0.3 usd - x 15 wiecej niz w listopadzie, -65% od ath.
Myślę, czy wchodzić partiami przy cenie 0.3usd, 0.2usd, 0.1 usd...
Zostaje jeszcze kwestia patentu? Ile moga czekac na patent?

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: Kamiloski » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:07

Trochę drogi wychodzi ten masternode jak na początek. Jeśli dobrze policzyłem to ok. 500 tys. zł.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: Crypt0 » niedziela, 28 stycznia 2018, 23:00

Kamiloski pisze: Trochę drogi wychodzi ten masternode jak na początek. Jeśli dobrze policzyłem to ok. 500 tys. zł.
Tani nie jest.
Na ten moment xby stoi w okolicy 30-32centow czyli okolo 1zl
kupujac mn 3lvl calego z XBY ( mozna mieszac i 1/3 zrobic z XFUEL - troche taniej) wychodzi 125k zl

ale za 1lvl to tak 500k zl

Dodano po 56 minutach 54 sekundach:
mediabooker pisze: @Crypto0
Mógłbyś napisać więcej o tym projekcie z Twojej perspektywy?
Zastanawia mnie cena. Obecnie 0.3 usd - x 15 wiecej niz w listopadzie, -65% od ath.
Myślę, czy wchodzić partiami przy cenie 0.3usd, 0.2usd, 0.1 usd...
Zostaje jeszcze kwestia patentu? Ile moga czekac na patent?
Z mojej perspektywy tak jak napisałem. Wierze w ten projekt i uważam, że nie jest to oszustwo. Team pracuje. Robią testnet kolejny ( może jutro bedą wyniki). Prowadzą tłumaczenie strony/publikacji w conajmniej 10 językach (każdy może się zgłosić a za pomoc otrzyma XFuel).
Na discordzie jest niesamowity ruch. Na telegramie jak zostawisz pytanie do admina to po jakimś czasie otrzymasz odpowiedź.

Co do patentu to najświeższe info wygląda tak:
https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg29024522

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: Krachu1895 » wtorek, 30 stycznia 2018, 01:32

Największa giełda na jakiej się znajdują obecnie to Cryptopia. Wiadomo kiedy planują wejście na coś większego? To by mogło pchnąć projekt do przodu i podnieść wartość kilkukrotnie.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: sodom2000 » piątek, 30 marca 2018, 21:37

Krachu1895 pisze:Największa giełda na jakiej się znajdują obecnie to Cryptopia. Wiadomo kiedy planują wejście na coś większego? To by mogło pchnąć projekt do przodu i podnieść wartość kilkukrotnie.
Narazie nie wchodza na zadna wieksza gielde ,z tego powodyu ,ze XBY nie leci na wlasnym lancuchu "zoltanchain" .Jezeli XBY dostanie patenent pending zostanie ujawniony sourccode i wtwdy zaczna aplikowac o inne giledy.Wiec na razie tylko cryptopia pozosatje :)
I jest duze prwadopodobienstwo ze patent pending bedzie w kwietniu ,pozdrawiam

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: sodom2000 » czwartek, 12 kwietnia 2018, 14:40

Zapraszam na Polski kanał XBY na telegramie :)
https://t.me/joinchat/F9WFgA_sHb1RjNUr_mN_3g

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: sodom2000 » środa, 21 listopada 2018, 17:22

Polecam również przeczytanie artykułu na temat XBY na tej stronce:
https://tokeny.pl/xtrabytes/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: BitJanusz » środa, 21 listopada 2018, 17:36

XBY jeszcze żyje? fajnie się na tym spekulowało rok temu, ale obecnie to półmartwy crapcoin z craptopii z dobowym wolumenem 4 BTC :roll: 5 BTC wyczyści cały orderbook do 1 satoshi :roll:

A o tych patentach to dalej piszą... od roku. A ich ilość rośnie :lol: ostatnio widziałem, że 8 patentów ma być (oczywiście nie ma żadnego :roll:)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: multan » środa, 21 listopada 2018, 19:14

Jak widzę comparison chart i same zielone fajeczki na wszystkich funkcjonalościach a konkurencja na czerwono jak ze średniowiecza, to mi się przypomina Paymoon (PMNT). Też miał być rewolucyjny i bić całą resztę na głowę. Ale Paymoon sprzedawał przynajmniej nierealne obietnice dość tanio, wiec można było zaryzykować, tutaj cena jest wysoka.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Xtrabytes XBY

Postautor: hadzia11 » piątek, 1 maja 2020, 01:40

Po 3 latach ekipa poważnie wzięła się do roboty. W kwietniu prawie udało się zrealizować większość z podpunktów z roadmap. W końcu jest możliwość rejestracji static nodów (głównego kręgosłupu konsensusu Proof of Signature). W czerwcu wydają dokument filmowy... tylko cena i wolumen jakie są takie są. Jest ktoś tu jeszcze kto trzyma XBY? Wierzycie w projekt?
https://blog.xtrabytes.global/xtrabytes ... p-q2-2020/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości