Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Karolak » sobota, 2 czerwca 2018, 15:36

Jak najbardziej moze tak byc

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Tropt » sobota, 2 czerwca 2018, 17:27

ja już sprzedałem 80 % zaczynając zrzutę od 190, nie spodziewałem się niczego więcej a tu tak zaskoczyło, 20 % czeka na 690, prorokiem nikt nie jest ale wydaje mi się że jak btc pójdzie jeszcze raz w dół to cena wróci do "normalności" czytaj okolice 100

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: adam1226 » niedziela, 3 czerwca 2018, 00:38

Rumcajs pisze: Ale on bierze kasę za te reklamy coinów do tego czasami rekjlamował coiny które potem upadały niedługo w sensie wypadały z giełd itp bo dostał kase. Wątpie żeby je sprawdzał jakoś specjalnie.
ciekawe kto mu zaplacil za reklame btc?:P
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: supersonic82 » niedziela, 3 czerwca 2018, 11:38

Oyster (PRL) myślałem nad tym shitcoinem :D
tendencja niemal od ponad misiaca spadkowa, ALE teraz mamy odbicie
problemem projektu jest słaby marketing, natomiast pomysł sensowny
zresztą ja na to patrze, czy w przyszłości może spompowac 50%
czy ktos z was go holduje, albo ma jakąs opinie ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: smieszny » niedziela, 3 czerwca 2018, 11:52

Tak, ja go trzymam już od dawna. Moim zdaniem najlepsze dopiero przed Nami. Żałuję tylko, że nie realizowałem zysków, bo projekt przez ten czas szybował już mocno do góry i spadał w dół. Ale każdy tak może powiedzieć po fakcie. Za to udało mi się załapać na airdropa SHL i też mam teraz tego sporą sumkę. Dzisiejsza cena jest moim zdaniem dość dobra. Jest to jeden z nielicznych projektów na których jestem na + pomimo ciężkiej sytuacji rynku. :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2018
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: supersonic82 » niedziela, 3 czerwca 2018, 16:20

@smieszny, no to teraz musisz się nauczyć że jak zacznie szybowac do góry to trzeba z niego uciekać :mrgreen: to już było przerabiany ze 100 razy że gdy coś pompuje to zaraz spadnie. najlepiej żeby na kukoinie zakupić coś przed ogłoszeniem, że wejdzie na najwieksze giełdy, wtedy jest (prawie) pewność że się wyciągnie profity.
z takich badziewi jest jeszcze ciekawy Dragonchain (DRGN), twórców disneya, ktory to nimy mial by byc amerykanska odpowiedzia na eth, czy raczej chinskie neo. tylko wiem, że coś im ostatnio nie wyszło. dlatego właśnie projekt zaczął tracić, i tu to samo pytanie, czy czasem nie jest to okazja by w to wejść. sam jeszcze nie wiem, może rozłoże środki na te dwa

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: _sikor » środa, 24 października 2018, 08:58

Też mam PRL i właśnie ostatnio cieszą spore wzrosty :) . Jak myślicie, jak to może wyglądać przez najbliższy czas? Jakieś 350% w górę przez ostatni kwartał / półrocze

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 2 stycznia 2017
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: tomp » wtorek, 30 października 2018, 11:42

_sikor pisze: Też mam PRL i właśnie ostatnio cieszą spore wzrosty :) . Jak myślicie, jak to może wyglądać przez najbliższy czas? Jakieś 350% w górę przez ostatni kwartał / półrocze
Niestety,aktualnie PRL traci ok 70%, a oto i przyczyna gwałtownej wyprzedaży:
https://cryptonews.com/news/anonymous-i ... d-2845.htm

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: _sikor » środa, 31 października 2018, 19:28

Tak, więcej info na Telegramie https://t.me/oysterprotocol (jest wypowiedź tego który "dodrukował" tokeny i opchnął na Kucoin)

m. in.
Bruno Block, [31.10.18 00:30]
[Forwarded from Bruno Block]
Bill go look at the price graph. The day you confirmed Binance we have gone through a 400% pump in short timing. BTC and ETH haven’t moved except downwards. You are telling me that Binance doesn’t care about this obvious insider trading, and that you and Alex alone are driving this high-volume pump?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 264
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: faktomix » czwartek, 11 czerwca 2020, 13:06

Odkurzam ciekawy temat. Czy jest coś co dziś jest tanie a jutro będzie drogie?
:D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: wojteks102 » czwartek, 11 czerwca 2020, 14:51

faktomix pisze: czwartek, 11 czerwca 2020, 13:06Odkurzam ciekawy temat. Czy jest coś co dziś jest tanie a jutro będzie drogie?

Nie wiem jak te HEXy przeróżne, ale mega podoba mi się:
1) projekt Statera (STA) w skrócie deflacyjny index, którzy przy każdym rebalansowaniu pali 1% wartości transakcji (przy użyciu STA) [Obecna kapitalizacja ~5,7m$]:
2) Unibomb (UBOMB) obecnie nawet nie ma go na coingecko, projekt ma dosłownie 3,5 dnia, a tak na dobrą sprawę sam się promuje. ~2% dziennie z liquidity pool'a na uniswap jest palone, dziś pojawiła się nowa szata strony, w ciągu pewnie paru dniu rusza staking, plany jak najlepszego zdecentralizowania pierwotnego liqudity pool'a o wartości bodajże 50ETH, sam zamierzam dołączyć do załogi, bo się buduje mega fajny projekt typowo oparty na community i wsparciu jego [Obecna kapitalizacja ~0,36m$]: https://uniswap.info/token/0xe31DEbd7Ab ... d8701fd901

Adnotacja: Na 1) brak ekspozycji (bardzo chciałbym aby się jakimś cudem na chwilę cena zdołowała), na 2) dość duża.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Tropt » czwartek, 21 stycznia 2021, 20:20

Odświeżam,
@paprykarz18 Planujecie z ekipą zrobić przegląd rynku o niskiej kapitalizacji tak jak za poprzednim razem ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości