OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 17 lutego 2017
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: napiorek » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 17:14

ja mam trochę podobne zdanie jak użytkownik mecenas, technologicznie waluta wydaje się ok, pobawiłem się trochę i całkiem sprawnie to działa.
narazie chyba jest zbyt mało popularna żeby przejść poważne testy oraz ataki ale dajmy jej czas.

nie podoba mi się natomiast sposób dystrybucji i brak nowych monet.

jako, że korzystamy z dobrodziejstw opensource to w momencie kiedy sie sprawdzi chętnie widziałbym wykorzystanie kodu jako drugiej warstwy innej monety opartej na POW, np BTC/BCH

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: RuckenFetard » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 17:25

napiorek pisze: ja mam trochę podobne zdanie jak użytkownik mecenas, technologicznie waluta wydaje się ok, pobawiłem się trochę i całkiem sprawnie to działa.
narazie chyba jest zbyt mało popularna żeby przejść poważne testy oraz ataki ale dajmy jej czas.

nie podoba mi się natomiast sposób dystrybucji i brak nowych monet.

jako, że korzystamy z dobrodziejstw opensource to w momencie kiedy sie sprawdzi chętnie widziałbym wykorzystanie kodu jako drugiej warstwy innej monety opartej na POW, np BTC/BCH
Jaki według Ciebie jest to lepszy rodzaj dystrybucji oraz dlaczego brak nowym monet jest dla Ciebie wadą?

Co do "poważnych testów" wymieniony BTC oraz ETH jaki jedyne były testowane przy większym obciążeniu w rzeczywistych warunkach , obydwa testów nie zdały!, więc trochę dziwna jest twoja propozycja drugiej warstwy dla BTC :)

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: emdecha » sobota, 18 kwietnia 2020, 17:37

Trochę stary temat, ale odważę się odświeżyć. Wątek z początku 2018 roku. Przez dwa lata zespół NANO wiele poprawił i cały czas ciężko pracuje. Projekt SCAMem nie okazał się. Moim zdaniem najlepsza kryptowaluta i jestem przekonany że jej czasy świetności nadejdą,

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

OSTRZEŻENIE PRZED RailBlocks(XRB): Tożto jawny SCAM i skok na kasę - gorzej niż Ripple !

Postautor: Dodo101 » sobota, 18 kwietnia 2020, 20:32

Można przeczytać sobie ciekawe rzeczy co ludzie myśleli w 2018 roku. Cena zdecydowanie spadła natomiast zespół Nano cały czas rozwija projekt. Ciekawe natomiast czy starczy im środków na dalszą prace ponieważ z 7 mln Nano które mieli obecnie zostało 1.5 mln. Na 2 lata pewnie starczy tylko pytanie co później. Generalnie teraz na rynku nie liczy się za bardzo technologia tylko marketing a tego Nano nie ma za dużo. CIekawe też czy może będzie jakaś zmiana w przyszłości.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości