TRON (TRX)

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: eluminatif » niedziela, 27 października 2019, 20:11

Pytanie mam, czy mozna swoj portfel TronLink na Chromie otworzyć na innym kompie ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: frc991 » niedziela, 27 października 2019, 20:15

eluminatif pisze: niedziela, 27 października 2019, 20:11Pytanie mam, czy mozna swoj portfel TronLink na Chromie otworzyć na innym kompie ?
Odtwarzasz portfel za pomocą klucza prywatnego na dowolnym urządzeniu.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: eluminatif » niedziela, 27 października 2019, 20:40

Czy po zalogowaniu do TronLinka bede mial gdzies ten klucz prywatny , czy on tylko jest przy tworzeniu portfela ?


ok. nieaktualne znalazłem

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: Tomasz_Es » wtorek, 29 października 2019, 18:01

To może być petarda dla kursu, chyba że już jest w cenie :roll: , najprawdopodobniej jutro Justin ogłosi że Samsung doda obsługę Trona w swoich portfelach na smartfonach





a zapowiadał to tak


Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » wtorek, 29 października 2019, 18:39

Tomasz_Es pisze: wtorek, 29 października 2019, 18:01To może być petarda dla kursu, chyba że już jest w cenie

spójrz na kurs, to będziesz znać odpowiedź...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: Tomasz_Es » wtorek, 29 października 2019, 18:41

@adiqq +10% w 24H to nic, jak zobaczę (o ile zobaczę) + 3x% to uznam że ruszyło kursem. Poczekajmy do rana co zrobi Azja oraz jutrzejszej konferencji Samsunga na której ma być Justin ;)


Co do tego że kurs TRX wzrósł ponad 40% w ciągu 7 dni to Neo również tyle wzrosło, dlatego też obecne wzrosty odbieram jako pokłosie wypowiedzi Xi Jinpinga a następnie rankingu projektów kryptograficznych z Państwa Środka. Teraz liczę na kolejne wzrosty.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: koparki » środa, 30 października 2019, 00:13

tronowi , eosowi wzrasta nowa konkurencja KLAYTN, widziałem na portalach prezeztujących dappsy ten nowy blockchain. Tokenów chyba nigdzie nie można jeszcze kupić poza niedostępnym dla nierezydenta Korei Upbit.
---

Początkujący
Posty: 529
Rejestracja: 13 maja 2019
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: iwory » środa, 30 października 2019, 21:16

mariodario pisze: środa, 16 października 2019, 16:41
eluminatif pisze: środa, 16 października 2019, 15:16a ja mam pytanie , bo ostatnio zauważyłem ze dywidenta z kasyna 888 wyplacana jest w smiesznie malej ilosci doslownie po pare sztuk TRX. Na samym poczatku było ok nawet sensowna ilośc wpadała a ostanio dosłownie 4 szt TRX !! Czy to jest normalne ?? bo jesli tak to wogole to nie jest oplacalna zabawa.


Na samym poczatku bylo wykopane np 2 mln tokenow - wiec jak posiadales 1 tys tokenow i dywidenda wynosila 500tys TRx to dostales dywidendy 250 TRX - teraz jest wykopanych 22 mln tokenow wiec przy takiej samej dywidendzie i ilosci tokenow dostaniesz 22 TRX-y.

Jesli chcesz dostawac dywidende na takim samym poziomie musisz poprostu trzymac odpowiedni % do wykopanych tokenow. jesli miales 1 tys przy 2 mln tokenow to teraz musisz miec 11 tys aby otrzymywac takie same dywidendy
to jest bardzo opłacalna zabawa.. :mrgreen:
Wielkie Dzięki MarioDario
zdążyłem kupić tanio Trony po 180 sat i tokeny 888 po 6,7 trx , więc jest zajefajnie w krótkim czasie.. :mrgreen:
-------------
i tak w kwesti formalnej : Dywidenda :!:
na początku jak zaczynałem zamrażać małe ilości - nie wypłaciłem dywidendy i po kilku godzinach ta dywidenda zniknęła :?:
(było tego symboliczne 6 TRX :lol: )
na Tronscanie nie zauważyłem żadnego działania typu: wypłata automatyczna ,czy coś podobnego..
-jak to działa jeśli nie wypłacę dywidendy ręcznie np. przez 10 dni ??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: frc991 » sobota, 2 listopada 2019, 11:15

Ja to tylko tutaj zostawię:

Obrazek

Doba do wypłaty.

- https://www.tronlink.org/ (portfel)
- zethyr.exchange (tu możemy kupić tokeny)
- https://trontrade.io/ (tu możemy kupić tokeny)
- https://888tron.com/?r=frc (tu mrozimy tokeny w zakładce dividends i odbieramy należną nam część)

Przypomniałem o tym projekcie półtorej miesiąca temu. Token od tamtego momentu podwoił swoją wartość (z lekko ponad 5TRX na prawie 11TRX), a samo TRX również zdrożało. Na dniach odpalają 50M Competition, moim zdaniem można oczekiwać nawet kilka razy wyższej dywidendy, a co za tym idzie - dalszego wzrostu wartości. Obecny koszt wykopania 1 tokenu estymuje między 30-40 TRX.

iwory pisze: środa, 30 października 2019, 21:16na początku jak zaczynałem zamrażać małe ilości - nie wypłaciłem dywidendy i po kilku godzinach ta dywidenda zniknęła
(było tego symboliczne 6 TRX )
na Tronscanie nie zauważyłem żadnego działania typu: wypłata automatyczna ,czy coś podobnego..
-jak to działa jeśli nie wypłacę dywidendy ręcznie np. przez 10 dni ??
Cześć,
Jeśli wykonasz jakiś ruch na kontrakcie typu "zamroź", "odmroź", to z automatu wypłacana jest Ci dywidenda. Wypłaty na tronscanie szukaj w zakładce internal transactions (jeśli aktywnie korzystasz z portfela to odpuść). Możesz ją trzymać nieskończenie długo, nie zostanie Ci zabrana, bo jest przypisana kontraktem do adresu portfela.


Na dniach opiszę trochę bliżej TronTopię, bo mogą ujawnić coś ciekawego (umbrella project). TOPIA i DVS w dołku, analogiczna sytuacja jak z tokenem 888 w maju/czerwcu - rezygnacja, zwątpienie, sprzedaż... a potem ogień :-)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » sobota, 2 listopada 2019, 12:05

nie do końca rozumiem mrożenie,,,jeśli dobrze rozumiem, to muszę mieć wtyczkę do chrome, albo w przypadku portfela mobilnego musi to być tronwallet lub mathwallet??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: frc991 » sobota, 2 listopada 2019, 12:51

Portfel możesz założyć przez wtyczkę Tronlink i sklonować na portfel mobilny. Portfel z danym kontraktem możesz odtworzyć i zarządzać w zasadzie wszędzie. "Mrożenie" to tylko zapis kontraktu, aby Twoje tokeny brały udział w podziale.
To na podobnej zasadzie co głosowanie na SR, tylko z zupełnie inną stopą zwrotu :roll:

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: eluminatif » sobota, 2 listopada 2019, 13:41

No ja przyznam się że chyba dalem d..y bo od paru dni chce dokupić 888 ale nie mogę się wstrzelic bo cena oscyluje 9.7 do 11 i jak kupowałem po 6.4 to teraz wydaje mi się już mega wysoko.I zwracam honor faktycznie jest opłacalne póki co mrożenie bo jak przeliczylem ostatnio z parunastu dni jaka wpadala dywidenda to na lokacie w banku bym tego nie miał 😀

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » sobota, 2 listopada 2019, 14:19

frc991 pisze: sobota, 2 listopada 2019, 12:51 Portfel możesz założyć przez wtyczkę Tronlink i sklonować na portfel mobilny. Portfel z danym kontraktem możesz odtworzyć i zarządzać w zasadzie wszędzie. "Mrożenie" to tylko zapis kontraktu, aby Twoje tokeny brały udział w podziale.
To na podobnej zasadzie co głosowanie na SR, tylko z zupełnie inną stopą zwrotu :roll:
mam portfel i mam na nim TRX. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby jakakolwiek wtyczka w nim "grzebała". Nie przekonuje mnie taki system i tyle.
Ale to może ja jestem inny...

Dodano po 40 sekundach:
eluminatif pisze: sobota, 2 listopada 2019, 13:41przeliczylem ostatnio z parunastu dni jaka wpadala dywidenda to na lokacie w banku bym tego nie miał

tzn ile było tej dywidendy z jakiej kwoty? można konkretnie??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: frc991 » sobota, 2 listopada 2019, 17:27

adiqq pisze: sobota, 2 listopada 2019, 14:19Dodano po 40 sekundach:
tzn ile było tej dywidendy z jakiej kwoty? można konkretnie??

Na poprzedniej stronie masz podsumowanie @mariodario

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » środa, 6 listopada 2019, 18:36

Rozmawiałem wlasnie z jednym z chłopaków z teamu 888tron i powiedział ze 50Milions event startuje 11 Listopada - a jutro lub w piątek umieszcza na stronie zegar ktory bedzie odliczał czas. Takie zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w największym evenuie jaki byl/jest w calej społeczności TRX. Wartość tych 50milionow teraz to 1 milion dolarow. Szczegóły na stronie: https://888tron.com/?r=50Mevent

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » sobota, 9 listopada 2019, 09:32

✨🎱🎱🎱✨ 50 MILIONOW TRX EVENT startuje 11 Listopada o godzinie 13:00✨🎱🎱🎱✨

Każdy bedzie mial szanse wygrac jedna z nagrod. Wiecej szczegolmw poznamy dzisiaj lub jutro - ale warto zagrać kilkoma TRX-ami gdyz kazdy bedzie mial szanse na wygranie 1 mln TRX dziennie oraz prawdopodobnie 30 mln TRX głównej nagrody. Czekamy wiec do 11-11-2019 13:00

https://888tron.com/?r=50Mevent

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: eluminatif » wtorek, 12 listopada 2019, 19:54

A co to tak 888 poleciało na pysk....

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » środa, 13 listopada 2019, 16:28

eluminatif pisze: wtorek, 12 listopada 2019, 19:54A co to tak 888 poleciało na pysk....


Czy ja wiem czy tak poleciała? 10-14 TRX do dobra cena dla tych co graja, przegrywają i potrzebuje kasy na dalsza gre. Oni nie maja czasu zamrażać 888 i czekam na dywidendy. Gdy koncza sie im TRX-y poprostu 888 jest jakby takim bonusem ktory maga sprzedac i pograć dalej. Hazardziści beda grac kazda kasa ktora im tylko podejdzie pod reke. Kolejna sprawa to panikarze ktorzy zobaczyli ze ktos wywalił kilka tysiecy 888 (bo mówimy tutaj o totalnie drobnych ilościach 888 ktore byly sprzedawana) i kurs spad z 14 na 10 - wystraszyli i sie i tez sprzedawali.

Druga sprawa to taka ze trwa event - ja zawsze za czesc dywidendy dokupowałem kolejne tokeny - ale teraz pomimo ze drożej jest wykopac (koszt wykopania okolo 25 TRX przy obecnej promocji x3 kopania) to jednak gram zeby wykopac jak najwiecej tokenow i kuponów biorących udzial w konkursie. A nos trafie któraś z 50 nagrod - a moze trafie clowna czyli 6 MLN TRX ? :)

BTW. Wlasnie wygrałem drugi raz pod rząd (wczoraj i dzisiaj) Dzienna nagrode - wczoraj 2 tys TRX, dzisiaj 1 tys TRX :)

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: stasiu » sobota, 16 listopada 2019, 09:11

@mariodario znow wychwalasz kasyna scamy bez jakiejkolwiek licencji ? :)
spojrz lepiej co sie w chinach stalo konta TRX i BNB na chinskim twiterze zostaly zablokowane

https://u.today/tron-and-binance-get-ba ... -on-crypto

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » sobota, 16 listopada 2019, 15:09

stasiu pisze: sobota, 16 listopada 2019, 09:11@mariodario znow wychwalasz kasyna scamy bez jakiejkolwiek licencji ?
spojrz lepiej co sie w chinach stalo konta TRX i BNB na chinskim twiterze zostaly zablokowane


Ludzie uwielbiają hazard - tak bylo jest i bedzie. Jesli chodzi o brak licencji - to nikomu ona nie jest potrzebna. Na blockchainowych kasynach codziennie przewalane sa miliony dolarow i dopóki mozna na tym zarobic dlaczego tego nie chwalić?

Chiny juz dawno wypowiedziały wojnę krypto wiec to nic nowego ze blokują co sie da. Naszczescie Chińczycy maja VPN i kochają grac wiec nikomu to nie przeszkadza.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości