TRON (TRX)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: Kluka » piątek, 31 stycznia 2020, 13:41

@koparki tak jak piszesz tron to glownie makreting i krejzol w roli ceo. Jednak zastanawia mnie to mielenie na wyzszych obrotach bez zadnych wiekszych rucho ceny. Moze co zwiastowac nadchodzacy wystrzal... albo exit scam ;) podobnie jest na ryple
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: emes1985 » piątek, 31 stycznia 2020, 15:10

mam pytanko czy orientuje się ktoś gdzie można pograć w texas holdem (z graczami) oprócz wink.org

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: koparki » piątek, 31 stycznia 2020, 16:05

zerkam czasem jednym okiem na DEXy Tronowe i widzę że zaczynaja się zmieniać proporcję popytu na tokeny 888 vs WIN , tak jakby WIN miał wystartować w górę a kapitał z 888 powoli migruje do WIN .
---

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » piątek, 31 stycznia 2020, 18:42

też odnoszę takie wrażenie....

Dodano po 1 godzinie 4 minutach 5 sekundach:
https://zethyr.exchange/#/tron-dapps-dividends

od jakiegoś czasu spada 888 a rośnie WIN

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: Jazda » piątek, 31 stycznia 2020, 19:42

adiqq pisze: piątek, 31 stycznia 2020, 18:42od jakiegoś czasu spada 888 a rośnie WIN

Jeśli piszesz o wartości tokenów, to nie wiem na której giełdzie rośnie ten Win ? Chyba masz ekran do góry nogami ;] Win obecnie ma chyba jedną z najniższych cen, czyli szoruje po dnie, albo go jeszcze nie osiągnął i będzie spadać dalej.
No ale może ja się nie znam...

Moim zdaniem Wink tylko naśladuje każdy krok i pomysł 888. Lecz nie ma tam nic nowego i twórczego, a tylko kopiowanie tematu, takie działanie raczej nie przyniesie mu nie wiadomo jakiego sukcesu. Owszem może być alternatywą dla graczy korzystających z 888.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » piątek, 31 stycznia 2020, 19:51

nie chodzi o ceny tokena, ale o dywidendy. Z 888 spada po trochu od jakiegoś czasu, a z WIN rośnie...to takie moje subiektywne odczucie, bo nie notuję tego i nie przeliczam. Może tylko mi się tak wydaje...

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » sobota, 1 lutego 2020, 20:01

adiqq pisze: piątek, 31 stycznia 2020, 19:51nie chodzi o ceny tokena, ale o dywidendy. Z 888 spada po trochu od jakiegoś czasu, a z WIN rośnie...to takie moje subiektywne odczucie, bo nie notuję tego i nie przeliczam. Może tylko mi się tak wydaje...


Na wszystkie kasyna przyszedł gorszy czas teraz. Dywidenda i na 888 i na WINKu, Betfury jest ostatnio kiepska. Dywidenda na 888 od 3 miesięcy nie byla negatywna w momencie wypłaty - czego nie mozna powiedzieć np o WINKU gdzie co drugi dzien jest bardzo bardzo kiepska. Wiem gdyz posiadam i WINka i 888 w tej samej ilości (po ile samo TRX zainwestowałem w obydwa projekty).

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: koparki » sobota, 1 lutego 2020, 20:22

wykres 888/trx nieciekawy , szacuję wsparcie na 7.777trx :D

Dodano po 11 minutach 23 sekundach:
patrząc na skalę 1d można to tez interpretować jako dno korekty obecnie.
Przecena jest z powodów takich że 888 poszło w górę wtedy gdy alty dobijały denek więc gdy sentyment się zmienił to kapitał migrował aby te denka kupować i w zamian za "drogie" 888.
---

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » niedziela, 2 lutego 2020, 14:31

koparki pisze: sobota, 1 lutego 2020, 20:22wykres 888/trx nieciekawy , szacuję wsparcie na 7.777trx


W przypadku 888 żadne okresy nie graja roli. Od kilku miesięcy nie zwiększa sie mogole ilosc odmrożonych tokenow - ich ilosc caly czas to 500-800 tys. W tej chwili na rynku jest raptem 700 tys niezagrożonych. Kurs spada tez z moich obserwacji przez to ze kilku "grubych" graczy gra na slotach i na Dice52 (Cernoocko oraz TDRkGsF...) ktorzy natychmiast po zakończeniu gry sprzedaje wszystkie wykopane tokeny - a niestety z powodu mniejszej dywidendy nie ma ma tylu chętnych do zakupu.

Sam ustawiłem sie z zakupem pomiędzy 9-10 TRX

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: koparki » niedziela, 2 lutego 2020, 15:59

mariodario pisze: niedziela, 2 lutego 2020, 14:31Od kilku miesięcy nie zwiększa sie mogole ilosc odmrożonych tokenow - ich ilosc caly czas to 500-800 tys. W tej chwili na rynku jest raptem 700 tys niezagrożonych.
tym mnie przekonałeś do opcji że może to być denko korekty
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: Remka » piątek, 7 lutego 2020, 14:03

Ostatnie 24h pokazują, że TRON TRX idzie w górę.
Justin Sun spotkał się przy kolacji z Warrenem Buffett i kurs momentalnie wystrzelił o 12%. To pokazuje, że gośćiu działa. Warto obserwować 12tą kryptowalute wg coinmarketcap

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: koparki » sobota, 8 lutego 2020, 01:09

adiqq pisze: piątek, 31 stycznia 2020, 18:42 https://zethyr.exchange/#/tron-dapps-dividends
patrząc na powyższe mamy chyba okazje na kupno tokenu 888 , jest po 9$ daje dość sporą dywidendę(w/w link do kalkulatora) w przeciwieństwie do 99% innych krypto-tokenów. Proszę potwierdzić czy się pokrywa z faktami. Są jakieś kłopoty w projekcie? czy cena nie dyskontuje jakiś problemów które się pojawiły? pytam bo kwalifikuje się to do wejścia teraz lub za chwilę. inflacja szaleje?
---

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » sobota, 8 lutego 2020, 07:52

spora dywidenta, to pojęcia względne, jak kolega pisał wcześniej, teraz dywidenda spadła baardzo mocno...888 nie jest za $ tylko TRX ;)
Ja na razie nie wchodzę dalej w to, bo to byłby zbyt duży % całej mojej inwestycji. Co prawda cena 888 spadła, ale za to cena TRX poszła mocno do góry. Ja większość TRX kupiłem w największym dołku, więc nie mam co narzekać...

Dodano po 15 minutach 5 sekundach:
żeby nie było tak różowo...na teraz jestem chyba na minus, czuję się trochę jak bagholder ;)
cena 888 spadła na tyle, że, dywidenda którą do tej pory odebrałem i wzrost ceny TRX tego nie rekompensują, trochę też kopałem tokeny(czyli przepłaciłem za nie) Ale podchodzę do tego z dystansem, bo raz że to dla mnie ważna nauka, a dwa - podchodzę do tego długoterminowo.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: frc991 » sobota, 8 lutego 2020, 16:09

Jak nałożycie na siebie wykres 888/TRX oraz TRX/USD to zobaczycie lustrzane odbicie. Teraz jest dodatkowy zrzut, który obniżył cenę w dolarach poniżej $0.2
Wszystko jest w normie. Rozstawiałbym bidy w okolicach 6.5-8 TRX, a już szczególnie jeśli ktoś złapał bag'a w dołku na trx.
Najważniejszym czynnikiem, którego rynek jeszcze nie zdyskontował to tzw. program afiliacyjny CPA, kilkanaście partnerstw, które zapewnią dodatkową rozrywkę na platformę.
Jak połączymy to z sytuacją na dalekim wschodzie i że DevTeam jest dogadany na tamtejszym terenie na połączenie bez VPN, to dla przeciętnego chińczyka będzie to jednym z najłatwiejszych sposobów ciupnięcia w ruletę albo sloty. A jak namówi kolegę, to jeszcze mu coś skapnie. Dodatkowo, Będą na NiTRON2020 - dostali nie tyle VIP'kę, co będą czynnym udziałowcem.

Co do inflacji to od momentu, w którym przypomniałem o projekcie (wrzesień?), przyrost tokenów wynosi 2mln (z czego 1.5mln przypada na Event, który mint rate obniżył 3-krotnie), więc wynosi mniej więcej 10% dla okresu Eventu i 3.3%, kiedy powróci oryginalny mint-rate. Tylko, że to systematycznie maleje i to szybciej niż się wydaje - już od oryginalnej wartości zwolniliśmy prawie 4-krotnie, a minął rok projektu.

Przeanalizujcie jakimi molochami zostały niektóre przedsiębiorstwa, które zajmują się cyfrową rozrywką. Długoterminowo to jest taka petarda, że zrywa gwint i cena za token w 2021 na poziomie $50 wcale mnie nie zdziwi. Żadne inna platforma nie oferuje zwrotu części środków za to tylko, że się grało. Na innych platformach (non-crypto) jak zostaniesz ogołocony, to za dwa dni nie wpadnie Ci dywidenda :mrgreen:

PS mały smart-trick dla minerów:
- z naszego oryginalnego portfela tworzymy referalla, koszt to 8.88TRX
- zakłądamy kolejny portfel, przelewamy na niego środki
- korzystając z nowego portfela włączamy grę z referral linka wygenerowanego wcześniej z naszego głównego, oryginalnego portfela
- od teraz z każdego "ruchu" na nowym portfelu, będzie nam skapała niewielka część, która bez referalla trafiałaby na portfel platformy. Niby niewiele, ale przy większych ilościach te niecałe 9TRX'ów wróci raz dwa.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: koparki » sobota, 8 lutego 2020, 18:54

frc991 pisze: sobota, 8 lutego 2020, 16:09Długoterminowo to jest taka petarda, że zrywa gwint i cena za token w 2021 na poziomie $50 wcale mnie nie zdziwi. Żadne inna platforma nie oferuje zwrotu części środków za to tylko, że się grało
Ja obserwuje rozwój tego rynku i taka sama retoryka była przy pierwszysch tego typu kasynach z dywidendą na ETH, potem upadły bo ETH nie nadaje się do takich rzeczy gdy wzrosła popularność(mała ilość tx/sec).
Tak samo może być z Tronem , który straci sens istnienia gdy będzie ETH 2.0 . Dlaczego straci? bo jego decentralizacja to kpina i śmiech na sali. Druga sprawa która woła o pomstę to absolutny brak prywatności w sieci! zwłaszcza gdyby któregoś dnia jakaś giełda zmusiła Cię do KYC, wtedy jesteś w sieci imiennie wraz z wszelkimi operacjami. Nie robisz przecież nic złego, ale jednak róznie to jest interpretowane w zalezności od jurysdykcji której podlegasz jako obywatel.
Także uważałbym z tymi pewniakami, znajomy przejechał się na tego typu projekcie na siec ETH , choć obecnie to już jest inna liga opiekunów i inne kapitały stojące za projektami.
kolejna generacja takich biznesów na 100% nie będzie na Trona, bo to jest śmieciuch technologiczny.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: frc991 » sobota, 8 lutego 2020, 20:24

koparki pisze: sobota, 8 lutego 2020, 18:54Tak samo może być z Tronem , który straci sens istnienia gdy będzie ETH 2.0 . Dlaczego straci? bo jego decentralizacja to kpina i śmiech na sali.
Zgadzam się i nie zgadzam jednocześnie. Nie wiemy jaka będzie wydajność ETH2.0 i czy zbliży się do Trona, to primo. Dwa, TRON będzie mieć warstwową sieć, która dodatkowo odciąży mainchain. Trzy - dobrze zoptymalizowana i napisana aplikacja może pracować off-chain w trakcie gry (kwestia zaufania do dewelopera), nie podbijając sztucznie zużycia tx/s na głównej sieci. Tak działa 888.
koparki pisze: sobota, 8 lutego 2020, 18:54 Druga sprawa która woła o pomstę to absolutny brak prywatności w sieci! zwłaszcza gdyby któregoś dnia jakaś giełda zmusiła Cię do KYC, wtedy jesteś w sieci imiennie wraz z wszelkimi operacjami. Nie robisz przecież nic złego, ale jednak róznie to jest interpretowane w zalezności od jurysdykcji której podlegasz jako obywatel.
Zdaję sobie z tego sprawę. Tyczy się to wszystkich tokenów prócz Monero (jeśli używane mądrze).
Inną sprawą jest możliwość uzyskania takich danych. Nie będę się tutaj nad tym rozwodził, bo to dyskusja na długi wieczór bez elektroniki w pobliżu.
koparki pisze: sobota, 8 lutego 2020, 18:54 Także uważałbym z tymi pewniakami, znajomy przejechał się na tego typu projekcie na siec ETH , choć obecnie to już jest inna liga opiekunów i inne kapitały stojące za projektami.
kolejna generacja takich biznesów na 100% nie będzie na Trona, bo to jest śmieciuch technologiczny.
ETH ma szansę urosnąć do monstrum w kwestii DeFi, Tron tutaj jest na początku swojej drogi. Jeżeli uważasz Trona za śmieciucha technologicznego, to podobnie powinieneś sądzić o ETH - przecież w 95% na nim się oparł projekt. W tym akurat momencie kłóciłbym się, który projekt jest na wyższym stopniu zaawansowania technologicznego w przełożeniu na użyteczność mainstreamową.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: koparki » sobota, 8 lutego 2020, 20:41

frc991 pisze: sobota, 8 lutego 2020, 20:24Tron tutaj jest na początku swojej drogi. Jeżeli uważasz Trona za śmieciucha technologicznego, to podobnie powinieneś sądzić o ETH
Jedno słowo, decentralizacja. Drugie słowo moce inżynierskie i intelektualne zaprzęgnięte do ETH vs Tron. Ten drugi to po prostu w jakieś części CTRL+C - CTRL-V jak to zwykle w Chińczykami bywa są mistrzami kopiowania. Nawet na Githubie widziałem CTR+C- CTRL+V modułu zk-SNARK dla Tron-a ale do niczego nie doszło, nie dziwię się , jest obywatelem Chin i postrzegany jako osobiście odpowiedzialny za ten biznes.
---

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 grudnia 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: filar » poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:04

Zastanawia mnie, dlaczego nikt nie pisze o możliwości uzyskiwanie dywidendy w TRON poprzez głosowanie na reprezentantów na https://tronscan.org/

Żeby to zrobić, trzeba posiadać np. TronLink Wallet , do pobrania na https://www.tronlink.org/

Po zalogowaniu się na TronScan przez np. TronLink, w pierwszej kolejności trzeba nasze TRX zamrozić - opcja "FREEZE" na dole
Wtedy możemy wejść na górze w zakładkę TRON SR -> VOTES następnie klikamy Start Voting
Ja oddaję swoje głosy na #2 Skypeople i otrzymuję dodatkowe TRX co 6 godzn, gdzie na stronie głównej można je odebrać raz na 24godziny (przycisk collect reward)
Wychodzi jakieś 8.1%/rok bez dodawania i mrożenia nowouzyskanych TRX.
Wcześniej głosowałem na #1 Binance Staking ale oni płaca raz na miesiąc (10go następnego miesiąca). Swoją drogą Binance zamroziło 10 mld TRX, warto codziennie sprawdzać czy ich nie odmrozili.

P.S. Dlaczego ktoś przeniósł moją wypowiedź do działu TRON(TRX) ? Napisałem ją dla działu "W jakie waluty teraz inwestujecie." bo inwestuję w Trona a dywidenda to dobry powód który mógłby zachęcić też innych. Proszę o przerzucenie mojej wypowiedzi z powrotem do tamtego działu.

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: stasiu » poniedziałek, 10 lutego 2020, 15:23

filar pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:04Zastanawia mnie, dlaczego nikt nie pisze o możliwości uzyskiwanie dywidendy w TRON poprzez głosowanie na reprezentantów na https://tronscan.org/

Żeby to zrobić, trzeba posiadać np. TronLink Wallet , do pobrania na https://www.tronlink.org/

Po zalogowaniu się na TronScan przez np. TronLink, w pierwszej kolejności trzeba nasze TRX zamrozić - opcja "FREEZE" na dole
Wtedy możemy wejść na górze w zakładkę TRON SR -> VOTES następnie klikamy Start Voting
Ja oddaję swoje głosy na #2 Skypeople i otrzymuję dodatkowe TRX co 6 godzn, gdzie na stronie głównej można je odebrać raz na 24godziny (przycisk collect reward)
Wychodzi jakieś 8.1%/rok bez dodawania i mrożenia nowouzyskanych TRX.
Wcześniej głosowałem na #1 Binance Staking ale oni płaca raz na miesiąc (10go następnego miesiąca). Swoją drogą Binance zamroziło 10 mld TRX, warto codziennie sprawdzać czy ich nie odmrozili.

P.S. Dlaczego ktoś przeniósł moją wypowiedź do działu TRON(TRX) ? Napisałem ją dla działu "W jakie waluty teraz inwestujecie." bo inwestuję w Trona a dywidenda to dobry powód który mógłby zachęcić też innych. Proszę o przerzucenie mojej wypowiedzi z powrotem do tamtego działu.



temat byl juz poruszany wieksze mozliwosci znaczy wiekszy zwrot z inwestycji poki co chyba daja kasyna trx ?

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » sobota, 15 lutego 2020, 20:26

stasiu pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 15:23temat byl juz poruszany wieksze mozliwosci znaczy wiekszy zwrot z inwestycji poki co chyba daja kasyna trx ?


Glosowanie wg mnie jest mogole nierentowne. Ale to oczywiście zależy jakie kto ma podejście do ryzyka. Za 100 tys zamrozonych TRX dostaniesz 100 trx na tydzień. gdybys np kupie 888 (po 10 TRX to 10 tys sztuk) - to za tydzień dostałbys 1200 TRX wiec ponad 10 razy wiecej. Oczywiście jest ryzyko kursu 888/TRX ale jest ono wynagradzane dobrym zwrotem z dywidendy (obecnie ROI wynosi okolo 1 roku).

Dodano po 10 godzinach 56 minutach 33 sekundach:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości