Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » środa, 17 stycznia 2018, 17:00

Ale stypa na forum :P A ja wam powiem, że mi ta sytuacja odpowiada. Wszyscy są spanikowani, kursy wahają się jak szalone, bo ludzie sami nie wiedzą co robić i mimo, że wszystko poszło o połowę w dół, to nadal można nieźle pomnożyć liczbę swoich tokenów dzięki tym wahaniom. Tylko czekać jak za miesiąc wszystko wystrzeli w górę.

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » środa, 17 stycznia 2018, 17:25

Krachu1895 pisze: Ale stypa na forum :P A ja wam powiem, że mi ta sytuacja odpowiada. Wszyscy są spanikowani, kursy wahają się jak szalone, bo ludzie sami nie wiedzą co robić i mimo, że wszystko poszło o połowę w dół, to nadal można nieźle pomnożyć liczbę swoich tokenów dzięki tym wahaniom. Tylko czekać jak za miesiąc wszystko wystrzeli w górę.
Tudzież spadnie jeszcze niżej i będziesz czekał na odzyskanie kapitału parę miesięcy albo i lat :D...

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: skapskiadi » środa, 17 stycznia 2018, 18:31

SNC wchodzi na OKEx ;)


To samo dotyczy ATL:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » środa, 17 stycznia 2018, 21:38

@TSD_WWA , @Awanged90, @EmCortess

Generalnie to zgadzam się po części z każdym z was. Dzięki za te wpisy. Rano zdecydowałem się zamienić część krypto, która była wciąż na dużym plusie na fiaty.Bidy ustawione naprawdę nisko i czekam na flash crash. Patrze podobnie co TSD na czas, nie na Q1 2018, a raczej na cały 2018. Zastanawiam się również kiedy btc ustąpi i jak będzie to wyglądało. Natomiast, czy już w marcu wszystko się skończy? Może nas czekać o wiele dłuższaaaa bessa. Spojrzenie Awanged jest mi bliskie: okres oczekiwania na powrót hossy może być długi. W tym czasie jak zauważył EmCortess wiele projektów może stracić rację bytu, bo już teraz tak naprawdę nie mają sensu.

Ciekawą teorię na temat cyklów na altach swojego czasu wysnuł @Bitcoinek w watku kursu bitcoina dla poczatkujących:

Faza pierwsza. Btc korekci, alty krwawią.
Faza druga. Btc rośnie, alty nadal krwawią, bo kapitał ucieka z altów w rosnące btc
Faza trzecia. Btc utrzymywany wysoko, alty są pompowane za kasę z btc.

Byliśmy wszyscy świadkami fazy trzeciej. Na kolejną fazę trzecią przyjdzie nam poczekać (o ile nastąpi.)

@kAAter

Wraz z kolegą @drzejmsbond nie zrobicie takiego szamba jak w wątku o lisku i wątku "w jakie waluty teraz inwestujecie. Posty nie na temat, wycieczki persnolane będą zgłaszane. To wartościowy temat.

Jeżeli ktoś nie ma nic do powiedzenia, to rzuca argumenty ad personam przy użyciu takiego charakterystycznego, bełkotliwego języka, który trudno mi zrozumieć. Podejrzewam, że nazwa troll nie wzięła się znikąd i dośc trafnie określa istoty, żyjące na bagnach, które nie mają kontaktu z cywilizacją człowieka. Tłumaczyłoby to całkiem trafnie problem umiejętności czytania ze zrozumieniem i logicznego poruszania się po forum.

Pomogę Ci i wytłuamczę. Postaram się zrobić to w prosty i przystępny sposób.

To jest wątek o walutach o niskiej kapitalizacji. Twoje pytanie o spadek waluty bitconnect o kapitalizacji 2mld 800mln usd nie dotyczy tego wątku. Dlatego zostało zminusowane i zgłoszone.
Twój post został usunięty.

Stąd albo nie rozumiesz słowa " niska kapitalizacja" albo nie szanujesz preznaczenia tego forum i wątku. Możliwe, że oba warunki są spełnione, bo wzajemnie się nie wykluczają.

Co więcej informacje o spadku bitconnect zamieścił kolega @Wymazywanie w wątku : w jakie waluty teraz inwestujecie ?

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... tart=10540

Tam też została udzielona odpowiedź na to pytanie, więc nie wiem czemu przyleciałeś z tym tutaj?

Skoro to temat walut o niskiej kapitalizacji. Albo więc nie rozumiesz co to są waluty o niskiej kapitalizacji albo nie zrouzmiałeś odpowiedzi (należało pytać tam) albo sam nie wiesz co robisz i nie umiesz posługiwać się forum. Nie chcę mi się wierzyć, że celowo wrzuciłeś spam.

Łaskawie przemilczę ad personam, bo nie ten poziom i nie ten język.

luc
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 207
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: luc » środa, 17 stycznia 2018, 23:52

Jak dobrze pójdzie, to ten BitConnect zaraz taki marcetcap osiągnie
Pomogłem? Kliknij na odpowiednią łapkę...

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: partnercom » czwartek, 18 stycznia 2018, 18:59

Odpowiedź do postu
Peszkin pisze: Internet Node Token (INT)
Poczytałem trochę i nie wygląda to tak kolorowo:
- Chiński rynek, który nie wiadomo jak się zachowa w związku z planami wprowadzenia na nim regulacji
- brak road map
- bardzo biedny white paper, z którego nie do końca wiadomo, po co to w ogóle jest
- podobno partnerstwa ogłaszane przez chińskie projekty to często fake i istnieje duże prawdopodobieństwo, że także jest w tym przypadku. Ludzie nie mogą się doszukać żadnych dowodów świadczących o rzeczywistym istnieniu tych partnerstw.
Brak też jasnych warunków umów partnerskich.

Ja uważam ten projekt za zbyt ryzykowny.
I zastanawia mnie w ogóle, sąd aż tak duży potencjał wzrostu, o jakim napisał @Peszkin.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Peszkin » piątek, 19 stycznia 2018, 00:25

Zgadzam się, że póki co ciężko znaleźć potwierdzenie info, które się pojawiło dodatkowo występuje problem ze stroną w jezyku ang. Potencjał wzrostu na podstawie kapitalizacji IOTy, która jak by nie patrzeć ma podobny sposób działania, ta sama branża i wiele obietnic bez pokrycia. Jako że nastawiam sie na mocny strzał jest to inwestycja 2-3% banku, część swojego kapitału lokuje w takie przedsięwzięcia z nastawieniem że będzie albo bardzo mocny wzrost albo wyjdzie ze scam. Mimo wszystko dosyć dużo ciekawych osob interesuje się tym projektem także dałem szanse, póki bańka nie pękła na rynku krypto mysle ze szanse są duże.
partnercom pisze: Odpowiedź do postu
Peszkin pisze: Internet Node Token (INT)
Poczytałem trochę i nie wygląda to tak kolorowo:
- Chiński rynek, który nie wiadomo jak się zachowa w związku z planami wprowadzenia na nim regulacji
- brak road map
- bardzo biedny white paper, z którego nie do końca wiadomo, po co to w ogóle jest
- podobno partnerstwa ogłaszane przez chińskie projekty to często fake i istnieje duże prawdopodobieństwo, że także jest w tym przypadku. Ludzie nie mogą się doszukać żadnych dowodów świadczących o rzeczywistym istnieniu tych partnerstw.
Brak też jasnych warunków umów partnerskich.

Ja uważam ten projekt za zbyt ryzykowny.
I zastanawia mnie w ogóle, sąd aż tak duży potencjał wzrostu, o jakim napisał @Peszkin.

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » piątek, 19 stycznia 2018, 10:03

Vibe idzie w górę ;) Chyba szykuje się wzrost na 20 stycznia.. Pytanie tylko kiedy osiągnie szczyt :D ...

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » piątek, 19 stycznia 2018, 10:06

@Avenged90x, i ile bedzie wynosil ten szczyt. nie spodziewalbym sie fajerwerkow w zwiazku z data 20 stycznia. w koncu to tylko prezentacja mozliwosci platformy ktore juz po czesci znamy. bardziej bym liczyl na szał zakupow po reklamie na superbowl. w koncu po cos ta reklama bedzie pokazywana prawda? w kadym badz razie warto juz teraz kupowac aby pozniej miec wieksze zyski. ja juz kupilem jakis czas temu. troche drozej niz stoi obecnie ale i tak jestem pewny ze zarobie. fajna byla okazja kilka dni temu do zakupu w zwiazku z wahaniami na BTC ale chyba BTC sie na razie uspokoil wiec czas na alty teraz.

Dodam jeszcze, ze zapomniany troszke na forum ATS, ciagle waha sie w okolicach 3-4 centow choc tak jak i przy VIBE tak i tu byly dobre momenty na zakupy. Zagladam raz na jakis czas na platforme i z kazdym dniem kolejnych ksiazek przybywa. Na chwile obecna jestich juz ponad 70 a autorow prawie czterdziestu. Patrzac na to ze platforma ma niecale dwa tygodnie.....niezle

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mxxm977 » piątek, 19 stycznia 2018, 10:37

TSD_WWA pisze: i ile bedzie wynosil ten szczyt. nie spodziewalbym sie fajerwerkow w zwiazku z data 20 stycznia. w koncu to tylko prezentacja mozliwosci platformy ktore juz po czesci znamy. bardziej bym liczyl na szał zakupow po reklamie na superbowl. w koncu po cos ta reklama bedzie pokazywana prawda? w kadym badz razie warto juz teraz kupowac aby pozniej miec wieksze zyski. ja juz kupilem jakis czas temu. troche drozej niz stoi obecnie ale i tak jestem pewny ze zarobie. fajna byla okazja kilka dni temu do zakupu w zwiazku z wahaniami na BTC ale chyba BTC sie na razie uspokoil wiec czas na alty teraz.
Jak sądzisz. Możliwe, że po jutrzejszym koncercie cena spadnie? Czy raczej jest to niemożliwe, a po koncercie faktycznie cena osiągnie szczyt lokalny?
Ogólnie- mam zamiar dołożyć Vibe (kosztem Trona). Kupować teraz czy poczekać chwilę, na okazję? (Swoją drogą, Tron ma dużo wydarzeń zaplanowanych. Zobaczymy co z tego wyniknie).

Co sądzicie o ETC? Co prawda nie jest to niska kapitalizacja, ale może ktoś w to inwestuje?

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » piątek, 19 stycznia 2018, 10:39

Ja mam trochę ATS kupione, ale niestety za ok 0,4$ czyli nieco poniżej tego, co jest teraz. VIBE kupiłem po kursie 0,75 więc aktualnie na plus. Czyli wg. Ciebie warto czekać z VIBE do reklamy superbowl ? Czy teraz jak podskoczy sprzedac i poczekac na dołek i potem kupić na nowo.. bo chyba nad taką opcją myślę właśnie..

A ATS nie wiem, czy dobrze, że kupiłem :D Fajnie, że przybywa nowych autorów ale no jakoś sam nie jestem przekonany do tego projektu i kryptowaluty i zastanawiam się czy to był dobry wybór..

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » piątek, 19 stycznia 2018, 10:54

Uwazam ze ATS potrzebuje czasu, co najmniej do lata. Wszak w czerwcu wychodzi pelna wersja platformy i sadze tez ze do tego czasu beda wejscia na jakies wieksze gieldy.
Nie mogles kupic ATS za 0,4 $ bo takiej ceny nie osiagnal nigdy. Mogles kupic za 0,04$ to sie zgodze, ale uwazam ze nawet jesli ktos kupil na szczycie w okolicach 0,1 $ to i tak powinien trzymac bo ATS predzej czy pozniej przebije 1$ .

Co do VIBE.....ja biore wszystko na chlopski rozum. I na doswiadczenie, obserwacje zachowan na gieldzie. Zazwyczaj przed jakims wydarzeniem mamy pompe a potem tuz przed lub w trakcie a nwet doslownie chwile po tym wydarzeniu jest realizacja zyskow i cena spada. Tak tez pewnie bedzie dzis i jutro.Ale nie musi. Nikt nie jest w stanie przewidziec nastroju inwestorow i ludzi z nowym kapitalem do wejscia w vibe. Trzeba samemu obserwowac, wyczuc i decydowac.
Natomiast reklama superbowl powinna dac efekt w postacie nowych kupujacych wszak chyba po to wlasnie jest reklama aby nowi ludzi sie o czyms dowiedzieli. Takze po super bowl cena powinna isc do gory i to znacznie bo super bowl to ogromne wydarzenie na skale swiatowa.

To tyle.
ktos kto zainwestowal w projekty juz istniejace w jakims stopniu rozwiniete nie ma co liczyc na wielki zysk w ciagu miesiaca tylko trzeba sie liczyc z tym ze trzeba ten kapital przetrzymac kilka miesiecy nawet ponad pol roku. Spojrzcie na przyklady pierwsze z brzegu, na nasze podworko. Sprawdzcie wykresu gdzie LSK i GAME byly pol roku temu a gdzie sa teraz.

Jezli chcecie szybko i mocno sie wzbogacic to musicie wykonac prace taka jaka wykonal paprykarz i miec tez troche szczescia. Trzeba bylo zaufac paprykarzowi dwa miesiace temu i wejsc z calym kapitalem w tamte waluty i zarobic. Teraz juz jest taki moment dla tych walut ze trzeba poczekac aby troche zarobic.

Ja sam zaluje ze sceptycznie podszedlem do tematu waluty o niskiej kapitalizacji,ale tez nie mialem duzego kapitalu do inwestycji/podjecia ryzyka. Najblizsze pol roku zamierzam pracowac na to aby przy nastepnej takiej okazji miec juz duzy kapital na podjecie ryzyka i inwestycji. Tak sie buduje kapital. cierpliwie, powoli z zimna krwia. Nie ma nic od razu. Spojrzcie na ludzi ktorzy osiagneli sukces. Tak samo jest z krypto. Nielicznym szczesciarzom trafi sie strzal zycia a sa tacy ktorzy potrzebuja czasu i ciezkiej pracy zeby dojsc na szczyt.

Pozdrawiam wszystkich inwestorow, zycze szczescia, zawzietosci pasji i cierpliwosci :)

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » piątek, 19 stycznia 2018, 11:47

Dobrze prawisz!
Racja.. sam przegapiłem cały wątek, wszak krypto walutami zacząłem interesować się właśnie w listopadzie dopiero i pod koniec lis. zacząłem dopiero inwestować pierwsze pieniądze i to w BTC. Zacząłem dopiero pierwszą zabawę w inwestowanie na giełdzie (nigdy wcześniej się w to nie bawiłem) także wtedy byłem totalnie zielony. Teraz nieco mniej.. ale teraz to już trochę po ptokach ;) Da się nadal zarabiać, ale na takie stopy zwrotu jak z tego wątku Paprykarza i takie pompy to już ciężko obecnie trafić. Trzeba by faktycznie taką robotę odwalić i przemaglować jak najwięcej nowo powstałych krypto-walut z ICO czy projektów i prześwietlać na wylot a na to potrzeba strasznie dużego zasobu czasowego. Dlatego szacun dla Paprykarza, za kawał dobrej roboty! Z samych napiwków powinien dostać pokaźna sumkę.

Ja ogólnie bawię się małym kapitałem raczej (4 cyfrowa suma) więc traktuję moje dotychczasowe działania jako naukę (póki co w większości na błędach) . Ale im więcej czytam tym więcej wiem i stopniowo staram się wdrażać w działanie. Zastanawia mnie jeszcze kwestia takich dużych pomp :D x200, x500, x1000, x10000. Przykładowo, że komuś się udaje, zainwestował 1000 czy 2000zł i załapuje się na x10000 pompę i sprzedaje praktycznie na górce (tej x10000) i tym samym zgarnia olbrzymią kwotę.. Tylko właśnie samo to "sprzedaje". Czy jest to możliwe w jakimś ALT'cie nagle sprzedać taką kwotę? Często te alty mają kapitalizację rzędu kilku mld.. Czy samo wystawienie takiej oferty nie powoduje momentalnie osłabienia kursu i to tak konkretnie? Oczywiście nie trzeba od razu całości wystawiać jako ofertę - no ale wtedy np, sprzedamy 1/10 tego a po paru dniach cena waluty spadnie x7000 i tym samym cały ten misterny w głowie zarobek pryska jak czar.. Jestem nadal dość zielony w takich sprawach, dlatego zastanawia mnie jak wygląda realizacja zysków przy takich pompach?

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » piątek, 19 stycznia 2018, 11:57

Ja Ci nie odpowiem na pytania z drugiej czesci Twojego postu, bo nie mam takiego doswiadczenia jeszcze. Musisz poczekac na inne osoby udzielajace sie w tym temacie. Jakos pusto sie w ogole tutaj zrobilo.

Co do nowych walut na ktorych bedzie mozna zarobic tak jak na tych wyzej wymienionych to w watku waluty o niskiej kapitalizacji, przewinela sie propozycja waluty o nazwie Universa i ja w niej pokladam najwieksza nadzieje na zarobek w tym roku, ale ciagle czekam na wejscie na jakakolwiek gielde, a od zakonczenia ICO juz minelo troche czasu.

Zainwestowalem tez znaczna jak dla mnie kwote w walute Espers (ESP). Kiedys gdzies na zagranicznych forach wyczytalem ze ma duzy potencjal i realna w tym roku cena do osiagniecia to 0,1 $.

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » piątek, 19 stycznia 2018, 12:41

Masz na myśli tą walutę? https://coinmarketcap.com/currencies/universe/

Wiesz, to, że ktoś napisze "waluta ma duży potencjał" nie jest dla mnie jakoś turbo przekonujące :D Wolę zajrzeć w to, jaki produkt mają i zweryfikować, zbadać czy ma realną szansę na sukces, czy też nie. Niekiedy dany produkt brzmi fajnie i wszyscy się jarają, ale jakby tak spojrzeć trzeźwym okiem to się czasem okazuje, że jest po prostu przerosty formy nad treścią i wcale nie jest tak szalenie rewolucyjny. i ciekawy..

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » piątek, 19 stycznia 2018, 12:54

@Avenged90x, nie to. Universa a nie universe

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » piątek, 19 stycznia 2018, 13:57

To chyba jeszcze jej nie ma na coinmarketcap.com

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » piątek, 19 stycznia 2018, 14:01

No pisalem ze nie ma :)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: partnercom » piątek, 19 stycznia 2018, 23:17

Ciekawy materiał (po angielsku) o VIBE (YouTube się budzi ;) ) :


Kilka istotnych szczegółów z tego filmiku:
- Wg autora Vibe zmierza do kapitalizacji 1mld$, a kiedy tak się stanie, jego cena wynosić będzie 5,2$.
- Mówi, że udział w reklamie Super Bowl może przyczynić się do wzrostu ceny Vibe (niby sami to już dawno wywnioskowaliśmy, ale jedno dodatkowe potwierdzenie naszego zdania nie zaszkodzi). Mimo iż to będzie głównie reklama Monster, to wielkie firmy inwestują grube miliony w reklamę, a później wyciągają x razy więcej.
- Sama technologia VR jest mocno przyszłościowa,co w połączeniu z imponującym Road Map Vibe powinno dać dużego kopa projektowi. Powiedział, że jej moonshot jeszcze nadejdzie. Drugi moonshot? Czemu nie. :)
- Dość niska liczba tokenów także sprawia, że projekt zyskuje i wszystkie przesłanki przemawiają za tym, że przed nami jeszcze spory wzrost.
- Obecna cena to połowa ATH (nie ma na myśli tych 10$, co to niby przez chwilę było na Binance, ale ATH z wykresu, czyli jakieś 2,55$), więc pod tym względem VIBE ma jeszcze sporo miejsca dla wzrostu.

Film jest z dziś, ale ja już wczoraj załadowałem się na 100% w VIBE każdym centem jakiego mam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » sobota, 20 stycznia 2018, 09:16

@partnercom,

Ja już gdzieś pisałem że wg mnie Vibe to token z top 20 bo to nie jest vaporware jak wiele innych coinów.
Ja nie sprzedałem ani jednego jeszcze. Dziwny zbieg okoliczności bo też planowałem część sprzedać na cenie 4-5$ bo tak oceniłem że w ciągu kilku miesiecy najblizszych a moze już po koncercie dzisiejszym i reklamie 4 lutego będzie. JAK cena po 1 koncercie dziś nie zacznie gwałtownie spadać tylko sie utrzyma lub wzrośnie nawet to po reklamie 4 lutego jak całe USA to obejrzą to na pewno będzie rosło dalej więc jak dziś nie spadnie to nie ma sensu sprzedawac cokolwiek przed 4 lutym.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości