Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: partnercom » sobota, 10 lutego 2018, 19:31

@sud, dzięki ,ale chyba jestem ślepy. Gdzie tam jest sortowanie po parametrze Total Supply / Max Supply? Bez tego zbyt wiele nie zdziałam.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sud » sobota, 10 lutego 2018, 23:01

partnercom pisze: @sud, dzięki ,ale chyba jestem ślepy. Gdzie tam jest sortowanie po parametrze Total Supply / Max Supply? Bez tego zbyt wiele nie zdziałam.
Hmm... no takiego sortowania jednak nie ma, dopiero jak otworzysz info o coinie to widać. Chyba musisz oceniać po circulating supply i jak cena będzie się łapać w Twoje widełki to przy dalszej weryfikacji sprawdzać dopiero max supply.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: partnercom » sobota, 10 lutego 2018, 23:39

@sud, właśnie o to mi chodziło, żebym tego nie musiał robić. :lol: No to pomogłeś. ;) Dzięki mimo wszystko za próbę. :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 11 lutego 2018, 19:08

partnercom pisze:Wiecie, jak się za to zabrać?
Na coinmarketcap.com w rankingu mogę sortować po Circulating Supply, a tu chodzi o
Total Supply / Max Supply.
Można na CMC, ale musisz osobno tokeny i waluty, np. https://coinmarketcap.com/tokens/views/ ... al-supply/

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: partnercom » poniedziałek, 12 lutego 2018, 15:03

Tak to sobie wymyślili. Wielkie dzięki @paprykarz18.

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: jupp82 » wtorek, 13 lutego 2018, 11:35

Sorki za offtop.

Co to za Panna na głównym zdjeciu? Dajcie info na PW.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Markok » czwartek, 15 lutego 2018, 13:01

Ale wszystko ucichło ostatnimi czasy na niskich kapitalizacjach, wszyscy na dożywotnich wakacjach od początku roku..
ATS ma tak marne obroty, że aż strach przed wywaleniem może nie z EtherDelty ale z HitBTC już możliwe..
Czytałem na PurePC, że NBP wydał 100 tysięcy na kampanię przeciw kryptowalutom przez jakichś tam youtuberów..
Czas zwijać manatki i szukać roboty. Bar z kolorowymi drinkami na Hawajskiej plaży odchodzi w zapomnienie :/

Pan na dole nie czai bazy.
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 lutego 2018, 16:27 przez Markok, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » czwartek, 15 lutego 2018, 13:08

@Markok, papa, bedziemy tesknic. Za pol roku wysle Ci pocztowke z hawajskiej plazy

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: gregi » czwartek, 15 lutego 2018, 18:44

Vibe przed chwilką ruszyło z miejsca , jakieś nowe info ....ktoś coś wie

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » czwartek, 15 lutego 2018, 19:13

Tak info jest takie że BTC rusza do góry

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Desmond » czwartek, 15 lutego 2018, 19:23

@gregi
"News coming soon everybody, after release of news we will do a blog post next week of what we are working on more in depth. Thank You everybody, going to be an incredible 2018 for @VibeHubVR #VIBEhub #vibe #vibecoin $vibe"
Pochwalą się w przyszłym tygodniu co robią i tyle :) a już można było zaobserwować 20% wzrostu .

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: gregi » czwartek, 15 lutego 2018, 19:35

Desmond pisze:@gregi

Pochwalą się w przyszłym tygodniu co robią i tyle :) a już można było zaobserwować 20% wzrostu .
Dokładnie :D

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: dabalwwy » piątek, 16 lutego 2018, 11:25

Co myślicie o walutach QLC, SNOV i DBC

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sud » piątek, 16 lutego 2018, 12:31

dabalwwy pisze: Co myślicie o walutach QLC, SNOV i DBC
Na SNOV się zasadzam właśnie. Wczoraj się o tym dowiedziałem z nowego filmiku Keitha i pierwsze wrażenie - ciekawy projekt z gotowym produktem.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Tropt » piątek, 16 lutego 2018, 20:55

jak myślicie na kupno RedPulse warto poczekać na korektę wzrostów czy takowej może nie być i warto wsiadać już po pociągu ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Lenart » piątek, 16 lutego 2018, 21:28

Rzekomy pociąg coś wolno się rozpędza, a spadki do 0.13$ wciąż możliwe. Większe odbicie myślę, że dopiero w marcu. 10 jest duża konferencja Neo i tam może jakiś impuls nastąpi. Ponadto wciąż nie wprowadzili RPX na giełdę okex, która też może dać kopa, sam binance to za mało

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: PiotrC » niedziela, 18 lutego 2018, 07:46

To może z mojej strony mały update na temat PRL

ruszył testnet A udało się wyrzucić pierwsze pliki do sieci i okazało się że w miare to działa Oyster chyba zaczął tworzyć spory ruch na sieci IOTY bo przynajmniej na reddicie IOTY temat Oyster przewija się coraz częściej.

Generalnie jak wyszedł news o testnecie PRL calkiem fajnie odbił nawet mimo spadków na BTC teraz kręci się w okoicach 1,2-1,3$ ,dla przypomnienia w grudniu można było kupic po niwjeięcej 0,4$ a AHT bylo w okolicach 4,5$ także news o test necie można zaliczyć do pozytywnych,

no i druga sprawa, 6.04.2018 ma być Airdrop info tutaj: https://medium.com/oysterprotocol/shell ... 978ad687a9 ja ze swojej strony napisze coś więcej jak będe mial chwile. Jedynie z moich obserwacji wynika że przed AIrdoropami moża się spodziewać przeważnie jakiegos pump&dump bo każdy chce darmowego coina ;) także temat warty zgłębienia bo news chyba nie jest jeszcze aż tak bardzo rozpowrzechniony i mogą być jakieś ładne wzrosty

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Jeff » niedziela, 18 lutego 2018, 17:46

@PiotrC,

Ja tez nastawiam sie na kupno PRL przy kolejnym nurkowaniu BTC. Mysle ze bedzie pump przed airdrop.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: bazukajo » poniedziałek, 19 lutego 2018, 16:37

Witam wszystkich. Chciałem polecić do zapoznania i oceny monetę SHIELD. Moim zdaniem projekt się rozwija dev jest aktywny wygląda to obiecujaco. Tutaj artykuł który opisuje monetę http://www.altcointoday.com/coin-shield ... rbage-can/
tutaj strona https://www.shieldx.sh/. Moim zdaniem potencjał jest z chęcią poczytam wasze opinie.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 3 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: lukasszzz » wtorek, 20 lutego 2018, 11:35

Witam. To mój pierwszy post na forum, choć długo już je śledzę.

Nowa informacja od Authorship (ATS):

Bancor partnership coming soon (days): Authorship is going to deposit $200,000 ($100K worth of ATS and $100K worth of BNT) into the joint token relay.

Quick update: just received a follow-up from Bancor, we'll be live by Wednesday (chances are even tomorrow).

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: luk1999 i 6 gości