Nano (XNO)

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: emdecha » sobota, 24 października 2020, 20:05

shinya56 pisze: sobota, 24 października 2020, 16:47 NANO może zostać wykupione przez większego gracza typu VISA/Mastercard.
Ostatnio weszła do projektu jedna osoba Deepa Mardolkar, która ma doświadczenie w takich organizacjach.

https://medium.com/nanocurrency/meet-de ... a96eaa3770

Jaki polecacie portfel do NANO na Windowsa ?
Miejmy nadzieję, że Mardolkar coś zadziała. Obecnie szumu nie ma o NANO. Można tanio skupować i trzymać kciuki za duże zyski w przyszłości.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: shinya56 » sobota, 24 października 2020, 20:43

Kutalisk pisze: sobota, 24 października 2020, 19:06@shinya56 ja używam:
https://nanovault.io/

Dzięki. To jest oficjalny portfel ? Nie ma problemu z obsługą itd. ?
emdecha pisze: sobota, 24 października 2020, 20:05Miejmy nadzieję, że Mardolkar coś zadziała. Obecnie szumu nie ma o NANO. Można tanio skupować i trzymać kciuki za duże zyski w przyszłości.

Dobrze, że nie ma szumu. Projekt jest świetny technicznie i jeszcze wypali. Poczytaj sobie o Afryce. Tam jest największy potencjał i miejsce na adopcję.

Tutaj dużo informacji o projekcie i opisane dlaczego NANO znajdzie zastosowanie w krajach rozwijających się.
https://medium.com/nanocurrency

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: Kutalisk » niedziela, 25 października 2020, 16:06

@shinya56 zrobiłem swego czasu reaserch na naszym forum oraz na stronie Ledgera:
https://support.ledger.com/hc/en-us/art ... 0005459013
więc uważam, że wallet jest legitny.

Jeśli chodzi o problemy to miałem i owszem:
viewtopic.php?f=45&t=25496&p=574470&hilit=nano#p574470
ale udało mi się je rozwiązać, miałem zdaje się problem z internetem i synchronizacją ale już nie pamiętam dokładnie.

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: Sliwa07 » środa, 4 listopada 2020, 18:01

Smiech na sali pospieszyłem sie troche nie sadziłem ze tak nisko spadnie do bitka

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 9 września 2013
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: Narling » czwartek, 12 listopada 2020, 22:27

shinya56 pisze: sobota, 24 października 2020, 20:43Dobrze, że nie ma szumu. Projekt jest świetny technicznie i jeszcze wypali. Poczytaj sobie o Afryce. Tam jest największy potencjał i miejsce na adopcję.
Czy ja wiem czy to takie dobre rozwiązanie, obecnie wykres wygląda tragicznie, żadnych pozytywnych zmian związanych z reklama tez nie ma, jak fundacja nano nic nie robiła, tak nadal nic nie robi, poza przepalaniem resztek środków.
W dodatku historia znana z innych altów związana z słynnym "altcoinseason" i cyklicznymi ath głównych walut alternatywnych przy ath bitcoina, wcale nie musi się w tym wypadku powtórzyć, równie dobrze coin może spaść całkowicie w niebyt, zupełnie nierozpoznawany przez nową społeczność i już nigdy się nie podnieść. Osobiście jestem mocno sceptyczny czy w kolejnym bullrunie nano osiągnie chociaż 30% poprzedniego ath.

Ps. Zapomniałbym tez o jeszcze jednym poważnym zagrożeniu dla egzystencji Nano, a mianowicie planowanym usunięciu wszystkich kryptowalut z binance z obrotami dobowymi mniejszymi niż 10btc. Ostatnio jak obserwowałem, to Nano spełniało te warunki.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: Dodo101 » piątek, 13 listopada 2020, 00:29

Narling pisze: czwartek, 12 listopada 2020, 22:27Czy ja wiem czy to takie dobre rozwiązanie, obecnie wykres wygląda tragicznie, żadnych pozytywnych zmian związanych z reklama tez nie ma, jak fundacja nano nic nie robiła, tak nadal nic nie robi, poza przepalaniem resztek środków.


Apropo tego 'nic nie robienia' warto jednak spojrzeć jak wygląda sprawa github. Po to właśnie są otwarte repozytoria. https://github.com/nanocurrency/nano-no ... ts/develop. Rozumiem że brak 'pozytywnych zmian' oceniasz na podstawie braku spektakularnych wiadomości typu współpraca z Paypal czy Visa. Rozumiem że projekt jest obecnie na dnie i ogólnie nie ma na niego chętnych ale braku rozwoju nie można im odmówić.

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 9 września 2013
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: Narling » piątek, 13 listopada 2020, 12:28

Tylko że ja nie pisałem nic o stronie technicznej tylko o marketingowej czyli niesiniejącej części Nano. Z roku na rok mamy moim zdaniem coraz liczniejsza i coraz głupsza społeczność w krypto, sama techniczna doskonałość Nano już nie wystarczy, potrzeba reklamy żeby przebić się w tym szumie informacyjnym. Z moich obserwacji większość nowych ludzi czerpie informacje z youtube który po ostatniej bance został opanowany przez rożnej maści debili i samozwańczych ekspertów, na palcach jednej reki da się policzyć wartościowe kanały, i nawet tam Nano zupełnie nie istnieje, pojawiajac sie pare razy do roku. Osobiście dla mnie Nano to kwintesencja pojecia kryptowaluty, ma wszystko to czym chciał byc bitcoin w początkowej fazie rozwoju i jest na circa +/- na 90 miejscu w marketcap, to jest śmiech na sali.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: Dodo101 » piątek, 13 listopada 2020, 14:20

A to przepraszam. Skupiłem się na cytacie "jak fundacja nano nic nie robiła, tak nadal nic nie robi, poza przepalaniem resztek środków.". No niestety masz racje. Jeśli chodzi o adopcje i reklame tej waluty niestety jest ona w tragicznym położeniu. Ja cały czas czekam aż topowe serwisy płatności zaczną dodawać Nano jako opcje do płatności natomiast ze względu na małe finanse raczej duże firmy nie będą chciały ich implementować. Nadal mam nadzieje że coś się zmieni ale co będzie zobaczymy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: wrip » poniedziałek, 16 listopada 2020, 16:58

A propos kapitalizacji NANO to trzeba zwrócić uwagę, że jest ona liczona dla wszystkich monet, które są już w obiegu i jest to wartość stała.
Wiele innych krypto wciąż naturalnie zwiększa swoją kapitalizację poprzez tworzenie nowych monet. Nawet w przypadku gdy cena danego coina stoi to przez tworzenie nowych coinów, kapitalizacja rośnie. To też wpływa na to, że NANO tak dołuje w zestawieniu top100.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:03 przez wrip, łącznie zmieniany 1 raz.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:47

Narling pisze: czwartek, 12 listopada 2020, 22:27Czy ja wiem czy to takie dobre rozwiązanie, obecnie wykres wygląda tragicznie, żadnych pozytywnych zmian związanych z reklama tez nie ma, jak fundacja nano nic nie robiła, tak nadal nic nie robi, poza przepalaniem resztek środków.

NANO jest jednym z nielicznych projektów, które działa. Do tego cały czas rozwijane przez deweloperów i społeczność.

Narling pisze: piątek, 13 listopada 2020, 12:28potrzeba reklamy żeby przebić się w tym szumie informacyjnym.

Dlatego pisałem żebyś poczytał o Afryce i adopcji w krajach rozwijających się.

Narling pisze: piątek, 13 listopada 2020, 12:28 na palcach jednej reki da się policzyć wartościowe kanały, i nawet tam Nano zupełnie nie istnieje

Jak to mówią pieniądze lubią ciszę :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: wrip » piątek, 20 listopada 2020, 16:03

Fajny projekt WeNano https://wenano.net - jest to apka, która umożliwia każdemu stworzenie "kranika" Nano zlokalizowanego w dowolnym miejscu na świecie. Kiedy ktoś znajdzie się w zasięgu tego kranika, wtedy może dostać ustaloną kwotę :)
Obrazek
Wszystko działa w czasie rzeczywistym. Jako, że nie ma opłat za przesył środków w sieci to te drobne kwoty się nie kurczą.

Społeczność z powodu dużej inflacji w Wenezueli wspiera tamtejszą ludność tworząc kraniki w różnych częściach kraju.
Obrazek

Oprócz tego każdy kranik ma funkcję czatu.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 23 listopada 2020, 21:40

@wrip
Jest jeszcze wersja dla biznesu.

WeNano Business

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: tomant » wtorek, 24 listopada 2020, 10:22

Czy wiecie może, czemu na Biance jest zawieszona możliwość depozytu NANO?

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 9 września 2013
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: Narling » wtorek, 24 listopada 2020, 11:35

Nie wiadomo i tez jestem ciekaw.

https://www.reddit.com/r/nanocurrency/c ... o_binance/


Edit; już działają wpłaty na binance.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: Eth » sobota, 12 grudnia 2020, 14:44

Zastanawiam się kiedy NANO wyjdzie z tego 1 dolarowego marazmu z przodu.
Oczekuję czegoś na kształt OMG, WAVES. Należy mu się.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: revo » sobota, 12 grudnia 2020, 16:05

@wrip Jak dokładnie działa ta aplikacja? kto wysyła nano dla użytkowników i za co?
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: wrip » niedziela, 13 grudnia 2020, 14:13

@revo
Każdy użytkownik może stworzyć kranik z ustaloną kwotą, która jest pobierana z salda konta nano, które wcześniej trzeba sobie zasilić.
Więc bezpośrednio do odbiorców nano z kranika przesyła jakiś wallet twórcy apki.

Każdy kranik ma też swój termin ważności, jeśli po upływie ważności jakieś nano na nim wciąż będą to zostają zwrócone do twórcy kranika ;)
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: emdecha » sobota, 26 grudnia 2020, 17:00



Szczęśliwego Nowego Roku! ;)

Dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 9 września 2013
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: Narling » poniedziałek, 28 grudnia 2020, 14:31

To prawda że blisko 4 mln nano maja byc oddawane właścicielom z dawnego wału na bitgrail?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

RaiBlocks / Nano (XRB)

Postautor: shinya56 » poniedziałek, 28 grudnia 2020, 19:28

Używa ktoś Natrium - NANO Wallet na Androida ? Sprawdzi się czy lepiej trzymać NANO na NanoVault ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości