Ripple - czy warto nadal inwestować?

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: amfre » piątek, 29 grudnia 2017, 13:07

anty pisze:po tym info o współpracy z karcianym biznesem i wywiadach Garlinghousea w CNBC i Bloombergu ładna pompka.
ETH przegonione na marketcapie

mam lekki ból D. że wszedłem po tych newsach tylko za 30% a nie all in ... no ale wydawało sie ze to juz górka była :)
Cel to IMO nadal 4-5$.

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: anty » piątek, 29 grudnia 2017, 13:14

amfre pisze: Cel to IMO nadal 4-5$.
nie wiem do ilu to może dojść. ja wysiadłem przy 1,5

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: lukasz.tlj » piątek, 29 grudnia 2017, 17:22

Hmm Kiedy ten rajd się skończy ..? Ja już dwa razy wysiadłem od wczoraj i super mi się udało na górkach przed spadkiem i ponowny zakup w dołku, trochę kasy wpadło . Ale trzeci raz już się chyba nie odważę , bo czuje że może być zjazd teraz ostry

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: virtualdeamon » piątek, 29 grudnia 2017, 19:52

Ripple zaraz osiągnie 2$ myslę, że to 4-5$ w perspektywie 2m-cy jest bardzo realne może nawet szybciej.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 3 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: slav007o » piątek, 29 grudnia 2017, 20:39

Czy ktoś może polecić miejsce gdzie można w ogóle zakupić Ripple? Ja od dwóch tygodni czekam na weryfikacje konta na Gatehub i Bitstamp i nadal nie mogę nic robić. Teraz zarejestrowałem się na BitBay i na Abucoins, ale Abu ma tylko linię XRP/BTC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: FuraTeściowej » piątek, 29 grudnia 2017, 20:46

slav007o pisze: Czy ktoś może polecić miejsce gdzie można w ogóle zakupić Ripple? Ja od dwóch tygodni czekam na weryfikacje konta na Gatehub i Bitstamp i nadal nie mogę nic robić. Teraz zarejestrowałem się na BitBay i na Abucoins, ale Abu ma tylko linię XRP/BTC.
Możesz kupić BTC , LTC lub inne krypto za pln'y na Bitbay , Bitmarket24 lub Bitmarket a następnie przelać na giełdę gdzie jest XRP. Nie wiem jak teraz z tymi giełdami bo niektóre wstrzymały rejestracje nowych użytkowników ( przykładowo Bitfinex i Bittrex) . Spróbuj zarejestrować się może poloniex albo binance i tam zakup XRP .


Zalogowałem się na Abucoins i możesz zasilić swoje konto tam złotówkami - zamienić na BTC a następnie BTC na XRP
http://prntscr.com/htxnod
Musisz tylko się zweryfikować

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 3 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: slav007o » piątek, 29 grudnia 2017, 20:51

Na BitBay jeszcze czekam na weryfikację, ale zastanawiam się czy mnie fee nie zje jak przeleję BTC np. na Bitstamp czy Gatehub. Z tego co kilka osób pisało, to bardziej opłaca się kupić ETH i wtedy przesłać, ponieważ opłaty są niższe. A czy kupienie ETH na Abucoins to dobry pomysł? Wiem, że to świeża giełda i nie wiem jak u nich wygląda z płynnością i kursami.

Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: pk456 » piątek, 29 grudnia 2017, 21:03

slav007o pisze: Czy ktoś może polecić miejsce gdzie można w ogóle zakupić Ripple? Ja od dwóch tygodni czekam na weryfikacje konta na Gatehub i Bitstamp i nadal nie mogę nic robić. Teraz zarejestrowałem się na BitBay i na Abucoins, ale Abu ma tylko linię XRP/BTC.
Na hitbtc jest w parach z BTC, ETH i USDT. Giełda ma ostatnio średnie opinie, były problemy techniczne... ale przynajmniej dla mnie ma najlepszy interfejs.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: gandzialf » piątek, 29 grudnia 2017, 21:14

@slav007o, musisz sobie zobaczyć na coinmarketcap z czym i na jakich giełdach tworzy pary Ripple i porównać do walut które oferuje bitbay.
Fee za wypłatę eth jest niewielkie w porównaniu do BTC. Wczoraj doszło mi w kilka minut. Z portfolio bitbay też można polecić LTC choć tu gorzej z parami na innych giełdach. Ektremalnie małe fee jest za przelew GAME ale jego kurs na bitbay jest zawyżony. Zresztą przy innych walutach też.

Dodano po 2 minutach 20 sekundach:
@pk456, propsuje za hitbtc. Też moja ulubiona, wierzę że odbije się jesli chodzi o opinie.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: lukasz.tlj » piątek, 29 grudnia 2017, 21:34

No i 2$ właśnie stały się faktem . I jedziemy dalej, przyznam że nie wierzyłem że jest to możliwe w takim tempie .

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: grogan12 » piątek, 29 grudnia 2017, 21:39

Ripple pięknie pokazało jak banki potrafią postawić na swoim. I wydać kasę, żeby zarobić kasę. Barwo dla banków.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: amfre » sobota, 30 grudnia 2017, 00:22

4-5$ może paść szybciej niż myślałem. Dokupiłem się po 2$ i holduje dalej. Kupuję na abucoins.com kurs rynkowy lub nawet trochę niżej, zakupy bez prowizji z kodem z forum, jedyny koszt - wypłata ripple na portfel w wysokości 0,5 rippla. Polecam :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 242
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: VooCash » sobota, 30 grudnia 2017, 00:31

gdzie trzymacie ripple?

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 18 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: 4all » sobota, 30 grudnia 2017, 00:45

Można na ich portfelu ale blokowane jest 20 rippli, że niby utrzymuje to adres... Ciekawe kiedy to będzie zwolnione

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 30 grudnia 2017, 06:29

Ripple to nie jest kryptowaluta tylko banksterski scam bez miningu i z premine, AML/KYC, manualnym blokowaniem portfeli, pełna centralizacja i wszystkie inne najgorsze pomysły. Toż to praktycznie pomiot szatana w świecie krypto. Całkowite zaprzeczenie idei i sensu kryptowalut.

Zostaliście ostrzeżeni.

W ogóle nie powinno się o tym dyskutować w dziale "kryptowaluty" tak samo jak w tym dziale nie powinno się dyskutować o wyższości korniszonów nad śledziem jako zagrycha do wódki.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: KryptoBanita » sobota, 30 grudnia 2017, 06:45

4all pisze: Można na ich portfelu ale blokowane jest 20 rippli
Blokują co chcą i jak chcą - pół dnia będziesz widział 0, żeby w końcu zobaczyć faktyczny stan...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: virtualdeamon » sobota, 30 grudnia 2017, 09:19

ShadowOfHarbringer pisze: Ripple to nie jest kryptowaluta tylko banksterski scam bez miningu i z premine, AML/KYC, manualnym blokowaniem portfeli, pełna centralizacja i wszystkie inne najgorsze pomysły. Toż to praktycznie pomiot szatana w świecie krypto. Całkowite zaprzeczenie idei i sensu kryptowalut.
Kolego masz rację ale świąt krypowalut się rozrasta i wchodzą do niego nowi ludzie chcący tylko zarobić bez względu na ideę projektu.
Bitcoin też już nie jest tym czym miał być.

Gaduła
Posty: 382
Rejestracja: 29 marca 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: kierownik » sobota, 30 grudnia 2017, 09:20

Wzrosło 10 razy w ciągu miesiąca. Chyba już wystarczy?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: pk456 » sobota, 30 grudnia 2017, 09:57

kierownik pisze: Wzrosło 10 razy w ciągu miesiąca. Chyba już wystarczy?
Na minutowym wykresie już od jakiegoś czasu rysuje niższe szczyty, niższe dołki - wygląda że tak, chwilowo wystarczy.
Wczoraj na hitbtc doszło do 3$ ciekawe czy był to aż tak duży entuzjazm kupujących, czy zorganizowana akcja bo zaraz wróciło w okolice 2+$.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Ripple - czy warto nadal inwestować?

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 30 grudnia 2017, 10:04

virtualdeamon pisze:
ShadowOfHarbringer pisze: Ripple to nie jest kryptowaluta tylko banksterski scam bez miningu i z premine, AML/KYC, manualnym blokowaniem portfeli, pełna centralizacja i wszystkie inne najgorsze pomysły. Toż to praktycznie pomiot szatana w świecie krypto. Całkowite zaprzeczenie idei i sensu kryptowalut.
Kolego masz rację ale świąt krypowalut się rozrasta i wchodzą do niego nowi ludzie chcący tylko zarobić bez względu na ideę projektu.
Wszystkie kryptowaluty, które nie mają jakiejś solidnej idei eksplodują i zapadną się jak supernowa wcześniej czy później, to tylko kwestia czasu.

Sam sobie pomyśl: w czym niby są lepsze takie gówno-kryptowaluty od FIATów albo oszustw w stylu Amber Gold ? W niczym.

Ta bańka pustych walut pęknie raczej wcześniej niż później, w kryptowalutach wszystko dzieje się 10-100x szybciej niż w walutach fizycznych.

Wszyscy będziecie płakać przez te głupie inwestycje. No ale nic, jak nie przejedziecie się na tym sami, to nigdy się nie nauczycie. Człowiek najlepiej się uczy na własnych błędach.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości