Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: paprykarz18 » środa, 10 stycznia 2018, 15:33

Czarsky pisze:Czy ja dobrze patrzę? Różnica ceny VIBE między Binance a HitBTC to 0.00005? :shock:
Tak, około dolara różnicy

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Czarsky » środa, 10 stycznia 2018, 15:37

Ok... gdzie jest haczyk? :D

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: gibejbe » środa, 10 stycznia 2018, 15:39

Co do ATS, dzisiaj przestałem mieć złudzenia, to dla mnie zwykła lipa. Sprzedałem dzisiaj 10k z lekką stratą i nie będę miał wyrzutów. Czekałem na tą wersje beta i jak w końcu nastała to wszystkie moje wątpliwości tylko się umocniły. Widzieliście ten sklep ? Takie witryny stawia się w parę godzin przy kawie (jestem ekspertem), jakość strony jest naprawdę marna - niczym się nie wyróżnia a powiedziałbym nawet że jest to totalnie minimum dla takiego sklepu online. Jest obecnie kilka książek w tym np bardzo ciekawa pozycja "teksańskie skamieliny", to jakieś jaja ? W tej becie powinni pokazać przynajmniej kilkanaście raz więcej książek w tym kilka naprawdę popularnych, coś czym mogliby się pochwalić lub mogli konkurować, niestety efekt końcowy pozostawia tylko wrażenie "aby coś było". W internecie też brak entuzjazmu - co zresztą widać po wykresach mimo wypuszczenia bety. Ja się wycofałem, dla mnie nie ma to przyszłości, tym bardziej że autorzy nie planują nic po za tym aby wydać pełną wersje strony i dodać nowe książki - w dodatku nie wiadomo jakie. To moje osobiste zdanie, zarejestrowałem się specjalnie aby się nim podzielić.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: sciborsson » środa, 10 stycznia 2018, 15:42

@gibejbe, Jak to mówią: "ktoś musi stracić, żeby zyskać mógł ktoś"

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Czarsky » środa, 10 stycznia 2018, 15:43

Spoiler:
Czarsky pisze: Ok... gdzie jest haczyk? :D
Aha, 145 VIBE za wypłatę z HitBTC, pozdro ^_^

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: NaxMuscle » środa, 10 stycznia 2018, 15:48

Taka opłata to nie haczyk, ona i tak pozwala zarobić na sporym wolumenie, aczkolwiek nie wiem ile będzie trwało przelanie z hitbtc na binance, na czacie hitbtc piszą że czekają po kilka dni na coiny. Aczkolwiek może być to ściema i jacyś Janusze zarabiają sporą kasę na przerzutach z jednej giełdy na drugą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 15:48

@paprykarz18,

Tak, żeby ATS dobrze wystartował dalej to musi mieć:
- ruch na swojej platformie tych wszystkich osób do których jest kierowana czyli: czytelników, tłumaczy, wydawców i autorów
- no i dodać więcej tych książek, byle księgarnia ma setki tytułów a co dopiero online elektroniczne.
- żeby był ruch musi mieć marketing
- jak będzie miał marketing i ruch to będzie wtedy mass adopcja czyli popularność
- w międzyczasie giełda chociaż 1 większa jak dziś Vibe weszło na Binance. A z większej popularności platformy będzie łatwiej wejść jej na giełdę jakąś , a potem miejmy nadzieje i kolejne giełdy.

Jak będzie to wszystko to wtedy zobaczymy jakąś ładną cenę. Albo nawet Moon (licząc % od poziomów 1 centa czy nawet obecnych 4 centów).
Ale nie oszukujmy się że to może kosztować kilka $. Musieliby z tego zrobic nowego Facebooka dla czytelników książek żeby to mogło myśleć o jakiś poważnych cenach. To taka zabawka ksiązkowa. Ale jak ATS można będzie płacić za książki i to też w wersji elektroniczej to może faktycznie sporo osob by kupowało jakby byly tanie, tylko nie wiem co z jezykami, przecież nie kupie ksiązki po angielsku to juz większość świata by odpadło na wstępie. Ale cena 4 centy już po tej korekcie po newsie że platforma wyszła to jest i tak całkiem niezła, wszystko zależy od tego co dalej. Czy będzie marketing popularność a dla celów wzrostu ceny tokena czy wyjdzie na lepszą giełdę tak jak Vibe dziś się udało i wystartował w kosmos.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: sciborsson » środa, 10 stycznia 2018, 15:51

@Rumcajs, Jeżeli chodzi o języki to z tego co rozumiem to właśnie na tej platformie ktoś będzie miał opcję przetłumaczenia jakiejś książki z jednego języka na drugi za co zostanie wynagrodzony tokenami.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: BartCoin » środa, 10 stycznia 2018, 15:53

Witam, Skoro to jest temat do dyskusji i pytań mam problem na bittrexie . Wyświetla mi się przy zakupie obojętnie jakiej kryptowaluty komunikat MIN_TRADE_REQUIREMENT_NOT_MET i nie mogę nic kupić. Pisałem do Supportu ale nic nie odpisują. Wie może ktoś co to oznacza? Może ja wprowadzam coś źle, że się to wyświetla? Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: sciborsson » środa, 10 stycznia 2018, 15:55

@BartCoin, Nie jestem uzytkownikiem tej giełdy ale miałem angielski w podstawówce i wnioskuje że chodzi o to że masz zbyt niską wartość(za małą ilość coinów) która chcesz tradować(handlować)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: partnercom » środa, 10 stycznia 2018, 15:56

Musimy się zabrać do roboty, bo od kilku tygodni przewijają się głównie ATS, VIBE i SNC.
Nie wiem, czy nam przez to jakieś inne ciekawe coiny nie uciekają. Siadam do analiz i Was też gorąco zachęcam. :)

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: EmCortess » środa, 10 stycznia 2018, 16:01

NaxMuscle pisze: nie wiem ile będzie trwało przelanie z hitbtc na binance, na czacie hitbtc piszą że czekają po kilka dni na coiny.
Dokładnie. Większość VIBE mam na portfelu, końcówkę miałem na HITbtc. Chciałem tę końcówkę przelać na Binance i sprzedać. Przelew zarejestrowany o 13, transakcja jeszcze nie wyszła z giełdy. Weźcie więc pod uwagę długi czas oczekiwania na realizację przelewu, pewnie z tego powodu jest taka różnica w kursach. Kto wie, może jest to celowe działanie i teraz ktoś związany z giełdą obławia się na arbitrażu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 16:04

@EmCortess,

To akurat norma u HitBtc , mi kiedyś ponad 2 tygodnie szły jakies tokeny na wallet a suport nawet nie odpisał ani razu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: sciborsson » środa, 10 stycznia 2018, 16:08

Panowie a nie bierzecie pod uwagę, że każdy się rzucił na arbitraż i po prostu sieć nie wyrabia?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 16:12

ale to Vibe to akurat idzie przez siec etherum a u nich na wielu tokenach tak sie dzieje więc dlatego wg mnie to ichniejsza norma, mi wiele roznych tokenow od nich szło bardzo długo a kilka mi zawisały po drodze i po paru dniach przychodziły. Więc to Vibe to żaden wyjątek jak dla mnie.

Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: msvklr » środa, 10 stycznia 2018, 16:18

Na hitbtc prawie nic teraz nie dochodzi ani nie wychodzi instant, więc dlatego taki rozjazd cenowy jest, ciężko o arbitraż.

Poza tym, szykujcie grube napiwki dla @paprykarz18. Przy zakupie planowałem wyjść na poziomie 5$ i to co wcześniej wydawało się odległe już takie nie jest.

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: lukasz37 » środa, 10 stycznia 2018, 16:27

partnercom pisze: Musimy się zabrać do roboty, bo od kilku tygodni przewijają się głównie ATS, VIBE i SNC.
Nie wiem, czy nam przez to jakieś inne ciekawe coiny nie uciekają. Siadam do analiz i Was też gorąco zachęcam. :)
Słuchaj ja porządnej analizy nie zrobiłem, takiej jak Wy tu robicie, ale zainteresowały mnie poniższe waluty, trochę tu i tam poczytałem i na niektórych już po 10x zarobiłem:
DIME, NYC, PAC, XAUR, DCN, BCN, dodatkowo rozpatrywałem ale nie kupiłem: BITB.
Na XAUR jako jedynym nie zarobiłem ale np na DCN miałem przebicie niemalże 100x :) Z TRX i XVG już wyszedłem ale stoję na pozycji do zakupu, bo również przeczuwam wzrosty. Żałuję wczesnego wyjścia z SC, projekt z pokryciem, warto dodać ze na hitbtc był stale 2x droższy niż na innych giełdach.

Może ktoś będzie miał ochotę wziąć je pod uwagę i szerzej opisać, ja się nie podejmę, bo mam słaby angielski i moge coś poknocić. Jednakże uważam, ze wszystkie one są jeszcze warte zainteresowania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 16:29

@msvklr,

Szykujemy szykujemy, ale ja jeszcze nic z tych zakupionych nie sprzedalem bo uwazam ze jeszcze za wczesnie, wiec trzeba poczekac az bedzie z czego wysłać :) dopóki sie nie sprzeda to nie ma straty, ale i zysku też :)

Rozmowny
Posty: 114
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: msvklr » środa, 10 stycznia 2018, 16:31

Rumcajs pisze: @msvklr,

Szykujemy szykujemy, ale ja jeszcze nic z tych zakupionych nie sprzedalem bo uwazam ze jeszcze za wczesnie, wiec trzeba poczekac az bedzie z czego wysłać :) dopóki sie nie sprzeda to nie ma straty, ale i zysku też :)
No ja też jeszcze hodl, tak na dzisiejszym piku to bym sprzedał :) Skoro dentacoin zawędrował powyżej miliarda capa to nie widzę powodu dlaczego przy solidnym projekcie VIBE miałby tego nie przebić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 16:39

@msvklr,

nieno Vibe to na pewno przebije jeśli team nic nie zawali i to bedzie fajne. Bo jak narazie to jeszcze żadnego koncertu nie widziałem poza tą babką w basenie na filmie ich :)
Już teraz ma prawie 400 mln $ przy cenie za sztuke ledwie ponad 2,3 $

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości