ICON - Warto inwestować?

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: Esdermo » środa, 27 grudnia 2017, 16:27

Projekt ICON buduje jedną z największych zdecentralizowanych sieci na świecie.
Obrazek

ICON Network
ICON ma już społeczności złożone z renomowanych instytucji - banków, papierów wartościowych, ubezpieczeń, szpitali, uniwersytetów i innych. Zdecentralizowane aplikacje ICON (DAPP), w tym Blockchain ID oraz Payment & Exchange, mogą przysłużyć się obecnym i przyszłym społecznościom. Na przykład identyfikator Blockchain ID może zostać wydany przez społeczność finansowych papierów wartościowych i służyć do weryfikacji tożsamości we wszystkich innych społecznościach. Podobnie, ICX wydawane przez szpitale mogą być wykorzystywane do płatności i wymiany we wszystkich innych społecznościach.

Smart Contract
Identyfikator Blockchain jest wydawany przez Smart Contract i może być używany do weryfikacji we wszystkich społecznościach. Otwórz swoje następne konto bankowe w kilka sekund. Otrzymuj zniżki studenckie bez pokazywania fizycznych legitymacji studenckich.

Payment & Exchange
ICON Portfel może przesyłać, rozliczać i wymieniać waluty w czasie rzeczywistym za pośrednictwem DEX (Zdecentralizowanej Wymiany). Może być stosowany w naszym codziennym życiu z naszą siecią społecznościową - bankami, papierami wartościowymi, ubezpieczeniami, uniwersytetami i wieloma innymi.

Użyteczność
ICON wprowadza technologię blockchain w nasze codzienne życie. Zespół odpowiedzialny za ICON buduje aplikacje dla prawdziwych społeczności. Ponadto ICON korzysta z "DAVinCI", rozwiązania sztucznej inteligencji, któremu zaufały niektóre z największych instytucji finansowych na świecie.

Porównanie Blockchains:
Obrazek

Projekt wygląda naprawdę obiecująco. Póki co jest dostępna tylko na dwóch giełdach Binance i Okex (Na samym Binance volumen dzienny to ponad 120 mln $). Mówi, się o powiązaniach z Coinone więc wydaje się kwestią czasu aż dodadzą na tą giełdę.

Media:
http://news.joins.com/article/22235404
https://www.forbes.com/sites/outofasia/ ... 33ec3c6fad

Podsumowanie graficzne
Obrazek



Co myślicie o tym Koreańskim projekcie?

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: Esdermo » sobota, 6 stycznia 2018, 11:08

Nikt nic ?

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 76
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: Homer691888 » sobota, 6 stycznia 2018, 23:02

Żeby Cię pocieszyć powiem ze osobiście wierzę że czekają go wzrosty bo to dobry projekt, ponadto data dash go mocno promuje na YouTube, ja wszedłem jakiś czas temu za nieduży procent portfela i Jeszce kilka miesięcy będę trzymał, zobaczymy co będzie.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: snajp » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 13:27

Właśnie widzę że na youtube go promują. Być może wejdę z niedużym kapitałem, chociaż cena nie jest już tak atrakcyjna, ale widzę że ciągle rośnie. Jeden z blogerów uważa że jest to największa uśpiona waluta 2018 roku. Zobaczymy czy miał rację.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: Esdermo » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 17:13

Homer691888 pisze: Żeby Cię pocieszyć powiem ze osobiście wierzę że czekają go wzrosty bo to dobry projekt, ponadto data dash go mocno promuje na YouTube, ja wszedłem jakiś czas temu za nieduży procent portfela i Jeszce kilka miesięcy będę trzymał, zobaczymy co będzie.
Nie musisz mnie pocieszać. Od kiedy wstawiłem post urosłą 100% chociaż większość altów ostatnio urosła nawet więcej. Jestem przekonany, że niebawem ja będę pocieszał Ciebie, że nie wszedłeś z większym procentem :p
snajp pisze: Właśnie widzę że na youtube go promują. Być może wejdę z niedużym kapitałem, chociaż cena nie jest już tak atrakcyjna, ale widzę że ciągle rośnie. Jeden z blogerów uważa że jest to największa uśpiona waluta 2018 roku. Zobaczymy czy miał rację.
To koreańska waluta i bardzo możliwe, a nawet według społeczności Reddit jest to kwestia czasu aż trafi na Coinone, ponieważ mają pewne powiązania między sobą. 24 Stycznia ma odbyć się Mainnet, więc lada dzień jeśli BTC się uspokoi zacznie piąć się do góry.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: Esdermo » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:29

Obrazek

To jedna z kryptowalut która podczas wczorajszej korekty jako jedna z nielicznych wzbijała się do góry.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: hyniks » środa, 10 stycznia 2018, 19:01

A ja zapytam, bo usłyszałem w sieci - coinmarketcap nie bierze do wyliczenia kwoty z rynków koreańskich, czy nie odbije się to czasem na pozostałych rynkach? skoro to kor produkt.. ?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: marcin256 » czwartek, 11 stycznia 2018, 12:16

Witam, ja również bardzo wierzę w ten projekt i uważam, że obecna cena jest nadal, niska. Zainwestowałem w ten projekt dziś na korekcie. I mam pytanie do was w jakim portwelu trzymacie ICX ?

~eL
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: ~eL » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:03

Ostatnio też zastanawiam się czy nie wejść w tę krypto. Wygląda bardzo solidnie. Kurs nie jest jeszcze zbyt wysoki, Circulating Supply również nie jest jakoś mocno duże także myślę że warto jeszcze w to wejść.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: snajp » czwartek, 11 stycznia 2018, 19:01

@marcin256
To jest chyba token erc20 tak więc na MEW można trzymać

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: Esdermo » czwartek, 11 stycznia 2018, 19:03

Spoiler:
hyniks pisze:
marcin256 pisze: Witam, ja również bardzo wierzę w ten projekt i uważam, że obecna cena jest nadal, niska. Zainwestowałem w ten projekt dziś na korekcie. I mam pytanie do was w jakim portwelu trzymacie ICX ?
~eL pisze: Ostatnio też zastanawiam się czy nie wejść w tę krypto. Wygląda bardzo solidnie. Kurs nie jest jeszcze zbyt wysoki, Circulating Supply również nie jest jakoś mocno duże także myślę że warto jeszcze w to wejść.
Widzę, że Phil Konieczny was dopiero namówił :p

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: Aeon » środa, 24 stycznia 2018, 01:12

Dzis ma byc uruchomienie ICON MainNet a po tym juz nie bedzie przeszkod, zeby dodaly go najwieksze koreanskie kryptogieldy ;)

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ICON - Warto inwestować?

Postautor: Esdermo » środa, 24 stycznia 2018, 20:59

Edit do usunięcia

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości