Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Thaiphoon » sobota, 20 stycznia 2018, 09:33

W środę był dobry dzień na kupno altow. Szkoda, że nie miałem funduszy na giełdzie. Teraz chyba trzeba przeczekać wzrosty i może niedługo znów się w coś wejdzie.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: wiluu14 » sobota, 20 stycznia 2018, 11:21

Rumcajs pisze: @partnercom,

Ja już gdzieś pisałem że wg mnie Vibe to token z top 20 bo to nie jest vaporware jak wiele innych coinów.
Ja nie sprzedałem ani jednego jeszcze. Dziwny zbieg okoliczności bo też planowałem część sprzedać na cenie 4-5$ bo tak oceniłem że w ciągu kilku miesiecy najblizszych a moze już po koncercie dzisiejszym i reklamie 4 lutego będzie. JAK cena po 1 koncercie dziś nie zacznie gwałtownie spadać tylko sie utrzyma lub wzrośnie nawet to po reklamie 4 lutego jak całe USA to obejrzą to na pewno będzie rosło dalej więc jak dziś nie spadnie to nie ma sensu sprzedawac cokolwiek przed 4 lutym.

Czy mógłbyś podać godzinę polskiego czasu o której będzie owy koncert ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » sobota, 20 stycznia 2018, 11:22

@wiluu14, @Rumcajs
W naszej strefie czasowej ten koncert od VIBE odbędzie się dopiero jutro między 6 a 9 rano.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » sobota, 20 stycznia 2018, 23:00

Na CES 2018 była Iggy Azalea w boxie VIBE
Wiele osób się doszukuje że może też coś będzie śpiewała kiedyś, to mogłaby zatańczyć i zaśpiewać, taki koncert czy jeden teledysk nawet to bym chętnie obejrzał :)

[youtube][/youtube]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » niedziela, 21 stycznia 2018, 17:56

Hmm... spora obsuwa się zrobiła z tym koncertem. Ciekawe czym to jest spowodowane

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:01

@Krachu1895,

no właśnie nie wiem, na twiterze napisali rano tylko ze pracuja nad linkiem do downloadu i ze zajmie im to kilkanascie godzin ...
powinni miec wszystko przygotowane a tu ludzie czekają a tu taki zonk.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » niedziela, 21 stycznia 2018, 19:37

@Rumcajs,

No troszkę nieodpowiedzialnie jak na tak ważne dla nich wydarzenie... ale mam nadzieję, że chociaż warto będzie czekać na to wszystko i nie zawiodą, bo jeśli okazałoby się to lipą to dopiero kurs może spaść :P

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pawel296 » niedziela, 21 stycznia 2018, 20:03

Przeglądając temat "waluty o niskiej kapitalizacji" ktoś podrzucił Internet Node Token (INT). Co o niej sądzicie? mała kapitalizacja, stosunkowo niska cena. Warto wejść na longa? Powiem szczerze, że mnie korci.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » niedziela, 21 stycznia 2018, 20:24

@pawel296,

Sory ale nie mam pojęcia.

Dodano po 14 minutach 43 sekundach:
@Krachu1895,

no dlatego przy VIBE od dawna pisałem że najwazniejszy będzie ten pierwszy koncert 20 stycznia czy ludziom sie spodoba czy nie lub czy będzie takie średnie coś. A tu takie niedopracowanie i co wiele osób czeka z obejrzeniem to przełożenie bez podania godziny dokładnej startu, skopali start no ale fail im wyszedł na dzień dobry.
Jak sie spodoba to cena zacznie jechać w górę i może zaraz jakieś giełdy dodadzą go, ale jak będzie średnie lub słabe to pewnie cena spadnie.
Ale licze że się spodoba pokazywali urywki tego na swoich filmikach na twiterze itp.
Miałem zamiar kupić ten zestaw Oculusa do oglądania ale zostałem uświadomiony że mój komputer nie da rady tego uciągnąć i tak mam blue screeny czasami bo mi sie stary procesor przegrzewa a karta graficzna niezbyt dobra bo nie gram w gry, ani w Tomb Ridera w sylwestra nie grałem :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: hyniks » niedziela, 21 stycznia 2018, 21:11

Team Vibe wciąż walczy.... Dobrze że chociaż na twicie podają informacje.

@Rumcajs
Zwykła ciekawość - ale w przypadku wyjścia tego filmu i ciepłego przyjęcia - są w stanie się odbić przy obecnym dołku całego marketu niezależnie od bitcoina?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Desmond » niedziela, 21 stycznia 2018, 21:23

hyniks pisze: Team Vibe wciąż walczy.... Dobrze że chociaż na twicie podają informacje.

@Rumcajs
Zwykła ciekawość - ale w przypadku wyjścia tego filmu i ciepłego przyjęcia - są w stanie się odbić przy obecnym dołku całego marketu niezależnie od bitcoina?
Właśnie odbija, nawet bez podania linku z koncertem ... haha :) szybko reagują nawet na średnie informacje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » niedziela, 21 stycznia 2018, 21:48

@hyniks, @Desmond,

VIBE.
No właśnie wystarczyło info na twicie i już jaka piękna zielona świeca na Binance. Aż przyjemnie popatrzeć :)
Ale ten Twit znaczy w końcu że to już wstawili ten koncert i można oglądać czy że nadal z tym walczą ?
W sumie to mogłem troche przelać na Binance pod to, ale w sumie nie sprzedaje i tak poniżej 25 k s.
A jak rośnie to po 4 luty też wzrośnie, mogą być jakieś spadki ewentualnie w tym okresie pomiędzy bo to w końcu ups 13 dni przerwy ale zobaczymy :)
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 stycznia 2018, 21:52 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: hyniks » niedziela, 21 stycznia 2018, 21:50

Rumcajs pisze:@hyniks, @Desmond,

VIBE.
No właśnie wystarczyło info na twicie i już jaka piękna zielona świeca na Binance.
Ale ten Twit znaczy w końcu że to już wstawili ten koncert i można oglądać czy że nadal z tym walczą ?
Nadal walczą....
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 stycznia 2018, 22:51 przez hyniks, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Desmond » niedziela, 21 stycznia 2018, 21:56

Dokładnie, jest 13 dni jeszcze do wydarzenia ... Z drugiej strony, napisali, że walczą, a ludzie szybko reagują, także jak będzie dobry ten "clip" to nie powinniśmy przekroczyć dna, które trochę strasznie wyglądało. Zobaczymy co będzie się dziać w najbliższych dniach.

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pawel296 » niedziela, 21 stycznia 2018, 22:20

Nad INT się jeszcze zastanowię. Chodzą mi po głowie takie waluty:
ESP - 0,000962 $
ATS - 0,023669 $
SNC - 0,366701 $
DLT - 0,738181 $
Z pośród tej listy mam jednego pewniaka w którego wejdę, a jest to ESP. Co sądzicie o reszcie walut i o ESP ? Może macie inne waluty w które warto wejść na długi termin? Wiem, że nikt nie podejmie za mnie decyzji, ale wasze opinie pomogą mi ją podjąć, a jeżeli będą trafne to nie zapomnę o "pomocniku" ;)

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Jaroslaw » niedziela, 21 stycznia 2018, 22:46

Dużo osób kupowało ESP jak był po 1,2 satoshi wiec przy kazdym wiekszym wzroscie beda duże zrzuty tak jak to mialo miejsce przy 17-18 sat

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Wipqozn » niedziela, 21 stycznia 2018, 23:20

ESP to dobry pomysł, w ATS nie wierzę (biznesowo). SNC na dwoje babka wróżyła, będą mieć bardzo dużą konkurencję. Jeśli wyjdą obronną ręką, to zwroty z inwestycji teraz będą genialne. Trochę podobnie jak z substratum.

Moim konikiem na ten rok jest XP, zaskakująco dobry projekt jak na tak niską do tej pory popularność. Dobry roadmap i wiele nowych giełd przed nimi.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Krachu1895 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 00:05

@pawel296,
Na tą chwilę bardzo ciekawą opcją jest wałkowany tutaj przez nas VIBE :D
Nie chcę wróżyć z fusów, ale spodziewam się, że w ciągu przyszłych 3 tygodni da się na nim ładnie zarobić... Jednak czy jest to dobry moment na kupno, tego Ci nie powiem.

Edit: W sumie dobry moment to jest na pewno, ale nie wiem czy najlepszy, bo do końca lutego są szanse na spadek jeszcze. Warto się zainteresować

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: ognos » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:10

VIBE

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: wiluu14 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 09:07

I jak wam się to video widzi ? Póki co cena nie eksplodowała, a szkoda szkoda :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości