CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:53

osek6 pisze: Wysłałeś numer czy jakieś inne info ma temat swojego portfela żeby uzyskać te informacje ?

Aha adres portfela przecież wystarczy :D
Nie wysyłałem numeru walleta. Wysłałem ogólne zapytanie odnośnie zaistniałego problemu. Uważam, że lepiej aby rozwiązali problem (żeby każdy mógł sprawdzić samodzielnie) niż wysyłać swoje numery i angażować do sprawdzania. Marnotrawstwo zasobów ludzkich po drugiej stronie "kabla" ;)

EDIT: poprawny adres do weryfikacji udziału portfela w airdropie to https://www.armr.network/snapshot
Podajemy adres portfela, na którym trzymaliśmy XCS w czasie snapshota.
Dla mniej zorientowanych krótka instrukcja:
-w wallecie CybCSec wybieramy zakładkę "Wallet"->"Receive".
-podświetlamy adres, na którym były/sa coiny XCS
-klikamy na dole "Copy Address"
-na stronie https://www.armr.network/snapshot wklejamy skopiowany adres w pasku na dole strony.
-klikamy "Find my ARMR"
W rezultacie otrzymamy "ARMR Snapshot Details"-czy wallet wziął udział w airdropie oraz jaka ilość ARMR została przypisana. Ratio snapshota wynosiło 5XCS:1ARMR (za 5 szt XCS otrzymamy 1szr ARMR)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: shadow » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 20:13

@Sagan, dzięki za linki do weryfikacji portfela.
Miałem się odezwać czy mój portfel zakwalifikował się do udziału w airdropie. Potwierdziłem na stronie i udało się! więc parę k ARMR jednak dostanę :)
Dla przypomnienia: podczas snapschota mój portfel był uruchomiony i zsynchronizowany ale nie odblokowałem go (był zaszyfrowany).

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: mxxm977 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 20:49

Wiecie co, mam co najmniej mały problem.
Zrobiłem wszystko jak należy. Jestem tego pewny. Wszystko odblokowane itd. Encrypted i unlocked.
Teraz wpisuje moją adres do ARMR i wyskakuje mi, że ...0.
Ktoś jeszcze ma taki problem?

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: wijtek » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 21:03

Mi wyskakuje Wallet Found: Yes, moj adres portfela, liczba XCS na tamten czas i liczba ARMR, ktore dostane :D

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 21:40

@maxxam97,
maxxam97 pisze: Wiecie co, mam co najmniej mały problem.
Zrobiłem wszystko jak należy. Jestem tego pewny. Wszystko odblokowane itd. Encrypted i unlocked.
Teraz wpisuje moją adres do ARMR i wyskakuje mi, że ...0.
Ktoś jeszcze ma taki problem?
Upewnij się, że wpisujesz dokładnie ten adres, na którym masz XCS. Zauważ, że przy instalacji portfela miałeś od razu 2 adresy: normal i stealth. Coiny powinieneś mieć na tym "normal" i to jego adres powinieneś podać.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: wijtek » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 21:45

@maxxam97 a nie tworzyłeś czasem podadresów do głownego portfela? Bo też chyba jak dobrze pamiętam w tym wallecie jest takowa opcja. Jeśli tak podaj tam gdzie trzymałeś XCS.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: mxxm977 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 21:58

Nie, nie. Na pewno to było na tym adresie. No ale jeszcze sprawdzę na jaki adres przelewałem z giełdy.

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Avenged90x » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 22:48

Yeah! Również otrzymam ARMR :) miałem też zaszyfrowany portfel jakby co. A XCS póki co trzymam, może nowy właściciel spowoduje fajne wzrosty xcs ;)...

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » środa, 24 stycznia 2018, 23:48

Cześć,
Dziś mam 2 wiadomości:
-z Telegramu zniknął oficjalny kanał CybCsec ale przed tym mignęła mi informacja jednego z użytkowników, że XCS ma zniknąć z giełdy coinexchange.io. Jeśli ktoś zna szczegóły proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie
-na oficjalnym kanale ARMR pojawiają się wpisy, w których użytkownicy twierdzą, że mieli zsynchronizowane wallety ale np. zablokowane lub całkowicie wyłączone a snapshot i tak przypisał odpowiednią ilość ARMR do ich adresów. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy brali udział w snapshocie 9 stycznia ale z jakichś przyczyn nie zastosowali się do reguł podanych przez organizatorów snapshota przed tą datą. UWAGA:informacja zasłyszana ale niepotwierdzona. Niech wypowie się ktoś, kto boryka się z takim problemem

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: osek6 » środa, 24 stycznia 2018, 23:59

Wystarczy ze takie osoby kliknął w link pare postów wyżej i wpiszą swój adres portfela....wtedy sprawa się wyjaśni ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: mxxm977 » czwartek, 25 stycznia 2018, 00:08

Sagan pisze: Cześć,
Dziś mam 2 wiadomości:
-z Telegramu zniknął oficjalny kanał CybCsec ale przed tym mignęła mi informacja jednego z użytkowników, że XCS ma zniknąć z giełdy coinexchange.io. Jeśli ktoś zna szczegóły proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie
-na oficjalnym kanale ARMR pojawiają się wpisy, w których użytkownicy twierdzą, że mieli zsynchronizowane wallety ale np. zablokowane lub całkowicie wyłączone a snapshot i tak przypisał odpowiednią ilość ARMR do ich adresów. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy brali udział w snapshocie 9 stycznia ale z jakichś przyczyn nie zastosowali się do reguł podanych przez organizatorów snapshota przed tą datą. UWAGA:informacja zasłyszana ale niepotwierdzona. Niech wypowie się ktoś, kto boryka się z takim problemem

Pozdrawiam
Hah, ja mam jeszcze ciekawiej. Brałem udział, zrobiłem wszystko co trzeba było... a nadal mam napisane, że 0 ARMRów dostanę. Niestety. Napisałem do supportu to kazali czekać, i czekać... i czekać. No cóż. Chyba jedynie to mi pozostaje.
Ale czy może ktoś z Was ma/ miał taki problem?

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Avenged90x » czwartek, 25 stycznia 2018, 12:05

Ja zaś nadal mam trochę XCS w portfelu... no ale teraz to to jest warte grosze :/ .. czekałem z nadzieją, że nowy właściciel XCS coś zrobi z tą kryptowalutą a tu doopa.. no chyba, że zniknie z coinexchange ale wejdzie na inne giełdy? To możliwe? Czy raczej śmierć ostateczna?

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: TSD_WWA » czwartek, 25 stycznia 2018, 12:08

A ja trzymam na gieldzie, bo chcialem sprzedac w dogodnym momencie. Jakies zrodla tej informacji o usunieciu XCS z coinexchange?

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » czwartek, 25 stycznia 2018, 12:55

TSD_WWA pisze: Jakies zrodla tej informacji o usunieciu XCS z coinexchange?
Nie mam źródła. Wyłapałem tę informację na Telegramie tuż przed tym, jak oficjalny kanał CybCsec przestał być dostępny. W związku z tym nie mam potwierdzenie i dlatego też pytałem tutaj, czy ktokolwiek coś więcej wie.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: osek6 » czwartek, 25 stycznia 2018, 18:42

Ktoś mi napisał na telegramie iż nowy właściciel xcs montuje okna w domach starości ....nie zacytuje bo cały kanał mi zniknął....generalnie wyśmiał mój wpis ze nowy właściciel cos zmieni na lepsze...

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Avenged90x » piątek, 26 stycznia 2018, 10:31

Czyli, że XCS dead :( ? Szkoda... mogłem sprzedawać ze stratą 35-40%.. teraz to już wchodzi w jakieś 90%...

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: osek6 » piątek, 26 stycznia 2018, 17:03

....ja sprzedałem na ostatniej pompce...teraz pozostaje Ci czekać na następna kiedyś :P

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Avenged90x » piątek, 2 lutego 2018, 14:56

O ile w ogóle nastąpi jakakolwiek :D No nic, mam w portfelu, może kiedyś skoczy, może nie, nie ma sensu tego sprzedawać teraz za grosze. Czekam na ARMR :) ciekawe kiedy ruszą z kopyta..

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: EmCortess » środa, 7 lutego 2018, 09:51

Ciekawa sprawa z XCS. Pojawiło się info, że zostało sprzedane nowemu właścicielowi. Odszukałem coś takiego:

http://wrcoin.net/

Wealth Rising Global Corporation jest firmą (?) związaną z MLM i wcześniejszymi dziwnymi projektami opartymi na Ponzi Scheme.
Piszą tu o wymianie XCS na WRC Wealth Rising Coin (nie mylić z WRC - Worldcore). Jednocześnie w dniu wczorajszym na oficjalnej stronie XCS pojawiło się następujące info:

The XCS coin project is on “Hold” until further notice due to some “Unexplained” negative events.
We have also suspended the WRC/XCS coin exchange pending a full investigation of recent events.
You are strongly advised to remove ALL XCS buy and sell orders from https://www.coinexchange.io/ as soon as possible.
Please do NOT buy ANY XCS coins!
A request to “Deactivate” the XCS market will be sent to Coinexchange.
Further updates will be posted as more details become available.
Gerhard


Podpisane już przez Gerharda (Rempela), dosyć szemraną osobowości. Czyżby ostateczny koniec coina?

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » środa, 7 lutego 2018, 11:51

EmCortess pisze: You are strongly advised to remove ALL XCS buy and sell orders from https://www.coinexchange.io/ as soon as possible.
Please do NOT buy ANY XCS coins!
A request to “Deactivate” the XCS market will be sent to Coinexchange.
Dziś sprawdziłem-z coinexchange.io nie da się wypłacić XCS na wallet. W drugą stronę nie sprawdzałem ale zapewne też nie zadziała. Coinexchange wyrzuca taki błąd "Error: This currency is currently halted or in maintenance mode. Please try again later." Zgłosiłem problem na support i z automatu (po ok 1 minucie) otrzymałem informację, że nad tym pracują i automatycznie zamykają moje zgłoszenie ze statusem "Resolved". Jednocześnie zawiadamiają "z przykrością", że nie są w stanie podać terminu zakończenia pracy związanej z XCS...więc tak, to już chyba koniec :) Z początku uważałem, że warto potrzymać XCS po airdropie ARMR ale przyznaję, że się pomyliłem. Niemniej XCS zakupiłem tylko i wyłącznie pod airdrop więc nawet zbytnio mnie to nie martwi. Gratuluję tym, którzy w porę pozbyli się coina.

A odnośnie WRC Wealth Rising Coin-jakiś czas temu oglądałem webinar zorganizowany przez twórców (tych, którzy rzekomo kupili CybCsec). Takie sobie pitu pitu w sumie o niczym. Niby cały czas mówili o tym jaki to będzie wspaniały coin ale ograniczyło się to ogólnie do zachwalania jak to im się razem dobrze pracuje. To jakiś rodzinny "biznes" i Wealth Rising Coin raczej świata nie podbije. Zresztą zerknijcie na stronę www i logo-odpustowe i robione na kolanie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Pan Inwestor i 25 gości