Portfel Siacoin wyłączony na Bittrexie

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Siacoin wyłączony na Bittrexie

Postautor: semo » piątek, 15 grudnia 2017, 21:02

Jestem tutaj początkujący, więc witam szanowne grono serdecznie.

Zamieniłem na Bittrexie część ETH na Siacoin. Ale przy portfelu pojawia się komunikat "Wallet Disabled - performing routine maintenance".
Czy ktoś wie może jak długo taka rutynowa konserwacja tam zazwyczaj trwa? Gdzie w internecie znalazłem informację że już 11 grudnia (nie wiem czy wcześniej) był taki komunikat przy portfelu SC.

To jak rozumiem oznacza, że teraz mam na Bittrexie Siacoiny, ale nie mogę ich stamtąd zabrać?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Siacoin wyłączony na Bittrexie

Postautor: pk456 » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 06:17

Na hitbtc portfel także nieczynny (wpłaty i wypłaty) - co najmniej 3 dzień, wczesniej nie sprawdzałem.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Siacoin wyłączony na Bittrexie

Postautor: Clinic » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 08:12

@semo, @pk456, tez miałem nieczynny portfel na Bittrexie od 12.12 do 17 aż, wczoraj odblokowali, czytałem gdzieś na FB ze po forku coś poszło nie tak z przydziałem monet na portfele, i giełdy weryfikowały temat

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Portfel Siacoin wyłączony na Bittrexie

Postautor: semo » piątek, 22 grudnia 2017, 12:24

@Clinic dzięki za informację. Zobaczyłem ją dopiero dzisiaj, ale widzę że na Bittrexie nadal Siacion jest zablokowany. Tylko komunikat się nieco zmienił bo teraz brzmi: "Wallet offline - routine maintenance".

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości