Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 5 marca 2018, 10:44

@Krachu1895
Ależ masz duży rozrzut w tych projektach: rózne capy, różne perspektywy na wzrost i rozwój. Spróbuj sobie to jakoś uporządkować:) Z wymienionych przez Ciebie dokupię trochę elix, może atl, nad omise go jeszcze myślę.

@sciborsson
Gate.io raczej pompki nie wywoła, ale cieszę, że coś się dzieje i ats wchodzi na kolejne giełdy. Właśnie do czerwca daleko droga, będzie lunch projektu i co potem? Koniec roadmapu?;) Mnie przed zakupem ATS, choć jest w dobrej cenie, blokuje kwestia trafienia w idealny dołek;) oraz okresu aż trzech miesięcy do odpalenia platformy. Rozpatrzmy dwa scenariusze dla kursu btc i możliwe zachowanie ATS:
- btc przekracza 12kusd i odbywa się przynajmniej "return to normal" do 16k usd. ATS w tym czasie spokojnie traci jakieś 50% do btc i ok 30% w usd
- btc kieruje się w stronę minimum 8kusd. Chwilowy wzrost wartosci ATS w btc, potem spadek w btc, spadek w usd.
To są oczywiście moje przewydwania. Będę obserwował rozwój sytuacji. Moim zdaniem wszystko wyjaśni się w ciągu miesiąca, dwóch.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sciborsson » poniedziałek, 5 marca 2018, 11:07

ATS- ma pewną grupę docelową artystów, pisarzy, publicystów którzy trzymają i będą raczej trzymać niż sprzedawać ATS. Pytanie czy uda im się rozwinąć platformę na tyle żeby byli faktyczną konkurencją- pomalutku ale jednak dodają coraz większą liczę książek, co ważne można je kupować normalnie za $ dzięki czemu projekt wygląda dla użytkownika spoza krypto jak typowa internetowa księgarnia z bardzo ograniczoną (narazie) ilością pozycji. Dla autorów czy tłumaczy platforma może być narzędziem do zarabiania jakiś ekstra drobniaków (ATS) i w sumie to trzeba poczekać aż to zacznie się rozwijać.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 5 marca 2018, 12:23

Zeeptin, narrative, kilka innych projektów, kilka chińskich projektów, o których nie mamy pojęcia. Ten pierwszy ma szersze grono usług, będzie miał własne dapsy i sieć, ogromny budżet i partnerstwa liczone w miliony użykowników. O czym my mówimy? Pewnie wystrzeli w czerwcu, ale przy takim tempie prac i marketingu czeka go do delisted za rok, czy dwa:P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sciborsson » poniedziałek, 5 marca 2018, 13:07

@mediabooker, Chodzi o to, że "Pewnie wystrzeli"- wtedy można będzie zrealizować zyski i zainwestować je w coś innego (bardziej przyszłościowego)

A za rok czy dwa to może nas czekać delisted wszystkiego- who knows? :roll:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 5 marca 2018, 14:35

Delisted wszystkiego nas nie czeka, ale ATS moze wyleciec z pary z ETH na hitbtc, jak tak dalej bedzie tracil;D
Volume z ostatniej doby na parze z eth, to...16 usd:P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » wtorek, 6 marca 2018, 00:47

@mediabooker,
Poczytałem trochę o Elixie i faktycznie projekt wydaje się bardzo obiecujący. Wiesz może o co dokładnie chodzi z tym Crowdfundingiem? Jak mają działać te zbiórki i na co mają być przeznaczane, bo nie ogarniam tego :P A z wydarzeń które teraz mają nadchodzić to chyba zbliżająca się dużymi krokami beta aplikacji. Bitcoin zdaje się kierować na północ, więc to może być niezły moment na wejście

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » wtorek, 6 marca 2018, 09:32

@Krachu1895
Nie wiem, jak ma to wyglądać w szczególach. Decyzja o zakupie po danej cenie spoczywa na Twoich barkach:) Nie powinnieś w tej kwestii kierować radami innych:) Ja mam już zakupiony elix za 62% przeznaczonego na niego kapitału.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Tropt » wtorek, 6 marca 2018, 17:04

ATS pływa po samym dnie, pytanie czy to jest super okazja czy ten projekt zostanie zapomniany

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 12 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: maro112 » niedziela, 11 marca 2018, 20:26

czy istnieją jakieś oficjalne portfele do sunContract SNC i Atlant ATL ??
Czy MyEtherWallet?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: paprykarz18 » niedziela, 11 marca 2018, 21:08

maro112 pisze:czy istnieją jakieś oficjalne portfele do sunContract SNC i Atlant ATL ??
Czy MyEtherWallet?
To są tokeny ERC20, więc, jak do wszystkich tego typu tokenów, zazwyczaj używa się uniwersalnych portfeli, np. My ether wallet.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 12 marca 2018, 11:32

Od siebie dodam na temat zpt:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... ab599a7815

Cena w ico: 0.13usd
Koniec marca rusza galaxy na zeepinie: planety to będą masternody. Nie jest znana cena masternoda, będzie można je nabywać za zpt/neo.

Projektem interseuję się od czasu ico i warto w niego wejść...na lata:)
Projekt wspiera neo, onchain i ontology.

EDIT: Trochę pomieszałem w tym wpisie. Sprostowanie:
Galaxy to będzie pierwsza zdecentralizowana aplikacja w Zeepinchain o charakterze rozrywkowym - taki pokaz siły - zostanie uruchomiona pod koniec marca/na początku kwietnia. Rusza też wtedy blockchain Zeepinchain w wersji beta. Każdy to prześle na adres neo lub zpt otrzyma planetę. Za stakowanie neo/zpt będziemy otrzymywać walutę GALA. GALA pozwoli na wykonywanie transkacji w Galaxy na zakup planet i inne.
GALA mozna uzyskac rowniez z airdropa 15 marca trzymajac zpt w portfelu lub na Kucoin. Liczba zpt potrzebna do własnych masternodów jest wciąż owiana tajemnicą:)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: gandzialf » poniedziałek, 19 marca 2018, 00:17

Ciekawy wpis odnośnie Carvertical (cV) który przedstawiłem swego czasu w temacie walut niksiej kapitalicaji.
https://medium.com/@carVertical/why-big ... 0a2b6bc1bf

W zasadzie ciekawy/nieciekawy, zależy od punktu widzenia. Na pewno rzeczowy.
Ja jestem osobiście ciekaw, może kolega @paprykarz18 uchylił by rąbka tajemincy 8-) odnośnie oceny tegoż projektu.
Osobiście tak patrząc po innych to na te 7/10 chyba zasługuje, ale nie wiem - to moja branża więc szczególnie takie pomysły cenię co może zaburzyć mi obiektywną ocenę inwestycyjną.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 19 marca 2018, 10:34

gandzialf pisze:Ciekawy wpis odnośnie Carvertical (cV) który przedstawiłem swego czasu w temacie walut niksiej kapitalicaji.
https://medium.com/@carVertical/why-big ... 0a2b6bc1bf

W zasadzie ciekawy/nieciekawy, zależy od punktu widzenia. Na pewno rzeczowy.
Ja jestem osobiście ciekaw, może kolega @paprykarz18 uchylił by rąbka tajemincy 8-) odnośnie oceny tegoż projektu.
Osobiście tak patrząc po innych to na te 7/10 chyba zasługuje, ale nie wiem - to moja branża więc szczególnie takie pomysły cenię co może zaburzyć mi obiektywną ocenę inwestycyjną.
W mojej ocenie, CarVertical jest bardzo średnim projektem. Przykładem tokenizacji na siłę (ich tokeny niczemu nie służą). Projekt w miarę sensowny, ale jako nieduża firma, w dodatku niepotrzebująca tokenów CV. Trudno zatem oczekiwać wzrostu ich wartości poprzez rozwój projektu. Jakaś pompa lub bańka może się trafić, ale nie wydaje mi się, aby to był projekt na dziesiątki mln $ market capu.
Tyle mojego spojrzenia.

Może widzisz to inaczej. Najważniejsze samemu być przekonanym to tego, w co się inwestuje.
Sam projekt ma ręce i nogi, zastosowanie praktyczne i nie wygląda ciekawie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sciborsson » poniedziałek, 19 marca 2018, 13:03

Vibe



Vibe podpisał multi-milonowy kontrakt.
Na tego tweeta kurs odpowiada wzrostem prawie 50%.
Potwierdzenie i przedstawienie detali odnośnie tego deal'a ma być ogłoszone we wtorek (jutro)

Jeśli zapowiedź okaże się prawdziwa i faktycznie podpisali znaczących parterów, projekt może odzyskać zaufanie po kilku wcześniejszych failach np. reklama na superbowl.

Zawsze może to być kolejna zagrywka typu pump&dump i we wtorek dostaniemy jakaś wymówkę dlaczego nie ma informacji odnosnie tego "multi-milionowego" kontraktu...

Jeśli tak się nie stanie cena może znowu powędrować w przyjemnę rejony >1$

Edit- wzrost o ponad 70%

Edit2 - wzrost o ponad 100%
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 marca 2018, 18:04 przez sciborsson, łącznie zmieniany 1 raz.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sud » poniedziałek, 19 marca 2018, 16:16

@sciborsson
Z tego co wiem to papier mają już podpisany, tylko jeszcze nie chcieli ujawnić z kim to umowa i czego dotyczy. Raczej drugi raz tego samego błędu nie popełnią... Ładna pompka jak na to co się aktualnie dzieje na rynku.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: lechit27 » czwartek, 22 marca 2018, 22:00

Polecam High Performance Blockchain, pod koniec marca mają testnet, może być ciekawie :) Neo jest angel investorem :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 26 marca 2018, 12:19

Mały offtop Panowie. Po uzyskaniu odpowiedzi sam zgłoszę swój post do usunięcia. Prosiłbym o odpowiedź w formie jednego postu lub pw.
Chyba w tym wątku przewinął się temat programów/ stron, które pokazują cryptofolio: coin, cena, zmiana procentowa. Prosiłbym o nazwy aplikacji/stron lub link do tematu. Interesuję mnie program, w którym można ustawić alarmy. Z góry dziękuję.

@Krachu1895
Dzięki. No właśnie najważniejszy jest interfejs, dokładność kursów i ALARMY. Blockfolio ma wszystko, poza głośnymy alarmami. Będę chyba sprawdzał po kolej w sklepie Google. Zależy mi na głośnych alarmach;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 marca 2018, 10:57 przez mediabooker, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » poniedziałek, 26 marca 2018, 21:48

@mediabooker,
Ostatnio szukałem właśnie jakiejś dobrej apki z alarmami i o ile Blockfolio jest dosyć precyzyjne, to nie da się chyba ustawić głośnego alarmu w stylu budzika. Jest kilka innych apek, ale nie koniecznie precyzyjnych. W tej chwili korzystam z 1m Bitcoin i sprawuje się całkiem ok. Apka ma chyba tylko 100 pobrań ale póki co działa bez zastrzeżeń. Jakbyś trafił na jakieś inne alarmy godne polecenia to też bym prosił o info. W zasadzie myślę, że nikt się nie obrazi jak wrzucisz je tutaj ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: ergorg » piątek, 30 marca 2018, 16:27

ATS ma zamiar skupywać tokeny i później je spalić w kwietniu i maju przed wyjściem finalnej wersji platformy.

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Tropt » piątek, 30 marca 2018, 18:29

@ergorg w trakcie korekty takie wydarzenia wpływają na trwalsze wzrosty ceny czy raczej pump i dump ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości