Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 00:10

Śmiechu warte. Gościu na podstawie kilku wskaźników oznajmia Wam, będzie wzrost bo to, bo tamto, gdyby nie był złodziejem to nie potrzebowałby ani złotówki od ludzi tylko samemu by zarabiał na własnych prognozach. Obecnie rynek kryptowalut staje się dla mnie zbyt groteskowy i jednocześnie infantylny. To oznacza same kłopoty.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: Athread4 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 02:07

Tutaj ostatnie udane sygnaly pewnej firmy dajacej wlasnie sygnaly:
https://app.chaport.com/uploads/transfe ... 7de3ef.png

Wydaje mi sie, ze jakas skutecznosc musi byc wiadomo, ze nie 100%, ale jakies 70 -80% sygnalow musi miec potwierdzenie. Przeciez gdyby tak nie bylo to zaraz reputacja poszla, by w mig i nikt, by tego nie kupowal. A zadnych negatywnych opin jeszcze nie znalazlem na temat tych wynalazkow.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: Jeff » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 05:43

@Athread4,

Co to za firma?

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 76
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: Homer691888 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 12:31

Ale to działa też tak ze gość który daje sygnał nie dość że dostaje kasę to jeszcze kupuje wcześniej i jak da sygnał na odpowiednio dużej grupie to mu podbijają cenę którą i tak może rosnąć bo nowa giełda, rebrand czy coś, jest pompa sprzedaje na górce i zyskuje 2 razy, od członków i na pompce swojego coina, choć tak naprawdę to najlepiej gdyby te wszystkie grupy były zgadane i działały razem i jeszcze z youtyberami takie pump and dump

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: hassejo » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 12:53

Homer691888 pisze: Ale to działa też tak ze gość który daje sygnał nie dość że dostaje kasę to jeszcze kupuje wcześniej i jak da sygnał na odpowiednio dużej grupie to mu podbijają cenę którą i tak może rosnąć bo nowa giełda, rebrand czy coś, jest pompa sprzedaje na górce i zyskuje 2 razy, od członków i na pompce swojego coina, choć tak naprawdę to najlepiej gdyby te wszystkie grupy były zgadane i działały razem i jeszcze z youtyberami takie pump and dump
tak działa pump&dump. nie wszystkie grupy tak działają...

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: dubek » czwartek, 18 stycznia 2018, 16:36

Niestety nic sensownego na temat cryptoalarm nie udało mi się doszukać w internecie. Wszystko na stronie wygląda jednak bardzo zachęcająco i w sumie inwestycja tych 300 zł nie jest żadnym dramatem.

Dzisiaj wykupuję i w najbliższym czasie postaram się podrzucić tutaj swoją opinie na ten temat (o ile w ogóle istnieje kanał :roll: ).

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: mxxm977 » czwartek, 18 stycznia 2018, 17:19

Homer691888 pisze: Ale to działa też tak ze gość który daje sygnał nie dość że dostaje kasę to jeszcze kupuje wcześniej i jak da sygnał na odpowiednio dużej grupie to mu podbijają cenę którą i tak może rosnąć bo nowa giełda, rebrand czy coś, jest pompa sprzedaje na górce i zyskuje 2 razy, od członków i na pompce swojego coina, choć tak naprawdę to najlepiej gdyby te wszystkie grupy były zgadane i działały razem i jeszcze z youtyberami takie pump and dump
Popatrz na to tak. W grupie niechby było 500 osób. Wrzucają sygnał, że Tron pójdzie w górę (a ostatni taki był) i ludzie go kupują. Niechby nawet połowa z nich w co wątpie, bo tych sygnałów na każdy dzień jest dość dużo.
Myślisz, że te 250 osób jest w stanie wywołać pump & dump? Oczywiście, nie myślę tutaj o wielorybach z miliardowym wkładem tylko zwykłego szaraka (bo tacy właśnie korzystają z grup).

Mnie te grupy zastanawia tylko jedna wartość. Przeliczenie procentów na dzień.
Można by to było porównać do sumy 10 czy 20 losowych walut.
Chodzi o to, żeby sprawdzić czy mając minimum logiki i pamiętając, że coś co urosło szybko prawdopodobnie zaraz spadnie i żeby kupować na dołkach nie wyjdziemy lepiej po prostu inwestując te cenę grupy w walutę?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: dubek » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:07

dubek pisze: Niestety nic sensownego na temat cryptoalarm nie udało mi się doszukać w internecie. Wszystko na stronie wygląda jednak bardzo zachęcająco i w sumie inwestycja tych 300 zł nie jest żadnym dramatem.

Dzisiaj wykupuję i w najbliższym czasie postaram się podrzucić tutaj swoją opinie na ten temat (o ile w ogóle istnieje kanał :roll: ).
Miałem się odezwać odnośnie Cryptoalarm i dać opinie, więc to robię. Grupa istnieje i ma blisko 200 członków. Poświęciłem sobotni i niedzielny wieczór, aby przeanalizować poprzednie sygnały zanim zacznę używać nowych ;) Udało mi się odnaleźć na grupie sygnały, które umieszczone są w screenach na stronie - to autentyki.

Chodzi o te screeny:
https://i.imgur.com/10oyyL2.png

oraz te:
https://i.imgur.com/qtAub86.png

W tym drugim przypadku wszystko również się pokrywa. Zyskali dużo w moich oczach tym, że sygnały nie są rzucane i nie zapominają o nich, tylko informują kiedy najlepiej wyjść. Mam wrażenie, że operują na giełdzie tymi samymi typami. Zamknięcia z powyższego screena nie są jednak maksymalne jakie mogły być w tym okresie. Duży plus dla mnie, bo konkurencyjne grupy tego typu zawsze podliczają max, nie ważne, że nikomu się nie udało zamknąć sygnału.

Oprócz tego zauważyłem, że targety oraz stop losy nie występują za często, ale widziałem, że informowali kilka razy dlaczego tego nie robią i szanuję to :) Jest z korzyścią dla klienta. Nie będę za dużo pisał oraz załączał screenów z wpisami, bo widać w kilku wpisach, że są wyczuleni na wszelkiego rodzaju wycieki.

Ogólnie, to też dobry test dla tej grupy, bo jest mega czerwono na rynku, ale widać, że w tych okresach również są zamykane sygnały na przyzwoitych poziomach :D a i jeszcze jedno, nie znajdziecie tam żadnych sygnałów pump&dump :) no, ale to według mnie dobrze świadczy o grupie.

Krótko mówiąc - polecam. Żałuję, że nie zdecydowałem się wcześniej wejść do grupy. Inwestycja 3 stówek na miesiąc nie jest duża, a dostajemy super wsparcie. Miałem okazje już korzystać z innych zagranicznych grup, gdzie dostęp kosztował często 2-3x tyle więc mam co porównywać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: hassejo » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:10

trzy posty łącznie. trzy o cryptoalarm. hmm.. :)

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: dubek » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:30

hassejo pisze: trzy posty łącznie. trzy o cryptoalarm. hmm.. :)
a ty za to ich oceniłeś prowadząc konkurencyjne usługi :roll: masz -20 reputacji i nawet nie chce mi się czytać innych twoich wypocin ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Syngały/ grupy sygnałowe VIP- opłaca się?

Postautor: hassejo » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:42

@dubek, ty nie zdążyłeś nabic -20 reputacji, trzema postami w formie reklamy.. :roll:
// koniec off topu, wycofuje się :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości