Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » środa, 17 stycznia 2018, 07:46

Ale wszystko spadło hehe :)
Mój wallet erc20 skurczył się o 50 %
Inne jakoś mocniej sie trzymają ale też masakra jest :)
Ale przed te spadki nie moge handlować, 3 dni nic nie robiłem ale nuda.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Desmond » środa, 17 stycznia 2018, 08:38

@Rumcajs,
to jeszcze trochę się będziesz nudzić :) Ciekaw jestem jak mocno to poleci wszystko ...

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: suszini » środa, 17 stycznia 2018, 08:45

Wszyscy zakładają, że kurs odbije się prawdopodbnie od poprzedniego ATHA na 10k USD lub 8k USD. Też tak zakładam ładnie by wtedy nam się wyrosowała fala ABC, potem odbicie i "back to normal"
Ale... istnieje też szansa, że będziemy mieli dłuższą bessę. No nic, ja tam z inwestycji wychodzę za 5 lat, więc jakoś przeżyję, ale szkoda sobie zamrażać środki na dłuższy czas.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sud » środa, 17 stycznia 2018, 08:47

Rumcajs pisze: Ale wszystko spadło hehe :)
Mój wallet erc20 skurczył się o 50 %
Inne jakoś mocniej sie trzymają ale też masakra jest :)
Ale przed te spadki nie moge handlować, 3 dni nic nie robiłem ale nuda.
Do weekendu chyba się wyjaśni czy odbijamy czy spadamy dalej. Wyjdź sobie na powietrze i ulep bałwana! Ja szczęśliwie mam spokojną głowę, zdążyłem sprzedać BTC i wypłacić w € tyle ile planowałem jeszcze zanim poleciał (dzięki VIBE). Teraz sobie tylko sobie obserwuję. Aha, poszedłem za Twoją radą - kupiłem 500 MCO i zamówiłem kartę. Ciekawe czy jak dojdzie to jeszcze będzie co wydawać :D

@mediabooker
Ano cisza, na Twitterze też jakoś przycichło. Na wzrostach łatwo wszystkim doradzać, gorzej jak wszystko spada... życie.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Thaiphoon » środa, 17 stycznia 2018, 08:56

stokarz pisze:BTW, może komuś się spodoba taki pomysł, właśnie skupiłem trochę interesujących altów IoT Chain (dostępny na azjatyckiej giełdzie Bibox)
Czy mógłbyś napisać coś więcej?

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » środa, 17 stycznia 2018, 09:45

Eh... ja to mam już któryś raz z rzędu pecha.... niby siedzę na forum od miesiąca ponad, interesuję się krypto z 2 miesiące a nadal na minusie od początkowego kapitału... ciągle złe decyzje. Wczoraj zakupione neo po kursie 160$ ... zawsze kupuję jak trochę spada a potem się okazuje, że spada jeeeeszcze mocniej.. Nie chcę już być ciągle na powiększającym się minusie, dlatego trzymam, XCS też trzymam (kupione po 0,5 prawie na największej górce, co prawda armr dostanę, ale trochę kasy xcs ulokowanej.. nie wiadomo na jak długo jeśli chcę choćby odzyskać to co wpłaciłem..) Podobnie z ats, kupione po kursie 0,4 (niby nie jakiś wielki szczyt) ale no kasa zamrożona, a można by teraz kupować albo w najbliższych dniach póki wszystko leci w dół a tu doopa.. Nie wiem co jest, ale ciągle w złych momentach kupuję, ciągle zbyt późno ;/ ..

Jak qyrobić sobie dobrą intuicję i dobrze wyczuć moment kiedy wchodzić, a kiedy wychodzić? Ma ktoś jakieś tipy, porady :D ? Bo chcę wreszcie zacząć pomnażać kapitał a nie go kurczyć..i nie mam zamiaru póki co dokładać nowego kapitału..

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Hagal » środa, 17 stycznia 2018, 09:49

Avenged90x pisze:Eh... ja to mam już któryś raz z rzędu pecha.... niby siedzę na forum od miesiąca ponad, interesuję się krypto z 2 miesiące a nadal na minusie od początkowego kapitału... ciągle złe decyzje. Wczoraj zakupione neo po kursie 160$ ... zawsze kupuję jak trochę spada a potem się okazuje, że spada jeeeeszcze mocniej.. Nie chcę już być ciągle na powiększającym się minusie, dlatego trzymam, XCS też trzymam (kupione po 0,5 prawie na największej górce, co prawda armr dostanę, ale trochę kasy xcs ulokowanej.. nie wiadomo na jak długo jeśli chcę choćby odzyskać to co wpłaciłem..) Podobnie z ats, kupione po kursie 0,4 (niby nie jakiś wielki szczyt) ale no kasa zamrożona, a można by teraz kupować albo w najbliższych dniach póki wszystko leci w dół a tu doopa.. Nie wiem co jest, ale ciągle w złych momentach kupuję, ciągle zbyt późno ;/ ..

Jak qyrobić sobie dobrą intuicję i dobrze wyczuć moment kiedy wchodzić, a kiedy wychodzić? Ma ktoś jakieś tipy, porady :D ? Bo chcę wreszcie zacząć pomnażać kapitał a nie go kurczyć..i nie mam zamiaru póki co dokładać nowego kapitału..
Chłopie, mamy dużą korektę na całym rynku, spokojnie i HODL. Spójrz na wykres sprzed roku czy dwóch w okolicach stycznia. Podobne, prawda? Przypadek? ^^


Sent from my iPhone using Tapatalk

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » środa, 17 stycznia 2018, 09:56

@Avenged90x, to normalne. Jestes madrzejszy o kolejne doswiadczenia. Ja siedzie w krypto dopiero od 4 miesiecy i mimo ze to dwa razy wiecej niz Ty to i tak bardzo malo i tez jestem na sporym minusie ale na chwile obecna kazdy kto nie wyszedl z kapitalem, jestna minusie. Ja zainwestowalem w projekty w ktore wierze i trzymam. Mam czas. Zrobilem te inwestycje na rok 2018 a nie na 1Q 2018. Wiec mam czas i wierze ze wszystko wybije jeszcze mocniej niz w 2017 i ten rok bedzie jezcze lepszy dla swiata krypto bo ciagle ten rynek nie jest az tak powszechny i popularny jak moze byc. Mowisz ze nie mozesz kupowac bo masz zamrozony kapital ale pamietaj ze jest jeszcze opcja wplacenia nowego kapitalu :) i kupowania przy obecnych spadkach w promocyjnych cenach.
A co bedzie to chyba nawet najwieksi wyjadacze nie sa w stanie powiedziec. Mozna jedynie sprawdzic wykresy z tych okresow z poprzednich lat i probowac sie odniesc do obecnej sytuacji. Mozliwe ze w lutym marcu wszystko zacznie odbijac bo bedzie sie konczyl pierwszy kwartal i developerzy beda realizowac swoje projekty na ten okres i ceny beda dzieki temu rosly. Pozyjemy zobaczymy. Ja mysle ze trzeba spokojnie siedziec co najmniej do konca lutego a nawet marca i obserwowac. Najbardziej mnie tylko wkurza, ze wszystko jest tak zalezne od BTC i zastanawiam sie co bedzie jak BTC odejdzie do lamusa i wszystko bedzie podporzadkowane np ETH lub BCH i wtedy jak dlugo bedzie sie ten proces normalizowal i w ktorym kierunku to pojdzie.
Ale z drugiej strony najwieksi swiatowi prorocy wieszczyli 100tys $ za BTC lbo nawet milion $ wiec ktos wie czy rynek nie bedzie do tego dazyl. Ruletka.....rosyjska

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » środa, 17 stycznia 2018, 10:05

Z tego co sobie teraz przeanalizowałem kurs BTC od 2013 roku.. no to po tym wzroście pod koniec 2013 roku nastąpiła duża i dłuuga korekta.. kurs wrocił do tej górki z końca 2013 dopiero po ponad 3 latach.. Tak więc jeśli obecnie osiągnęliśmy w btc podobną górkę co w 2013 no to może czekać nas kolejna, długa korekta (jak nie dłuższa..) i wieści ze świata, zewsząd że BTC umiera itp itd.. nie wiem, nie chcę się bawić w proroka :D zbyt mało doświadczony w kryptowalutach jak i w ogóle w giełdach jestem, ale można by się spodziewać takiego scenariusza.. a wówczas alty mogą podobnie pospadać, skoro są tak sprzężone z BTC :(.. a ja na aż tyle lat nie planuję zamrażać kapitału bo widzę jak fajnie da sie zarobić na pewnych altach - np. te wymienione w wątku Paprykarza gdzie bywały strzały x10, x20, x30 xKilkaset... i chcę się w końcu na jakiś taki strzał choćby x5 albo x10 załapać w krótkim czasie, a nie czekać 2-3 lata aż odzyskam kapitał.. A z drugiej strony jestem niechętny dopłacać kolejny kapitał (mimo że możliwe, że zbliża się dobry okres na zakupy) bo boję się, że z nowym kapitałem podobnie sie stanie.. Nie da się tego wszystkiego nijak przewidzieć.

Możliwe, że właśnie teraz jesteśmy w fazie ultra bessy i będą występować jakieś odbicia, na których można zarobić ale sukcesywnie wszystko (albo większość) będzie spadać, podążając za królem BTC... Trochę pesymistyczny scenariusz ale trzeba spojrzeć na to, jak BTC i inne większe coiny zostały napompowane w 4 kwartale 2017 roku i czy aby właśnie nie spuchły ..

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Markok » środa, 17 stycznia 2018, 11:07

Warto sprzedać SNC i ATS pierwszy na zero drugi z jakąś tam stratą i za te kilka ETH kupić VIBE przed 20-stym i czekać do 4-tego, jakby pierwszy event nie podziałał to drugi już musi jak myślicie ? Na tych dwóch walutach to mi się już tygodnie tylko kisi i kisi jak ogóry i ukisić nie umie, no niby jakieś giełdy nowe na horyzoncie, ale może do Super Bowl'a nic się nie będzie działo na nich, szczególnie przy tej bessie. Proszę o opinie, zrobilibyście taki deal ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 33
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Pukiel » środa, 17 stycznia 2018, 11:09

Ciężko się czyta ten płacz że jest się 50% na minusie etc, co wy nie powiecie? pewnie 95% forum jest na minusie i się nie odzywa tylko czeka na rozwój wydarzeń. Interesuję się krypto od lipca i jak na każdej giełdzie są wzloty i upadki a Ci którzy sprzedają pół darmo... moim zdaniem są idiotami, WYSTARCZY WYJŚĆ Z DOMU, PRZECZEKAĆ a za jakiś czas będzie się piło szampana, a i każdy wchodząc w takie inwestycje podjął ryzyko, jak się nie podoba to zawsze można na zmywak za granice, Pozdrawiam.

Pewnie się mylę ale jutro wieczorem albo pojutrze rano coś powinno się ruszyć do góry.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sud » środa, 17 stycznia 2018, 11:13

Są dwie opcje przy takich spadkach. Albo robisz hold i przeczekujesz dołek, albo jeśli nie masz na to nerwów, ustawiasz stop lossy na -10%/-15%, czy ile tam jesteś gotowy stracić. Sprzedawanie na -50% czy jeszcze niżej to już po prostu błąd w sztuce.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: EmCortess » środa, 17 stycznia 2018, 11:30

Weźcie też pod uwagę, że część z prezentowanych tu projektów funkcjonuje lub będzie funkcjonować w świecie realnym. To nie są jakieś kolejne przysłowiowe super hiper anonimowe waluty powielające schemat poprzednich. Realne firmy z realnymi biznesplanami, gdzie tokeny krypto nie są podstawą ich funkcjonowania, ale jakimś tam procentem całej działającej machiny. Dlatego nawet przy najczarniejszym scenariuszu całkowitego załamania rynku, moim zdaniem zawsze będą coś warte.

Ewentualnie w ostateczności na pocieszenie zawsze będziemy mogli za takie VIBE obejrzeć sobie koncert VR Justina Biebera :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pk456 » środa, 17 stycznia 2018, 11:35

Markok pisze: Warto sprzedać SNC i ATS pierwszy na zero drugi z jakąś tam stratą i za te kilka ETH kupić VIBE przed 20-stym i czekać do 4-tego, jakby pierwszy event nie podziałał to drugi już musi jak myślicie ?
W czasie wzrostów ludzie reagowali na byle info, tweeta itd. Reakcje bywały żywiołowe i cena często szybowała, jeśli spadki utrzymają się kilka dni (do 20) czy kilkanaście (do 4) to reakcja może być mała, bądź zerowa. Nie wiadomo, w sumie dzisiaj większość na czerwono, a takie SC 50% w górę - jest jakiś racjonalny powód???

Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: msvklr » środa, 17 stycznia 2018, 11:50

Myślę, że dość istotne jest uświadomienie sobie, że tłum jest na tym rynku wyłącznie dla pieniędzy, czasem dla lepszego samopoczucia argumentując swoje decyzje kwestiami technologicznymi. W tym całym światku to co działa dobrze i ma sens to Bitcoin, Ether, Monero i Dash. Cała reszta to tylko spekulacja w tym momencie. Po jaką cholerę VIBE ma być oparty na blockchainie żeby oferować koncerty czy inne wydarzenia VR? To przerost formy nad treścią. W olbrzymiej większości to jest dokładnie to co na bańce dotcom, gdzie firmy, które nie mają produktu zbierają setki milionów dolarów. Oczyszczenie klimatu się przyda w dłuższej perspektywie, tylko prawdopodobnie przyjdzie nam trochę poczekać na ponowne wzrosty.

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » środa, 17 stycznia 2018, 12:11

Ja liczę na jakieś odbicie w perspektywie paru dni najbliższych, żeby wyjść na zero, albo bliżej zera, powyciągać na FLAT i poczekać trochę.. jeśli zacznie się lawina w dół, no to albo granie na szybkich dołkach i górkach, albo hold flatów i przeczekanie lawiny.. Bo aktualnie inwestowanie w cokolwiek mija się z celem ...

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: EmCortess » środa, 17 stycznia 2018, 12:33

To bycie tutaj dla pieniędzy jest czymś złym, że mamy sobie polepszać samopoczucie kwestiami technologicznymi? No tak zapomniałem, wedle krajowego zwyczaju, ten co zarobił jakieś pieniądze, to pewnie złodziej i oszust. Motywacja do bycia tutaj, to mimo wszystko każdego osobista sprawa, i nic nam do tego czy jest tu dla pieniędzy, technologi, czy żona mu kazała, bo nie ma na najnowsze szpilki od Jimmy Choo

Coś co działa dobrze i ma sens, Bitcoin? Hmm... musiałem coś przegapić. Płatności już nie są wolne i drogie? Bo, że coś, co potrafi spaść o prawie 50% w ciągu dwóch dni (grudzień 2017) jest środkiem przechowywania wartości, to nigdy nie uwierzę. Sens jako środek do spekulacji, tak z tym się zgodzę.

Po jaką cholerę taki VIBE ma być oparty na blockchainie?
Równie dobrze można zapytać po jaką cholerę zatrudniać agencję odpowiedzialną za wizerunek firmy, jak nazwę i logo trzaśnie szwagier w paincie po dwóch piwkach?
Aby mieć ten produkt, to właśnie te setki milionów dolarów są potrzebne. Cała kwestia w tym, aby rozpoznać czy dany produkt ma przed sobą perspektywy. Dokładnie pokazała to własnie bańka dotcom.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: drzejmsbond » środa, 17 stycznia 2018, 13:15

Wracając do tematu, jestem na chwilę obecną 6-7x do przodu, byłem już około 15-17x. Nic do tej pory nie sprzedałem. Ewntualnie odkupuję taniej, sprzedaję drożej. Jeśli ktoś jest w tym dobry, ja niestety nie jestem, to może się obecnie ładnie obłowić. Choćby skoki na SNC - 31-40.

Jak obstawiacie co się wydarzy? Wyprzedajecie? SNC, VIBE, ATS, mocno się trzymają. A miałem ostatnio skok na XAUR 2x, obecnie utrzymuje się 1,5x. Taka ciekawostka. G*wnowaluta zamienna na złoto, którego podobno nikt nie widział. Niemniej jednak ma interesujacy kurs.

ps. Jeszcze ci menda dała minusa za ten post ;) Internetowy cwaniaczek, dobrze że do wojska pobór zaczynają to takich jednostrzałowców o obcisłych ledrzinsach wyłapią.

post wyedytowałem, wycieczki osobiste to sobie na pm ślijcie! - maxi82
Ostatnio zmieniony środa, 17 stycznia 2018, 13:18 przez drzejmsbond, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sztuq » środa, 17 stycznia 2018, 13:18

Czytając forum w ostatnich dniach nie trudno się zorientować jakie panują nastroje wśród inwestorów, jeszcze parę dni takich spadków i mam wrażenie, że niektórzy zaczną popełniać samobójstwa. Ja sam kryptowalutami interesuję się już od jakiegoś czasu ale postanowiłem pograć na giełdzie dopiero ok. grudnia. Jednak zanim to zrobiłem założyłem sobie parę warunków, dzięki którym uniknąłem sytuacji gdzie muszę się pocieszać i razem z innymi pisać, że na pewno jutro się odbije. Moim zdaniem sytuacja w której teraz znalazło się sporo osób jest spowodowana brakiem przemyślenia co tak na prawdę się robi, skoro widać płacz, że jest się na minusie to znaczy, że nikt nie brał tego scenariusza pod uwagę? Tylko wzrosty i "tudamun" jak tutaj jeden z kolegów się wypowiadał? Tak jak wspomniał @sud, jeżeli nie chce się być -x% na minusie to ustawia się stop lossy i od razu unikacie takiej sytuacji, potrzeba trochę ostrożniejszego podejścia do tematu. Za równie bezsensowne uważam teraz wypowiedzi, że jutro będą wzrosty i porównywanie tego do podobnych sytuacji sprzed roku. Może być tak jak rok temu ALE równie dobrze może tak nie być. Po mocniejszych wybiciach na VIBE i ARN postanowiłem wyjść z kapitałem, bo zrealizowałem wcześniej postawiony CEL. Jeżeli Waszym celem jest inwestycja długoterminowa w jakiś konkretny projekt i nie obawiacie się spadków (nie ustawiacie stop loss'ów), to obecna sytuacja powinna Was kompletnie nie obchodzić. Myślę, że sporo osób które obecnie jest na stracie przemyśli sobie trochę spraw i wyciągnie odpowiednie wnioski, plan działania i chłodna głowa. Żadne sygnały vip, żadne twittery, żadne konferencje przed takimi sytuacjami Was nie obronią, jeśli sami o to nie zadbacie.

Co do samych projektów, pewnie jest trochę sensownych, ale większość którą widzimy teraz za parę lat nie będzie istniała. Każdy chce zarobić, Ci którzy wymyślają projekty, piszą na szybko whitepaper, tworzą jakąś gównostronę przede wszystkim. Jeśli już trafi się projekt za którym stoją odpowiedni ludzie, widać konkretne postępy i efekty, uważam, że można ryzykować, ale po zobaczeniu paru "tweet'ów" i obejrzeniu strony nie wiecie o projekcie nic i jednocześnie podejmujecie duże ryzyko na własną odpowiedzialność.

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » środa, 17 stycznia 2018, 13:31

@sztuq , ja nie płaczę :) brałem pod uwagę możliwość najgorszego scenariusza, czyli stratę kapitału.. Jednak jakaś tam strata procentowa zmusza do refleksji, poprawy działania, lepszych, bardziej przemyślanych decyzji. Mogę zamrozić zainwestowany kapitał na kilka miesięcy, nie ma problemu, jednak jeśli pojawia sie perspektywa grubej bessy, no to pojawia się pytanie czy warto tyle czekać, jeśli można poczekać na jakieś wybicie i zakupić na większych dołkach. Napisałem swój post w celu porady możę jakiejś, jak lepiej inwestować, może jakieś wskazówki, podpowiedzi - żeby poprawić granie na tym jakże niepewnym rynku :).

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości