TRON (TRX)

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » niedziela, 29 kwietnia 2018, 08:06

Kurs TRON w ciagu miesiaca wzrosnal ponad 100%. Do ilu obstawiacie ze urosnie przed powazna korekta? Poki co wzrosty sa dosyc dynamiczne z korektami w tle. Ciekawe jak myslicie - czy jestesmy w stanie przebic 0,00001000 z marszu czy potrzebna jest wieksza korekta?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: benq » niedziela, 29 kwietnia 2018, 08:14

@mariodario, Wiele walut ostatnio zrobiło po 100%, nie tylko jakieś egzotyczne buble, ale też BCH czy EOS. Niektóre z nich zrobiły ostatnio nowe ATH. Tron jest tak niesamowicie niestabilny i podatny na spekulację, że nie zdziwiłoby mnie ani nowe ATH, ani spadek do poziomów z końca roku 2017.
Jeśli chodzi o chwilowe przebicie 1000 sth to jak najbardziej możliwe, jeżeli chodzi o dalsze wzrosty, korekta byłaby mile widziana.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: Biznesmen » niedziela, 29 kwietnia 2018, 13:21

@mariodario, ze względu na odpalenie mainnetu końcem maja są możliwe jeszcze wzrosty w najbliższym czasie, myślę że 1000 sato spokojnie powinno w ciągu 2-3 tygodni przebić (choć to trochę takie czary-mary bo wzrost w ostatnim miesiącu i tak już jest spory) wskaźniki na long wskazują korektę w najbliższym czasie, więc jak będzie dłużej utrzymywał się wzrost to lepiej ustawić target i wyjść, bo potem jak to pierdyknie to kilkadziesiąt %% w dół pójdzie ;P

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 15:41

No i 0,00001000 przebite. Obstawiacie jeszcze jakies wzrosty czy razej czas cos skorekcic? Wchodzilem w okoicach 0,00000380-570 wiec teoretycznie moznaby wyciagnac zysk - a z drugiej strony raczej wszedlem w to jako inwestycja kilkuletnia - z tym ze nie przewidywalem tak dynamicznych wzrostow w krotkim czasie i zastanawiam sie czy by sie nie dalo ugrac troche na korekcie - ale z drugiej strony nie chcialbym zeby mi kurs uciekl :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: benq » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 15:52

@mariodario, jak wchodziłeś za 500 satoshi, a nawet mniej to jesteś ponad 100% na plus. Ja w takich sytuacjach wypłacam połowę- czyli cały wkład, a reszta to już może być ultra long term - ryzykujesz nie swoją kasę.
Ale każdy ma inna strategię ;)
Z drugiej strony sytuacja się trochę ustabilizowała, niektóre walutu (np EOS ) mają nowe ATH, a TRX jest jeszcze nawet nie w połowie swojego bańkowego ATH, także potencjał jest.

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 15:57

Wiesz - z drugiej strony zainwestowalem taka kase ze nawet jak strace wszystko to mojego budzetu nie nadwyrezy wiec chyba poki co zostaje i obserwuje co kolejne dni przyniosa. Moje zalozenie kiedys bylo takie ze moze w perspektywie kilku lat urosnie do 1$ (wiem wiem ze to praktycznie nie mozliwe) i wtedy sprzedam z dobrym zarobkiem - wiec bede sie trzymal tej strategii :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: benq » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:07

@mariodario, Twoja kasa, Twoja strategia, Twój wybór :D
Tylko nie rozumiem po co się w takim razie ekscytujesz czy przebije jakieś tam opory, 1000 satoshi, skoro liczysz na jeszcze 100-krotne wzrosty. Cierpliwość i konsekwencja w działaniu popłaca.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 2 stycznia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: tomp » wtorek, 1 maja 2018, 12:04

Ja póki co absolutnie nic nie sprzedaję, Justin Sun (twórca TRX) jest tak zmotywowany oraz niesamowicie systematyczny w swojej pracy(patrząc po liczbie wpisów na Twitterze z aktualizacji oraz liczbie commitów na Githubie), że to musi budzić zaufanie i na tle wielu przypadkowych projektów w TOP 20 zdecydowanie się wyróżnia. Wsparcie ze strony jednego z najbogatszych chińczyków (Jack Ma) również przemawia za tą walutą. Według mnie trzymanie TRX i dokupywanie podczas korekt wydaje się na tę chwilę najlepszą strategią.[/quote]

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 2 stycznia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: tomp » środa, 2 maja 2018, 16:28

Już za 2 dni będziemy mogli handlować TRON-em na giełdzie CoinTiger:


Nie jest to co prawda znacząca giełda pod względem wolumenu(dzienny obrót z ostatnich 24 godzin na poziomie ponad 50 mln USD, podczas gdy dla porównania dzienny obrót na jednej tylko parze TRX/BTC na samej giełdzie Binance to na dzień dzisiejszy ok 103 milionów USD), ale dla typowych traderów (do których ja osobiście nie należę) podobno każdy pozytywny news to okazja, aby choć trochę podbić cenę i zarobić :mrgreen:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 3 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: freddy » czwartek, 3 maja 2018, 19:24

Czy każda giełda oferująca trx wspiera migracje? Konkretnie chodzi o hitbtc. Chwilowo dwie giełdy oficjalnie to potwierdziły, to zagrywka marketingowa?

Jednak wg komunikatu na stronie trx wystarczy trzymać na czas migracji trona na giełdzie, nie w portfelu, żeby było ok, nie jest wspomniane nic dodatkowo :) Orientuje się ktoś?

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 2 stycznia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: tomp » piątek, 4 maja 2018, 20:47

Z tego co wiem, migrację TRX oficjalnie wspierają Bitfinex, Bittrex i jeszcze 2 mniej znane giełdy. O Hitbtc nic mi nie wiadomo, na Binance też chyba jeszcze nie było komunikatu w tej sprawie, ale biorąc pod uwagę choćby dzienny wolumen na parach z TRX wydaje się to być tylko kwestią czasu, aż ogłoszą swoje wsparcie.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 3 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: freddy » piątek, 4 maja 2018, 23:39

Tylko właśnie czy giełda musi wspierać migracje?
"If your TRX is held on an exchange, no action is required.
If your TRX is held in a wallet, you must deposit your TRX to an exchange before June 24, 2018 to avoid any losses."

na stronie Trona nie ma nic o jakis giełdach ktore wspierdają a poprostu o gieldzie

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » sobota, 5 maja 2018, 08:16

A o co chodzi z ta migracja?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: benq » sobota, 5 maja 2018, 08:22

@mariodario, Tron powstał na bazie ETH, jako token erc20, a że udało im się niespodziewanie wybić pod względem marketingowo/finansowym, to chcą się oddzielić od ETH, żeby nie być zależnymi od jego łańcucha.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 2 stycznia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: tomp » środa, 9 maja 2018, 17:36

tomp pisze:O Hitbtc nic mi nie wiadomo, na Binance też chyba jeszcze nie było komunikatu w tej sprawie, ale biorąc pod uwagę choćby dzienny wolumen na parach z TRX wydaje się to być tylko kwestią czasu, aż ogłoszą swoje wsparcie.
Binance również wspiera migrację TRX:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

TRON (TRX)

Postautor: Pan Inwestor » niedziela, 20 maja 2018, 23:57

Z tego co piszą na oficjalnej stronie, to aby otrzymać nowego TRXa należy przed dniem 24 Czerwca posiadać je na giełdzie (nie portfelu!). Więcej informacji i dat bezpośrednio u nich na stronie:
https://tron.network/trx?lng=en

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: Comparic.pl » poniedziałek, 21 maja 2018, 11:47

TRON zyskuje 15% w trakcie dwóch sesji https://comparic.pl/tron-zyskuje-15-w-t ... och-sesji/
21.05.png
Notowania kryptowaluty TRON (TRX) na giełdzie Bitfinrex testują poziom 0,0850 USD kontynuując niedzielne wzrosty i zyskując w trakcie dwóch sesji około 15%. W efekcie TRX jest dziewiątą co do wielkości cyfrową monetą z łączną kapitalizacją powyżej 5,4 mld USD.

Po stosunkowo nudnym okresie handlu w zeszłym tygodniu, wydaje się, że popyt powraca na TRX. Wspomniane 15% wzrostu jest dość gwałtownym zyskiem, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę zmienność na innych alt-coinach, w przedziale od jednego do czterech p.p.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: benq » poniedziałek, 21 maja 2018, 13:12

Popyt dopiero się zaczyna, zbliżająca się migracja na pewno będzie głośna medialnie, jak to zwykle w przypadku TRX bywa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: supersonic82 » poniedziałek, 21 maja 2018, 21:36

jeżeli trzymam troche TRXa na myetherwallet [jest na ETH],
do w jakim momencie powinienem go przerzucić na giełde?
bo domyślam się że może mi zniknąć z portfela :| żałuje teraz ze tam mało dziada zakupiłem

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: benq » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:49

@supersonic82, koniecznie przed 24.06, a najbezpieczniej przed 20.06.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości