Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: Ryszardenkota » środa, 10 stycznia 2018, 20:50

@OlafCrypto

na pewno masz brata/siostrę/mamę/tatę/syna/córkę/dziewczynę/chłopaka/kogokolwiek, u którego na tel też mozesz sobie zbierać,a ta osoba nie jest tym kompletnie zainteresowana. Później mozesz za darmo sobie od niej wysłać te coiny, pytanie czy bana się za to nie dostanie.

@TonyM
uprawnienia też mnie trochę niepokoją

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: OlafCrypto » środa, 10 stycznia 2018, 21:02

Te uprawnienia to faktycznie lipa - SMS to już przesada - ciekawe jak to działa czy apka widzi treść SMSów, czy może może wysłaś smsa - takiego za 30$np. Ktoś zorientowany w androidzie to może potwierdzić? Jutro wylatuję do Egiptu to sprawdzę czy tam Lomo też zbierają ale wątpię:)

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: Ryszardenkota » środa, 10 stycznia 2018, 21:25

Znalazłem rozwiązanie zezwoleń dla telefonów z androidem:

Ustawienia-> Aplikacje -> LoMoStar -> Zezwolenia

Zapraszam również do grupy na fb, w której nie banujemy za pisanie prawdy
https://web.facebook.com/groups/540389096326556/

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: TonyM » środa, 10 stycznia 2018, 21:27

OlafCrypto pisze: Te uprawnienia to faktycznie lipa - SMS to już przesada - ciekawe jak to działa czy apka widzi treść SMSów, czy może może wysłaś smsa
Uprawnienie do SMS pozwala na odczyt, modyfikację i wysyłanie SMS.
Ryszardenkota pisze: Znalazłem rozwiązanie zezwoleń dla telefonów z androidem:

Ustawienia-> Aplikacje -> LoMoStar -> Zezwolenia
To nie do końca bezpieczne rozwiązanie. Po uruchomieniu aplikacji, a przed wyłączeniem uprawnienia do SMS, aplikacja może zdążyć np. odczytać i wysłać SMS na własny serwer.

Możliwę, że aplikacja w ogóle tego uprawnienia nie wykorzystuje i jest to zwyczajny błąd programisty, na który nikt nie zwrocił uwagi, że aplikacja prosi o takie uprawnienie. Z drugiej jednak strony jest ono mega dziwne w tego typu aplikacji (przynajmniej patrząc na to co oferuje) bo np. pozwala na odczyt wszystkich SMS na urządzeniu.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: Ryszardenkota » środa, 10 stycznia 2018, 21:48

Ja akurat przed wyłączeniem nie miałem żadnych ważnych smsów. Obecnie dałem aplikacji zezwolenie jedynie na lokalizację i wszystko śmiga :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 247
Rejestracja: 11 września 2015
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: Amadek » środa, 10 stycznia 2018, 21:49

Czy ta aplikacja to nie jest przypadkiem taki faucet tylko że zamiast klikania w captha udostępniasz swoje dane?
Podejrzana ta apka...

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: OlafCrypto » środa, 10 stycznia 2018, 22:47

To jak można wyłączyć te uprawnienia bo u mnie na Xiaomi nie mogę znaleźć

Znalazłem uprawnienia - powyłączałem SMSy i telefon i co mi wyglądało podejrzanie i wszystkośmiga. Tak a propos do SMS ma dostęp google, telegram messenger.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: jacek138 » czwartek, 11 stycznia 2018, 20:07

U mnie również wszystko śmiga po wyłączeniu uprawnień :D Wydaje mi się, że dostęp do sms był potrzebny po prostu do wysłania kodu weryfikującego numer telefonu. Nie usunęli niestety uprawnienia w drugą stronę, ale być może zostanie to naprawione po aktualizacji - Polacy często piszą do supportu, więc na pewno pomożemy jako naród w rozwoju apki :P

15FZm5 - mój kod jeśli ktoś się jeszcze nie zarejestrował i szukał kodu. Jeśli macie pytania, chętnie odpowiem i pomogę :-) Dodatkowo po rejestracji z tego kodu, dodatkowe bonusy w apce.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: Ryszardenkota » czwartek, 11 stycznia 2018, 21:45

Ciekawa sytuacja. Tak jak pisaliśmy wcześniej, za wpisanie referral code tracimy 10% na rzecz polecającego. Jednak po 1 dniu mojemu poleconemu przestało znikać 10%, a ja nadal dostaję.

Mogę załączyć screeny dla niedowiarków ;)

Edit.
Dziwne, jednemu nic nie ściąga, drugiemu ściąga ale tak jakby dostawał 110% (czyt. ja np. 1 LMC, on 10, łącznie 11), a trzeciemu ściąga poprawnie 10% (czyt. ja dostaję 1 LMC, on 9).
Ostatnio zmieniony piątek, 12 stycznia 2018, 13:21 przez Ryszardenkota, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: cyberdzik » piątek, 12 stycznia 2018, 09:02

Jak ktoś jeszcze nie skorzystał, a chciałby otrzymać dodatkowe 10% wydobycia to wystarczy przy rejestracji wpisać ten kod: 15FZFw 8-)

Odnośnie uprawnień, wydaje mi się, że idziecie w teorie spiskowe.
Po instalacji wyłączyłem wszystkie uprawnienia z wyjątkiem lokalizacji i apka działa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 40
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: Niedowiarek » piątek, 12 stycznia 2018, 09:08

cyberdzik pisze: Po instalacji wyłączyłem wszystkie uprawnienia z wyjątkiem lokalizacji i apka działa.
Jeśli działa bez tych uprawnień to po co ma je domyślnie włączone? Czy ktoś już próbował to wyjaśnić z devami?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: Spalony » piątek, 12 stycznia 2018, 12:43

Te uprawnienia są do czatu :) Możecie nagrywać dźwięki i wysyłać (mikrofon ) i wysyłać zdjęcia (aparat ) :)

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: kirucha2 » piątek, 12 stycznia 2018, 13:39

cyberdzik pisze: Jak ktoś jeszcze nie skorzystał, a chciałby otrzymać dodatkowe 10% wydobycia to wystarczy przy rejestracji wpisać ten kod: 15FZFw 8-)
nie klam!!! za rejestracje z tego kodu bedzie odejmowane 10%, nie polecam!!

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: Jazda » piątek, 12 stycznia 2018, 16:02

W mojej lokalizacji jest bardzo duża ilość osób która dołączyła do testowania aplikacji sądząc po kopertach które pojawiają się w okolicy mojego miejsca zamieszkania. Zabawa przypomina szukanie pokemonów lecz tutaj zgarniasz realne pieniądze w postaci losowo przyznawanej kryptowaluty LMC. Potwierdzam iż inwestując 3 min dziennie na kliknięcie w 10 kopert da się wyciągnąć LMC w przybliżeniu za około 3$

Co ważne a nie napisał kolega jeden kod podczas rejestracji można użyć tylko 10 razy na dobę więc jeśli komuś nie działa podaję dwa które funkcjonują

Kod referencyjny 15FZtv
Kod referencyjny 15FZZK

podczas wpisywania kodu ważna jest wielkość liter. Co daje podanie kodu, ano wedle opisu w aplikacji użytkownik w otwieranych kopertach będzie zdobywał o 10% więcej LMC

Zachęcam do skorzystania z tych kodów wy macie więcej przyrostu ja tworzę grupę. A w sile moc ;)

W zamian na start kilka pomocnych rad z mojej strony:
1. Otwierać tylko czerwone koperty z ziemi ze swojej okolicy (Local view) w nich jest najwięcej LMC
2. Wypełnić profil dane bez znaczenia foto także. Dostaniemy za to specjalną wewnętrzną walutę w postaci DIAMENTÓW w ilości 10 szt. Za które można kupić sobie np możliwość otwarcia dodatkowych kilku kopert.
3. Jeśli w okolicy nie pojawiają wam się kolejne koperty nie martwcie się ja zostawiam aplikacje w tle i po jakimś czasie znów apka wstawia więcej kopert niż jestem w stanie otworzyć :)
4. Zachowajcie hasło podane przy wypełnianiu formularza, potrzebne będzie do późniejszego przelania LMC na giełdę.
5. Nie polecam klikania w obrazki w zakładce (Wold view) stracicie dostępne ruchy (serduszka) a uzyskana ilość LMC jest zwykle znikoma.

Później wkleję obszerniejszy poradnik, wraz ze screenem efektów mojego 3 dniowej zabawy aplikacją czyli 10 minut nakładu czasu :) to nie żart wystarczy raz dziennie się zalogować i otworzyć szybko kilkanaście kopert.
W razie pytań chętnie służę pomocą. Udanego zarabiania

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: jacek138 » piątek, 12 stycznia 2018, 20:00

Jazda pisze: W mojej lokalizacji jest bardzo duża ilość osób która dołączyła do testowania aplikacji sądząc po kopertach które pojawiają się w okolicy mojego miejsca zamieszkania. Zabawa przypomina szukanie pokemonów lecz tutaj zgarniasz realne pieniądze w postaci losowo przyznawanej kryptowaluty LMC. Potwierdzam iż inwestując 3 min dziennie na kliknięcie w 10 kopert da się wyciągnąć LMC w przybliżeniu za około 3$

Co ważne a nie napisał kolega jeden kod podczas rejestracji można użyć tylko 10 razy na dobę więc jeśli komuś nie działa podaję dwa które funkcjonują

Kod referencyjny 15FZtv
Kod referencyjny 15FZZK

podczas wpisywania kodu ważna jest wielkość liter. Co daje podanie kodu, ano wedle opisu w aplikacji użytkownik w otwieranych kopertach będzie zdobywał o 10% więcej LMC

Zachęcam do skorzystania z tych kodów wy macie więcej przyrostu ja tworzę grupę. A w sile moc ;)

W zamian na start kilka pomocnych rad z mojej strony:
1. Otwierać tylko czerwone koperty z ziemi ze swojej okolicy (Local view) w nich jest najwięcej LMC
2. Wypełnić profil dane bez znaczenia foto także. Dostaniemy za to specjalną wewnętrzną walutę w postaci DIAMENTÓW w ilości 10 szt. Za które można kupić sobie np możliwość otwarcia dodatkowych kilku kopert.
3. Jeśli w okolicy nie pojawiają wam się kolejne koperty nie martwcie się ja zostawiam aplikacje w tle i po jakimś czasie znów apka wstawia więcej kopert niż jestem w stanie otworzyć :)
4. Zachowajcie hasło podane przy wypełnianiu formularza, potrzebne będzie do późniejszego przelania LMC na giełdę.
5. Nie polecam klikania w obrazki w zakładce (Wold view) stracicie dostępne ruchy (serduszka) a uzyskana ilość LMC jest zwykle znikoma.

Później wkleję obszerniejszy poradnik, wraz ze screenem efektów mojego 3 dniowej zabawy aplikacją czyli 10 minut nakładu czasu :) to nie żart wystarczy raz dziennie się zalogować i otworzyć szybko kilkanaście kopert.
W razie pytań chętnie służę pomocą. Udanego zarabiania
Bardzo proszę o nie wprowadzanie w błąd użytkowników forum. Sam początkowo powtarzałem niesprawdzone informacje, które zamieszcza twórca największej grupy na fejsie dotyczącej tej aplikacji i LMC. Rejestracja z podanych kodów niestety nie daje jak początkowo twierdzono 10% rejestrującemu się, a w grupie na fejsie nadal tak podają i banują jeśli ktoś zwróci na to uwagę.

Rejestracja z danym kodem daje tylko 10% polecającemu. W zamian za to możemy zaoferować pomoc w pierwszych krokach w aplikacji oraz dodanie do grupy, która ma wielu użytkowników oraz porady jak to wykorzystać podczas zbierania LMC. Poniżej podaję kody, z którymi również możecie się zarejestrować:

15FZm5
15G0PV

Tak jak wspomniał "Jazda" wielkość liter ma znaczenie. Do wypłaty potrzebujecie uzbierania 1000 jednostek. W pierwszym dniu można uzbierać ok. 15-20, natomiast w kolejnych średnio 10. Jeśli macie ok. 10 aktywnych poleconych, czas uzbierania takiej ilości to ok. miesiąc/półtora i skraca się w zależności od ilości poleconych osób :D Na podstawowe zbieranie coinów tylko z mapy wystarczy ok. 5 minut dziennie.

Miłego zbierania! :D

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: kirucha2 » piątek, 12 stycznia 2018, 20:38

ale bagno , sciagnelam aktualizacje i na local view wyskakuja jakies reklamy, ktorych nie da sie zamknac, czyli nie da sie klikac w koperty

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: suszini » sobota, 13 stycznia 2018, 07:40

Apka zaczęła mi spamować jakimiś chińskimi znaczkami w powiadomieniach. Usunąłem, nie mam cierpliwości do takich rzeczy. Nie wiadomo co tam wśrodku siedzi, jakie krypto kopałem przez te 2 dni :P

nwc
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: nwc » wtorek, 23 stycznia 2018, 01:39

Również nie polecam apki, nowa wersja prosi na zezwolenie na modyfikowanie wszystkiego, dodatkowo jakiś czas po rejestracji dostałem "strzałkę" z telefonu stacjonarnego z Niemiec. LMC i tak nie da się wypłacić, możliwe są tylko wpłaty i zbieranie kopert.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: cyberdzik » czwartek, 25 stycznia 2018, 12:36

Jak ktoś chce się pobawić w lomociny, to łapcie dodatkowy kod na gratisowe 10% wydobycia 15FZFw

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lomocoin [LMC] - rewolucyjny projekt dla firm

Postautor: kirucha2 » piątek, 26 stycznia 2018, 01:05

przeciez local view nie dziala, to nie ma najmniejszgo sensu

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości