Nano (XNO)

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: RuckenFetard » czwartek, 19 lipca 2018, 23:33

wrip pisze: @jaitylkoja, to, ze nano nie jest dodane w tej turze to nic dziwnego, miejmy nadzieję, że będzie dodane w kolejnej.
Jeszcze piłka w grze.
BitBay pisze: @RuckenFetard, nie pisaliśmy nigdzie, że Nano nie wprowadzimy . Walut jest tyle, że w jakiś sposób (np. ankietą) musimy podpytać, czego chcecie. Wiemy, że IOTA, że Nano.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: revo » czwartek, 19 lipca 2018, 23:50

tutaj coś nano w porównaniu z omisego (komentarze na reddicie)


tu o BrainBlocks Nexus stronce do tworzenia stron akceptujących płatności w nano
"BrainBlocks Nexus
Wydajemy wersję beta BrainBlocks Nexus, naszego rynku w [ nexus.brainblocks.io ] ( https://nexus.brainblocks.io/ ). Skonfiguruj własny sklep, sprzedaj towar lub zaakceptuj darowizny! Możesz też zrobić zakupy w którymkolwiek z istniejących sklepów i zapłacić bezpośrednio za pomocą Nano."


Obejrzyj nasz film tutaj, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować sklep i kupić rzeczy na Nexusie:
PS Ja też pytałem kiedyś bitbay o nano odpowiedzieli mi że robili ankietę i że nano było wysoko i jest do dla nich "wskazówka"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: wrip » piątek, 20 lipca 2018, 18:11

Ale pikowanie, no nie ma co :D
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: mecenas » piątek, 20 lipca 2018, 18:17

wrip pisze: Ale pikowanie, no nie ma co :D
Ale wciąż w pierwszej "setce". :mrgreen:
Ustawię chyba jakieś zakupy przy 1$.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: mecenas » poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:45

Trzeszczy podłoga na nano_godzinkach:

Obrazek
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: RuckenFetard » poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:09

Jeden z NANO Devs team ma nowy pomysł na dodatkową funkcjonalność.
Wysyłanie płatności poprzez SMS w sieci 2G , w ten sposób kryptowaluty mogłyby używać dodatkowo 2 miliardy osób, które nie mają konta w banku, komputera, smartfona oraz internetu. Zdaje się że ta idea ma dużo wspólnego z ideami Satoshiego ....

Numer telefonu byłby przynależny do klucza prywatnego który byłby na serwerze, co zapewne nie jest super rozwiązaniem.
Ciekawa koncepcja, zobaczymy czy uda im się to rozwinąć a przede wszystkim rozwiązać problem bezpieczeństwa.



Link do artykułu i szczegółów:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: revo » poniedziałek, 23 lipca 2018, 14:30

Ciekaw jestem jak zachowałoby się nano gdyby bitcoin z powrotem spadł w okolice 20000 zł
może na przekór poszło by do góry :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: wrip » poniedziałek, 23 lipca 2018, 18:45

@revo, wiecznie spadać nie będzie :D zawsze jest odbicie. Teraz spadki są czysto spekulacyjne, nic się w projekcie nie zmieniło.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: mecenas » poniedziałek, 23 lipca 2018, 22:25

wrip pisze: nic się w projekcie nie zmieniło
W trendzie też się nie zmieniło... a tak na poważnie to klimaty zaklinania rzeczywistości są w NANO b.podobne do klimatów zaklinania w IOTA. Spada, bo spekulanty, bo król zaniemógł, bo sraczka rynku... perspektywy są przecież wspaniałe, sms-y, gadżety, przyszłość kolorowa, tylko rynek wciąż nie rozumie... i takie tam...
Tymczasem przewierciliśmy podłogę, jesteśmy w piwnicy i myślimy o odwiercie studni głębinowej... :geek:
Choć czasem lepiej być w piwnicy niż w sekcie. ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: kirucha2 » poniedziałek, 23 lipca 2018, 23:04

nie moge sie zgodzic z porownaniem do IOTA, tam nic nie dziala, nawet portfela nie maja

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: RuckenFetard » poniedziałek, 23 lipca 2018, 23:41

mecenas pisze: W trendzie też się nie zmieniło... a tak na poważnie to klimaty zaklinania rzeczywistości są w NANO
Zauważyłem że lubisz w tym wątku od czasu do czasu wyjechać z szyderczym tekścikiem :)
Rozumiem że masz z tego satysfakcję i jakąś misję , być może dostaniesz medal z ziemniaka od naczelnego naganiacza na BCH :mrgreen:

IOTA nie działa poprawnie i nadal nie działa , więc to porównanie jest mało wyszukane, postaraj się bardziej .
Jak spojrzysz obiektywnie to uwielbiany BCH też systematycznie traci do BTC od 3 miesięcy, podobnie jak wiele innych projektów, tylko że BCH ma niesamowitą kampanie propagandową i nagonkę, mimo to, to nie pomaga....

Dlaczego nie odniesiesz się do ostatnich wiadomości na temat szykującego się rozłamu w BCH ? Najpierw BTC, a teraz BCH ?
Przecież miało być tak pięknie i cudownie , bez rozłamów i awantur o kasę , miało nie być tak jak z BTC....... co tam się stało?
Może poruszysz ten wątek ? Czy o takich rzeczach nie rozmawia się w wątkach o BCH ?

Rynek krypto jest totalnie irracjonalny , rządzący się plotkami , obiecywankami i nagonkami , jest pełno wartościowych projektów, borykających się z brakiem zainteresowania , NANO nie jest jedyne. Równocześnie jest pełno przewartościowanych projektów które istnieją głownie w postaci planów na road map.
Z czasem rynek to zweryfikuje , może jutro , może za rok.

Jak zajrzysz do" internetu" jest pełno ataków w internecie takich jak , NANO Bitrgail SCAM, NANO Dead, NANO price to 0, co drugi "ekspert" związany z kopaniem i siedzący po uszy w przestarzałym POW krzyczy te farmazony , bo nie ma innych argumentów.

Nigdy nie twierdziłem że NANO zdobędzie szturmem rynek, jeśli w projekcie nie wyjdą poważne wady, to walka o rynek potrwa jest i będzie wyboista, rynek kryptowalut teraz to interesy wielu grup, zwłaszcza tych od kopania, którym takie projekty jak NANO zupełnie przeszkadzają.
Wcale się im nie dziwię, bo większość rynku krypto nie ma sensu istnienia jeśli NANO lub coś podobnego wypali.
Nigdy nie wiemy czy to teraz dołek dołków,tak samo jak nikt nie wiedział kiedy NANO było 10 razy droższe.

Nie pierwszy raz atakowałeś cenę NANO w tym wątku bez argumentów, jedynie podkreślając że traci na wartości, naprawdę w ten sposób oceniasz projekty? Jeśli masz jakiś inny argument niż spadek ceny to chętnie posłuchamy.

Proszę tylko nie zaczynaj że bitcon to cyfrowe złoto i wszystko musi być stworząnę jakąś praca itd....

Podejrzewam że większość ludzi siedzi teraz w altach na stracie, ja akurat byłem szczęśliwcem i kupowałem NANO jeszcze przed końcem 2017, ale wiem że dużo ludzi ma sporą stratę i ja też w innych projektach.

Gdybym teraz wchodził na różne wątki różnych projektów na tym forum i pisał coś w twoim stylu
mecenas pisze: Ale wciąż w pierwszej "setce".
Ustawię chyba jakieś zakupy przy 1$.
To poczułbym się jak typowy Polski troll z internetu

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: revo » poniedziałek, 23 lipca 2018, 23:45

Nie mogę zrozumieć czym sugerują się inwestorzy że jakiś piesełek scam futurocoin lisek maja większa kapitalizację od nano chyba sobie jaja robią :D

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 200
Rejestracja: 17 marca 2013
Reputacja: 338
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: jaitylkoja » wtorek, 24 lipca 2018, 00:12

FuturoCoinów jest 100kk, cena jednego wynosi 11$, boty na Coindeal wygenerowały 3.5kk $ dziennego wolumenu, to samo za chwilę zacznie się dziać na bitbayu (40k $ wolumen i rośnie). Jak tak dalej pójdzie, to FTO wyląduje w top 18 CNC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: wrip » wtorek, 24 lipca 2018, 08:20

Trzeba pamiętać o początkach i sposobie dystrybucji coinów. Sam pomysł uważam za dobry, ale wszystko ma swoje wady. Jeśli ktoś nachapał się na tych captcha strasznie to sprzedanie po każdej cenie będzie opłacalne. Tego dowodem były te cykliczne, stale wyprzedaże wielorybów bardzo irracjonalne i nieefektywne.

Jak ktoś ma coś za darmo to o to nie dba. A obecny trend jest skutkiem tegoż właśnie.

Przed nano długa droga. W świecie krypto nie zawsze technologia jest najważniejsza, a czysty perfidny, na granicy oszustwa marketing. Wobec czego cena w większości przypadków nie jest odzwierciedleniem jakości coina.
Ostatnio zmieniony wtorek, 24 lipca 2018, 09:49 przez wrip, łącznie zmieniany 1 raz.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: kirucha2 » wtorek, 24 lipca 2018, 08:54

RuckenFetard pisze:
mecenas pisze: W trendzie też się nie zmieniło... a tak na poważnie to klimaty zaklinania rzeczywistości są w NANO

Nie pierwszy raz atakowałeś cenę NANO w tym wątku bez argumentów, jedynie podkreślając że traci na wartości, naprawdę w ten sposób oceniasz projekty? Jeśli masz jakiś inny argument niż spadek ceny to chętnie posłuchamy.
a co TY sie tak spinasz? argumenty? ale do czego ? ze cena spada? przeciez nikt na tym forum jeszcze nikogo nie przekonal
jak ty w spacechain inwestujesz to zadne argumenty Ci nie pomoga hahahaha

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: mecenas » wtorek, 24 lipca 2018, 09:05

RuckenFetard pisze: Nie pierwszy raz atakowałeś cenę NANO w tym wątku bez argumentów
A jak to się atakuję cenę i to w dodatku "bez argumentów"? Ja nawet nie wiem jak atakować cenę z argumentami.

@RuckenFetard, rozpisałeś się całkiem ciekawie i szeroko, ale niestety nie na temat. Ja dokupuję sobie NANO na tych dołkach i ciekawi mnie ten projekt. Odniosłem się jedynie do sposobu tłumaczenia spadków podobnego jaki spotkałem na discordzie IOTA. Tam w opinii userów projekt był kryształowo niewinny (bo wczesny etap), a za cenę zawsze byli winni spekulanci i nierozgarnięci. Tylko tyle. Niepotrzebnie robisz z moich wtrąceń wrogie manewry obcych wojsk.
To że pokazałem ciekawy moment na wykresie godzinowym NANO nie znaczy nic więcej, że jest ciekawy. Mieszanie emocji do wykresu nie ma sensu. Ja nie jestem jak sądzisz zaangażowany "politycznie" w świeczki na wykresach. :roll:

Dodano po 51 sekundach:
kirucha2 pisze: argumenty? ale do czego ? ze cena spada?
Ciekawe co nie? Przecież spekulanty sterują ceną.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: kirucha2 » wtorek, 24 lipca 2018, 09:14

mecenas pisze: Dodano po 51 sekundach:
kirucha2 pisze: argumenty? ale do czego ? ze cena spada?
Ciekawe co nie? Przecież spekulanty sterują ceną.
juz mu lejce puscily
https://gyazo.com/d1a48b2c089fb8d8db3b6c12240ee03d
ja rozumiem, ze moze byc nerwowo jak sie tonie ale nie jestes pod sejmem!!!!!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: mecenas » wtorek, 24 lipca 2018, 09:16

@kirucha2, nie atakuj personalnie.
My tutaj nie walczymy i nie będziemy walczyć wszyscy ze sobą.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: kirucha2 » wtorek, 24 lipca 2018, 09:21

racja! przepraszam

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 24 lipca 2018, 09:29

mecenas pisze: . Ja dokupuję sobie NANO na tych dołkach i ciekawi mnie ten projekt. Odniosłem się jedynie do sposobu tłumaczenia spadków podobnego jaki spotkałem na discordzie IOTA
Tylko widzisz że jak byłem hodlerem IOTY' i wyszedłem z zyskiem w chwili największego HYPY'u , nawet gdzieś o tym napisałem, nie powstrzymała mnie rosnąca cena, po dłuższym użytkowaniu stwierdziłem że na tą chwilę to nie działa a jest jedynie wielki PR , obiecywanki i zapowiedzi zapowiedzi.
Wchodziłem i wychodziłem z wielu projektów bez żadnego oszukiwania samego siebie i iluzji.
Spor cześć ludzi ma endecję do bronienia swojego coina w którym siedzi, wybielania faktów i ignorowania wad, wrzuciłeś nas do jednego worka, stąd moja reakcja.
Jeśli cena na tą chwilę jakkolwiek odzwierciedla wartość projektu to co możemy wywnioskować o cenie Bitcoina gold , diamond i wielu innych skamów które mają większą wartość niż projekty nieporównywalnie wartościowsze.
Dlatego uważam że na tym irracjonalnym rynku proces wyceny wartości projektu, poprzez cenę może być długotrwały i wyboisty.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości