CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: wijtek » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:31

marcinos_c pisze:
shadow pisze: Wiesz może coś więcej? Potwierdzone info? Nie wiem czy mam na co liczyć w kwestii ARMR. Wszystko miałem pięknie zrobione i zsynchronizowane ale nie odblokowałem portfela :oops:
tutaj chyba ważne było żeby portfel był całkowicie odblokowany przy backupie żeby później można było go do nowego portfela ARMR "wrzucić"
Spoiler:
Airfork Details
Snapshot will be taken place on January the 9th 2018 @ 1 PM GMT+1 (12:00 UTC).
To participate, simply move all your old XCS tokens to your XCS wallet. We recommend you leave your wallet online during the snapshot.
After the snapshot, please encrypt your old XCS wallet and do a backup (Backup guide: https://cybcsec.com/walletw.pdf). When the new ARMR wallets are ready, move your wallet.dat file to your ARMR wallet to claim your coins.
Bez jaj to po co jest szyfrowanie w takim razie? Moge sie mylic, ale jak jak sie robi backup portfela wczesniej zaszyfrowanego to czy jest odblokowany czy zablokowany to i tak przy imporcie bedzie wymagac klucza do odszyfrowania ;).

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: shadow » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:33

@marcinos_c
Dzięki. Więc odblokowany ma być jedynie backup portfela. Po przeczytaniu paru postów byłem przekonany, że już po wszystkim.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: marcinos_c » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:53

@wijtek
nie znam :roll: na tym ale myślę że ma to jakieś znaczenie bo po co byłoby tyle zachodu na konkretną godzinę
w w każdym razie z telegrama wkleiłem info od teamu że portfel ma być odblokowany do backupu więc i tyle chociaż chciałem pomóc koledze ;)

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » środa, 10 stycznia 2018, 08:53

shadow pisze: Wiesz może coś więcej? Potwierdzone info? Nie wiem czy mam na co liczyć w kwestii ARMR. Wszystko miałem pięknie zrobione i zsynchronizowane ale nie odblokowałem portfela
Cześć
Niestety nie znam szczegółów ponieważ wpis nie pochodzi z oficjalnego oświadczenia. Wyłapałem go z gąszczu wypowiedzi na Telegramie. Niemniej pochodzi od jednego aktywniejszych gości na kanale a do tego bezpośrednio zaangażowanego w projekt.
Chciałbym abyś wypowiedział się tutaj co do swojej sytuacji gdy już będzie portfel i będą potwierdzone ARMR od innych użytkowników. Dobrze byłoby poznać mechanizm aby uchronić się podobnych błędów w przyszłości.

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Avenged90x » środa, 10 stycznia 2018, 10:06

Okej, dzięki za wszelakie info zatem. Będę śledzić temat. Nie wiem tylko co zrobić z tymi XCS... kupiłem niestety na wysokiej górce za ok 0,05 i aktualnie jakbym chciał to sprzedać to jestem 80% w plecy. Co prawda niedużą kwotę wydałem na xcs ;) ale no zawsze lepiej chociaż wyjść na zero..
Chyba poczekam z tym, może kiedyś wróci do takiego poziomu :P.. Za to ARMR może przyniesie fajny zysk.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: shadow » środa, 10 stycznia 2018, 17:48

Sagan pisze: Cześć
Niestety nie znam szczegółów ponieważ wpis nie pochodzi z oficjalnego oświadczenia. Wyłapałem go z gąszczu wypowiedzi na Telegramie. Niemniej pochodzi od jednego aktywniejszych gości na kanale a do tego bezpośrednio zaangażowanego w projekt.
Chciałbym abyś wypowiedział się tutaj co do swojej sytuacji gdy już będzie portfel i będą potwierdzone ARMR od innych użytkowników. Dobrze byłoby poznać mechanizm aby uchronić się podobnych błędów w przyszłości.
Jasne, napiszę czy przejdzie. Trochę sam sobie jestem winien, gdybym nie szyfrował portfela nie było by tematu. Gdyby ktoś trafił jeszcze na jakieś wiarygodne info o tym jak miał być ustawiony portfel dajcie znać.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: mateuszx » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:07

Panowię czuwajcie, będzie można odzyskać $$!!

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: osek6 » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:12

Pompa xcs...dlaczego ?

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: suszini » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:20

Ja już wyszedłem, nawet zarobiłem coś :)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: TSD_WWA » niedziela, 14 stycznia 2018, 15:08

Ale poszła pompa. Ciekawe czemu. Ja trzymam dalej. Wierzę w projekt :P hodl :lol:

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Avenged90x » niedziela, 14 stycznia 2018, 16:21

Hah.. a już myślałem że utopiłem kasę w XCS, bo nie jestem pewien, czy przez zaszyfrowanie walleta xcs załapię się na darmowe ARMR ... no to nieźle :D
kupiłem xcs jak był po 0,05,, jak myślicie, trzymać jeszcze, czy sprzedawać z mniejszą stratą? Bardziej korci mnie, żeby potrzymać jeszcze i może coś nawet zarobić.. hmm

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: marcinos_c » niedziela, 14 stycznia 2018, 16:28

TSD_WWA pisze: Ale poszła pompa. Ciekawe czemu. Ja trzymam dalej. Wierzę w projekt :P hodl :lol:
to mogło być powodem - oficjalne info ze strony w zakładce "news"
Spoiler:
Your attention would be greatly appreciated!
Posted on January 12, 2018

This is an official notification informing the cybcsec community and all of the XCS coin holders that the cybcsec company has been sold.

The new owner (To be announced) is fully committed to carry on with the current cybcsec road-map.

New developers have been brought on board to go over the XCS coin and wallet project with a fine tooth comb
to ensure the members an coin holders that the new team will look for and correct any abnormalities should there be any.

Please note that the new owner does not have any association nor any partnership with the founder of the cybcsec project, Tommy Lindbo
therefore, the new owner will not be liable for any prior dealings or negotiations the founder may have had with any individuals prior to selling the company.

Rest assured that the new owner has every intention to push the cybcsec project along with the XCS coin forward to a whole new level.
Everybody will be invited and encouraged to join a webinar that will be held next week sometimes to meet the new owner and learn more bout the plan going forth.
No Comments

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: TSD_WWA » niedziela, 14 stycznia 2018, 16:31

Ktoś to streści na polski? Nie wszystko rozumiem

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: osek6 » niedziela, 14 stycznia 2018, 17:21

Nowy właściciel przejmuje firmę i zamierza rozwijać porojekt....w przyszłym tygodniu odbędzie się spotkane i przedstawia swój plan rozwoju


Gdybym wiedział o przejęciu to bym dzisiaj nie wychodzil z min zyskiem....warto poczekać...świeża krew...może cos z tego będzie dobrego

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: TSD_WWA » niedziela, 14 stycznia 2018, 17:33

To spoko. Tyle zrozumiałem :) ale dzięki

Dodano po 1 minucie 1 sekundzie:
Ja nadal mam na portfelu. Niech sobie leżą. Może coś z nich fajnego będzie.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: wijtek » niedziela, 14 stycznia 2018, 17:38

Kur jak na zlosc a ja glupi wyplacalem z czterokrotna strata. Jakby wczesniej nie mogli napisac ze bedzie to przejmowane... Nieprofesjonalne zagranie z ich strony, bardzo nieprofesjonalne. Na pewno jeszcze przed air dropem to wiedzieli bo w kilka dni sie tego nie robi...

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: suszini » niedziela, 14 stycznia 2018, 17:46

Nauczka dla mnie na przyszłość - sprawdzić oficjalne info przed podjęciem decyzji :D Ale jak zobaczyłem takiego pumpa to myślę od razu - wychodzę na niewielki plus :P Było to podyktowane doświadczeniem, że tak duże zielone świeczki bardzo szybko gasną.
EDIT
ale widzę, że i tak wyszedłem na szczycie a cena teraz spadła więc luuz.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: EmCortess » niedziela, 14 stycznia 2018, 21:53

Czyli kolejne potwierdzenie, że hodlowanie jest lepszym wyjściem niż panic sell ;)
Ja swoich nie będę sprzedawał. Dużo w zakup nie włożyłem, a jestem ciekawy co planuje nowy właściciel. Może coś z tego będzie?
Pamiętajcie też, że XCS jest walutą proof of stake i za trzymanie jej na otwartym portfelu dostajemy dodatkowe monety.
Poczekamy, potrzymamy, zobaczymy ;)

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:26

Szanowni,

Dziś pojawiła się kolejna informacja od ARMR team
https://bitcointalk.org/index.php?topic ... sg28164720
W skrócie:
-nadal pracują nad stroną www (BTW jest nowe, ciekawe w moim odczuciu, logo coina)
-na stronie http://WWW.ARMR.NETWORK/SNAPSHOT można sprawdzić, czy wallet zakwalifikował się do airdropa. Mi nie udało się tego sprawdzić-błąd 404-ale być może spowodowane jest to dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Wysłałem maila na contact@armr.network, zobaczymy co odpiszą.

PS. Gratuluję tym, którzy HODLują XCS. Jeszcze płyniemy ;)

EDIT: proszę wpisywać adres https://www.armr.network/snapshot/-małe litery zamiast dużych.
@shadow, możesz już sprawdzić, czy twój portfel załapał się na airdrop. Podziel się proszę tą informacją w tym wątku.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 stycznia 2018, 14:57 przez Sagan, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: osek6 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:42

@sagan

Wysłałeś numer czy jakieś inne info ma temat swojego portfela żeby uzyskać te informacje ?

Aha adres portfela przecież wystarczy :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości