Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Pjoter15 » środa, 10 stycznia 2018, 22:01

Wiecie może dlaczego nie mogę przenieść ATS do kolumny "wallet" na EtherDelcie? Mam Eth w tej kolumnie na prowizje a i tak nie mogę. Wyskakuje mi taki błąd.
Spoiler:
You tried to send an Ethereum transaction but there was an error. Make sure you have enough ETH in your "Wallet" column to pay for the gas fee. If you already have a pending transaction (enter your address on Etherscan to find out), please wait for it to confirm, or increase your "gas price" (in the upper right dropdown) and try again.
Pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 22:09

dabalwwy pisze: Panowie Macie jakaś dobra walutę w która można potrzymać do końca miecha?? Na otarcie łez , 3 dni temu sprzedałem 7500 sztuk vibe trzymane od pierwszego postu Paprykarza :cry: . Szkoda ale takie życie;] . Mam teraz RPX SNC ATS polecacie coś tak jak mowie do końca miecha bo i tak będę musiał wycofać kasę a nie chce jej trzymac w btc
Ja bym zostawił te co masz już. Cały czas ktoś w temacie o tym w co inwestowac podaje jakieś nazwy coinów wiec jest z czego wybierać.
Ale SNC w styczniu powinien miec 2 nowe giełdy wg tego co hyperzy mówią. ATS MOŻE po wydaniu beta platformy zacznie cos robic i ja promowac bo chyba nie zamierza jej trzymac bez rejestracji ludzi i dodawania ksiazek w wersji beta az do czerwca gdzie wg road mapy ma byc pełna wersja. RPX nibysie zatrzymało ale nadal ma wejsc na kolejna giełde czy 2, jest osobny temat o samym RPX na pewno tam pisali co i jak bo pamietam ze pisali ale nie zapaamietałem dokładnie.
Chyba że te masz a po vibe masz cos jeszcze na dokupienie ? jak do konca stycznia to dokupiłbym więcej SNC , cena spadła po becie a wg tego co hypują że niby wiedzą to aż 2 giełdy mają to dodać w styczniu to by ci sie zbiegło akurat z momentem wyjscia. Z ATS nie wiem czy uda im sie jeszcze cos w styczniu zdziałac odnosnie giełdy bo ze cos tam beda bete ulepszac to co nas to obchodzi, bez wiekszej gieldy on nigdzie sie nie ruszy.

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
@Pjoter15,

czym sie logujesz do eterdelty.
masz ustawioną cene za mało gwei za gas i dlatego tak masz, miałem to samo. Uzywasz Metamaski, Ledgera czy priv keya z myetherwallet ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: xarconite » środa, 10 stycznia 2018, 22:24

Macie jakieś informacje czemu ATL tak wystartował? Jakieś newsy? Nie mogę nic znaleźć konkretnego. Od wczoraj ponad 140%. W sumie już blisko 1000% do przodu jestem i nie wiem czy będzie więcej.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: sud » środa, 10 stycznia 2018, 22:37

Krachu1895 pisze: Przed chwilą na twitterze VIBE udostępniono krótki filmik pokazujący co działo się na CES i chyba już wiadomo jaka gwiazda będzie promowała tę platformę :) Jeśli ktoś nie zauważył to była tam Iggy Azalea. Sam też bym jej nie poznał, ale akurat siostra oglądała tę relację ze mną i ją zauważyła.
Szykuje się dobry miesiąc dla naszego vibe 8-)
Możliwe, ale niekoniecznie - Iggy Azalea jest twarzą Monster i z tego arta wynika, że wystąpi w tej reklamie na Super Bowl.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mxxm977 » środa, 10 stycznia 2018, 22:39

Polecam zaglądnąć do pierwszego posta. Zmieniłem treść, wyedytowałem i dodałem małe FAQ- tak samo zmieniona została nazwa tematu.

Czekam na waszą opinię co do FAQ :D

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Boger » środa, 10 stycznia 2018, 22:51

Dopiero od kilku tygodni śledzę uważnie wątki na forum ale jak dla mnie naprawdę ok. Prosto i czytelnie = super!

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Markok » środa, 10 stycznia 2018, 22:53

Pjoter15 pisze:Wiecie może dlaczego nie mogę przenieść ATS do kolumny "wallet" na EtherDelcie? Mam Eth w tej kolumnie na prowizje a i tak nie mogę. Wyskakuje mi taki błąd.
Mi po usilnych staraniach VIBE przeszło dopiero za 60-70 gwei przed południem, a potem kolejna walka z transferem na binance, tym razem za 80 gwei, errory sypały się co chwilę, czasami wyskakiwało potwierdzenie ale transakcji nie było, potem jakimś cudem to poprzeskakiwało nawet bez pendingów, także dzięki Bogu i zapomnieć o EtherDelcie :P
Moje plany :
VIBE - optymistyczny HODL
ATS - zapłakany HODL
SNC - optymistyczny HODL
I taki bonus : Uczestnictwo w pierwszej rakiecie w życiu za mną, półgodzinna poranna trzęsawka też.. Więcej takich! Paprykarz dostanie od nas po sprzedażach drugie tyle co sam zarobił :P (Chyba że to wszystko *ebnie jak to mi brat i ojciec wróżą)

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: batia » środa, 10 stycznia 2018, 23:34

Panowie tak odemnie, kto jeszcze nie wie XBY polecam z calego serca, cena jeszcze ok.
Trwa testnet prędkość ponoć imponująca a zoltchain jeszcze nie działa w pełni.

-Supply po rejestracji nodow spadnie do około 100mln
- założyli forme aby opatentować technologie
- brak ICO
- lipne giełdy wiem ze aplikowali na kuCoin więc wiecie co się może stać.
- fee poziomu $0.
I dużo dużo więcej.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Łbz » czwartek, 11 stycznia 2018, 00:33

Chciałem zakupić Incent ale niestety nie mam konta ba Bittrex. Incent jest też sprzedawany na LiveCoin.net. Mieliście może jakąś styczność z tą giełdą? Część ludzi na bittalks pisze, że to scam inni piszą, że w żadnym wypadku. Napiszcie co o tym sądzicie :)

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: wijtek » czwartek, 11 stycznia 2018, 00:47

Korzystal ktos moze z coinsmarkets.com? Nie jest ta gielda scamem?

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mikolajkulczyk » czwartek, 11 stycznia 2018, 01:13

@paprykarz18, mały offtop ale chciałem Ci przekazać wyrazy uznania za starannie wybrane projekty, które świetnie opisałeś i przedstawiłeś. Mimo że nic z tego nie zainwestowałem to i tak doceniam takie wartościowe wpisy ;)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Slawkoa » czwartek, 11 stycznia 2018, 03:07

Swietny temat, od klku tygodni sledze krypto, mam wykopane troche eth i chyba czas nimi obrocic :)



Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: blessu » czwartek, 11 stycznia 2018, 07:58

@paprykarz18
Czy podczas Twoich poszukiwań trafiłeś na BLOCKv? Jeśli tak, to czemu nie wyszedł pozytywnie?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: pawel19 » czwartek, 11 stycznia 2018, 10:53

Pytanie do bardziej doświadczonych, w co waszym zdaniem warto w chwili obecnej kupić? Kolega mnie namawia na jakiś zakup, ale jestem w tym zielony. Dodam, że chodzi o niewielką kwotę do zainwestowania. Czy np. SNC w dalszym ciągu jest dobrym wyborem? Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: blessu » czwartek, 11 stycznia 2018, 11:00

Przy obecnym zapchaniu sieci, opłatach transakcyjnych, prowizjach na giełdach i limitach wypłat... Nie opłaca się wchodzić z niewielką kwotą, na prawdę.

Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Avenged90x » czwartek, 11 stycznia 2018, 11:21

Zastanawiam sie, kiedy wejść w VIBE, cena póki co spada ;).. no nic będę śledzić i postaram sie wyłapać dogodny 'dołek'..

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 11 stycznia 2018, 12:09

xarconite pisze:Macie jakieś informacje czemu ATL tak wystartował? Jakieś newsy? Nie mogę nic znaleźć konkretnego. Od wczoraj ponad 140%. W sumie już blisko 1000% do przodu jestem i nie wiem czy będzie więcej.
Team uprzedzał, że do marca nie będzie nic. Zero newsów, zero info. Mimo to (moja teoria), ludzie widząc te szalone wzrosty wolą nie czekać, aż im pociąg odjedzie i już dzisiaj zapakować torby tą tanią i bardzo sensowną walutą. Co sam również uczyniłem dokupując ją kilka dni temu po ataraktycznej cenie.
blessu pisze:@paprykarz18
Czy podczas Twoich poszukiwań trafiłeś na BLOCKv? Jeśli tak, to czemu nie wyszedł pozytywnie?
BLOCKv wtedy nie istniało. Ostatnio o tym słyszałem pozytywne opinie. Sam nie wszedłem, bo uważam, że pociąg odjechał (300 mln market capu).

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: mediabooker » czwartek, 11 stycznia 2018, 15:20

Właśnie debiutue AIX na kucoin wciaz w sensownej cenie 2.5usd- kapt .50 mln usd.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2725335.0
https://aigang.network/
To jest projekt na long term (choć pewnie zostanie spompowany na kucoin teraz:P)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: TSD_WWA » piątek, 12 stycznia 2018, 09:48

Sluchajcie odnosnie waluty ATS. Byla dyskusja czy wypali czy nie. Ja o to nie dbam. Trzymam bo wierze ze musi wypalic. Czekam na te wejscie na duza gielde i na rozwoj projektu wszak dopiero we wtorek ukazala sie wersja beta i potrzeba czasu. Bardziej mnie martwi to, co dzieje sie na gieldzie hit btc. Od wczoraj nie doszly do deposytu moje LTC mimo ze w sieci transakcja przeszla. Dzisiaj transfer z konta podstawowego na konto handlowe nie dziala.....ktos ma jakies informacje co sie dzieje? Czy to juz wczesniej sie zdarzalo na ich gieldzie i jezeli tak to ile trwalo usuniecie usterki przez nich?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Postautor: Rumcajs » piątek, 12 stycznia 2018, 09:59

@TSD_WWA,

tu sprawdzaj które wallety są niedostępne żeby nie wysyłać na ślepo.
Ale niby pisze że transfer LTC czyli miedzy main->trade kontem niby że działa. Zobacz jeszcze raz albo to chwilowe jest czasami tak też miałem że nie działało pare minut potem nagle działa.
https://hitbtc.com/system-health

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viper_2008 i 19 gości