Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Nozib » czwartek, 31 maja 2018, 19:27

Kiedy maja wycofać ATS z hitbtc? Kiedys,gdzieś przewinęło mi się przez oczy,ale nie pamietam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » czwartek, 31 maja 2018, 19:36

@Nozib,

niestety ATS nie ma swojego tematu na bitcointalku więc nic nie wiadomo, jedynie co podadzą na twiterze i facebooku, ale tak było od nich takie info pisałem na poprzedniej stronie.
To jest z ich artykułu info, druga połowa art. jest o giełdach i HitBtc, ale nie napisali nic nowszego a jednak ich nie zdelistował HitBtc więc nie wiem czy sie dogadali jakoś czy HitBtc stwierdziła że go zostawi skoro juz jest u nich.
http://authorship.com/2018/04/10/author ... oken-burn/

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Nozib » czwartek, 31 maja 2018, 19:43

Rumcajs pisze:@Nozib,

niestety ATS nie ma swojego tematu na bitcointalku więc nic nie wiadomo, jedynie co podadzą na twiterze i facebooku, ale tak było od nich takie info pisałem na poprzedniej stronie.
To jest z ich artykułu info, druga połowa art. jest o giełdach i HitBtc, ale nie napisali nic nowszego a jednak ich nie zdelistował HitBtc więc nie wiem czy sie dogadali jakoś czy HitBtc stwierdziła że go zostawi skoro juz jest u nich.
http://authorship.com/2018/04/10/author ... oken-burn/
Ok,dzieki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pablo12 » czwartek, 31 maja 2018, 21:47

Jak to się mówi jak nie sraczka to urok. Z mew przelałem kasę na hitbtc chciałem zrobić teraz arbitraż na bancora bo tam stoi sporo wyżej ats i mam informacje że moje przelewy są zablokowane do 3 czerwca z powodu mojego bezpieczeństwa. Miałem nie ustawione 2fA i może dlatego. Myślicie że hitbtc wyrówna się z bancorem? Z tego co widzę na cmp to volume na hitbtc spadło o ponad 2% na rzecz bancora.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » czwartek, 31 maja 2018, 21:58

Nie wiem jak działa Bancor Network. Ale jak sie chce tam kupić więcej to się zwiększa cenę i powoduje wzrost ceny o XX %, kiedyś próbowałem to z ciekawosci wpisywałem większe ilości a tu wzrost o 150% ceny jakbym to kupował, dla mnie to jakaś ściema że oni płynność zapewniają, kupić o 150% drożej nic cena rynkowa to spokojnie się gdzie indziej też dało. A przy sprzedawaniu to niemam pojęcia :)
Do tego ATS jest pompowany pod jutrzejszą platformę, zgadywać teraz co będzie 3 czerwca to nie ma sensu i nikt tego nie wie.

Dodano po 32 sekundach:
Jak mozna mieć nie ustawione 2FA na giełdzie. Sam szukasz kłopotów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: adam1226 » czwartek, 31 maja 2018, 22:00

@Rumcajs, a ta pompka to nie czasem pod buyback czy jak to sie tam nazywa jest?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pablo12 » czwartek, 31 maja 2018, 22:03

Wszędzie indziej mam ustrawione 2FA tutaj nie miałem bo raz kupiłem ats i poleciały na mew a na koncie było 5$ :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » czwartek, 31 maja 2018, 22:11

@adam1226,

Nie.
Oni robili buyback i burn tak , ale robili to w maju w małych paczkach. I Skupić mieli 5 mln tokenów, juz skupili 4,7 mln.
Ale mają na innym adresie wymaganą liczbę więc tylko paczkami przesyłają na adres na którym je palą, dziś kiolejne 500k przesłali na ten adres 0x00000000...
Pewnie dzis lub jutro doślą brakujące 300k i będzie all juz spalone.
Po prostu jutro oficjalny start platformy, już nie beta 2.0 tylko prawdziwej, nie wiem czym sie bedzie różniła od tej bety 2.0 ale zapowiedzieli to na Twiterze i było zgodne z road mapą. Tylko pod to pompują na HitBtc. W końcu to jutro.

Dodano po 6 minutach 52 sekundach:
Ale nie spodziewam się rewelacji, to tylko platforma do sprzedawania książek przez internet z własnym tokenem. Użyteczność chyba żadna poza tym że można nim płacić za książki. Poza prawdziwymi $. Więc szału nie robi ale kiedys kupowali to ludzie jeszcze po 50-120 satoshi więc nawet jak teraz jest po 200s to zawsze sie zarobiło, ale to cinkie strasznie, token był do zebrania kasy wg mnie, i będzie dump zaraz po tym relase. Moze potem jeszcze wzrośnie JEŚLI dogadają się z jakąs normalną giełdą lepszą a nie HitBtc. Do tego ksiązek mają mało, nie wiem jak w pół roku mozna wstawić do sklepu kilkadziesiąt książek tylko, to co oni w ogole robili przez ten czas.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Markok » sobota, 2 czerwca 2018, 13:17

Wow, jednak z ATS-em dzieje się dobrze, a już go miałem wystawiony dwa dni temu ale wyżej niż był aktualnie wyceniany, ponoć jakiś best selling pisarz dołączył do systemu, trzymamy, co jak co ale jestem w trzymaniu mistrzem..

Tak no pisałeś już, że to bida z nędzą, wysyłam moje 100k na hitbtc i niech się dzieje wola Boża :P Trzymasz swoje dalej czy już puściłeś, jaki kurs ?
Ostatnio zmieniony sobota, 2 czerwca 2018, 14:32 przez Markok, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 czerwca 2018, 14:09

Ja poza 2 nowymi książkami nie widze żadnej różnicy między tą betą 2.0.
Książek mało, księgarnie internetowe online z ebookami mają tysiące książek w ofercie, jakim cudem ten ATS ma tak mało książek w sprzedaży to nie mam pojęcia, co oni robili te kilka miesiecy, bo na pewno nie robili platformy od tego mieli wynajęta osobę czy osoby za kase z ICO, oni nie są devami tylko pasjonatami ksiażek i prowadzili chyba kasięgarnie w realu.
Gdzie te zapowiadane rzeczy na stonie internetowej że łączą tłumaczy - z autorami ksiązek a autorów z wydawcami ? W ogóle nie widzę wyodrębnionych takich grup na tej platformie, chyba że to po zalogowaniu się jest jakiś wybór i grupy gdzie sie chce zapisać ?
To miało być najważniejsza rzecz co miała odróżniać tą platformę od zwykłego sklepu online z e-książkami.
Niestety nie rejestrowałem się na ich platformie bo mi sie nie chciało, jeśli się ktoś zarejestrował niech powie czy widać coś więcej niż bez logowania widzę.
Od bety nic sie nie zmieniło , są tylko książki pokazane i dużo działów wg gatunków ale w większości PUSTYCH. Klikam dział Fantasy i pusto .. w innych tez pusto.
Nie lubie fudować coinów co mam ale dla mnie w tym momencie to bida z nędzą ten ATS.
Do tego z tego co widze na ATS jest pompka juz od 2 dni na trollboxie HitBTC a to jedyna giełda której volumen jest uwzględniony na coinmarketcapie, poza nią jest jeszcze Bancor Network gdzie tez mozna kupić ATS.
Więc może się okazać że jak się pompka na trollboxie na HitBtc skonczy to cena dużo spadnie. Co nie znaczy że mówie żeby sprzedawac tylko że tak może być raczej. Wątpie żeby znaleźli tyle kupujących książek u nich żeby ten token się rozruszał jakoś sensownie. dołączyłem do ich telegramu ale nie chce mi sie tego czytać bo zwykli userzy piszą i za dużo tego.

Dodano po 2 minutach 40 sekundach:
Sytacje by uratowało wejście na jakąś większą giełdę, no i szybkie dodawanie więcej ksiażek bo nikt tam nie bedzie zaglądał jak jest kilkadziesiąt ksiązek tylko.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: devega » sobota, 2 czerwca 2018, 14:35

Wzrost ATS (kilkaset %) chyba spowodowany twittem Johna Mc Afee:

Patrząc na cmc (ok. 700 m-sce na liście), potencjał wzrostów ma spory.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 czerwca 2018, 14:37

czytałem na trollboxie o McAfee ale uznałem to za żart/oszustwo :D nie wierze żeby takiego tokena z marketcapem na 1-2 mln reklamował, nie miesci mi sie w głowie :D
a nie klikam nigdy linków z trollboxów żadnych więc w sumie nie sprawdziłem :D

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Karolak » sobota, 2 czerwca 2018, 14:39

wczoraj sprzedalem 140k ats za 200 sato hahah, a trzymalem od listopada :D Niespodziewalem sie, ze zaplaca mcaffemu, dotychczas ich marketing byl zaden. I tak nie wierze w ten projekt, nie jest to nic specjalnego.
Ostatnio zmieniony sobota, 2 czerwca 2018, 14:40 przez Karolak, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: devega » sobota, 2 czerwca 2018, 14:39

@Rumcajs, ja też nie klikam, wystarczy mieć Johna McAfee w obserwowanych na twitterze :)
Zalinkowałem jego oficjalny tweet - to, że zainteresował się coinem o tej wartości i zerowym marketingu może spowodować jeszcze spory wystrzał.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pablo12 » sobota, 2 czerwca 2018, 14:43

Karolak witaj w klubie wczoraj sprzedałem 104 tysiące sztuk za 260 sato :D
Trzymałem od grudnia :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 czerwca 2018, 14:48

devega pisze:
Zalinkowałem jego oficjalny tweet - to, że zainteresował się coinem o tej wartości i zerowym marketingu może spowodować jeszcze spory wystrzał.
Już spowodowało, ten twit był z przed 16 godzin :)

Ale on bierze kasę za te reklamy coinów do tego czasami rekjlamował coiny które potem upadały niedługo w sensie wypadały z giełd itp bo dostał kase. Wątpie żeby je sprawdzał jakoś specjalnie.

Ale oni ci z trollboxa na HitBTC pompują to 2 dni więc to tylko im dodało mocy :)
A koleś ma nicka jeden ATS_McAfee hehe :)
Dobrze że mam sporo ATS'a kupionego w zeszłym roku, mam nadzieje że nie będzie dużego dumpa ale na takim małym marketcapie szkoda sprzedawać, w sumie jakby dodawali ciągle książki jakieś znane i reklamowali i giełdy nowe to może by się to rozkręciło.
W sumie takie ATS i SunContract (od handlu prądem) to pokazanie "zwykłych" projektów na blockchainie swiatu i że blockchain to nie tylko BTC i pranie kasy i terroryści i narkotyki tylko głownie normalne prawdziwe biznesy i firmy które używają technologi przy okazji kreując tokeny użytkowe.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Karolak » sobota, 2 czerwca 2018, 14:55

Ats bedzie sciagniety z hitbtc niebawem, takze wez to pod uwage tez :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 czerwca 2018, 14:58

@Karolak,
skąd wiesz ?
kiedyś miałem linka do oficjalnych ogłoszeń HitBtc o delistowanych coinach ale mi gdzies zginął i nie mogę znaleść.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Karolak » sobota, 2 czerwca 2018, 15:20

Bylo info oficjalne od ats na telegramie. Za kolejny okres trzeba zaplacic 200 tys dolkow i oni z tego zrezygnowali i czekaja na oficjalna date delista.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 czerwca 2018, 15:31

@Karolak,

Aha, ja to czytałem na ich blogu w artykule, myślałem że jest wiadome coś nowszego.
Co ciekawe oni napisali że wielu użytkowników jest niezadowolonych z tej giełdy w tym drobni kupujący gigantycznym fee za wypłatę i że skupią się na LEPSZYCH giełach, w domyśle większych ? I że zaczeli od Bancor Networka dla płynności i kupowania u nich na platformie. I że wynajeli z tego co zrozumiałem zewnętrzny podmiot który się zajmie próbami umieszczenia ich tokenu na lepszych giełach, moze to jakas firma marketingowa i beda tez reklamy robnili? nie wiem. Więc jeśli im wierzyć to pracują nad lepszymi giełdami.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości