CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » niedziela, 7 stycznia 2018, 19:51

Cześć

W związku z tym, że trochę osób żywo zainteresowanych jest airdropem Armor (ARMR) a wątpliwości przybywa z godziny na godzinę pozwalam sobie założyć osobny temat. Część dyskusji była prowadzona tutaj https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=25981 ale w pewnym momencie ilość oświadczeń teamu ARMR i pytań niepewnych użytkowników może zdominować ów wątek. Nadmieniam, że ja również biję się z myślami ale skoro już wsiadłem to trzymam się ramy. Zapraszam zatem do dyskusji, wymiany poglądów i pomocy mniej doświadczonym.

Przypominam, że:
-airdrop ARMR zaplanowany jest na 9 stycznia 1:00PM GMT+1 (czyli na nasze godzina 13:00)
-coiny XCS mają znajdować się w oficjalnym portfelu pobranym ze strony https://cybcsec.com/, zakładka "XCS wallets"
UWAGA. Dla własnego dobra polecam zapoznać się z "Wallet walktrough" zamieszonym w sekcji "Wallet Instructions"
-portfel w czasie snapshota (czyli 9 stycznia, godz 13:00) ma być online o ma być "otwary". Co to oznacza opisałem tutaj
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 20#p428102
-tutaj jest oficjalne oświadczenie ARMR Core teamu, warto się zapoznać
Spoiler:
Dear Community,

first, we want to thank you for your support and we want to let you know that the dev team are working as fast as they can.

As you know, the XCS Block Explorer is not working so we have been working on another way to do the snapshot for our ARMR Air Drop.

This has taken some time, and although we could rush to meet our 2nd January deadline for the snapshot, there could be security implications if we miss something or do something wrong, so rather than rush and possibly have problems later we have decided to reschedule the Snapshot.

We have also seen that a lot of working days disappeared because of the holidays and members not being at home. So this is also to meet that request from our community.

The Snapshot will now take place on 9th of January at 1:00 PM GMT+1.
If you want to be eligible for the snapshot you must ensure your XCS coins are in your wallet before this date and time - any coins moved into your wallet after this date and time will not be eligible for the snapshot.

We have been trying to contact the XCS team to get them to fix the XCS blockexplorer, so that balances can be checked there but as we have no control over the original XCS coin or blockchain we cannot guarantee that the XCS explorer will be working before 9th January. Therefore, we suggest that you get your wallets online and in sync as soon as possible and verify that your coins have arrived into your wallets before the 9th January.

If you have your coins in your wallet before 9th January at 1:00 PM GMT+1 you will be eligible to claim your ARMR in the snapshot. There will be no second time, no other ways to get in. So, get your coins to a desktop wallet (downloadable from CybCSec.com).

After your coins are in your wallet it is almost time to relax. You need to ensure you have a backup (we recommend having more than one in more than one location) of your wallet.dat file (from your XCS wallet). as you will need it to claim your ARMR coins.

When we release the new ARMR wallet, you will be able to use your XCS wallet.dat file to claim your ARMR coins (we will give instructions how to do this), and you will get to keep your XCS coins to do whatever you want with them.

We will have more information for you in January. ARMR should be available and running in Q1 of 2018. We have not yet set a fixed date for release, but we will confirm as soon as possible.

We understand a lot of people have been concerned about XCS, we want to make it abundantly clear from the start, ARMR has nothing to do with XCS. The ONLY link between XCS and ARMR is that we are forking the XCS blockchain for our Air Drop, this is something you can benefit from if you hold XCS coins before the snapshot.

We have been asked why we are not taking over XCS and have decided to make a new coin. Well there are members of the original XCS Dev Team, who have been linked to scams and MLMs, the freelance developer disappeared without completing some of the work he was hired and paid for and a concerted effort was made to supress XCS price by building a sell wall from some of the original dev team who were removed from the XCS Team early on. All of these things are what resulted in the XCS team falling apart and we do not want to be associated with them or the XCS coin itself.

We plan to deliver something better than what XCS promised, something a little different.

Our own Roadmap will follow in Q1 2018 which will layout our plans for the future of ARMR.

We can share for now, that the main feature at launch of ARMR will be privacy, by default not by choice, this will ensure ARMR starts off on a strong foot and further development will have a solid platform to work from.

ARMR is meant for something a lot bigger than XCS ever was.

We need your help to ensure ARMR succeeds! We are building a strong development team. We still have space in our team for certain jobs, and so if you think you can help us there please get in contact.
-tutaj sugestia jednego z członków grupy na Telegramie-jak, teoretycznie, udowodnić w przyszłości, że wszystkie powuższe warunki postawione przez dev team amatorom airdropa zostały spełnione
Spoiler:
Unfortunately, it appears that there will be no automated verification (and reporting) of snapshot status for individual XCS coin holders. However, in case there is a future question of your participation, you may wish to take the following measures:

1. Ensure that your CybCsec wallet GUI client is open, with active connections to the network (referenced below).

2. At 1:00pm (1300) GMT+1, start a *video* screen capture session (using Camtasia, Jing, or some other screen video capture software). This should validate that the following steps are done "live".

3. Open a web browser and search for "time and date". This will likely return the current time and date as a part of the search result. If not, enter "https://www.timeanddate.com" in the browser URL area to return the current time and date information. If you have the screen space, try to record the time display alongside the wallet client. This should validate that you are recording at the start of, or *immediately* after, the snapshot period.

4. Select the "Overview" Menu item on the wallet GUI.

5. Hover your mouse over the top-right icons one at a time in order to get the wallet status. On the "signal strength" icon, you should see the number of active connections to the CybCSec network.

6. Hover your mouse over the "checkmark" icon. You should see that the wallet synchronization is "up to date". (It may be possible that you are lucky enough to get "out of sync" by a block or two during the snapshot period, but this shouldn't matter too much.)

7. Select the "Wallet" menu option on the wallet GUI. (This is directly under the "Overview".)

8. Select the "Receive" sub-menu option under the "Wallet" menu option. Your wallet default address should be displayed.

9. At this point, you should be able to stop the video recording.

10. LEAVE THE WALLET OPEN IN ITS CURRENT STATE UNTIL WE ARE NOTIFIED THAT THE SNAPSHOT IS COMPLETE. It may be best not to perform any "Send" transactions during this time to avoid losing coins counted during the snapshot process. (Coins "received" from other wallets and received from staking should not have an impact and may or may not be counted, depending on the time of the receive.)

I hope the above helps provide a little assurance that you may be able to provide some validation of the number of coins you had in your wallet at the time the snapshot is taken. Save the video in a place you won't forget, as there is a lot of time left in the "Q1" window before we discover exactly what was recorded by the snapshot and/or what our individual ARMR allotment is. ;)
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: emceef » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:12

da sie to kupic gdzies poza tą jedną stroną za btc?

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:19

@emceef, na chwię obecną tylko https://www.coinexchange.io/market/XCS/BTC. Wiem, że ta giełda często łapie zadyszkę i są problemy z logowaniem, zakupami a nawet wypłatą na portfel. Niemniej przy odrobinie cierpliwości da się to ogarnąć. Powodzenia.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Jordun » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:38

Hej,
Nie widzę na swoim koncie żadnej ikony z walletem czy jest odblokowany.
Możecie mi podpowiedzieć czy na załączonym screenie wszystko jest ok? czy trzeba jeszcze coś wykonać

Próbowałem zrobić backup i encrypt wallet ale dostałem komunikat, że utracę wszystkie coiny z portfela

https://ibb.co/cuJ24w

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:07

@Jordun, to, że nie ma ikony kłódki oznacza prawdopodobnie, że przed przelaniem XCS nie wykonałeś kodowania portfela (encrypt) zgodnie z instrukcją na stronie a co za tym idzie portfel masz cały czas "otwarty". W sumie ok z punktu widzenia airdropa ale jeśli chcesz zakodować dla bezpieczeństwa to:

-stwórz sobie nowy "pomocniczy" portfel, najlepiej na osobnym komputerze
-zsynchronizuj (przy obecnej ilości bloków trwa to ok godziny)
-po zsynchronizowaniu przelej na niego testowo 1XCS ze swojego "głównego" portfela
-jeśli wszystko pójdzie ok przelej resztę
-"główny" portfel zakoduj
-przelej z "pomocniczego" na "główny"
Nie jestem specjalistą ale tak bym postąpił gdybym miał problem podobny do twojego. Pamiętaj, to twoje pieniądze i wszytko robisz na własną odpowiedzialność. Rób powoli, zgodnie z instrukcjami na stronie CybCsec.com. Przed całą operacją zrób sobie backup portfela wg instrukcji na w/w stronie

PS. U mnie wygląda to tak:
https://ibb.co/bzRTcG

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: mxxm977 » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:34

@Sagan,
U ciebie też się to zmieni automatycznie. Nadmieniam, że dziś rano dostałem "revard" za poprzednie 3 dni.
Ja się trochę boję. Zmieniło mi się i mam napisane, że expected time to get reward to 25 dni... Eee? Wszystko jest ok?

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: wijtek » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:45

@Sagan ja mysle o jakiej wy klodce piszecie :D. Ja po prostu odpalilem sobie pierwszy raz program przelalem dla testu 1k na default address i pozniej reszte. Nie szyfrowalem portfela i dlatego wlasnie tej klodki nie mam. Mam nadzieje, ze nie jest wymagane szyfrowanie do air dropa, w koncu idac na logike portfel jest raczej otwarty.

Jeszcze jedno. Wystarczy trzymac kilka min od tego czasu airdrop XCS w portfelu zrobic sobie wallet.dat i od razu po tych kilku min mozna wplacac na gielde i sprzedawac czy nie?

PS. Do importu portfela nie jest wymagane haslo ani phrasal... i cos tam dalej? W koncu niczego nie ustawialem. Te pola sa opcjonalne w takim razie w moim przypadku?

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » niedziela, 7 stycznia 2018, 22:07

maxxam97 pisze: Ja się trochę boję. Zmieniło mi się i mam napisane, że expected time to get reward to 25 dni... Eee? Wszystko jest ok?
Zapewne to jak często i ile dostajesz "reward" zależy od tego, ile posiadasz danej waluty. Tak działa PoS (Proof of Stake), któremu to algorytmowi podlega XCS. Jeśli chcesz to na PW wyślij mi informację ile masz u siebie XCS i porównamy, czy "time to reward" zależy liniowo od ilości posiadanych monet. Nie nalegam, twój wybór.

Na marginesie-nie stresuj się, jakoś damy radę :) Jak już pisałem wcześniej ja też mam mieszane myśli ale to da nam niezłą podwalinę pod kolejne decyzje inwestycyjne na rynkach krypto. Na swoich błędach człowiek się uczy a na cudzych robi karierę i pieniądze.
Główne zasady mówią, aby nie inwestować więcej niż strata, na jaką można sobie pozwolić oraz aby dywersyfikować portfele. Jak jedno nie wyjdzie to drugie podciągnie.
Nie łam się wszyscy, którzy tu zaglądają jadą na tym samym wózku i albo za jakiś czas będziemy pić z dev teamem za powodzenie projektu albo będziemy ich przeklinać za scam a siebie za błędną decyzję. Tak czy inaczej coś pozytywnego z tego wyciągniemy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: mxxm977 » niedziela, 7 stycznia 2018, 22:12

Sagan pisze:
Zapewne to jak często i ile dostajesz "reward" zależy od tego, ile posiadasz danej waluty. Tak działa PoS (Proof of Stake), któremu to algorytmowi podlega XCS. Jeśli chcesz to na PW wyślij mi informację ile masz u siebie XCS i porównamy, czy "time to reward" zależy liniowo od ilości posiadanych monet. Nie nalegam, twój wybór.

Na marginesie-nie stresuj się, jakoś damy radę :) Jak już pisałem wcześniej ja też mam mieszane myśli ale to da nam niezłą podwalinę pod kolejne decyzje inwestycyjne na rynkach krypto. Na swoich błędach człowiek się uczy a na cudzych robi karierę i pieniądze.
Główne zasady mówią, aby nie inwestować więcej niż strata, na jaką można sobie pozwolić oraz aby dywersyfikować portfele. Jak jedno nie wyjdzie to drugie podciągnie.
Nie łam się wszyscy, którzy tu zaglądają jadą na tym samym wózku i albo za jakiś czas będziemy pić z dev teamem za powodzenie projektu albo będziemy ich przeklinać za scam a siebie za błędną decyzję. Tak czy inaczej coś pozytywnego z tego wyciągniemy.
Akurat bardziej się zastanawiałem, czy to czasem nie jest coś w stylu, że Ty ARMR dostaniesz po tych 3 dniach, a ja już 30... :D Wtedy byłoby słabo

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » niedziela, 7 stycznia 2018, 22:33

@wijtek, dzięki, że napisałeś. Potwierdza to dodatkowo, że niezakodowany wallet jest "otwarty". Ja swój zakodowałem zgodnie z sugestią na stornie. Ot takie moje zboczenie, że jeśli mogę to się zabezpieczam.
wijtek pisze: Wystarczy trzymac kilka min od tego czasu airdrop XCS w portfelu zrobic sobie wallet.dat i od razu po tych kilku min mozna wplacac na gielde i sprzedawac czy nie?
Nie odpowiem na to pytanie ani twierdząco ani przecząco. Nie mam z tym doświadczenia i też idę po omacku. Ja odpalę komputer po 7:30 i wyłączę dopiero po 16:00-tak pracuję i komputer tak czy inaczej będzie włączony. Wyłączę oszczędzanie energii aby sam się nie uśpił. O godzinie 13:00 zamierzam zrobić "desktop capture" zgodnie z tym, co umieściłem w jednym ze spoilerów w pierwszym wpisie tego wątku.
Ja mam zrobiony backup przed airdropem (2 kopie na różnych nośnikach) a po airdropie zrobię drugi backup z inną nazwą.
Odnośnie importu nie wiem, nie robiłem. Ja mam wszystko zahasłowane.

Dodano po 7 minutach 2 sekundach:
@maxxam97, snapshot jest o konkretnej godzinie i wszystkie coiny XCS spełniające wymogi wezmą w nim udział.
Inna kwestia, że my wcale nie otrzymamy ARMR od razu. Przeczytaj oświadczenie, które umieściłem w spoilerze w pierwszej wiadomości-zespół nie określa kiedy dokładnie otrzymamy coiny. Będzie to Q1 2018 (I kwartał 2018), czyli w teorii maksymalnie do końca marca. W tym czasie muszą wypuścić ARMR wallet a my musimy o te coiny się "upomnieć" (claim ARMR). Wg oświadczenia claim ARMR będzie wymagał posiadania backupu swojego portfela XCS, czyli pliku wygenerowanego przez CybCsec wallet (domyślnie wallet.dat). Tyle wiem na chwilę obecną. Jeśli pojawi się coś nowego będę pisał. O to samo proszę Was.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Albi » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:05

Kiedy radzicie najpóźniej wysłać coiny, żeby spokojnie doszły na 13 i, żeby załapać się na airdropa?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: mxxm977 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:22

Albi pisze: Kiedy radzicie najpóźniej wysłać coiny, żeby spokojnie doszły na 13 i, żeby załapać się na airdropa?
Jeżeli masz zsynchronizowany portfel itd to ja bym tak wysyłał ze 3 godziny wcześniej (aczkolwiek nie wiem po co chcesz czekać).
Mi się to przesyłało około 30 minut chyba, ale pamietaj, że zawsze mogą być problemy z zalogowaniem się na giełdzie itd.

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:29

@Albi, ja radzę zrobić to jak najszybciej. Po co trzymać na giełdzie? No chyba, że będziesz kupował w ostatniej chwili.
O ile samo przesłanie XCS nie trwa długo o tyle jeśli uruchomisz świeży wallet CybCsec to on musi się zsynchronizować. Polega to na tym, że pobiera na dysk wszystkie bloki a to chwilę trwa. Kilka dni temu przy ok 230000 bloków zajęło mi to ok godziny. Niby to tylko 250MB więc powinno śmignąć ale jednak szybkość łącza nie przekłada się bezośrednio na szybkość synchronizacji.
Gorzej jeśli okaże się, że nagle przed airdropem urośnie ruch i giełda spuchnie (co już teraz się jej zdarza) a Ty zostaniesz z XCS a bez Armora...czego oczywiście nikomu nie życzę.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Albi » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:30

maxxam97 pisze: Jeżeli masz zsynchronizowany portfel itd to ja bym tak wysyłał ze 3 godziny wcześniej (aczkolwiek nie wiem po co chcesz czekać).
Mi się to przesyłało około 30 minut chyba, ale pamietaj, że zawsze mogą być problemy z zalogowaniem się na giełdzie itd.
Rozumiem, że przed przelewem muszę portfel "odblokować"?

@Przyznam szczerze, że po cichu liczę na lekką pompę, ale przeleję jutro po południu, żeby spokojnie doszły :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: mxxm977 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:37

Albi pisze: Rozumiem, że przed przelewem muszę portfel "odblokować"?
Tego nie jestem pewny.
Na pewno przed Airdropem i snapshotem musisz :D

PS. Wykres zaczyna iść na północ. Czyżby się obudzili ludzie przed dropem?

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: wijtek » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:42

@maxxam97 widze, ze nie tylko ja zauwazylem skok :D. W koncu dzisiejszy dzien to ostatni dzwonek na dropa.

@Sagan bylbys w stanie w miare mozliwosci podpytac deva w naszym imieniu po jakim czasie bedzie mozna XCS z portfela sprzedac zeby zaliczylo drop? Trzeba tak zrobic zeby zyskac Armora i jeszcze na spadku nie stracic. W sumie jezeli dev o tym nie wspomnial to mamy szanse sprzedac na gorce jezeli licznik sie przekreci, bo wiekszosc pewnie tez nie wie i mozemy jeszcze ugrac wiecej przed innymi :D.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:53 przez wijtek, łącznie zmieniany 4 razy.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Albi » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:44

maxxam97 pisze:
Albi pisze:

PS. Wykres zaczyna iść na północ. Czyżby się obudzili ludzie przed dropem?
wijtek pisze: @maxxam97 widze, ze nie tylko ja zauwazylem skok :D. W koncu dzisiejszy dzien to ostatni dzwonek na dropa.
Właśnie stąd moje wcześniejsze pytanie o deadline przelewu :P

@ O co chodzi z tym "for staking only" przy wpisywaniu hasła, aby oblokować portfel? To jest ważne?

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: wijtek » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 01:04

@Albi
Chwila. Masz jakis cel? Chcesz to sprzedac? Jezeli tak na jaki wzrost czekasz? Nie liczylbym ze przed air dropem kurs spadnie. Wedlug mnie budza sie ze snu zimowego i tez beda zerowac na nowe zetony :D. Moge sie oczywiscie mylic. Tylko pamietaj, ze jak sprzedaz to na dropie mozesz stracic liczbowo.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Albi » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 01:07

wijtek pisze: @Albi
Chwila. Masz jakis cel? Chcesz to sprzedac? Jezeli tak na jaki wzrost czekasz? Nie liczylbym ze przed air dropem kurs spadnie. Wedlug mnie budza sie ze snu zimowego i tez beda zerowac na nowe zetony :D. Moge sie oczywiscie mylic. Tylko pamietaj, ze jak sprzedaz to na dropie mozesz stracic liczbowo.
@wijtek,
Też tak sądzę. Na razie na nic nie liczę, nie wiem co się może wydarzyć i nie wiem jaki jest rekord pompy w przeciągu 36h :P Ale nie wydaje mi się, że on miałby tu być pobity. Na razie obserwuję, zobaczymy.

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CybCSec (XCS) oraz Armor (ARMR) - airdrop i związane z tym problemy

Postautor: Sagan » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 01:32

wijtek pisze: po jakim czasie bedzie mozna XCS z portfela sprzedac zeby zaliczylo drop?
Dobrze kombinujesz. XCS będzie można sprzedać od razu po zakończeniu snapshota. Informacja o tym będzie ogłoszona na Telegramie. I tutaj znów łyżka dziegciu bo nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi jak długo trwa taki snapshot. Teoretycznie jak "pstryknięcie palców" a w praktyce? To znów daje mi do myślenia bo zakładam, że "doświadczony i pewny" dev team powinien mieć jako takie pojęcie o tym.

Na marginesie-sugeruję, aby każdy zainteresowany kryptowalutami założył sobie konto na Telegramie. To potężne a jednocześnie proste narzędzie do szybkiej komunikacji i to nie tylko w przypadku ARMR. Przy okazji jeśli większa ilość osób śledzi wpisy to może poinformować na forum pozostałych

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości