Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: lechit27 » czwartek, 25 stycznia 2018, 14:00

@paprykarz18 co myślisz o Incent ruszy coś?

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » czwartek, 25 stycznia 2018, 14:15

sciborsson pisze: VIBE
Jakby komuś się nie chciało szukać kto to Lexy Panterra to proszę:
Obrazek

I pokazik jej umiejętności (wyobraźcie to sobię w technologi VR):

https://www.youtube.com/watch?v=wmSgv9A_ZqM

Osobiście wydaje mi się że ekipa stopniowo będzie przyciągać coraz ciekawszych i bardziej znanych celebrytów, w momencie w którym zaczną współpracować z najbardziej znanymi i technologia VR będzie coraz bardziej popularna to cena coina będzie rosła wprost proporcjonalnie.

W trakcie tej już dosyć długiej korekty cena trzyma się w okolicach 1$ co na ten moment wydaje mi się odpowiednią ceną

04.02 SuperBowl- tutaj najwcześniej spodziewałbym się jakiegoś delikatnego wzrostu pod newsa.

PS. Występ Lexy sam z chęcią bym obejrzał w tej technologii :shock:
Hm czyli technologia VR jak i zamysł VIBE idzie w stronę tego typu koncertów > machanie tyłkiem w 360' :D..
Co jak co, ale faktycznie lepsze to niż ten raper i zmiana otoczenia, w którym się znajduje..
Gdyby tak można było podchodzić do tego typu celebrytek poprzez tego VR (czyli pełna swoboda) - na dobrą sprawę wystarczyło by robić zoom z kamer w dany fragment :) męska część widzów była by zachwycona.

Ja chyba powoli przyszykuję się na zakup VIBE, bo nie wiadomo ile / i czy jeszcze spadnie przed tym super Bowlem.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Kryptonis » czwartek, 25 stycznia 2018, 16:39

sciborsson pisze:VIBE
Jakby komuś się nie chciało szukać kto to Lexy Panterra to proszę:
Obrazek

I pokazik jej umiejętności (wyobraźcie to sobię w technologi VR):

https://www.youtube.com/watch?v=wmSgv9A_ZqM

Osobiście wydaje mi się że ekipa stopniowo będzie przyciągać coraz ciekawszych i bardziej znanych celebrytów, w momencie w którym zaczną współpracować z najbardziej znanymi i technologia VR będzie coraz bardziej popularna to cena coina będzie rosła wprost proporcjonalnie.

W trakcie tej już dosyć długiej korekty cena trzyma się w okolicach 1$ co na ten moment wydaje mi się odpowiednią ceną

04.02 SuperBowl- tutaj najwcześniej spodziewałbym się jakiegoś delikatnego wzrostu pod newsa.

PS. Występ Lexy sam z chęcią bym obejrzał w tej technologii :shock:
No myślę, że połączenie tej technologii z techniką zaprezentowaną przez Lexy Pantherre da całkiem przyzwoity efekt 3D/VR. Ma dziewczyna bardzo dobrze rozwinięte podstawy techniki ;)
Co do teledysku rapera to również mnie nie powalił i ogółu chyba również, dlatego cena teraz szoruje w okolicach dolara.
Dobry moment na zakup w mojej opinii.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pedroooo » czwartek, 25 stycznia 2018, 22:19

To mój pierwszy post dlatego witam wszystkich serdecznie.

Odnośnie VIBE i Super Bowl.
Vibe ma lokowanie produktu w 30 sekundowym spocie reklamowym Monster. Czy będzię lot na księżyc? Na bitcointalk.org zawiedzeni że na Binance nie było lotu na księżyc :D no ale co zrobić jak video nie powaliło na kolana.

A tutaj wypowiedź jedengo forumowicza o Super Bowl
VIBE has a crazy potential!

The project look very promising.. The team is really into it as I can see.


They are doing some crazy things. Their partner Monster, has a SuperBowl ad and VIBE will have a PRODUCT placement!
The ad has Iggy Azalea and Ricegum.
Also, they have already locked some mainstream people, like Lexy Panterra who has 2.3m on IG.

Will probably be on Bittrex in near future.

You can read some information about SuperBowl,Lexy here:


Take at look at a potentially goldmine coin. ONLY COIN TO BE FEATURED ON A SUPERBOWL COMMERCIAL!

Dodano po 3 minutach 32 sekundach:
I jeszcze jeden link odnośnie reklamy Monster
http://www.adweek.com/brand-marketing/m ... gy-azalea/

Dodano po 4 minutach 23 sekundach:
aha sorry że nie przetłumaczone ale kopiuj - wklej w tłumacza załatwi sprawe ;)


jako że nie posiadam Vibe (jeszcze bo mam zamiar kupić) - teraz jest dobry moment na zakup chociaż tendencja spadkowa może utrzmać się jeszcze parę dni do momentu aż ludzie zapomną o braku ''pompy'' i kiepskim video ( są tacy co wręcz mówią że było AWESOME) a skupią się na nadchodzącym SUper Bowl

Pozdro
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 stycznia 2018, 22:25 przez pedroooo, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pawel296 » czwartek, 25 stycznia 2018, 22:23

Przeglądając krypto jakie pojawiało się w tym temacie, wybrałem następujące do inwestycji.
Elixir (ELIX) ( przyciągną mnie do niej post paprykarza o możliwych wzrostach)
Authorship (ATS)
Espers (ESP)
Mam do zainwestowania 3 tyś zł, więcej nie wycisnę bo wsadziłem w rpx. Co o nich sądzicie, która z nich jest najlepszą opcją? Pytam bo chcę zobaczyć czy wasza opinia jest taka sama jak moje zdanie.

Ewentualnie jeśli macie jakieś inne propozycje to z chęcią się zainteresuje :)

Inwestycja może być długo terminowa nawet i rok.
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 stycznia 2018, 22:55 przez pawel296, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pedroooo » czwartek, 25 stycznia 2018, 22:30

Esp - było na forum że były duże zakupy jak było po 1-2s ---teraz jet po 8 jak będą zrzuty to może być kiepsko
ATS - dobry mment na wejście
Eliksir - tendencja spadkowa - może warto poczekać

Ale to niech bardziej doświadczeni się wypowiedzą bo ja dopiero miesiąc w krypto siedzę ;)
Ja bym wszedł w ATS ale nie całym kapitałem. Może rozdziel.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » czwartek, 25 stycznia 2018, 22:51

@pawel296

Moim zdaniem najlepszy potencjał wzrostu ma elix. ATS jest obecnie "tani", lecz nie wiem, czy i kiedy urośnie. Esp się nie wypowiem, bo nie śledzę projektu. Rozdzieliłbym na trzy i wchodził transzami np. zakup za x% środków przy obecnej cenie, zakup za y% środków przy cenie 30% niższej itp.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Jeff » czwartek, 25 stycznia 2018, 23:03

Kolega @mediabooker, dobrze pisze,
mediabooker pisze: Rozdzieliłbym na trzy i wchodził transzami np. zakup za x% środków przy obecnej cenie, zakup za y% środków przy cenie 30% niższej itp.
Wybierz co wedlug Ciebie ma najwieksze szanse na wzrost. Zrob research i zaufaj Sobie.

ATS ma bardzo duzy potencjal na wzrosty. Ktos kupuje duze ilosci. Sam projekt nie jest moze rewelacyjny, ale jest dzialajacy i bardzo tani. Na prawde nie trzeba duzo aby ruszyc cene.

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pawel296 » czwartek, 25 stycznia 2018, 23:15

No właśnie zrobiłem research i zdanie mam takie samo jak mediabooker i Ty Jeff. ;) Esp skreślam bo wydaje mi się, że cena szybko nie podskoczy, a ewentualnie później rozbije skarbonkę i kupie co nie co. Elix jest teraz na promocji więc kupie go pierwszego. ATS może uda się dorwać za parę dni taniej. 2 tyś dam na elix i 1 na ATS i niech się dzieje wola nieba :D

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: YoDiddy » piątek, 26 stycznia 2018, 01:37

Po 30 stycznia całkiem możliwe, że wszystko pójdzie drastycznie do góry ponieważ Koreańczycy będą mieli znowu możliwość wpłacania pieniędzy na giełdy i zakładania nowych kont ( info z koreańskich grup, do których należę)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pedroooo » piątek, 26 stycznia 2018, 08:08

Dadam też od siebie że 15-17 luty to Nowy Rok na Wchodzie. Ludzie sprzedają coins bo kasa potrzebna na to jakże wielkie święto.

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » piątek, 26 stycznia 2018, 10:27

JA sie zastanawiam nad ESPERS pod kątem tego jego dziwnego, nieustannie skaczącego kursu o około 10% niemal co pół godziny. Czy to faktycznie okazja do takiego poshortowania kilkukrotnego w ciągu dnia i wygenerowania fajnego procentu? Ktoś się bawił w coś takiego? Lada moment przetestuję na coinexchange ten pomysł i dam znać :) :P

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » piątek, 26 stycznia 2018, 10:32

@Avenged90x, moze ludzie tak shortuja aby uciulac jak najwieksza ilosc espers poniewaz gdy posiadasz milion to cos tam masz z tego ale nie pamietam co

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sciborsson » piątek, 26 stycznia 2018, 15:25

ESPER

WARNING! DO NOT BUY ESPERS FROM YOBIT EXCHANGE Yobit does not have a live version of Espers listed. They have an ancient unsupported wallet with no connection to the blockchain. They refuse to upgrade despite many requests from the developer team. #Espers $ESP

Więc jak ktoś zamierza kupować to pamiętajcie żeby tego nie robić na Yobit!

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: kondzio » piątek, 26 stycznia 2018, 20:19

Warto wchodzić w nowe waluty przed nowym rokiem w Chinach? Z tego co czytam możliwe są duże spadki w tym okresie, ale nie wiem czy to nie ściema.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: YoDiddy » sobota, 27 stycznia 2018, 05:42

Wszystko zależy od tego czy sytuacja z regulacją krypto w Korei się wyklaruje. Jeśli tak to możliwe, że wszystko wystrzeli do góry. Polecam śledzić bithumba najlepiej w godzinach 1-5 w nocy czasu polskiego, bo wtedy największą aktywność i widać jak to będzie wyglądać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Wipqozn » sobota, 27 stycznia 2018, 14:11

YoDiddy pisze: Wszystko zależy od tego czy sytuacja z regulacją krypto w Korei się wyklaruje.
Na najbliższe lata już się wyklarowała. Jest weryfikacja, połączenie giełd z systemem bankowym oraz opodatkowanie na standardowym dla nich poziomie.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: YoDiddy » sobota, 27 stycznia 2018, 18:40

Wipqozn pisze:
YoDiddy pisze: Wszystko zależy od tego czy sytuacja z regulacją krypto w Korei się wyklaruje.
Na najbliższe lata już się wyklarowała. Jest weryfikacja, połączenie giełd z systemem bankowym oraz opodatkowanie na standardowym dla nich poziomie.
Ile tego podatku ? Bo czytałem jeszcze dziś i nic konkretnego nie znalazłem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Wipqozn » sobota, 27 stycznia 2018, 18:44

24.2%

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: skapskiadi » sobota, 27 stycznia 2018, 19:30

Hacken wrzucił na twitter informację o wielkiej współpracy w ten poniedziałek:
Obrazek

10 dni temu Hacken był na konferencji w Seulu, gdzie między innymi byli ludzie z Binance. Obecnie po tym tweecie cena Hackena trochę skoczyła, jednak przy tak niskim volume wejście na jaką kolwiek giełdę powinno spowodować znaczny wzrost ceny. Nie wspominając już co by było gdyby zgodnie z plotkami rzeczywiście nawiązali współpracę z Binance...

Dla niewtajemniczonych dodam, że doradcą Hackena jest John McAfee, więc jeśli rozważacie wejście w ten projekt to prawdopodobnie teraz jest ostatni moment bo bardzo możliwe, że pociąg właśnie rusza.

PS. Sama treść twitta jest bardzo sugestywna: "nowa współpraca w poniedziałek", "zakupcie na czas HKN po okazyjnej cenie", "zapiszcie tą datę i zapnijcie pasy"- jeśli nie chodzi tutaj o nową, większą giełdę to nie wiem o co może chodzić :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości