Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: wiluu14 » wtorek, 20 lutego 2018, 12:31

Witam, czy możecie w dośc duzym uproszczeniu napisac, z czym związana jest waluta Elixir, ELIX ? Szukam jakichś ciekawych powiedzmy o niskiej kapitalizacji walut i to on zwrócił moją uwagę, widziałem, że było o nim na forum dosyc głośno,

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: PiotrC » czwartek, 22 lutego 2018, 21:49

Jesli ktos by byl zainteresowany to wyszedl whitepaper wyzej wspomnianego Shella
https://oyster.ws/ShellWhitepaper.pdf

Idea moze i fajna tyle ze wg mnie chyba troche za wczesnie na takie rozwiazania bo jeszcze nawet mainnet Oystera nie ruszył ( maja odpalić w okolicach konca marca poczatku kwietnia stąd też pewnie data aidropu ) co nie zmienia faktu że to sa dwa dość duże eventy i myślę że pompka powinna być całkiem fajna zbaczymy

Ja cześć PRLów sprzedaałem w okolicach ATH ale większość sobie zostawilem także licze przynajmniej na to że zakreci się w okolicach 4-5$

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: wiluu14 » piątek, 23 lutego 2018, 10:26

Ciekawe wydarzenie które sie szykuje w przypadku Oyster to palenie coinow, około 10 mln pod koniec lutego

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sciborsson » piątek, 23 lutego 2018, 14:25

Hmm ciekawe grono obok VOISE


8-) 8-) 8-)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: partnercom » sobota, 24 lutego 2018, 15:51

Social Send vs SNOVIO

Oba te coiny spadły do około 1/8 ATH. Więc promocja na nie jest mega duża.
Zastanawiam się, który wybrać na long.

SEND kosztuje $0,138498 USD przy Total Supply 34 264 697 coinów.
SNOV kosztuje $0,048166 USD przy Total Supply 651 129 644 coinów.

Więc Snovio ma równo 19 razy więcej coinów, a cena wynosi aż 1/3 ceny SEND, a nie 1/19 ceny SEND.
Zatem proporcjonalnie SEND jest o wiele tańsze. Ale co sądzicie o potencjalne obu projektów i tym, który z nich procentowo szybciej i więcej może urosnąć?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 25 lutego 2018, 08:44

Hej
Zainwestowałem jakiś czas temu w ATS i Incent . Waluty mają bardzo małą kapitalizację także jeden większy ruch może wywołać tam niezły skok. Planuję holdować je nawet do roku.
Czy ktoś z was ma jakieś dodatkowe informację na temat tych projektów ? (wydarzeń na 2018 rok) Wiem ,że w Q2 ma ruszyć oficjalnie strona ATS .
Za każdą informację z góry dzięki.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: EmCortess » niedziela, 25 lutego 2018, 10:12

@FuraTeściowej
Incent umożliwił już (bodajże od 22.02) korzystanie ze swojego Toolbara. Niestety był problem z logowaniem i uwierzytelnieniem, ale widzę, że jest już w porządku. Instalując Toolbara, wg twórców, można zarobić maksymalnie do 1 dolara australijskiego dziennie, ale niestety trzeba umożliwić dostęp do Twoich danych (i to w sporym zakresie) oraz do śledzenia Twojego surfowania w sieci.
Niby twórcy jasno precyzują jakie dane, w jaki sposób, do czego używają i jak przechowują ale zawsze to jest ryzyko :)

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Tropt » sobota, 3 marca 2018, 13:48

Dokupuje ktoś ATS dla uśredniania ceny ? obecnie wydaje się bardzo atrakcyjna, ale coś nic się z projektem nie dzieje, jak ocenicie szanse że tak zostanie ?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » niedziela, 4 marca 2018, 13:39

@Tropt ja czekam, aż ATS poleci do 0,00000053 BTC lub ceny 0.005usd - w takiej cenie kupowałem kilka miesięcy temu, sprzedając 90% tokenów w cenie siedem razy wyższej. Natomiast cena do uśredniania jest dobra. Generalnie to ja średnio wierzę w ten projekt, więc nie wiem, czy w ogóle kupię go ponownie.

Naomiast ładnie pikuje inny coin z listy paprykarza - Elix. Na Kucoinie można było go kupić dziś za 0.22-0.25 usd. W tej chwili cena waha się między 0.27-0.32 usd. Dokupuję małymi partiami. Liczę, że jeszcze spadnie. Mam już 62% przewidzianej puli dla tego coina.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Łbz » niedziela, 4 marca 2018, 15:16

Cześć.
Też planuje kupić trochę Elixira. W 1 kwartale ma być kilka nowości od nich dlatego warto skupować. Podobnie ma być w przypadku Atlanta. Co myślicie o tym coinie? Ja go skupuje po malutku :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » niedziela, 4 marca 2018, 16:19

@Łbz
Masz na myśli crowfunding integration z roadmapu? jak mas jakieś ciekawe wieści, to podziel się.
Mam atl, ale chcę dokupić w niższej cenie, niż teraz. Spadek ceny był wywołany przesunięciem startu alfy na początek kwietnia. niektórzy zresztą myśleli, że to będzie beta,a to zaledwie alfa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » niedziela, 4 marca 2018, 16:26

No właśnie, co się dzieje teraz z Atlantem, planują coś dużego w najbliższym czasie? Wiem na razie tylko, że Paprykarz ocenił Atlant na 8 i to dla mnie wystarczy, żeby zacząć się nim interesować :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » niedziela, 4 marca 2018, 16:43

@Krachu1895
Moim zdaniem cena atl spada, bo większość spodziewała się startu platformy na początku marca, zgodnie z roadmap. Czytałem na telegramie, że platforma ruszy pod koniec marca/na początku kwietnia i dopiero w wesji alpha. W roadmapie nie było wyszczególnione, że to będzie zaledwie alfa...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » niedziela, 4 marca 2018, 17:25

@mediabooker,
Ale widzisz ogólnie aż taki potencjał w tym projekcie? Przeglądałem kiedyś ich stronę i ładnie się to wszystko prezentuje, ale sam nie jestem przekonany czy jest tutaj realna szansa na jakieś duże wzrosty i wybicie się do top 50 czy nawet top 100... Jestem ciekaw twojej opinii bo sam jeszcze nie zagłębiałem się w ten projekt za bardzo

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » niedziela, 4 marca 2018, 18:33

@Krachu1895
Nie, nie ma najmniejszych szans na top100 lub top50 heheh.
Cena ico z atlanta to 0.61 usd, w public sale bylo 70% tokenow. Market cap obecnie wynosi 5mln. To malutko.
Taka jest specyfika większości projektów z niską kapt: mają potencjał i miejsce do wzrostów, na przykład wybicie aerona, którego miałem za 0.3 usd, 30% tokenów sprzedałem w okolicach 7usd. W tym sensie, jeśli btc będzie wysoko, to atl ma szanse na wzrosty x10, x20. Dla mnie to wszystko. Nie wierzę w ten projekt:)
są oczywiście takie projekty jak snc lub elix, które niektórym przyniosły już x 40 i mogą nawet przynieść...x250. To wyjątki i trzeba było kupić na początku...To są dobre projekty. Nie uważam za takie ani vibe ani atl. Natomiast wierzę, że urosną. Polecam się przyjrzeć hackenowi. Tutaj wierzę w x 25, x 50, ale to tylko moja opinia;) Jest wątek na forum:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 62#p461062
Generalnie reserach @paprykarz18 był wyjatkowy. Ja sam zainwestowałem w wyniku własnych poszukiwań w dwa coiny o niskim capie. I co? Wtopiłem. CCT - to jakieś rosyjskie dziadostwo;)
PIX - super projekt bez marketingu, który poleciał o 70%. Z Pixem jeszcze wyjdę na zero lub x5, ale z tym pierwszym już nie:P Zmierzam do tego, że trudno jest znaleźć projekty z niskim capem, z których coś będzie.
Te podane przez paprykarza należało kupić w listopadzie i sprzedać w styczniu::) Oczywiście niektóre jeszcze urosną x 10, może x 20.
Zmieniałem strategie: szukam coinów "technologicznych", najczęsciej chińskich,mało znanych na zachodzie o małym marketcapie, które mają już partnerstwa i stoją za nimi duże chińskie grupy kapitałowe. One wystrzelą..kiedyś. Może za rok, może za cztery. Teraz są tanie jak nano, venchain, waltonchain itd kiedyś:)
Myślę, czy nie założyć tematu, tylko później ludzie będą płakać,że kupili i "spadło", jak btc poleci do 8kusd/6kusd;)

Dodano po 4 minutach 25 sekundach:
@Krzychu1895
Podsunę Ci jeszcze jeden pomysł. Między styczniem, a lutym wyszło (i wychodzi) mnóstwo nowych ico. Niektóre już poleciały -70%, własnie spośród nich niektóre będą właśnie takimi niedocenianymi, zapomnianymi coinami paprykarza, ale to dopiero za kilka miesięcy:D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » niedziela, 4 marca 2018, 21:19

@mediabooker
W sumie Paprykarz wspomniał o tym Atlancie jakoś miesiąc temu i ocenił go na 8/10. Właśnie też nie wiem czym było to spowodowane... Nie ma wokół nich tak dużo ludzi ani nie widać, żeby planowali jakieś duże wydarzenia, nowe giełdy czy współpracę z jakimiś gigantami. Sam nie wiem, muszę zrobić porządny research i wtedy będę mógł ocenić.

W sumie o Hackenie też słyszałem, że to może być wielki projekt i obserwuję ich twittera i Telegram na bieżąco już od paru miesięcy, ale przez cały ten czas nie ruszyło się tam za bardzo nic. Tak samo żadnych dużych wydarzeń, nowych giełd itd.

Ten pomysł z chińskimi coinami ciekawy :) Jak masz już jakieś upatrzone to załóż oddzielny temat, teraz za dużo się na forum nie dzieje więc ciekawie będzie poczytać o jakichś świeżych projektach :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » niedziela, 4 marca 2018, 21:40

@Krachu1895
Atlant nie miał wciąż potęznego wybicia, jest stosunkowo tani, a realizacja projektu(nawet w alfie;) ) za miesiąc. Z elixem pdoobnie, jest tani i będzie się działo w najbliższych miesiącach. Zostaje jeszcze kwestia kursu btc: może tak się złożyć, że kluczowe wydarzeniach na tych coinach będą przebiegały w czasie, gdy kurs btc będzie niski...

Jeśli chodzi o Hackena, to dzieję się właśnie bardzo dobrze: mają cztery usługi, zarabiają kasę, ponad dwadziesicia partnerstw, coraz wieksza adaptacja, budowanie rozpoznawalnosci, niedawno kucoin. Tak wyglada organiczny, zdrowy wzrost o ponad 100% w miesiąc. Ja nie chciałbym pump&dump na tym coinie, choć niewykluczone, że nagle szybko urośnie. Mam takie wrażenie (mam nadzieję mylne), że oczekujesz nagle i szybko dużego zwrotu albo hkn (lub inny coin) zainteresowałby Cię gdyby nagle podrożał trzy razy i wtedy kupowałabyś:D
To właśnie polega na tym, że znajdujesz coina nieznanego, w fazie wczesnej adapatacji i akumulacji, kupujesz.
W tym zawiera się ryzyko: oceniłeś dobrze, będą wzrosty w przyszłości, oceniłeś żle -nie będzie:D

Co do chińskich coinów coś tam wrzucę może za jakiś czas, tylko sam się w tym średnio orientuję na razie. To jest własnie to ryzyko, o którym pisałem:D
Musiałbym włożyć dużo pracy w opisanie, bo to rozległy temat. Nie czuję się specjalistą w tym temacie.

p.s. zobacz jak ats leci - juz 0,00000090 BTC btc, poczekam jeszcze:P

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Łbz » niedziela, 4 marca 2018, 23:05

@mediabooker, Nie mam rzadnej tajemnej wiedzy ;) Miałem na myśli właśnie crowfunding i aplikację mobilną w wersji alfa. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie. A jeśli chodzi o Atlant to mam nadzieje, że ludzie o nim nie zapomnieli wspominając wzrost do 2.5$ w momencie gdy do marca nie miało się nic dziać. Ostatnio też zaciekawił mnie Snovio. Muszę doczytać na ten temat. Może się uda na nim zarobić :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » niedziela, 4 marca 2018, 23:33

@mediabooker,
W sumie nie było jakiegoś wzrostu ceny Hackena, bardziej takie wahania, ale to i tak spoko biorąc pod uwagę co się działo z BTC.
Ja póki co i tak wstrzymuję się z zakupami, czekam na ruch Bitcoina, bo przyszły tydzień może być decydujący. Jak już będę miał w miarę pewność w którą stronę to pójdzie to wtedy wskoczę w jakiś projekt bo wszystko teraz tak ładnie szoruje po dnie, że aż korci. Teraz tylko trzeba zdecydować który to będzie projekt :)
Osobiście przyglądam się tym: Atlant, Elixir, Voise, Xtrabytes, Ethos, Qtum, Nano, OmiseGO, Utrust
Ale jeszcze nie zdecydowałem które mogą być najbardziej opłacalne...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sciborsson » poniedziałek, 5 marca 2018, 08:08

ATS- ma w planach wyjścię na nową giełdę, ja osobiście trochę dokupiłem:
"Look forward to hearing back from @gate_io about our ATS token submission."

Start pełnej wersji platformy w czerwcu.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości