Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"+ FAQ Początkującego (Pierwszy post)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: mediabooker » środa, 10 stycznia 2018, 12:54

@KONAn
Moje gratulacje. Trzeba będzie sie podzielić napiwkami z @paprykarz18.

Przygotowuję o tym osobny post. Ja zamierzam mu odpalić 10% i...uważam,że to bardzo mało:)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: TSD_WWA » środa, 10 stycznia 2018, 13:13

Kurcze, pamietam niecaly miesiac temu mialem ochote wejsc w VIBE ale nie mialem wolnych srodkow. Czy byly na forum jakies informacje o tym ze zbliza sie wejscie na binance czy to kompletne zaskoczenie dla wszystkich? Przy wspomnianym rowniez wglownym watku, ATSie, przynajmniej sa jakies przecieki o wejsciu na BITTREX, a co do Vibe to takiej informacji nie zauwazylem, a bacznie sledze forum.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: blessu » środa, 10 stycznia 2018, 13:24

Jak wasze odczucia względem ATS? Wielu liczyło na pobudzenie waluty po ogłoszeniu tego co mieli ogłosić, a rynek zareagował... wyraźnymi spadkami. Czy ostatnie wydarzenia nie sugerują, że jednak ATS nie jest wart uwagi?

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: TSD_WWA » środa, 10 stycznia 2018, 13:29

@blessu, jezeli ATS serio wejdzie na bittrex albo inna duzo gielde to dzisiaj masz dowod w postacie VIBE , co sie stanie. Trzeba czekac. Wyszla beta, ATS siegna wartosci 0,1 $ , ktos zrealizowal zyski, cena sie ustabilizowaly na poziomie 0,05 $ i trzeba czekac na dalszy rozwoj wydarzen.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: FuraTeściowej » środa, 10 stycznia 2018, 13:33

blessu pisze: Jak wasze odczucia względem ATS? Wielu liczyło na pobudzenie waluty po ogłoszeniu tego co mieli ogłosić, a rynek zareagował... wyraźnymi spadkami. Czy ostatnie wydarzenia nie sugerują, że jednak ATS nie jest wart uwagi?
Trudno wyczuć . Mnie na pewno trzyma fakt ,że mają produkt . Ktoś napisał ,że uboga platforma z kilkoma pozycjami . Pamiętajmy ,że to wersja BETA. Pobudzenie było - cena doszła do 0.12$ po czym poszła realizacja . Napisali na Twitterze ,że giełdy wymagają od nich produktu - zaprezentowali go więc myślę ,że niedługo pojawią się na tym Bittrexie i cena pójdzie trochę w górę. Wielu liczy tu na ogromne wzrosty( już nie ciesza się gdy coś pójdzie 10 % w górę ) ,market na poziomie 4 mln na pewno w przeciągu 1-2 miesiąca da jakiś zarobek . Cena teraz jest dobra do wejścia i zostawienia ATS sobie na lepsze czasy nawet za symboliczną kwotę .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: blessu » środa, 10 stycznia 2018, 13:38

Ok, uspokoiliście mnie :) Gdyby nie ten zasrany HitBTC... Podrzuci ktoś jakiś poradnik obsługi etherdelta w kontekście altów? Wiem tylko, że trzeba to robić przez MetaMask, ale byłbym dźwięczny, za jakieś konkrety, co by nie wtopić.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 1 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: dambens » środa, 10 stycznia 2018, 13:44

Mój znajomy który mnie namówił na wejście w Krypto kupił vibe po 0.01$ :D jego portfel teraz prezentuje się pięknie 8-)

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: lukasz37 » środa, 10 stycznia 2018, 13:51

dambens pisze: Mój znajomy który mnie namówił na wejście w Krypto kupił vibe po 0.01$ :D jego portfel teraz prezentuje się pięknie 8-)

Ile kupił? :) Pierwszy strzał >200x z walut które mamy w tym wątku.

Panowie sprzedajecie zeby odkupić taniej czy wolicie nie ryzykować?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 13:53

@FuraTeściowej,

Przy ATS'ie cienko poszło bo każdy sobie myśli e tam jakis programik kolejny do sprzedawania książek i do szukania tłumaczy lub wydawców z bajerami.
Dlatego cena mimo platformy mało wzrosła. Ale jak paprykarz napisał posta to on był po pół centa na giełdzie HitBtc. Wtedy to sie kupowało jak doge, sam kupiłem jak wariat bo tyle tego było wystawione że aż szkoda było nie brać. Potem jeszcze dokupiłem jak podali info ze ma byc platforma beta niedlugo. Ale nie spodziewam się jakiś rewelacji mimo tak mikroskopijnego market capa. Kazdy to bedzie lekcewazył bo kto w dzisiejszych czasach czyta ksiażki. A vibe to nowa technologia i bajery. ATS nawet na Bittrexie będzie wg mnie mało popularnym coinem, nawet mimo produktu.
Ale zarobić da pewnie tym co kupili wcześnie a nie zaczną kupować jak już wejdzie na Bitrexa, te 5 centów to jeszcze jest tanio po tym spadku ceny teraz, ale bedzie jak z Vibe, czekanie na wejscie na dużą giełdę. A wcale jakoś to obserwowanie na twiterze mnie nie przekonuje że to akurat znaczy że bittrex to doda. I z vibe tez zły przykład bo on akurtat nawet na HitBTC cały czas rósł bo coraz blizej były eventy i pewnie dalej by rósł nawet bez wejscia dziś na Binance.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Jeff » środa, 10 stycznia 2018, 13:56

@lukasz37,

Ja nie sprzedaje, ale to osobista decyzja kazdego inwestora.

Solidny projekt z przyszloscia, takie to az milo HOLD'owac

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: TSD_WWA » środa, 10 stycznia 2018, 14:00

@Rumcajs, zdziwilbys sie ale bardzo duzo ludzi czyta ksiazki a z mojego otoczenia zaczynaja ludzie o ktorych bym o to nigdy nie podejrzewal. Poza tym to sa e booki wiec nutke technologiczna w sobie maja.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: FuraTeściowej » środa, 10 stycznia 2018, 14:02

@Rumcajs
Zgadzam się . Technologia VR na pewno przewyższa czytanie książek. Napisałem ,że to projekt na long i na pewno coś się zarobi. Nikt tu nie mówi o kapitalizacji takiej jak ma teraz Vibe ale 100 % widać można zrobić co pokazał ostatni wzrost.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 14:02

@TSD_WWA,

nieno wiem ale też wersje papierowe można zamówić z tego co zrozumiałem, mówiłem ogolnie o książkach bez względu na forme czy to elektroniczna czy nie, ja od lat nie czytałem nic ups :)

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: lukasz37 » środa, 10 stycznia 2018, 14:02

Jeff pisze: @lukasz37,

Ja nie sprzedaje, ale to osobista decyzja kazdego inwestora.

Solidny projekt z przyszloscia, takie to az milo HOLD'owac
Ja raczej też zostawię, aczkolwiek widząc tą pionową swiecę jestem przekonany, ze w ciagu 2-3 dni spadnie o połowę, moze i głębiej. Jednak nauczony doświadczeniem tym razem nie ryzykuję ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: BobBudowniczy » środa, 10 stycznia 2018, 14:03

Panowie,
Chcial bym troche sprzedac moich vibow... Niema co, zachlanny nie jestem a mam troche oplat :mrgreen:
Aczkolwiek, nie moge przelac kasy...
Moj adres na hitbtc- skopiowany i wklejony w vibe wallet.
Wklejona wartosc.
Gas ustawilem na 40k
I ciagle mam FAIL...
Teraz mam out of gas...

Warning! Error encountered during contract execution [Out of gas]
ERC-20 Token Transfer Failed to complete, check with sender for more information.

Kilka razy probowalem, ciagle mi wyskakuje "out of gas" kiedy gas mi pobralo wczesniej 3 razy a transakcja anulowana...
Probowalem przez my eth walet etc i to samo...
Nie wiem czy mam ladowac jeszcze ETH i probowac do oporu aczkolwiek ETH znikaja a transakcje sa nie kompletne.

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: lukasz37 » środa, 10 stycznia 2018, 14:04

Rumcajs pisze: @TSD_WWA,

nieno wiem ale też wersje papierowe można zamówić z tego co zrozumiałem, mówiłem ogolnie o książkach bez względu na forme czy to elektroniczna czy nie, ja od lat nie czytałem nic ups :)
Hehe to ja pierwszą złotówkę w 2018 przeznaczyłem na książkę, a że to takie niezwykle to sądzę, że to bedzie niezwykły rok. I coś mi mówi, ze my tu wszyscy dużo zarobimy :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 14:05

@FuraTeściowej,

Wiadomo że ATS zarobić da, chodziło mi o to że nie aż tyle ani nie tak spektakularnie jak to Vibe zrobiło. Będzie o wiele słabiej. Ale cena jest niska więc co by nie było zarobić da. Już dało tym co kupili od razu na poczatku jak paprykarz zwrócił uwagę na te kilka coinów.

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Czarsky » środa, 10 stycznia 2018, 14:59

Jakie przewidywania co do VIBE na dziś? Bo spadło do ok. 1,13$ i teraz znowu góra... :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: paprykarz18 » środa, 10 stycznia 2018, 15:11

Ciekawe gdzie zatrzyma się cena VIBE. Po korekcie z tych "chorych" wzrostów na start tradingu na Binance, teraz cena pnie się w górę. Przez chwilę znowu pukała do 4$.

Kasa na giełdzie przychodzi od niecierpliwych do cierpliwych. Moim zdaniem lepiej robić HOLD, niż sprzedać takie Vibe na górce po 60 centów i nie zdążyć odkupić po 50 centów, obudziwszy się rano przy cenie 4$.

To samo z ATS. Projekt - nie oszukujmy się - niezbyt oszałamiający. Jednak jest to wliczone w obecną cenę. Jeżeli wystartuje na dużej giełdzie, będzie marketing i jakiś ciekawy news, cierpliwi za tydzień, miesiąc, może dwa, będą nagrodzeni ładną sumką $$$. Taką przynajmniej mam nadzieję.

SNC też wszyscy chcieli sprzedawać, gdy Rok na telegarmie napisał, że nie będzie newsów w ciągu tygodnia. Sprzedali pewnie po 22 centy, a zaraz po tym, bez newsa cena urosła do 75 centów (w szczycie).

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"

Postautor: Czarsky » środa, 10 stycznia 2018, 15:30

Czy ja dobrze patrzę? Różnica ceny VIBE między Binance a HitBTC to 0.00005? :shock:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości