Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: Sayan » piątek, 8 grudnia 2017, 23:10

Na tym forum mało kto lubi tokeny związane z grami... ja osobiście trzymam tego troche - bardziej na ultra long

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: Dodo101 » wtorek, 12 grudnia 2017, 12:00

W sumie dopiero zacząłem inwestować w tą walute i sądze że jeśli przyjmnie się to na minecrafcie cena powinna poszybować w góre. Docelowy stan tej waluty jest dosyć spory bo 1 bilion natomist jeśli chodzi o rynek gier chyba nie powinno to przeszkadzać. Trzeba zobaczyć jak waluta zacznie się zachowywać w pierwszym kwartale 2018 bo wtedy widziałem spore plany na plugin do UNITY i c#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: Szrx » środa, 13 grudnia 2017, 18:46

Ja to jeszcze w ico kupiłem, trzymam na portfelu i nie ruszam jak nie zobaczę przynajmniej 10$.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: Dodo101 » sobota, 16 grudnia 2017, 18:53

Obecnie jest ładny wzrost ktoś wie co się do tego przyczyniło ??

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: wijtek » sobota, 16 grudnia 2017, 18:58

Minecraft popularny był, ale jego społeczność wyrosła przynajmniej w Polsce a szczytu drugi raz raczej nie zaliczy.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: owen12 » niedziela, 17 grudnia 2017, 09:52

Lepszej waluty do inwestowania teraz nie widzę. Też jestem od ICO. W grudniu wprowadzają wallet oraz alpha sdk dlatego tak cena rośnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: BioHay » niedziela, 17 grudnia 2017, 15:27

Sayan pisze: Na tym forum mało kto lubi tokeny związane z grami... ja osobiście trzymam tego troche - bardziej na ultra long
A to dlaczego ? Rynek gier to ogromne pieniądze, miliardy dolarów, jest potencjał, gdyż z roku na rok jest coraz większy.
Tylko czekać na takie krypto które odpowiadałoby wszystkim twórcom gier, choć to może być bardzo trudne, gdyż każda z gier ma swoje tokeny "wewnętrzne"
Ale szczerze liczę na to że chociaż, naprawdę jeden producent upatrzy sobie krypto jako środek wymiany i jesteśmy bogaci ;) Pisze tutaj o Capconie, Konami czy Blizzardzie ale to już by była bajka.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: pk456 » niedziela, 17 grudnia 2017, 16:46

BioHay pisze:
Sayan pisze: Na tym forum mało kto lubi tokeny związane z grami... ja osobiście trzymam tego troche - bardziej na ultra long
A to dlaczego ? Rynek gier to ogromne pieniądze, miliardy dolarów, jest potencjał, gdyż z roku na rok jest coraz większy.
Tylko czekać na takie krypto które odpowiadałoby wszystkim twórcom gier, choć to może być bardzo trudne, gdyż każda z gier ma swoje tokeny "wewnętrzne"
Każdy ma swoją bo każdy chce zarabiać, a nie dzielić się zyskami z pośrednikiem. Utrzymanie systemu płatności kosztuje, więc jeśli ktoś zaproponuje tańszy system to może producenci się skuszą, ale prawdę mówiąc nie sądzę - chyba że nie tylko bedzie taniej, ale da się lepiej pokombinować z podatkami - ale to znowu trzeba pobić raje podatkowe :D Ciężka sprawa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: BioHay » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:58

pk456 pisze:
BioHay pisze:
Sayan pisze: Na tym forum mało kto lubi tokeny związane z grami... ja osobiście trzymam tego troche - bardziej na ultra long
A to dlaczego ? Rynek gier to ogromne pieniądze, miliardy dolarów, jest potencjał, gdyż z roku na rok jest coraz większy.
Tylko czekać na takie krypto które odpowiadałoby wszystkim twórcom gier, choć to może być bardzo trudne, gdyż każda z gier ma swoje tokeny "wewnętrzne"
Każdy ma swoją bo każdy chce zarabiać, a nie dzielić się zyskami z pośrednikiem. Utrzymanie systemu płatności kosztuje, więc jeśli ktoś zaproponuje tańszy system to może producenci się skuszą, ale prawdę mówiąc nie sądzę - chyba że nie tylko bedzie taniej, ale da się lepiej pokombinować z podatkami - ale to znowu trzeba pobić raje podatkowe :D Ciężka sprawa.
Tak, tylko tokeny w grze są łatwe do kontrolowania i cały zysk idzie dla nich minus podatek, jedynym pośrednikiem przez którego idzie kasa na ich konto to instytucje takie jak bank,poczta,operator gsm z tym, że za wszystkie prowizję z tym związane płacimy My.
Krypto które byłoby uniwersalne jest dobre tylko dla graczy ale już nie dla producentów. Bo tokeny w grze w postaci, dublonów czy goldów lub innych wynalazków są generowane w nieskończonej ilości przez producenta. Ale marzy mi się takie krypto, że przez granie można na nim zarabiać.
Inaczej się ma to do samego kupna i sprzedaży gier, tutaj faktycznie kryptowaluty sprawdziłyby się idealnie.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: Dodo101 » niedziela, 31 grudnia 2017, 14:29

Wiekszość spada a Enjin leci ładnie do góry ;) Niech jeszcze wypuszczą ten portfel na IOS i Androida i już będzie super ( https://www.enjinwallet.io/) ;)

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: owen12 » czwartek, 4 stycznia 2018, 18:42

Przyczajony tygrys :) ładnie go binance podpompowało, predzej czy pozniej zawita na innych gieldach, to dopiero bedzie sie dzialo:)

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: owen12 » piątek, 5 stycznia 2018, 07:38

Troche trzeba ostudzić emocje i poczekać na portfel. Na razie mamy to samo co np z Liskiem, same informacje. Portfel miał być najpóźniej 31.12 Popełnili ten sam błąd. Gdyby wyszedł w terminie i był dobry ja bym wszedł z kolejną porcją długoterminowo, ale teraz mam zagwostkę, że to będzie wszystko tak przeciągane.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: owen12 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 09:14

very soon :P

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: Sagan » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 09:17

Cześć
Próbowałem przesłać Enjin z Cryptopii na MEW i zauważyłem, że fee wynosi 50ENJ niezależnie od ilości przesyłanych monet. Sprawdziłem Binnance i tam fee wynosi 80ENJ. Wychodzi, że opłaca się przesyłać tylko duże konkretne sumy lub trzymać na giełdzie.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: owen12 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 09:38

No niestety małe sumy nie warto przenosić. Na giełdzie mało bezpiecznie, ale co powiesz jak ja tam trzymię 29k i czekam na ten cholerny portfel :)

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: snajp » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 10:26

@owen12 portfel już się pojawił chociaż licznik jeszcze kręci.
https://enjinwallet.io/apk.html
https://www.timeanddate.com/countdown/g ... t=sanserif
Co sądzisz o kursie, trzymasz to na longa, bo szczerze powiem że spodziewałem się wzrostów przed wydaniem portfela a tu nic. Podobno mają być jakieś ważne wydarzenia pod koniec lutego, ale nic nie znalazłem.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: snajp » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 11:39

Kupowałem ENJ po 0.31$ tak więc prawie na samym szczycie tego wzrostu. Co prawda jestem trochę na plusie ale zastanawiam się czy nie wejść w coś innego. Szukałem jakiś wydarzeń na najbliższy czas i nic nie znalazłem. Chyba ta cena będzie się teraz tak bujać przez dłuższy czas

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: owen12 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 17:06

Widocznie portfel był już w cenie, do tego BTC ma korektę. Ja osobiście będę trzymał. ENJ na bardzo duży potencjał.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: Dodo101 » środa, 10 stycznia 2018, 01:18

https://www.facebook.com/groups/113468609456158/ - wpadajcie bedziemy w latwy sposob dzielic sie newsami i informacjami o wydarzeniach

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Enjin Coin - wszystko o projekcie Enjin Coin

Postautor: Mi-ko » piątek, 12 stycznia 2018, 14:12

ENJ od dziś będzie dostępny na Kucoin w parze ENJ/BTC, ENJ/ETH. Są oficjalne informacje że kolejna giełda niebawem.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BitJanusz i 13 gości