TRON (TRX)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: amneziahaze » niedziela, 16 lutego 2020, 04:33

koparki pisze: piątek, 31 stycznia 2020, 11:21Tron jest miernym reprezentantem kryptowalut , nie jest wyszukany technicznie, szybki kosztem alarmująco słabej decentralizacji. Istnieją lepsze rozwiązania np. IOST (może LSK, jak poprawią szybkość tx) ale niestety było wydane duuużo za późno i nie ma przebojowego CEO jak w Tron ani zasobów setek mln $ z ICO jak EOS.
TRX moim zdaniem jest mocno niedoszacowany, m.in. właśnie w porównaniu z LSK.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: koparki » niedziela, 16 lutego 2020, 04:58

@amneziahaze W/w wpis nie ma wartości bez uzasadnienia.

Niektórzy ostatnio kupowali trona ze względu na przeceniony 888 8-)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: amneziahaze » niedziela, 16 lutego 2020, 11:50

koparki pisze: niedziela, 16 lutego 2020, 04:58@amneziahaze W/w wpis nie ma wartości bez uzasadnienia.
Sześciokrotnie wyższa kapitalizacja rynkowa, dwieścietrzydziestokrotnie wyższy wolumen 24h, większa dostępność na giełdach i platformach, szybszy przesył, bardziej transparentny system "dywidendowy", współpraca z Samsungiem, Steemem, Dlive, Bittorrent i ogółem więcej powiązań.

Kolejny dobry pomysł, oczywiście nikt nie skorzysta, bo na co to komu, a komu to potrzebne:
https://www.pscp.tv/w/1mnxeQZwPmLxX
i to by było na tyle z idei krypto, liczy się tylko cena niech bedzie nawet PND ale i tak cena.

jest swap na portfelu android btc/usdt

Początkujący
Posty: 529
Rejestracja: 13 maja 2019
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: iwory » czwartek, 19 marca 2020, 22:10

mariodario co tam się dzieje w 888 ,bo ostatnio tylko dywidendy wypłacam.. :roll:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: frc991 » piątek, 20 marca 2020, 13:29

iwory pisze: czwartek, 19 marca 2020, 22:10co tam się dzieje w 888
Nowe kontrakty z dostawcami gier, nowy program afiliacyjny na EurAsię (tu ponoć będzie można ugotować konkretną ilość sosu), zupełnie przeprojektowana platforma 888starz.bet, która zawierać będzie swoisty hub łączący 25 blockchainów - będzie można zasilić konto różnymi krypto. Basen dywidendy z TRX będzie zamieniony na USDT, dzięki temu dywidendę będzie można przeznaczyć na najróżniejsze cele. Całość pozostaje na blockchainie TRON - jest po prostu najszybszy.
Stara platforma 888tron będzie wciągnięta do 888starz. Naszych tokenów ruszać nie musimy, tokeny będą "przesunięte", a kontrakt na dywidendę zaktualizowany.
Jeżeli takie dywidendy do tej pory utrzymywano wyłącznie na jednym blockchainie (a przecież za TRONem ciągnie się nieciekawa fama już od 2017), tak teraz ciężko mi sobie wyobrazić poziom dziennego zwrotu - stąd wzrost ceny 888.

Większość ma się ziścić w ciągu najbliższych kilkunastu dni. Resztę będą konsekwentnie uruchamiać w późniejszym czasie.

- https://www.tronlink.org/
- zethyr.exchange
- https://trontrade.io/
- https://888tron.com/?r=frc

PS Jest taka sprawa jeszcze, że Zethyr będzie uruchamiać drugą, zaktualizowaną i totalnie przeprojektowaną wersję swojej platformy wymiany i platformy lendingowej. Płynność ma zapewnić bezpośrednie przyłącze do portfeli Binance. 888 jeszcze trochę brakuje do uzyskania wymaganego poziomu płynności, natomiast jeśli włączą taką opcję dla nas, to zobaczymy nie dwu, a trzykrotny wzrost popytu na token. Za uzyskane z zamrożenia tokeny otrzymamy "pożyczkę" na oprocentowaniu niższym niż zapewni zwrot z dywidendy 888, dzięki temu dodatkowe środki będziemy mogli przesunąć w celu wykupu jeszcze większej ilości tokenów i jeszcze większej dywidendy spłacając jednocześnie oprocentowanie. System przetestowany na Wink i działa genialnie.
Ostatnio zmieniony piątek, 20 marca 2020, 22:33 przez frc991, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 529
Rejestracja: 13 maja 2019
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: iwory » piątek, 20 marca 2020, 21:59

Stara platforma 888tron będzie wciągnięta do 888starz. Naszych tokenów ruszać nie musimy, tokeny będą "przesunięte", a kontrakt na dywidendę zaktualizowany.
-------------
i o to mi chodziło.. 8-)
Thanks!

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » sobota, 21 marca 2020, 08:10

zrobiłem aktualizację TronWalleta. Mam tam zamrożone trochę tokenów 888. Przy próbie "withdraw dividends" wyskakujw bład "object Object" (w nawiasach kwadratowych) i tyle...ktoś też tak ma albo sobie z tym poradził??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: frc991 » sobota, 21 marca 2020, 20:34

adiqq pisze: sobota, 21 marca 2020, 08:10zrobiłem aktualizację TronWalleta. Mam tam zamrożone trochę tokenów 888. Przy próbie "withdraw dividends" wyskakujw bład "object Object" (w nawiasach kwadratowych) i tyle...ktoś też tak ma albo sobie z tym poradził??

@adiqq,
Spróbuj najpierw odświeżyć cache, może jakiś duch trzyma info o portfelu i się suma kontrolna nie pokrywa. Może trzeba odświeżyć appkę? Skopiuj priv-key ;)
Jeżeli to nie pomoże, spróbuj przywrócić portfel inną aplikacją, np. TronLink poprzez wtyczkę w Brave. Tokeny muszą być widoczne.
Pamiętaj, że działa 24/7 Support na stronie - w prawym górnym rogu, trzecia ikonka od prawej.

Daj znać co pomogło.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » sobota, 21 marca 2020, 21:02

tokeny są widoczne jako zamrożone. Tak samo jako wcześniej. Jedynie nie mogę wypłacić dywidendy
Nie wiem o co chodzi z odświeżeniem apki - mam najnowszą wersję 3.1.12
czyszczenie nic nie zmieniło, ikonka odświeżenia też nie...
nie widzę ikonki supportu na stronie, chyba pozostaje przywrócenie portfela w innej aplikacji jak piszesz...

Dodano po 1 minucie 20 sekundach:
szczerze mówiąc, jestem zawiedziony tą nową wersją i to bardzo...poprzednia działała dobrze,była intuicyjna a z tą są tylko problemy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: frc991 » sobota, 21 marca 2020, 23:30

adiqq pisze: sobota, 21 marca 2020, 21:02tokeny są widoczne jako zamrożone. Tak samo jako wcześniej. Jedynie nie mogę wypłacić dywidendy
Nie wiem o co chodzi z odświeżeniem apki - mam najnowszą wersję 3.1.12
czyszczenie nic nie zmieniło, ikonka odświeżenia też nie...
nie widzę ikonki supportu na stronie, chyba pozostaje przywrócenie portfela w innej aplikacji jak piszesz...

Dodano po 1 minucie 20 sekundach:
szczerze mówiąc, jestem zawiedziony tą nową wersją i to bardzo...poprzednia działała dobrze,była intuicyjna a z tą są tylko problemy

Mam pomysł - kup jakąkolwiek ilość tokenów i zamroź, nawet 1 token. Wywołanie kontraktu podczas zamrażania tokenów wypchnie od razu Twoją część z reward pool.

Nie używam Tronwallet, więc się nie wypowiem.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » piątek, 27 marca 2020, 15:46

ten sam bład, nie da się...nie miałem wcześniej czasu, więc będę kombinować z tronlinkiem do chrome.

Dodano po 45 minutach 11 sekundach:
tronlink bez problemu działa...i chyba na niego się przesiądę :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: frc991 » piątek, 27 marca 2020, 18:54

adiqq pisze: piątek, 27 marca 2020, 15:46 ten sam bład, nie da się...nie miałem wcześniej czasu, więc będę kombinować z tronlinkiem do chrome.

Dodano po 45 minutach 11 sekundach:
tronlink bez problemu działa...i chyba na niego się przesiądę

Może po migracji na nową platformę sprawdzą jeszcze raz wszystkie app-ki. Z tego co czytałem w przeszłości to błyskawicznie reagują jeśli pojawia się jakiś błąd na danym portfelu, sprawdzają i najczęściej naprawiają.

Coś ewidentnie po stronie wallet'u, skoro strona go rozpoznaje, ale wywala błąd.

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » wtorek, 31 marca 2020, 21:16

888 STARZ will offer 27 cryptocurrencies, 3.5k slots & games and FIAT PAYMENTS for 4B gamblers in Asia & CIS countries soon after launch 💃🏼💵💵💃🏻
888 STARZ WILL SHOCK THE WORLD ⚡️🌎⚡️

Czyli po naszemu - nowa odsłona 888 bedzie oferowała możliwość gry az 27 krypto, bedzie ponad 3,5 tysiąca rożnych gier. Jak juz było tutaj wspomniane - dywidenda w USDT. NADCHODZI MEGA UPDATE !!!!

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » środa, 1 kwietnia 2020, 15:11

powiem szczerze, że nie interesowałem sie bieżącą ceną 888...ale chyba trzeba będzie to śledzić...na takich wahaniach kursowych można nieźle zarobić...całkiem niedawno był dołek poniżej 10TRX i w tej okolicy utrzymywał sie przez jakiś czas....teraz cena 1x888 jest już powyżej 16TRX :shock:

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » sobota, 4 kwietnia 2020, 10:05

adiqq pisze: środa, 1 kwietnia 2020, 15:11powiem szczerze, że nie interesowałem sie bieżącą ceną 888...ale chyba trzeba będzie to śledzić...na takich wahaniach kursowych można nieźle zarobić...całkiem niedawno był dołek poniżej 10TRX i w tej okolicy utrzymywał sie przez jakiś czas....teraz cena 1x888 jest już powyżej 16TRX


No jak ktos ma nerwy do tego - to jest szansa na zarobek na wahaniach - chociaż wg mnie plynnosc jest za masa - a przy obecnym nadchodzącym update jest duże ryzyko ze kurs poprostu odjedzie. Ja sukcesywnie od poczatku 888 za każde 30% otrzymanej dywidendy dokupuje nowe tokeny i mam stale pasywny przychód juz od ponad roku. Wkładając raptem 100 tys swoich TRX otrzymałem z dywidendy juz prawie 1 mln TRX + aktualna wartość tokenow tez kilkukrotnie większą niz wkład rok temu. A przecież wg mnie - jesteśmy dopiero na poczatku rozwojowej drogi tej platformy oraz całego krypto samego w sobie. Kwoty jakie byc moze beda tutaj do zarobienia sa niewyobrażalne. Ale tak samo mozna stracić caly swoj kapitał bo krypto jest nieprzewidywalne - i to tez trzeba wziasc pod uwagę inwestując w nie swoje pieniadze.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » sobota, 4 kwietnia 2020, 16:02

Chyba masz rację, przy większych ilościach już może pojawić się problem z płynnością przy ewentualnej odsprzedaży. Ja poszedłem inną drogą, kwoty mniejsze niz w twoim przypadku - ale część inwestycji to był mining tokenów i tutaj na tym na pewno jestem w plecy, bo mimo bonusów, nie udało mi się nic wygrać. Więc postanowiłem, że dywidendę na razie odkładami czekam co będzie dalej. Trochę przegapiłem dołek cenowy na cenie 888, bo była okazja, żeby powiększyć pozycje....nic to, pozostaje czekać na kolejną okazję, a póki co, to gromadzę dywidendę.

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » sobota, 4 kwietnia 2020, 16:50

adiqq pisze: sobota, 4 kwietnia 2020, 16:02Chyba masz rację, przy większych ilościach już może pojawić się problem z płynnością przy ewentualnej odsprzedaży. Ja poszedłem inną drogą, kwoty mniejsze niz w twoim przypadku - ale część inwestycji to był mining tokenów i tutaj na tym na pewno jestem w plecy, bo mimo bonusów, nie udało mi się nic wygrać. Więc postanowiłem, że dywidendę na razie odkładami czekam co będzie dalej. Trochę przegapiłem dołek cenowy na cenie 888, bo była okazja, żeby powiększyć pozycje....nic to, pozostaje czekać na kolejną okazję, a póki co, to gromadzę dywidendę.


Ja bardzo duzo tokenow dokupiłem w cenach 2,5 TRX do 5 TRX wiec z tego jestem mega zadowolony :)

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: stasiu » niedziela, 5 kwietnia 2020, 08:08

mariodario pisze: sobota, 4 kwietnia 2020, 16:50Ja bardzo duzo tokenow dokupiłem w cenach 2,5 TRX do 5 TRX wiec z tego jestem mega zadowolony


kiedy update?
zapoznalem sie z trescia
plany ambitne conajmniej 10 krotny wzrost uzytkownikow
jedyny obecnie problem to koronawirus ludzie traca prace nie konsumuja czyli rowniez nie przeznaczaja na hazard

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: mariodario » niedziela, 5 kwietnia 2020, 13:41

stasiu pisze: niedziela, 5 kwietnia 2020, 08:08kiedy update?


Jesli 888 moi ze "update soon" to pewno z miesiąc jeszcze potrzebuje - hehehe. Wszystko jest podobno gotowe do stratu tylko czekaja na zakończenie audytu bezpieczeństwa, wykonywanym przez zewnętrzna firma - a w związku z blokada świata wywołana koronawirusem troche sie to przeciąga.

Dodano po 2 godzinach 26 minutach 49 sekundach:
Zapraszam tez wszystkich kroczy korzystają z komunikatora Telegram - na polski chat kasyna Betfury. Jest tam dosyć duzo i często rzucanych dla użytkowników TRX-ow oraz BTT wiec mozna za darmo cos dostać. Link do czatu: https://t.me/Betfury_PL

Dodano po 38 minutach 29 sekundach:
Każdy kto dołączy do kanału i napisze na nim - Czesc @Mariusz8 dostanie drop 10 TRX :)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TRON (TRX)

Postautor: adiqq » wtorek, 7 kwietnia 2020, 16:19

słuchajcie, a macie jakieś doświadczenia z innymi tokenami??
bo zerknąłem tutaj
https://zethyr.exchange/#/tron-dapps-dividends
i widzę, że TOPIA jest aktualnie na topie :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 16 gości