Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sodom2000 » piątek, 30 marca 2018, 21:28

Krachu1895 pisze:@mediabooker,
Ostatnio szukałem właśnie jakiejś dobrej apki z alarmami i o ile Blockfolio jest dosyć precyzyjne, to nie da się chyba ustawić głośnego alarmu w stylu budzika. Jest kilka innych apek, ale nie koniecznie precyzyjnych. W tej chwili korzystam z 1m Bitcoin i sprawuje się całkiem ok. Apka ma chyba tylko 100 pobrań ale póki co działa bez zastrzeżeń. Jakbyś trafił na jakieś inne alarmy godne polecenia to też bym prosił o info. W zasadzie myślę, że nikt się nie obrazi jak wrzucisz je tutaj ;)
Sprobuj Bitcoin checker ,tam mozesz alarmy se ustawic ,pozdrawaim

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: bazukajo » sobota, 31 marca 2018, 15:00

Banyan Network (BBN)

https://coinmarketcap.com/currencies/banyan-network/


skopiowane z :

"Współzałożyciel BBN Kelvin Long (Long Kai) Szef BBN China - założyciel Union Pay Smart

Union Pay Smart jest główną gałęzią danych Union Pay. Mózgi za całą operacją firm. Oto artykuł, który podkreśla jedną z ich głównych partnerstw z Dentsu Aegis Network , największą firmą zajmującą się reklamą cyfrową w Chinach. Union Pay jest 3 razy większy niż Visa.

Co Founder - David Zhou - CEO - Bardzo udany seryjny przedsiębiorca, który mówi po angielsku i jest niesamowicie transparentny i aktywny w telegramie BBN. Oto jego AMA z członkiem społeczności. Musisz przeczytać.

Sprawdź innych głównych członków swojej witryny . Większość z nich pracowała w Union Pay.

Zespół doradczy

Zipei Tu - były wiceprezes Alibaba Group - autor dwóch bestsellerów z Big Data. Jeśli ktoś ma nazwiska do tych książek, proszę połączyć komentarze

Bob (Xiang) Wang - Założyciel HPB.

Daniel Wang - Loopring Founder.

Wielu odnoszących sukcesy menedżerów wysokiego szczebla znajduje się na stronie internetowej - http://www.banyanbbt.org/

Angel Investors - HPB, Loopring i Share Finance.

Ze swojej strony internetowej - "Sieć Banyan to połączenie wielkiej sieci danych opartej na technologii blockchain o nazwie Sieć Fusion Value Fusion (DVN), która jest także pierwszym na świecie rozproszonym ekosystemem danych zebranych i zbudowanych przez ekspertów zespołu w dziedzinie danych. Banyan Network obejmuje gromadzenie danych, czyszczenie, integrację i aplikacje kompletnych łańcuchów biznesowych, opracowane teorie, takie jak "trzy prawa wartości danych" i mechanizmy takie jak "model trójstronny" Naszym celem jest skupienie się na zaufanym połączeniu danych z włączoną blokadą integracja danych i zarządzanie stronami trzecimi, aplikacje danych i rozwój otwartego rynku, budowanie pozytywnej interaktywnej, wartościowej sieci korzyści związanych z danymi poprzez ustanawianie standardów, zapewnianie kanałów i wydawanie tokenów. "





Bardzo ciekawy projekt jak dla mnie cena na teraz 9 centów. Jeżeli uda Ci się na tym zarobić napiwki mile widziane ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sciborsson » piątek, 13 kwietnia 2018, 08:49

Jaki polecacie portfel żeby przelać ATS z tej gównianej giełdy HitBTC?

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: marcinos_c » piątek, 13 kwietnia 2018, 09:35

@sciborsson - możesz trzymać na MEW https://www.myetherwallet.com/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » piątek, 13 kwietnia 2018, 13:32

@sciborsson,

przeciez to erc20 to ethowy wallet.
gorzej że jak masz mało to cie prowizja od wypłaty nieźle poharata bo on jest bardzo tani wiec sobie wyliczają dużą ilosc tokenów w prowizji.
No chyba że nie masz mało to masz w dupie ;)
Nie wiem ile aktualnie jest na ATS prowizja bo już nie uzywam tej giełdy, ale nie wiem czy nie była kiedyś około 920 ATS tyle chyba płaciłem kiedyś jak brałem ATSy do siebie, teraz nie wiem. Jak ktoś jest zalogowany to może sprawdzić nawet z pustym saldem w ATS.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sciborsson » piątek, 13 kwietnia 2018, 13:47

Prowizja na HitBTC to prawie 1700ATS

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » piątek, 13 kwietnia 2018, 14:20

@sciborsson,

no widzisz zwariowali.
dlatego nie uzywam tej giełdy już, pomijajac ze nieraz po 2 tygodnie szły przelewy tokenow czy wrecz znikaly lub wracały z powrotem.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Markok » piątek, 13 kwietnia 2018, 19:35

To jeszcze ktoś ATSem się przejmuje ? Trzymam od grudnia, podejrzewam że niedługo te 100 tys. sztuk szlag trafi ale kij z tym.. Jest jakiś temat gdzie można się wyżalić i zrzucić ciężar z bark ile się straciło nie wyprzedając portfela w styczniu ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » piątek, 13 kwietnia 2018, 20:23

@Markok,

Widziałem ich bete 2.0 tego ATS'a wygląda o wiele ładniej niż wcześniej ta stronka. Ale nie zauważyłem żeby poza zmiana graficzną dodali jakieś funkcjonalności dodatkowe, ale nie rejestrowałem się i nie logowałem więc może bez tego nie zobaczy się wszystkiego.
Cena spadła bo na blogu napisali że HitBtc is prawdopodobnie usunie z giełdy bo musieliby zapłacić 200 000 $ zeby byli a to taka zasrana gielda i z fee za wypłatę 1700 ATS. Jak ich zdelistują to będa tylko w Bancor Networku, etherdeltach i Idex. Wiec lipa.
Ale za tą cene to nie ma sensu sprzedawać, poczekaj do tego czerwca.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: gandzialf » piątek, 13 kwietnia 2018, 21:05

Rozumiem, że w czerwcu wydają jakąś nową wersje tej platformy tak ?
Nie wiem co to pomoże, jesli ATS uchowa się tylko na powyższych giełdach po delistingu z hitbtc to wygląda jak tonący, no może nie okręt - żaglówka.
Wolumen 24h na poziomie 1 BTC to już coraz bliżej PLNcoina ... ten przynajmniej patriotyczny, można by nadrukowac na koszulce i na Marszu Niepodlełości promować :D
@Markok, nie wiem na ile to można porówanać, ale ja napisałem do teamu SNC, że mają oddane grono polskiej społeczności i przydała by się jakąś perspektywiczna giełda, np. Kucoin. No i zaraz zobili polski kanał na Telegramie a potem weszli na Kucoina :mrgreen:
Nie wiem jak przebiega proces dodania coina na giełdę, kto wychodzi zazwyczaj z inicjatywą ( podejżewam że teamy) ale teamy też mogą nie znać jakiś lokalnych , mniejszych giełd. A tam, gdzie dodali Wapniak Coina dodadzą chyba ATSa z pocałowaniem ręki :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: adam1226 » sobota, 12 maja 2018, 16:42

pytanie do https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=490941#p490941 @Stokarz - czy ten airdrop bedzie automatyczny czy trzeba bedzie sie gdzies rejestrowac?
I uwagi apropos - na pierwszy ogien:
- niezbyt nowoczesny algorytm kopania
- no i sposob nabycia coina 'podstawowego' - to jednak dosc niszowe gieldy
Ponadto za Wanchainem np. stoja zdaje sie kregi okolorzadowe...
Mozna tez przyjac analogie ETH vs ETC - ETC teoretycznie ma takie same mozliwosci jak ETH, ale jak wiemy ETC "szalu nie robi"...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: stokarz » sobota, 12 maja 2018, 16:53

Tak, trzeba będzie się zarejestrować na stronie.

Co do algo kopania, nie jestem górnikiem, nie orientuje się dokładnie jak to wpływa na wydajność i jakość kopania, jednak czasem, jak to w życiu, stare okazuje się dobre i sprawdzone :P
Owszem giełdy niszowe niestety, stąd tak niska kapitalizacja. Jednak sam kupowałem na Cryptopii i tam nie ma żadnych problemów z ZOI i wypłatami. Na coinroomie też bardzo łatwo kupić, może nie są to najpiękniejsze giełdy ale da radę. NIX za to będzie na większych, z moich informacji wynika, że Koreańska Coinbene jest prawie pewna, plus Bittrex też jest możliwy. Co do Binance, zapewne też wejdzie, w swoim czasie.

Jeśli mowa o Wanchain - chodziło mi tutaj o technologie którą NIX prezentuje, oczywiście, że WAN jest o galaktykę dalej we wszystkim. NIX nawet jeszcze nie wystartował. Chodzi mi jednak o spekulację cenową - NIX będzie prezentowany jako zdecydowanie tańszy rywal WAN. Z czasem na pewno osiągnie również większy poziom rozwoju technologicznego.

Co do analogii z ETC to się nie zgodzę, NIX jeszcze nie ruszył, więc nie wiemy jaki będzie na niego HYPE. ETH i ETC to zupełnie inna historia, na ETC nic kompletnie się nie dzieje i każdy nim rzyga :P

Więcej informacji co do airdropa będzie podane w przyszłym tygodniu przez devów. Także wtedy wrzucę więcej info dla was.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » sobota, 12 maja 2018, 20:28

@stokarz,

jednak jak przewidziałem w tamtym poście https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 40#p491001 ktoś jednak na cryptopii wystawił ilośc praktycznie na całego Masternoda ZOI za cene rynkową nie gdzieś wysoko. Ale wychodzi to 5 BTC, ja tylu nie mam ale może ktoś kupi jeśli się nie boi że to niepewny interes. Więc możnaby mieć i na założenie masternody ZOI i za darmo 50 k NIX. No szkoda ze niemam 5 Bitków :D Masternody to ja bardzo lubie, co prawda nie mam jeszcze ani jednej żadnego coina no ale kiedyś może postawie jakąs jak się dorobie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: adam1226 » niedziela, 13 maja 2018, 10:06

:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sud » niedziela, 13 maja 2018, 10:27

@Rumcajs

Jak szukasz ciekawego projektu z masternodami to sprawdź Rebellious, ja w to właśnie wszedłem. Aktualnie pracują nad własnym blockchainem, który mają uruchomić Q3/Q4. 100 000 REBL potrzeba na masternoda.

https://www.rebellious.io/masternodes/

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: bazukajo » niedziela, 13 maja 2018, 16:50

PeepCoin (PCN)
Circulating Supply
12 880 936 120 PCN


https://coinmarketcap.com/currencies/peepcoin/

strona https://dapscoin.com/


cytat : z https://dapscoin.com/whitepaper.pdf

DAPS to planowana eksperymentalna hybrydowa wymiana widelców Peepcoin, która zostanie przeprowadzona w 2018 roku.
Celem protokołu DAPS jest stworzenie w pełni anonimowej monety i ostatecznie płatność
system z bezpodstawną strukturą zarządzania, pierwszą w kryptowalutach.
Jak to zrobimy? Stworzyliśmy unikalną mieszankę sprawdzonych technik zaciemniania,
niektóre zbędne, wszystkie sprawdzone. Wierzymy, że zapewni to najbardziej kompletną anonimowość
pakiet w dowolnym protokole do tej pory, z rozwiązaniem Chainless Trustless Governance, o nazwie
Dowód kontroli, pierwszy w sferze. Wykorzystując różne udane cechy konkurencji
Protokoły, mamy nadzieję wdrożyć wielowarstwowy i w pełni anonimowy system z
obowiązkową prywatność, a jednocześnie usuwa "problem zaufania" całkowicie prywatnych sieci.
Dziedzictwo DAPS jest zakorzenione w Peepcoin, monecie opartej na protokole libzerocoin z
usunięto funkcje anonimowości. Będziemy włączać te funkcje, działając w sieci DAPS,
i pozwolić oprawcom Peepcoin na zamianę tego nowego łańcucha po zakończeniu. Ta zamiana będzie
przyznane na zasadzie 1: 1 w dniu, który ma zostać potwierdzony (TBC).


Jak zwykle w krypto ryzyko duze .Dzis wchodzą na nowa małą giełdę. Myślę ze jakaś pompa w przyszlosci może pójść. Proszę poczytać i ocenić samemu.Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: virtualdeamon » środa, 16 maja 2018, 21:02

Ktoś wie , czemu elixir ciągle na zielono względem bitka?
Dałem się wyleszczyć po raz drugi.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: stokarz » poniedziałek, 21 maja 2018, 21:14

Zapraszam do konkursu NIX Platform, można wygrać ZOI+NIX o wartości ponad 250$ ;)

info tutaj: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 54#p493754

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: interceptor » wtorek, 29 maja 2018, 15:40

Nawiązując do tematu Paymon (PMNT), który został rozpoczęty przez paprykarz18 tutaj:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 40#p494940

Chciałem dodać że ukazał się polski artykuł na ten temat, jak ktoś jeszcze się nie zapoznał z tym projektem to zapraszam do lektury link jest w wątku dedykowanym:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 52#p495849

Poza tym jest oficjalny polski telegram tutaj:
https://t.me/joinchat/HffnSUmOJtlRyXgjeI29ZA

Z newsów to słowiki ćwierkają że mają wejść na nową giełdę z top10 CMC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » czwartek, 31 maja 2018, 19:12

@Markok,

Pompują tego ATS na HitBtc bo na twiterze pojawiło się wczoraj info że jutro startuje oficjalnie pełna wersja platformy zgodnie z road mapą czyli 1 czerwca. No i teraz juz pompują, nie wiem ile pociągną ale widziałem że sporo osob też to wywalało bo bidy pokazne postawili na tym pompowaniu, co wyższy próg ceny w BTC to bidy po 200-300k więc jest na co zrzucać jak ktoś chce odzyskać swoje satoshi a nie sprzedał w zeszłym roku lub tym roku. W sumie to szkoda że nie kupiłem trochę na samą pompke mogłem sie domyśleć że ktoś będzie to pompował ale dopiero co założyłem konto od nowa bo straciłem do starego 2FA a ten zasrany kod do odzyskania nie działał. Jak akurat założyłem konto to zaczeli pompować nawet nie zdazyłem nic kupić wcześniej :D Ale mam trochę jeszcze z zeszłego roku więc jak coś moge sprzedać.
Dziś w sumie kilka pompek naraz na HitBtc jest.

Dodano po 3 minutach 28 sekundach:
Dołączyłem na trollboxie i też hypuje ATSa troche się nudze zawsze jakaś rozrywka :D

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
Niestety nie pamietam po ile go kupowałem, a nie moge sprawdzić bo konto tam straciłem poprzednie. hm no trudno.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości