Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Karolak » niedziela, 4 lutego 2018, 20:09

wysiadaj poki jest pompka, odkupuj po superbowl i wyjdziesz na zero :)

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: melon92 » niedziela, 4 lutego 2018, 21:04

Ale tak się zastanawiam, jeśli ta reklama ma być jedynie na koszulce (przy spadku bitka) to ciężko moze być z jakas pompą, obym się mylił

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Robredo » niedziela, 4 lutego 2018, 21:05

melon92 pisze:Ale tak się zastanawiam, jeśli ta reklama ma być jedynie na koszulce (przy spadku bitka) to ciężko moze być z jakas pompą, obym się mylił
Jak na koszulce? To nie na monsterze? Ja tam obkupiłem się w zimne Leszki i zamierzam oglądać :)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: malcin » niedziela, 4 lutego 2018, 22:32

Mi się wydaje że pompka powinna być teraz, a że giełda leci znowu to cena nie chce urosnac. Jak reklama będzie wyglądała jak koncert to cena pewnie jutro spadnie i znowu trzeba będzie czekać na jakieś wydarzenie.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: kantini » poniedziałek, 5 lutego 2018, 00:30

Co do Vibe to w 90% jak jest hype na jakieś wydarzenie, konferencje itd, a masa się o tym dowiaduje kurs szybuje do góry. Osiąga lokalny szczyt a w dniu wydarzenia, kilka godzin przed zaczyna spadać. Zaraz po wydarzeniu zjeżdża dalej, bo okazuje się że to jednak nic wielkiego i ci co kupili wcześniej zaczynają realizować zysk, a do tego ci załadowani na górce tną straty.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sud » poniedziałek, 5 lutego 2018, 10:04


I watched the final version of the Super Bowl commercial that aired and unfortunately NBC cut out my scene with VIBE.
NBC wycięło scenę z logo VIBE z reklamy.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Karolak » poniedziałek, 5 lutego 2018, 10:58

Wczoraj na telegramie, jak dev powiedzial, ze oni nie moga zobaczyc finalnej wersji, bo NBC jej chroni to powiedzialem pol-zartem, ze pewnie ich wycieli i tyle z tego bedzie. Jak widac nie mylilem sie :twisted: Teraz tylko czekam na 4,5k sato i wsiadam

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: redlumek » poniedziałek, 5 lutego 2018, 11:21

Nie rozumiem jak to stacja sama z siebie mogą wyciąć o tak sobie kawałek reklamy. Materiał reklamowy jest dostarczany do stacji a ona go tylko emituje, edycją reklam zajmują się potężne firmy marketingowe.

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: anty » poniedziałek, 5 lutego 2018, 11:26

po tym śmiesznym teledysku a teraz po rzekomym "wycięciu" reklamy przez stację stwierdzam że to wszystko ,była jedna wielka ściema...
udało się mega dobrze na tym zarobić, wiec ja jestem zadowolony, ale z drugiej strony niesmak, bo liczyłem że może w końcu zaczynają się pojawiać w swiecie krypto jakieś uczciwe przedsięwzięcia, a tu wyszło jak zawsze.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Karolak » poniedziałek, 5 lutego 2018, 11:44

@anty Na co ty liczyles? Jakbys siedzial w temacie to byś wiedzial, ze devowie sami mowili, zeby nie robic z tego afery bo to nic wielkiego. To ludzie jak zwykle nadmuchali hype, a potem wielce rozczarowani :) Buy the rumour sell the news. W zadnym wypadku nie widze tutaj argumentow przeciw legitnosci projektu.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: radix » poniedziałek, 5 lutego 2018, 12:14

Zauważyliście,że przez ostatnie 2 dni w obiegu pojawiło się 20mln dodatkowych tokenów Vibe'a?,mam nadzieję,że team spożytkuje te kilkanaście mln $ na coś co faktycznie przyczyni się do większej promocji projektu.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Markok » poniedziałek, 5 lutego 2018, 18:22

Można śmiało stwierdzić że inwestycje mid i long term mijają się z celem na przykładzie VIBE, trzeba było sprzedawać po wystrzale w kosmos i odkupowywać na dołku, była możliwość kilka razy zarobić, za każdym razem nie mniej jak 100%, jak sobie liczę ile się dało wycisnąć to mi chiński kalkulator wysiada, ale wiadomo, każdy mądry przy wykresie, lecz przynajmniej teraz wyciągam z tego taki wniosek, że nie ma co kisić pieniędzy kiedy dana waluta skacze dziesiątkami a nawet setkami procent w bardzo krótkim czasie, trzeba działać.

I co teraz z VIBE, chyba ta reklama to miało być największe wydarzenie być może całego pierwszego kwartału, sądzicie że kurs dalej będzie zapieprzał jak po*ebany do góry i na dół, a może emocje opadły i wchodzimy w fazę stagnacji ? Tak jak od dawna trzymam tak dalej zamierzam trzymać, przynajmniej do kolejnej większej pompy, liczyłem pewnie jak wielu z nas na tą reklamę i tylko dla niej trzymałem..

Przynajmniej nie mam na sumieniu innego inwestora-amatora któremu sprzedałbym na górce i czuł się z tym źle, level empatii - ekspert :D.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: suszini » poniedziałek, 5 lutego 2018, 18:34

@Markok,
Dopóki trwa bessa na Bitcoinie i jeszcze jakiś czas po odbiciu tak będzie, że wszystkie wystrzały będą nastawione tylko na realizację zysku. Warto o tym pamiętać. Widzieliśmy to już na altach do listopada ub. roku. Następnie hossa na altach była krótka ale intensywna. Btc może jeszcze spadać przez długo A wraz z nim cały rynek. Z drugiej strony zbliża się szczyt na akcjach i możliwe że nastąpi wtedy przypływ kapitału do krypto.
Moim zdaniem, możliwe jest większe odbicie na btc po 25 lutym, co wynika z analizy cykli itp.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: EmCortess » poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:34

Dokładnie. Sam byłem bardziej ciekaw wyglądu tej reklamy na SB, niż liczyłem na hiper wzrosty pod nią. Kto choć trochę orientuje się w rynku reklamowym USA, w szczególności podczas takich imprez jak SB, ten zdawał sobie sprawę, że budżet VIBE nie udźwignie finansowo pełnoprawnej reklamy w odpowiednim czasie antenowym. Jak wyszło tak wyszło. Osobiście sprzedałem część VIBE podczas gorączki związanej z wejściem na Binance, realizując zyski. Część zostawiłem, być może, na lepsze czasy. Teraz wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem obserwowanie kursu, granie na górkach/dołkach i czekanie na uspokojenie się lub uniezależnienie kursu od BTC.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Markok » poniedziałek, 5 lutego 2018, 21:35

Może pomoże też zaczynający się 16 lutego chiński rok psa i kapitał przeznaczony na jego przygotowania, prezenty, w jakiejś większej części wróci na giełdy. BTC z każdym rokiem jest coraz popularniejszy, być może w tym momencie na tyle, że nie powinien wpadać w głębokie i długotrwałe bessy ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Jeff » poniedziałek, 5 lutego 2018, 21:44

@EmCortess,

Ta reklama nie miala byc VIBE tylko MONSTER a CEO VIBE mial tam tylko stac w czapeczce z napisem VIBE i chyba w koszulce z logiem. W czasie meczu jednak ta reklama byla znacznie skrucona i moze 10 procent jej puscili.

Kto czytal ich komentarze to wiedzial ze sami pisali zeby nie dobierac sobie tego do glowy, a nawet w dzien przed meczem napisali ze mozliwe jest wyciecie fragmentu z VIBE z calej reklamy.

Ogolnie projekt jest swietny, ja trzymam bez stresu.

Pozdrawiam

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sud » poniedziałek, 5 lutego 2018, 22:21

@Jeff
Wszystko się zgadza, studzili hype jak mogli, ale na ich telegramie i tak ludzie oszaleli dosłownie. Mimo że też sprzedałem połowę tokenów podczas wejścia na Binance, to drugą połowę trzymam na longterm, aż cała platforma będzie gotowa.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: EmCortess » wtorek, 6 lutego 2018, 17:20

@Jeff
Jestem świadomy jak miała wyglądać sytuacja na SB, bo pisali o tym już w połowie stycznia. Nie zmienia to faktu, że informacja o "reklamie na SB" wyciekła już w grudniu i to prawdopodobnie od jednego z developerów. Przez ten cały czas żyła własnym życiem, a usilne "studzenie" na kilka dni przed imprezą, mogło nie ochłodzić gorących głów niektórych tudemunów. Dlatego uważam, że część osób mogła być zawiedziona całą sytuacją.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: partnercom » sobota, 10 lutego 2018, 15:48

Próbuję szukać perspektywicznych coinów w bardzo niskiej cenie, ale jednocześnie takich, których będzie docelowo bardzo mało. Wiecie, jak się za to zabrać?
Na coinmarketcap.com w rankingu mogę sortować po Circulating Supply, a tu chodzi o
Total Supply / Max Supply. Czasem jakiegoś coina jest 10 mln Circulating, cena bardzo niska, a po kliknięciu w niego szybko się okazuje, że Max to 10 miliardów.
Plan działania jest taki:
1. Znaleźć coiny z jak najniższą ceną i jednocześnie jak najmniejszym Total/Max Supply.
2. Dopiero te coiny studiować pod kątem tego, jak mocne to projekty, jak dobre mają teamy, road map itp.
Tak żeby miały z czego rosnąć.

Czyli muszą wystąpić 3 warunki: Dobry projekt, Dobra cena, Mało Coinów.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sud » sobota, 10 lutego 2018, 18:43

partnercom pisze: Próbuję szukać perspektywicznych coinów w bardzo niskiej cenie, ale jednocześnie takich, których będzie docelowo bardzo mało. Wiecie, jak się za to zabrać?
Na coinmarketcap.com w rankingu mogę sortować po Circulating Supply, a tu chodzi o
Total Supply / Max Supply. Czasem jakiegoś coina jest 10 mln Circulating, cena bardzo niska, a po kliknięciu w niego szybko się okazuje, że Max to 10 miliardów.
Plan działania jest taki:
1. Znaleźć coiny z jak najniższą ceną i jednocześnie jak najmniejszym Total/Max Supply.
2. Dopiero te coiny studiować pod kątem tego, jak mocne to projekty, jak dobre mają teamy, road map itp.
Tak żeby miały z czego rosnąć.

Czyli muszą wystąpić 3 warunki: Dobry projekt, Dobra cena, Mało Coinów.
Tutaj masz rozbudowane opcje sortowania i możesz filtrować tak jak chcesz - https://bitscreener.com/screener/overview
Tylko podziel się wynikami swoich poszukiwań. 8-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości