Bankera - bankowość w technologii blockchain

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » piątek, 16 kwietnia 2021, 08:48


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: benq » piątek, 16 kwietnia 2021, 09:18

No, naprawdę zbliża się do ceny z ICO ($0,0207).
Ten poziom pewnie będzie potężnym oporem, bo sporo osób może chcieć odzyskać kasę zamrożoną tak dawno. Ale z drugiej strony znaczące przebicie mogłoby oznaczać fajne dalsze wzrosty, szczególnie że tym razem produkt już jest i działa.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » piątek, 16 kwietnia 2021, 11:17

Masz rację, cena ICO będzie na pewno dużym oporem jednak sytuacja nie jest aż taka prosta i taka ładna jak ją malują.
Obecnie jest malutki wolumen – stąd można stosunkowo niewielkim kapitałem robić PandDę jeżeli ktoś chce się pobawić.

Część ludzi z ICO (po ich wypowiedziach na różnych forach widać) jest bardzo roszczeniowych co do tokena i projektu, bo myśleli, że kupują tak jakby akcje (w rozumieniu giełdowym), i że staną się milionerami z dnia na dzień. Jak kurs zrobił jeb o glebę to albo zapomnieli o projekcie albo się na niego obrazili. Było pewnie z 3 lata na systematyczną dyskretną akumulację jeżeli ktoś wierzył w projekt lub gdy spóźnił się na ICO. Ludzie, o których piszę chwalą się, że utopili średnio 20k-30k baksów, po za tym do tego chodzą słuchy, że jeżeli trzymali na giełdzie SC to za bezczynność w ramach opłaty zabrano im z konta w niektórych przypadkach nawet 50% tokenów (to się wzięło stąd, że jak została ustalona nawet stosunkowo niewielka opłata to ze względu na niską wartość trzymanych tokenów aby pokryć opłatę to tych tokenów musiało być więcej)

Benq ? a Tobie w ramach bezczynności coś ubyło? Pytam bo wspominałeś, że długo się do nich nie logowałeś. Sprawdź proszę bo ja po swoim przykładzie nie mogę tego zweryfikować bo do bezczynności nie dopuszczałem :) . Natomiast mam też taką teorię, że ta opłata za bezczynność może być uzależniona od jurysdykcji i warto by tą teorię zweryfikować.

No to teraz mały przegląd giełd:

https://exchange.spectrocoin.com/en/market/BNK-BTC
https://hanbitco.com/exchange/BNK-BTC
https://hitbtc.com/bnk-to-btc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: benq » piątek, 16 kwietnia 2021, 11:43

@Naganiacz
Z tego co pamiętam liczba tokenów się zgadza, choć nie logowałem się naprawdę miesiącami/latami.

Aktualnie nie mogę się zalogować. Nie wiem o co chodzi, bo ostatnim razem zmieniłem hasło i ono nie działa.
Po użyciu opcji "zapomniałem hasła" przyszła wiadomość na maila, ale po kliknięciu w link mam:
"Password recovery can't be processed
Confirmation failed, please contact administration."

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » piątek, 16 kwietnia 2021, 11:49

I z ostatniej chwili - w moim przypadku w okresie od 6-13.04.2021 r. wypłacono mi zaległą dywidendę (śmieszną - ale zawsze coś) z 16 poprzednich tygodni. Jest to pocieszające, nie powiem. Natomiast bardziej pocieszające jest to, że mimo iż brałem też udział w ICO to przy obecnym kursie (jeszcze z przed zapowiadanego oporu cenowego) mógłbym pokusić się o realizację zysków ale uważam, że to jeszcze za wcześnie. Jestem cierpliwym długodystansowcem i już się pogodziłem z tym, że każde włożone pinionchy w ktypto można całkowicie stracić i to pomaga bo do puki się nie zrealizuje zysków to po prostu ich nie ma - ani zysków ani włożonych w krypto pinionchów.

benq, daj znać jak Ci poszło z tym odzyskiwaniem hasła. Powodzenia.

Dodano po 7 minutach 41 sekundach:
Po wejściu na ich stronę u dołu z prawej strony wyskakuje "chmurka" z ich czatem na żywo. Poklikaj z nimi to Ci pomogą lub pokierują Cię do odpowiedniego działu z pomocą. Powodzenia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: benq » piątek, 16 kwietnia 2021, 14:17

@Naganiacz
Właśnie tak od razu zrobiłem, niestety support na chacie twierdzi, że nie widzą żadnego problemu z moim kontem i nie potrafią ogarnąć dlaczego nie mogę się ani zalogować, ani zresetować hasła, więc utworzyli ticket z moją sprawa i muszę czekać.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » sobota, 17 kwietnia 2021, 01:05


Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 16:01


Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » środa, 26 maja 2021, 22:02

Ja tu czekam na podsumowanie miesiąca a tu nic nie ma. Zaraz drugi miesiąc się skończy i lipa. To mistrzowski tim jeżeli chodzi o niedotrzymywanie terminów. Tymczasem Dyrektor ze swoimi wybrańcami z drużyny, których pierwszy raz widzę bo jakoś wcześniej byli w ukryciu, w końcu wyszli do ludzi i promują usługi w Dubaju na kryptokonferencji.

Ps. @benq udało ci się odzyskać dostęp do konta?

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » środa, 16 czerwca 2021, 16:14

Z tego co widzę wynika, że Bankera wprowadza nową usługę pożyczek ale puki co tylko dla Biznesu. Dla przypomnienia nadmieniam, że kiedyś funkcjonowało takie cuś jak Bankera Loans ale z czasem to cuś przeszło pod szyld SpectroCoin Loans. To co teraz Bankera wprowadza to nie to samo co było kiedyś i jest teraz pod nowym szyldem. To takie moje przemyślenia aby rozwiać wątpliwości. Uważam, że Bankera jako bankowość w technologi blokczeńcz będzie wprowadzać co jakieś czas nowe usługi i oby tych usług było jaknajwięcej i oby były konkurencyjne i dobrze wymyślone, bo to jedyna szansa by przyciągnąć nowych klientów co być może będze miało przełożenie na wycenę tokena BNK ale to tylko puki co czysta spekulacja bo jego funkcjonalność jest znikoma a jeżeli chodzi o interakcję z tą nową ofertą to chyba nawet żadna, poza tym, że im więcej klientów to teoretycznie wlicza się to do przechodu, którego potem odpowiednia część jest rozdzielana dla tych co trzymają BNK w ,,lodówie,,


Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » czwartek, 1 lipca 2021, 17:39

Bankera wprowadza kolejną ofertę dla binzesu. Szkoda, że nie podali więcej szczegółów. Wczorajszy dzienny wolumen handlu BNK wg CMC to około 600 PLN no to tylko pogratulować można. :) i zespołowi i plecakowcom :) .

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » sobota, 14 sierpnia 2021, 01:46

Kilka dni temu odkryłem, że karta Visa od Bankery nie jest obecnie akceptowana na Binance. Taka sytuacja może już jakiś trwać. Podejżewam, że od czasu dostosowywania się Binance do nowych regulacji. Zobaczymy co z tego wyniknie. Przy użyciu karty pojawia się komunikat: ,,Kraj wydający nie jest zgodny,,.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » środa, 1 września 2021, 23:13

31.08.2021 r. na ćwierkaczu Bankery pojawiło się takie ćwierknięcie mniej więcej jak poniżej tylko, że po angielsku.
,,Oto, co działo się w Bankera latem: zatrudniono 28 pracowników;
płatności SWIFT dla klientów biznesowych; wymiana walut dla klientów biznesowych; Aktualizacje aplikacji Bankera (poprawa doświadczenia użytkownika i dodanie nowych funkcji).,,

Jak na aktualizację postępów do, których przyzwyczaili ludzi z bloga to to, to można nazwać pierdnięciem. Od miesięcy społeczność czeka na aktualizację, które były zapowiadane z częstotliwością miesięczną. Nie stety nie wyszło. Od miesięcy nic na temat postępów i strategicznych planów na przyszłość, tylko to jakże zwarte w treści i przekazie, pierdnięcie. Pierdnięcie soczyste i treściwe, bez upiększaczy. Dziękuję Bankera. Hehe.

Dobra. Teraz na poważnie. Nie dotarłem jeszcze do info o jakich fiatach mowa w tej wymianie dla biznesu a może mocno nawet nie szukałem bo jak to zapowiadali to uznałem, że jeszcze długo im to zejdzie. Grunt, że się udało. Według mnie, naturalną koleją rzeczy będzie wprowadzenie takiej wymiany dla klientów indywidualnych. Códów się nie spodziewam ale zawsze to jest i może być w przyszłości tendencja rozwojowa o zwiększanie ilości rodzajów fiatów do wymiany. A wiadomo, że przydała by się jakaś parka z PLNem, na co z początku nie liczę w ogóle ale miło pomarzyć. Po za tym ten bot w pomocy, z którym w ogóle nie można się dogadać w efekcie nie jest pomocny. Zatródnili ludzi więc może kogoś posadzą zamiast bota. Kto wie?

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » piątek, 17 września 2021, 23:58

Coś tam ostatnio pyknęło w górę na wykresie i takie pyknięcia zaczęły się powtarzać. Moim zdaniem to dobry sygnał. Zachęcam do obserwacji i analizy wykresu BNK z różnych odległości. Uważam, że rozsądne granie małym kapitałem na tym płytkim rynku może przynieść satysfakcję ale trzeba mieć bardzo duuuużo cierpliwości i zapomnieć o wizji zostania milionerem w jedną noc. Chyba też poustawiam sobie jakieś poziomy i zapomnę o tym na jakiś czas, w nadziei, że się zrealizują bo czatowanie nontoper przy wykresie to nie dla mnie.
Po za tym na ćwierkaczu od ciula dają zbędnych informacji, które tylko drażnią społeczność. Dali by se siana z pierdołami. Ale sprawdzam jak na fana przystało. Czasami jakiś rodzynek się trafi jak np. Info o tym jak to bardzo mocno pracują nad aplikacją i sun haha. Już nawet nie pamiętam jak bardzo z tą zapowiedzią są w plecy. Jak już ją wypuszczą to pewnie będzie miała wszystkie aplikacje pod sobą, hahaha.
A teraz coś na przyszłość, ogłosili, że będą obecni jeszcze w tym roku na jakiejś kolejnej konferencji i może na ten termin planują się pochwalić tą apką. Mam nadzieję, że tak.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » piątek, 24 września 2021, 20:46

Na ćwierkaczu Bankery podano info o nowej funkcjonalności dla BNK. W mojej ocenie to mało istotne i mało odkrywcze rozwiązanie ale to zawsze coś.
Info tłumaczone góglem poniżej:
Przedstawiamy dodatkowe narzędzie dla tokena Banker (BNK). Zapłać opłatę aplikacyjną Bankera za konto Business+ za pomocą tokenów BNK i uzyskaj 25% rabatu. Dzięki @spektrocoin
kryptowalutowa bramka płatnicza umożliwiająca BNK i inne płatności ERC20.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » wtorek, 5 października 2021, 22:26

Wreszcie na blogu Bankery pojawiła się aktualizacja. Ja poniżej przedstawiam wersję tłumaczoną góglem. Czytam to i czytam i nie mogę wyjść z zachwytu jak dużo można napisać o tym, że się nic konkretnego nie zrobiło w porównaniu z tym co zdążyła w tym czasie zrobić konkurencja.

Przegląd miesiąca: wrzesień 2021
W ciągu ostatniego miesiąca wprowadziliśmy dodatkową płynność na giełdzie SpectroCoin Pro. Był to również miesiąc, kiedy rozpoczęliśmy naszą jesienną trasę odwiedzając różne konferencje promujące usługi Bankera i SpectroCoin.

Przegląd Miesiąca Bankery
Co zostało zrobione do tej pory we wrześniu?
Co najważniejsze, umożliwiliśmy dodatkową płynność dla głównych par na giełdzie SpectroCoin Pro, w tym BTC/EUR, ETH/EUR, BTC/USDT, ETH/USDT, XRP/USDT. Co więcej, waluty ALGO, EOS, MATIC i SHIB były notowane na SpectroCoin Pro, podczas gdy ich pary z ETH, BTC, USDT, EUR były dostępne do handlu. Oprócz do 0,1% rabatu animatora rynku, metod wpłat i wypłat fiat (SEPA/SWIFT), sprawia to, że SpectroCoin Pro jest pięknym miejscem do handlu kryptowalutami.

Widok portfela SpectroCoin został zaktualizowany, aby zaoferować przegląd całego portfela posiadanego przez użytkownika. To dodatkowy krok w kierunku dalszej poprawy doświadczenia użytkownika na platformie.

Dla bramki płatności kryptowalut SpectroCoin włączyliśmy obsługę ETH i różnych tokenów ERC-20, w tym USDT (Tether), USDC (USD Coin) i BNK (token Banker). Ponadto ulepszyliśmy nasz węzeł Ethereum, aby obsługiwać zwiększoną liczbę transakcji w związku z tym rozwojem.

Również teraz klienci biznesowi Bankera mogą uiszczać opłatę za wdrożenie tokenami BNK z rabatem 25%, co jest kolejną użytecznością tokena BNK.

Co więcej, procedury onboardingu klientów zostały ulepszone, aby skrócić czas weryfikacji klienta w SpectroCoin poprzez automatyzację części procesu KYC.

Ponieważ spotkania i wydarzenia na żywo powracają, wzięliśmy udział w dwóch konferencjach w Amsterdamie: Money 20/20 oraz iGB Live.

Zorganizowaliśmy Bitcoin Meetup w Wilnie, gdzie lokalni entuzjaści kryptowalut mogli posłuchać o nowych wydarzeniach w przestrzeni kryptograficznej, takich jak podpisy Schnorra lub fundusze hedgingowe skoncentrowane na kryptowalutach. W tym spotkaniu wzięło udział ponad 200 osób.

Czego się spodziewać w październiku?
W październiku nasz zespół planuje uczestniczyć w kilku wydarzeniach promujących usługi Bankera, w tym iFX Expo na Cyprze, Whitelabel Expo we Frankfurcie, Ryga COMM w Rydze oraz konferencja Cryptovalley w Zug.

Nasze własne Baltic AML Forum 2021 odbędzie się 12 października. Konferencja będzie doskonałym medium do wymiany najlepszych praktyk dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu, takich jak pomysły na to, jak różne zainteresowane strony mogą współpracować, aby skutecznie i skutecznie osiągać wspólne cele w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i zwalczania terroryzmu.

Ponadto pracujemy nad podstawowymi ulepszeniami IT w Bankera, w tym nad nowym rozwiązaniem uwierzytelniającym, które umożliwi łatwy dostęp do interfejsów API i umożliwi uwierzytelnianie drugiego stopnia za pośrednictwem aplikacji Bankera. Ta ostatnia funkcja sprawi, że nasza aplikacja mobilna będzie gotowa do użytku publicznego. Import płatności dla płatności masowych, obsługa wielu języków na platformie bankowości internetowej i inne funkcje są również w linii.

Po stronie SpectroCoin ulepszamy interfejs użytkownika giełdy SpectroCoin Pro i spodziewamy się, że będzie on dostępny w październiku. Pracujemy również nad integracją nowej karty z platformą SpectroCoin, aby w przyszłym kwartale oferować jeszcze lepsze karty fizyczne i wirtualne.

UDOSTĘPNIJUDOSTĘPNIJ TWEET
4 października 2021

..... a tak swoją drogą to co to jest ten Zug i gdzie to kurna jest. Pozdro.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » poniedziałek, 29 listopada 2021, 09:45

Z przykrością zawiadamiam, że na giełdzie https://hanbitco.com/ nie można już handlować BNK.
Saldo pozostało w portfelu lecz bez możliwości wypłaty.

Dodano po 26 minutach 3 sekundach:
... a, i jeszcze jedno: około (+/- kilka dni) 27.11.2021 r. wypłacili zaległą dywidendę za minione 10 tygodni - łaskawcy. Podejrzewam, że co poniektórzy plecakowcy reinwestują ją w zakup BNK ze względu na dobrą koniunkturę ETH do BNK i stąd być może małe, malutkie szarpnięcie kursem.

Dodano po 1 godzinie 41 minutach 2 sekundach:
... a i jeszcze jedno: do dzisiaj w handlu ETH/BNK na exchange.spectrocoin.com (SpektroCoin PRO) minimalna pozycja wynosiła 0,01 ETH lub je równowartość. Dzisiaj zostało to zmienione na 0,002 ETH ale na jak długo to tego nie wiem. Się zobaczy. Puki co ta zmiana umożliwia co po niektórym spekulantom i fanatykom handel mniejszymi kwotami.

Dodano po 57 sekundach:
https://exchange.spectrocoin.com/en/market/BNK-ETH

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » sobota, 19 lutego 2022, 03:12

Noż k., czytam i niewierze. Takiego maila mi przysłali. Niech mnie ktoś uszczypnie.
A jeszcze wczoraj chciałem tu napisać że GÓWNO WIELKIE się dzieje w projekcie.

Drogi Kliencie,
Zmodernizowany token BNK-20 bazuje na standardzie ERC-20, w przeciwieństwie do obecnego oryginalnego tokena BNK-223, który bazuje na standardzie ERC-223 - zaawansowanej wersji ERC-20. Ta decyzja została podjęta w związku z obecnymi trendami, ponieważ świat kryptograficzny nadal wykorzystuje ERC-20 jako dominujący standard dla tokenów Ethereum.

Jeszcze jedna zmiana polega na tym, że ograniczymy całkowitą podaż tokenów BNK-20 do 10 000 000. Jest ku temu kilka powodów. Po pierwsze, zmniejszy teoretyczny hard cap i wyeliminuje potencjalne pytania dotyczące tokenów Bankera, które mogą zostać wybite/wyemitowane w przyszłości. Po drugie, łatwiej będzie tworzyć rynek i zapewniać płynność.
Więcej o zmodernizowanym tokenie BNK-20 można przeczytać w poście na blogu.
W nadchodzącym tygodniu wszystkie rynki SpectroCoin Pro związane z BNK powinny mieć puste księgi zamówień. Oznacza to, że powinieneś zamknąć swoje dotychczasowe zlecenia BNK. Możesz to zrobić, wykonując następujące kroki:
Zaloguj się na swoje konto w SpectroCoin Pro.
Znajdź stronę Zamówienia.
Wybierz odpowiednie filtry, aby znaleźć otwarte zlecenia BNK na istniejących rynkach (zalecamy usunięcie filtra daty, aby zobaczyć pełną historię)
Możesz anulować swoje zamówienia BNK, po prostu naciskając „X” na zamówieniu. Uwaga: Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie anulować zamówień, zostaną one anulowane automatycznie.

A teraz translatorek z bloga:
(Link: https://blog.bankera.com/en/introducing ... era-token/)
Przedstawiamy ulepszony token Bankery
W przyszłym tygodniu uruchomimy ulepszoną wersję tokena Bankera, aby była ona zgodna ze standardem ERC-20 zamiast obecnego ERC-223, a także aby ograniczyć podaż tokenów do zaledwie 10 000 000 tokenów. Spodziewamy się, że ta zmiana przyczyni się do lepszego przyjęcia i popularności tokena Bankera. W tym poście na blogu wyjaśnimy główne cechy ulepszonego tokena Bankera (nazywamy go BNK-20 na tym blogu), co stanie się z obecnymi tokenami Bankera (nazywamy je BNK-223 na tym blogu) i jakie możliwości to zmiana zostanie otwarta dla Bankera.

Zmodernizowany token BNK-20 bazuje na standardzie ERC-20, w przeciwieństwie do obecnego oryginalnego tokena BNK-223, który bazuje na standardzie ERC-223 – zaawansowanej wersji ERC-20. Ta decyzja została podjęta w związku z obecnymi trendami, ponieważ świat kryptograficzny nadal wykorzystuje ERC-20 jako dominujący standard dla tokenów Ethereum. Cofając standard naszego tokena i mając token zgodny z ERC-20, będziemy mogli wymieniać go na różnych zdecentralizowanych giełdach (DEX) i zdecentralizowanych projektach finansowych (DeFi), takich jak Uniswap, 1inch i inne. Zapewni to nie tylko lepszą widoczność tokena i projektu Bankera, ale także doda więcej punktów źródłowych płynności i cen dla tokena Bankera oraz możliwość wykorzystania tokenów BNK-20 w pulach płynności.

Jeszcze jedna zmiana polega na tym, że ograniczymy całkowitą podaż tokenów BNK-20 do 10 000 000. Jest ku temu kilka powodów. Po pierwsze, zmniejszy teoretyczny hard cap i wyeliminuje potencjalne pytania dotyczące tokenów Bankera, które mogą zostać wybite/wyemitowane w przyszłości. Po drugie, łatwiej będzie zrobić market making i zapewnić płynność, ponieważ obecnie nawet niewielkie wzrosty kwotowań cen mogą skutkować zmianą o kilka punktów procentowych, stwarzając możliwości arbitrażu i czyniąc market making of token BNK-223 niewykonalnym. W związku z tym większe animowanie rynku zapewni większą płynność tokenom BNK-20.

Oryginalna umowa tokena BNK-223 na blockchainie ethereum to 0xc80c5e40220172b36adee2c951f26f2a577810c5, podczas gdy umowa kontraktowa zaktualizowanego tokena BNK-20 na blockchainie ethereum to 0x7707aAdA3Ce7722Ac63B91727DAF1999849F6835.

Spalanie i zmniejszanie podaży
Tygodniowe przychody przypisane tokenom BNK-20 zostaną wykorzystane do odkupu i spalania tokenów BNK-20, zmniejszając w ten sposób wyjątkową podaż tokenów BNK-20 i potencjalnie przyczyniając się do ich wyższej wartości w dłuższej perspektywie.
Na przykład, jeśli tygodniowy dochód netto (WR) wynosi 1 000 000 EUR, a 3 000 000 000 lub 30% wszystkich zaległych tokenów BNK-223 zostało zamienionych na 3 000 000 tokenów BNK-20, pozostanie 7 000 000 000 tokenów BNK-223 i wybito 3 000 000 tokenów BNK-20 (wydany). W związku z tym 700 000 EUR (70% z 1 000 000 EUR) zostanie rozdzielone jako tygodniowy dochód netto dla posiadaczy tokenów BNK-223 (tak samo jak obecnie), podczas gdy 300 000 EUR (30% z 1 000 000 EUR) zostanie wykorzystane na odkupienie tokenów BNK-20 na rynku do spalenia. Ilustruje to poniższy schemat na blogu.

Co więcej, obecna podaż tokenów BNK-223 wynosi 10 924 176 189, a stosunek wymiany pomiędzy tokenami BNK-20 i BNK-223 wynosi 1:1000. Oznacza to, że wydając tokeny BNK-20, spalimy (wyjmiemy) 924 176 189 obecnych tokenów BNK, co stanowi prawie 8,5% wszystkich zaległych tokenów BNK-223.

Co się stanie z obecnym tokenem BNK-223?
Nic. Token BNK-223 będzie nadal działał tak, jak dotychczas, a posiadacze tokenów będą nadal otrzymywać cotygodniowe przychody, jak zawsze. Jednak posiadacze tokenów BNK-223 będą mieli możliwość wymiany swoich tokenów BNK-223 na tokeny BNK-20 po kursie 1:1000 w SpectroCoin. Token BNK-20 może być również postrzegany jako opakowanie 1000 tokenów BNK-223. Tygodniowe przychody przypisane obecnym tokenom BNK, które zostaną wycofane z dostaw w zamian za tokeny BNK-20, zostaną wykorzystane na odkupienie i spalenie tokenów BNK-20, zmniejszając z czasem ich zaległą podaż.

Co następne?
Po wydaniu tokena BNK-20 zaczniemy tworzyć pule płynności na różnych zdecentralizowanych giełdach, aby zapewnić większą płynność tokenowi BNK-20. Zbadamy również opcje na scentralizowanych giełdach (CEX), które były ograniczone ze względu na niewykonalność tworzenia rynku.

Podsumowując, aktualizacja powinna dokonać:
Token BNK-20 jest bardziej widoczny i dostępny dla większej liczby handlowców i inwestorów dzięki notowaniu na nowych zdecentralizowanych i scentralizowanych giełdach
Łatwiejszy marketing BNK-20, co skutkowałoby większą płynnością
Całkowita podaż BNK-20 zmniejszy nadgodziny, czyniąc ją deflacyjną
Nowe możliwości zarabiania dzięki utrzymywaniu BNK-20 i dostarczaniu go do puli płynności
A wszystko to oprócz już istniejących narzędzi tokenów BNK-20:
Niższe oprocentowanie pożyczek kryptograficznych w SpectroCoin Loans
Zniżki przy otwieraniu kont firmowych w Bankera
Darmowy handel parami tokenów Bankera na giełdzie SpectroCoin Pro.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Coś tak czuję, że chcą w ten sposób pozbyć się inwestorów ICO i zobowiązania co do wypłacania im cotygodniowego WR. Ale Jaja, już gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy, że ktoś zbierał chętnych na międzynarodowy pozew zbiorowy, że Bankera nie wywiązuje się z umowy a teraz wychodzi na to, że pod przykrywką, że chcą dobrze zrobić inwestorom, starą umowę wyrzucają do kosza razem z inwestorami ICO no bo stary token nie znika, jak klient chce to może z niego korzystać.
Pożyjemy zobaczymy. Póki co cosik dokupiłem ale nikogo nie zachęcam.
Swoją drogą może pospekulujemy troszkę na którym miejscu CMC , BNK znajdzie się po tych cięciach jak już uaktualnią CMC, bo co innego pozostało.

Dodano po 47 sekundach:

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » wtorek, 1 marca 2022, 19:32

Info z bloga tłumaczone góglem.
Bankera publicznie uruchomiła swoje aplikacje mobilne na iOS i Androida, aby usługi płatnicze były łatwo dostępne dla ukraińskich uchodźców w Europie. Od dziś aplikację Bankera można znaleźć i pobrać z App Store i Google Play Store.
Jak ogłosił w weekend Bankera, uważamy Ukraińców za określoną część Europy. Tym samym oferujemy im cennik aktualnie stosowany dla klientów z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Innymi słowy, większość usług Bankera dla Ukraińców jest obecnie świadczona bezpłatnie. Nie ma miesięcznych opłat za utrzymanie, otwieranie konta lub wydawanie karty, a przelewy w Europie (SEPA) są bezpłatne i natychmiastowe. Płatności kartą Bankera można wykorzystać w punktach sprzedaży w każdym kraju na kontynencie.
Aby usługi Bankera były łatwo dostępne dla ukraińskich uchodźców, zdecydowaliśmy się wydać aplikację Bankera na iOS i Androida wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy. W międzyczasie pracujemy nad uruchomieniem obsługi języka ukraińskiego na naszej platformie i uczynieniem jej jeszcze bardziej gościnnej dla społeczności ukraińskiej.



W zeszłym tygodniu Bankera otworzyła konto Blue/Yellow, organizacji pozarządowej (NGO), która od 2014 roku zbiera fundusze na pomoc humanitarną na Ukrainie. Nasza firma również przekazała darowiznę na rzecz organizacji.



Możesz przekazać darowiznę na rzecz Blue/Yellow, korzystając z następujących danych konta:



Odbiorca: VšĮ „Mėlyna ir Geltona“

Numer konta odbiorcy: LT483550020000014662

Instytucja finansowa odbiorcy: UAB „Pervesk”



Jeśli chcesz pobrać aplikację mobilną Bankera, skorzystaj z odpowiednich linków dla systemów operacyjnych iOS i Android

Link. https://blog.bankera.com/en/bankera-lau ... n-ukraine/

Apkę pobrano już ponad 1000x

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bankera - bankowość w technologii blockchain

Postautor: Naganiacz » poniedziałek, 7 marca 2022, 10:54

Co w trawie piszczy....
Otóż .....
Przelewy w EUR z Bankiera do Spectrocoin przechodzą za darmo tak jak obiecują.
W Spectrocoin można już kupować np. za EUR nowy token BNK i o dziwo jest on dziś na tej złodziejskiej (bo dużo ludzi narzeka na wysoką prowizję) platformie w przeliczeniu tańszy niż wycena na CMC (CMC: 0,000857 EUR kontra 0,71444861 EUR na Spectrocoin). Tak tak, pamiętać trzeba też o przeliczniku Stare kontra Nowe BNK.

To nie koniec, choć jeszcze tego co wyżej nie ogłoszono to tego co napiszę niżej też jeszcze nie ogłoszono.

Na Spectrocoin można już konwertować Stare na Nowe BNK zgodnie z planem. Ja już to zrobiłem bo to WR co wypłacali to było gówno warte a jak z nienacka ogłoszą koniec możliwości konwersji (jak to czasami oni potrafią polecieć po chamsk.....) to będzie jeszcze większa dupa niż jest teraz.

NA SpectrocoinPro są już uruchomione handelki z Nowym BNK w parach z XRP, XLM, LTC, ZEC. Słabiutko ale trzymam kciuki, że się dopiero rozkręcają haha.

Na Spectrocoin jest ichni wykres wartości Nowego BNK i jak sprawdzałem to wynosi on 0,95 USD za Nowe BNK. O Mamusiu !!! jak uaktualnią CMC to co poniektórzy mogą się zdziwić .... a gdzie to szaleństwo się skończy to już sam nie wiem..... może w pierwszej 300 debeściaków hohoho.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości